Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.01.2023., 18:47   #1
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Prebacivanje fotografija sa moba sa neispravnim ekranom

Pozdrav ljudi,

imate li ideju kako prebaciti fotografije na komp sa mobitela kojem je polomljen ekran i touch ne radi.

Ne mogu klasicno prebacivanje kao USB jer touch ne radi, a google photos sam iskljucio da mi sinkronizira fotografije zbog manjka prostora.

Imam dosta fotki, pogotovo s bebom koje ne bi zelio izgubit...

Ima li neka aplikacija koja ne trazi dopustenje za pristup na mobitelu?
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2023., 18:58   #2
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,701
Mislim da nema univerzalnog alata. Bila je negdje slicna tema pa okacim ako je nadjem.

Ovo sam dobio na preporuku davnih dana:
https://github.com/Genymobile/scrcpy

Nezgodno je sto treba imati upaljen adb debugging na mobu (po defaultu nije upaljen) i nije bas next next finish proces.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.01.2023., 19:06   #3
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Da probas otg-om spojiti miš/tipkovnicu ako se radi o androidu i potvrditi sheranje? Ako samo touch ne radi.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2023., 20:48   #4
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,928
Koji uređaj je u pitanju?
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2023., 21:08   #5
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Možda imaš display out pa preko docka spojiti mobitel na monitor/TV?
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2023., 21:23   #6
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,178
Ako ekran radi koliko toliko, ustekaj mis, castaj screen na smart tv, i fire away, mos stavit team viewer ili anydesk pa i kontroliras remote.


Ako ekran ne radi, drzi obe volume tipke 3 sekunde i onda ponovo 3 sekunde da uključis talkback, i onda slusaj di si i snalazi se do castanja screena
https://support.google.com/accessibi...007100?hl%3Den

Zadnje izmijenjeno od: OuttaControl. 03.01.2023. u 21:31.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2023., 21:30   #7
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Ja sam si za takve slučajeve nabavio USB-C->HDMI adapter i naučio gdje se nalazi dugme za potvrdu odabira takve opcije na mobu.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2023., 21:38   #8
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,701
To je super ako mob podrzava video output na usb portu. Jos upariti misa za situacije kada nema toucha i bok!
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2023., 10:34   #9
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Hvala ekipa, radi se o mi10 t pro. Nezz ima li te mogućnosti spajanja koje ste naveli
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2023., 21:19   #10
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,928
Koliko sam ja upućen , mi10t pro nema video out kroz usb-c. 99% sam siguran, 1% nisam
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.01.2023., 21:27   #11
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,178
screen cast ima, i talkback bi mora imat...
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2023., 21:27   #12
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,928
Ne radi touch
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2023., 01:38   #13
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,178
Moze mis ustekat, ima otg support.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2023., 11:48   #14
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,928
Prebacivanje fotografija sa moba sa neispravnim ekranom

Ako radi ekran a ne radi touch , onda nema smisla uopce prebacivati video iz porta. Ja sam mislio da ne radi uopce ekran ( krivo sam se izrazio iznad). Ako samo touch ne radi, onda se sve lakse odradi preko otg s mišem.

Zadnje izmijenjeno od: Bruno_Rv. 05.01.2023. u 13:26.
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2023., 12:49   #15
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,701
Ocito imamo drukcije definicije "polomljenog ekrana i toucha koji ne radi". Cekamo autora da se izjasni sto tocno radi, a sto ne radi Ovo s misem je easy peasy ako ekran radi.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2023., 14:09   #16
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,888
Pa ovakav tip problema svakodnevno susrećem na poslu, nešto "ne radi"

To je kao da dođem mehaničaru, ostavim auto, zaključam vrata, odem, vratim se za dva dana i pitam je li auto popravljen.

Kada su ljudi ekstra glupi onda ubace i određeni broj uskličnika i potrude se objasniti koliko si iziritirani bez da objasne sam problem. Lijepo je biti na godišnjem

Fatal, ne zamjeri, nije to ništa osobno, nego komentar na način kako ljudi masovno razmišljaju i koji meni niti sa svim ovim godinama u guzici nikako nije jasan. Rekao bi čovjek da je logično prijaviti detaljnije stanje uređaja jer će dijagnostika te moguća riješenja ovisiti o istom.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2023., 14:18   #17
ansha
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
ansha's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sibenik
Postovi: 1,035
Imao situaciju gdje ekran uopce nije radio (ni touch) i onda nije bilo druge nego sa Ali-a naruciti zamjenski...
ansha je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2023., 14:32   #18
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,178
Ponavljam opet: Talkback Priča sve šta je na ekranu. Postoji od androida 4 možda i prije.

Accessibility opcija za slijepe i slabovidne koja se pali tako da se drzi volume up i down 3 sekunde, i onda ponovo 3 sekunde za potvrdit aktivaciju.

Pojavi se zeleni selektor i mobitel na glas čita svaku ikonicu na kojoj se nalazi i tako možeš navigirati po meniju, po aplikacijama i tako dalje. Uštekaš miš, jer ja nezz koji mobitel ne podržava OTG u zadnjih 5-6 godina, a možda i više

Najlakši sljedeći korak napravit screen cast na smart tv, i onda imas sliku iskljucis talkback i napraviš šta triba
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2023., 14:37   #19
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Kako ćeš potvrditi nešto u Talkbacku ako ti touch ne radi?
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2023., 14:38   #20
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,178
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Ponavljam opet: Talkback Priča sve šta je na ekranu. Postoji od androida 4 možda i prije.

Accessibility opcija za slijepe i slabovidne koja se pali tako da se drzi volume up i down 3 sekunde, i onda ponovo 3 sekunde za potvrdit aktivaciju.

Pojavi se zeleni selektor i mobitel na glas čita svaku ikonicu na kojoj se nalazi i tako možeš navigirati po meniju, po aplikacijama i tako dalje. Uštekaš miš, jer ja nezz koji mobitel ne podržava OTG u zadnjih 5-6 godina, a možda i više

Najlakši sljedeći korak napravit screen cast na smart tv, i onda imas sliku iskljucis talkback i napraviš šta triba
Može i tipkovnica ali meni osobno je lakse sa mišem
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2023., 14:48   #21
ansha
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
ansha's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sibenik
Postovi: 1,035
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Ponavljam opet: Talkback Priča sve šta je na ekranu. Postoji od androida 4 možda i prije.

Accessibility opcija za slijepe i slabovidne koja se pali tako da se drzi volume up i down 3 sekunde, i onda ponovo 3 sekunde za potvrdit aktivaciju.

Pojavi se zeleni selektor i mobitel na glas čita svaku ikonicu na kojoj se nalazi i tako možeš navigirati po meniju, po aplikacijama i tako dalje. Uštekaš miš, jer ja nezz koji mobitel ne podržava OTG u zadnjih 5-6 godina, a možda i više

Najlakši sljedeći korak napravit screen cast na smart tv, i onda imas sliku iskljucis talkback i napraviš šta triba
Nista ne pomaze ako touch ne radi a nije ti ukljucen usb debugging...
ansha je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2023., 15:57   #22
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,178
Imam evo u ladici Samsung J7 iz 2016/17 bitce, BEZ ekrana, stričev, ni ne zna šta je usb debugging kamo li da je aktiviran.

Ušteka miš, radi out of the box ko i svi input deviceovi na androidima, nisam moga nać cast screen, pa sam preko googla iz browsera instalira anydesk i plugin, i onda sa talkbackom da dopustenja pluginu da mogu vidit ekran.

Bonus points, posto je bio na Hrvatskom mob, ubio sam se da ga prebacim na engleski, da razumim tetu sta priča.

Nikakvi USB debuggingi ni slicne gluposti miš(i tipkovnica) + talkback.

Bonus za talkback su keyboard shortcuti

ctrl+alt+h za otic na homepage,
ctrl+alt+l za prominit talkbak language
alt+space i onda enter ako talkback ne prica sta mi se jednom desilo.

Zadnje izmijenjeno od: OuttaControl. 05.01.2023. u 16:02.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2023., 15:59   #23
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
Svaka čast, znači može se. Tko ne zna - neka pošalje Control-u na data recovery!
SPLiFF je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2023., 16:14   #24
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,178
Moze, 149,99€ po recoveryu
Može se, necu rec da nije problem triba se malo igrat sa tim talkbackom i treba znati otprilike di je šta na mobitelu, di je settings botun kako se otkljucava i sl. Još ako nije pin nego pattern dodadno poludit malo, ali u cca sat vrimena se sve riješi, kad se dodje do ekrana to je već pobjeda.

U većini normalnih mobitela, otkljucas, dodjes do screen share, shareas na tv i možeš šta oćeš

E da jedini nepremostivi problem je, ako je neko permanentno iskljucio talkback shortcut, jer ga je slucajno pritisnuo par puta, tu ne mogu pomoc haha.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2023., 16:28   #25
ansha
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
ansha's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sibenik
Postovi: 1,035
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Imam evo u ladici Samsung J7 iz 2016/17 bitce, BEZ ekrana, stričev, ni ne zna šta je usb debugging kamo li da je aktiviran.

Ušteka miš, radi out of the box ko i svi input deviceovi na androidima, nisam moga nać cast screen, pa sam preko googla iz browsera instalira anydesk i plugin, i onda sa talkbackom da dopustenja pluginu da mogu vidit ekran.

Bonus points, posto je bio na Hrvatskom mob, ubio sam se da ga prebacim na engleski, da razumim tetu sta priča.

Nikakvi USB debuggingi ni slicne gluposti miš(i tipkovnica) + talkback.

Bonus za talkback su keyboard shortcuti

ctrl+alt+h za otic na homepage,
ctrl+alt+l za prominit talkbak language
alt+space i onda enter ako talkback ne prica sta mi se jednom desilo.
Daj mi objasni korak po korak, u pitanju je bio A52 sa mrtvim ekranom i touch-om. Usb-c na hdmi nije davao sliku, ocito ima neki prompt koji treba potvrdit...

Rijesenje sa jeftinim zamjenski ekranom je ok jer onda imas i funkcionalan mobitel (kome kvaliteta prikaza nije neki prioritet )...
ansha je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2023., 17:10   #26
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,928
A serija ne podržava video out kroz usb-C, zato nije radilo.
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2023., 18:16   #27
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,178
E steta taman sam se rjesio A52s pa cu ovako na prazno
Uglavnom
  1. Korak uštekat miš (i tipkovnicu)
  2. Držat volume + i - skupa 3 sekunde
    • - ako talkback nikad nije bio ukljucen triba ponovo držat 3 sekunde da se potvrdi
    • - ako je bio uključen kaže teta "TalkBack on"
    • - Ako je mobitel zakljucan možda ga triba triba ga otkljucat prije aktiviranja talkbacka, swipe gore sa mišem i sa tipkovnicom upisi pin ili password, ako imas pattern, ko te j**** gađaj na slipo kad nisi pin tio stavit.
  3. Sa mišem svipeaš od vrha da otvoriš notification bar
  4. Svajpaš opet da se otvore sva polja, i onda sa tipkovnicom ideš ljevo desno gore dole, il sa mišem prelaziš preko ikon dok ne dodjes do screen cast, smart view ili kako se zove opcija za castanje ekrana na tom uređaju
  5. upališ taj screen share i čekaš da nadje tv i sa gori dolje ljevo desno ili mišem odabereš tv, pritisnes accept za sve što pita, možda dodjeliš premissione neke i imaš sliku na smart tvu.

Ja na ovom samsungu nisam našao tu opciju, pa sam preko google accounta instalirao na device Anydesk i Anydesk Samsung plugin.
Na mobu sam sa ctrl+alt+h otisao na home, otišao do kraja ekrana dok nisam čuo tetu kako kaže Anydesk, ušao u aplikaiciju i pratio upute za dodavanje prava anydesku. Pomaže da na nekom drugom uređaju pratite upute da vidite uživo što treba. A valja i probat talkback na vlastitom mobitelu sa misom i tipkovnicom da vidite što se tu zapravo dešava.

Na svom mobu sam uključio anydesk i preswitchao se na dvogled(da on sam nadje nove uređaje) i spojio se na samsunga, i voila vidiš ekran bez ekrana i bez smart tv-a i bez kompa.


Puno strpljenja i živaca treba za Talkback, ali sjetite se da je on napravljen za osobe koje nemaju baš drugih opcija i da tako koriste uređaje svaki dan pa vi možete prigrmit koji sat.


Troubleshooting:
Talkback prica na krivom jeziku:
Ctrl+alt+L - gore dolje promjeni jezik, skuzit ces kad bude engleski
Taklback ne priča uošle
Alt+Space, pa opet space, il gori doli po meniju ili isto promjeniti jezik.
Talkback se ne pali:
Iskljucio si talkback shortcut, kupi ekran na aliexu i zamjeni ga, ukljuci talkback shortcut i ne gasi ga više

Zadnje izmijenjeno od: OuttaControl. 05.01.2023. u 18:22.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2023., 18:25   #28
ansha
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
ansha's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sibenik
Postovi: 1,035
Pattern je bio Ne bi to islo na taj nacin...

Probavam sad na S20, + i - volume ne radi nista... Talkback je iskljucen, + i - skupa pise da sluze za ugasit talkback, ne mogu ga upalit bez funkcionalnog ekrana i ulsaka u settings...

Znaci dvostruko ne radi metoda u ovom slucaju...
ansha je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2023., 19:01   #29
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,178



Vrlo je očito da ti ne želiš da to radi jer prihvacas samo svoju metiodu pa vjerojatno ni ne probaješ kako treba pa samo trollaš, ali eto nekome ce nadam se pomoc kad bude u kriticnoj situaciji

-->
A na realmeu, one plusu, samsungu, pixelu, huaweiju i xiaomiju radi taj shortcut. Zašto ne radi na tvome eto ne znam.

Taj shortcut je za upalit i za ugasit, ako radi za ugasit mora radit i za upalit ali eto ti izgleda imas neki spešl edišn andorid kojem to radi samo za izgasit... Bas cu probat na A13 sad kad strica vidim. Pattern se isto može samo treba živaca... A mislim da se i remotely može promjeniti pattern u pin, bar se prije moglo




Vrlo je očito da ti ne želiš da to radi jer prihvacas samo svoju metiodu pa vjerojatno ni ne probaješ kako treba pa samo trollaš, ali eto nekome ce nadam se pomoc kad bude u kriticnoj situaciji

OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2023., 22:32   #30
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Ne radi na Huaweiju, ne dogodi se baš ništa.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na