Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.05.2023., 10:04   #5581
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,002
Zaboravi bridge s A1 routerom.
Ako prelaziš s HT na A1, ostavljaju ti ONT od HTa i dobivaš njihov router. Ne znam točno što sada dijele, ali meni je došao Iskratel U92.
Parametre za pppoe ti daju preko korisničke, moraš zatražiti i dobivaš mailom. Spojiš svoj router na ONT i podesiš VLANove i imaš net. Za VOIP/IPTV nemam pojma kako dobiti podatke, ja to ne koristim od A1. Ako ćeš i ONT mijenjati (ne vidim potrebu), iz raisecoma se jednostavno pročitaju njegovi podaci, ima u manualu za taj uređaj, već smo navodili tu negdje. pppoe podaci se mogu navodno iščitati i iz Innboxa, ali nisam probao.
c-shadow je online   Reply With Quote
Staro 23.05.2023., 21:05   #5582
Karlo666
Premium
Moj komp
 
Karlo666's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Kaštel Lukšić
Postovi: 1,396
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Zaboravi bridge s A1 routerom.
Ako prelaziš s HT na A1, ostavljaju ti ONT od HTa i dobivaš njihov router. Ne znam točno što sada dijele, ali meni je došao Iskratel U92.
Parametre za pppoe ti daju preko korisničke, moraš zatražiti i dobivaš mailom. Spojiš svoj router na ONT i podesiš VLANove i imaš net. Za VOIP/IPTV nemam pojma kako dobiti podatke, ja to ne koristim od A1. Ako ćeš i ONT mijenjati (ne vidim potrebu), iz raisecoma se jednostavno pročitaju njegovi podaci, ima u manualu za taj uređaj, već smo navodili tu negdje. pppoe podaci se mogu navodno iščitati i iz Innboxa, ali nisam probao.
Net i IPTV nije problem upogonit već samo VoIP a moraš imati odgovarajuću opremu tipa YeaLink VoIP uređaj(provjereno radi) plus username i password od svog VoIP accounta,ostale parametre već znamo.

TLDR
IPTV je kod svih naših ISPova bridgeana konekcija samo Internet veza varira između PPPoE i DHCP ovisno dali je preko HTa ili ne.



Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
__________________
Pošten trgovac:
1,2,
Karlo666 je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2023., 11:58   #5583
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,568
Citiraj:
Autor Karlo666 Pregled postova
Net i IPTV nije problem upogonit već samo VoIP a moraš imati odgovarajuću opremu tipa YeaLink VoIP uređaj(provjereno radi) plus username i password od svog VoIP accounta,ostale parametre već znamo.

TLDR
IPTV je kod svih naših ISPova bridgeana konekcija samo Internet veza varira između PPPoE i DHCP ovisno dali je preko HTa ili ne.



Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
mene nervira da već drugi televizor stvara problem sa brojem portova na iskratelu jer tv mora biti direktno u router priključen neradi kako treba ako ide preko swicha ni pametnog ni običnog,kako moram računalo,laptop,raspberry pi i NAS žično priključiti u velikim sam problemima ako nekrenem sa svojom opremom,elegantno rešenje bi bilo iskratel u bridge tv i telefon na njega sav internet na moj router,ovako kako su oni to složili i zamislili ili nemožeš dobiti sve tri usluge ili moraš doma u svom trošku slagati network centar,povlačiti duplo kablove po cijelom stanu,jer eto nije moguće internet i tv u drugu sobu dovesti jednim kablom moraju biti 2, u principu u mom slučaju a1 daje totalno nepotreban uređaj i nekako vjerujem da je taj bridge mod u sferi "neželimo" prije nego u sferi "nemožemo" jer još nisam naletio na router od operatera ,a bilo ih je oko dvadesetak u mojoj internet povjesti da nije imao tu mogučnost,srao je bnet svojedobo prvih par godina da je nemoguće na tehnikoloru da bi onda ipak bilo moguče bez nadogradnje firmwarea oćito je ta opcija bila skrivena cijelo vrime u zaključanom djelo,pa nekako vjerujem da je i sad u iskratelu.
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2023., 21:10   #5584
Karlo666
Premium
Moj komp
 
Karlo666's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Kaštel Lukšić
Postovi: 1,396
Citiraj:
Autor skalar Pregled postova
mene nervira da već drugi televizor stvara problem sa brojem portova na iskratelu jer tv mora biti direktno u router priključen neradi kako treba ako ide preko swicha ni pametnog ni običnog,kako moram računalo,laptop,raspberry pi i NAS žično priključiti u velikim sam problemima ako nekrenem sa svojom opremom,elegantno rešenje bi bilo iskratel u bridge tv i telefon na njega sav internet na moj router,ovako kako su oni to složili i zamislili ili nemožeš dobiti sve tri usluge ili moraš doma u svom trošku slagati network centar,povlačiti duplo kablove po cijelom stanu,jer eto nije moguće internet i tv u drugu sobu dovesti jednim kablom moraju biti 2, u principu u mom slučaju a1 daje totalno nepotreban uređaj i nekako vjerujem da je taj bridge mod u sferi "neželimo" prije nego u sferi "nemožemo" jer još nisam naletio na router od operatera ,a bilo ih je oko dvadesetak u mojoj internet povjesti da nije imao tu mogučnost,srao je bnet svojedobo prvih par godina da je nemoguće na tehnikoloru da bi onda ipak bilo moguče bez nadogradnje firmwarea oćito je ta opcija bila skrivena cijelo vrime u zaključanom djelo,pa nekako vjerujem da je i sad u iskratelu.
Zašto te čudi da ISPovi minimalno ulažu u client opremu?

Ako ti VoIP netreba/nekoristiš lipo traži PPPoE podatke i konfiguriraj.
A ako ti treba onda preko SSHa/Telneta na vlastitoj opremi bridgeaj VLAN od VoIPa na LAN port na kojem će biti Innbox i adio.

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
__________________
Pošten trgovac:
1,2,
Karlo666 je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2023., 20:32   #5585
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,064
da ne ureknem ali - ht-ov teknikolor gpon u sad već 12 mjeseci usluge nije štucnuo niti jednom. stoji bačen u garaži, sve živo na njemu ugašeno, i iza njega openwrt. nijednom se nije restartao, update-ao, resetirao, štagod.

ako se to počne dešavati češće od 1 put godišnje, leti ća s mreže, prijavljujem kvar i tražim klasičan raisecom.



ovo da uvjetuju neke dodatne igračke za 1gbit brzinu je oveća glupost, i da s druge strane nema sluha na "imam vlastitu opremu iza vaše i ne treba mi NIŠTA" već ko razbijena ploča verglaju "treba maksi modem i maksi kurac i maksi palac" je više rezultat niskih plaća i ispiranja mozga poslovnom nekulturom nego išta drugo, jer očito radnik koji razmišlja nije dobar radnik.
gledao sam na moj.roza.telekom.haer portalu i zaista - na 500 mogu dignut bez beda, na 1gbit samo sa tim kineskim paketom svjetlećih aviona. tko zna šta bi sve sjebali prilikom puštanja toga u rad, pa zasad preskačem.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2023., 21:26   #5586
the chosen one
Premium
Moj komp
 
the chosen one's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 618
Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
da ne ureknem ali - ht-ov teknikolor gpon u sad već 12 mjeseci usluge nije štucnuo niti jednom. stoji bačen u garaži, sve živo na njemu ugašeno, i iza njega openwrt. nijednom se nije restartao, update-ao, resetirao, štagod.

ako se to počne dešavati češće od 1 put godišnje, leti ća s mreže, prijavljujem kvar i tražim klasičan raisecom.



ovo da uvjetuju neke dodatne igračke za 1gbit brzinu je oveća glupost, i da s druge strane nema sluha na "imam vlastitu opremu iza vaše i ne treba mi NIŠTA" već ko razbijena ploča verglaju "treba maksi modem i maksi kurac i maksi palac" je više rezultat niskih plaća i ispiranja mozga poslovnom nekulturom nego išta drugo, jer očito radnik koji razmišlja nije dobar radnik.
gledao sam na moj.roza.telekom.haer portalu i zaista - na 500 mogu dignut bez beda, na 1gbit samo sa tim kineskim paketom svjetlećih aviona. tko zna šta bi sve sjebali prilikom puštanja toga u rad, pa zasad preskačem.
I ja sam odustao. Kako je pisala tu ekipa na forumu rekli su da se može bez te njihove opreme (da su dobili gigabit bez tog spejs šatla) tako sam i ja probao. Kontaktirao sam ih u 4 navrata, molio da me nazove netko sposobniji, netko ko je na stepenici više u call centru ali bezuspiješno.
Poklikao sam 500Mbit online (bio sam na 200) tako da sam ja do daljnjeg isto bez gigabita.

Nadam se da će i do nas doći švabski ONT, onaj crni sa 2.5Gbit portom kada uvedu 2Gbit brzinu, pa ću nastaviti kao i sada iza ONT-a koristiti svoju opremu, a do tada...
the chosen one je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2023., 21:37   #5587
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,064
Citiraj:
Autor the chosen one Pregled postova
Nadam se da će i do nas doći švabski ONT, onaj crni sa 2.5Gbit portom kada uvedu 2Gbit brzinu, pa ću nastaviti kao i sada iza ONT-a koristiti svoju opremu, a do tada...

pa njega i imam, nije ont nego gpon router. i nula bodova, i dalje forsing speedkurtz igrački.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2023., 00:36   #5588
the chosen one
Premium
Moj komp
 
the chosen one's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 618
Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
pa njega i imam, nije ont nego gpon router. i nula bodova, i dalje forsing speedkurtz igrački.
Ček, ti imaš baš router, a ja ti pričam o ONT-u, ovome:

the chosen one je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2023., 01:40   #5589
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,568
Citiraj:
Autor Karlo666 Pregled postova
Zašto te čudi da ISPovi minimalno ulažu u client opremu?

Ako ti VoIP netreba/nekoristiš lipo traži PPPoE podatke i konfiguriraj.
A ako ti treba onda preko SSHa/Telneta na vlastitoj opremi bridgeaj VLAN od VoIPa na LAN port na kojem će biti Innbox i adio.

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
pa to sam i napravio i radi bezgrešno ali nervira kad plaćam,mada plačam praktički đabe telefon,a nemam ga,pri potpisivanju ugovora nije mi palo napamet pitat za bridge mod ,nekako mi se činilo pod normlno u današnje doba da to router može,odjaviti telefon nemogu,odnosno mogu u pisanom obliku u neko a1 centru ,telefonski nedaju kao da se mora cijeli ugovor ponovno sklapat,velim nije stvar ni novci ni potrebe nego principa
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2023., 02:21   #5590
JohnKonj
Registered User
 
Datum registracije: May 2021
Lokacija: Bukurešt
Postovi: 57
Citiraj:
Autor the chosen one Pregled postova
I ja sam odustao. Kako je pisala tu ekipa na forumu rekli su da se može bez te njihove opreme (da su dobili gigabit bez tog spejs šatla) tako sam i ja probao. Kontaktirao sam ih u 4 navrata, molio da me nazove netko sposobniji, netko ko je na stepenici više u call centru ali bezuspiješno.
Poklikao sam 500Mbit online (bio sam na 200) tako da sam ja do daljnjeg isto bez gigabita.

Nadam se da će i do nas doći švabski ONT, onaj crni sa 2.5Gbit portom kada uvedu 2Gbit brzinu, pa ću nastaviti kao i sada iza ONT-a koristiti svoju opremu, a do tada...
Izgleda da su vas dvojicu prespajali na Kaufland korisničku podršku. Nazoveš službu za korisnike i tražiš povećanje brzine na 1Gbit, svi detalji su u cjeniku posebnih ponuda stranica 8.

Od 30.4.2021.g. uvodi se nova opcija dodatne brzine pristupa Internetu naziva „Opcija 1 Gbit/s“ koja će korisnicima optičke mreže
Hrvatskog Telekoma omogućiti pristup Internetu od 700 Mbit/s do 1 Gbit/s (silazno) i od 350 Mbit/s do 500 Mbit/s (uzlazno) po cijeni
od 24,00 KN / 3,18 EUR bez PDV-a odnosno 30,00 KN / 3,98 EUR s PDV-om, bez obveznog trajanja ugovora za opciju.
Opcija će biti dostupna za ugovaranje na prodajnim kanalima Terenska prodaja i Teleprodaja i savjetovanje korisnika. S obzirom na
specifične tehničke uvjete pružanja brzine 1 Gbps, predmetna brzina ostvariva je pod uvjetom da korisnik na svojoj strani ima
odgovarajuću terminalnu opremu koja podržava brzinu 1 Gbps, a koju korisnik može uzeti u najam od HT-a (riječ je o ponudi opreme
Premium Smart modem i Premium Smart Mesh).

Znači lijepo piše može uzeti njihovu opremu ali nije obavezno. Imam Gbit brzinu od 5mj 2021g i njihov je samo ONT.
JohnKonj je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2023., 13:14   #5591
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 811
To si se "provukao" u nekakvoj test fazi.Sada nema šanse da dobiješ gigabitnu bez speedport smart 3
tascam je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2023., 13:45   #5592
JohnKonj
Registered User
 
Datum registracije: May 2021
Lokacija: Bukurešt
Postovi: 57
Citiraj:
Autor tascam Pregled postova
To si se "provukao" u nekakvoj test fazi.Sada nema šanse da dobiješ gigabitnu bez speedport smart 3
Čudno mi je to kad im cijenik napismeno još uvijek vrijedi, mogli su promijeniti riječ sa "može" uzeti njihovu opremu na "mora" ali nisu tak da mi nije jasno da se ne može dobiti samo povećanje brzine.
JohnKonj je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2023., 13:58   #5593
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,479
Meni nisu dali bez njihove opreme bez obzira na što piše tamo. Nije mi se na kraju dalo navlačiti sa njima, i pristao sam, oprema stoji sa original folijama na sebi pošto ništa njihovo osim ONT-a ne koristim.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2023., 16:29   #5594
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,564
Ali zato dodatno plaćaš taj Smartšrot svaki mjesec a to je poanta ...
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2023., 19:58   #5595
the chosen one
Premium
Moj komp
 
the chosen one's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 618
Citiraj:
Autor JohnKonj Pregled postova
Izgleda da su vas dvojicu prespajali na Kaufland korisničku podršku. Nazoveš službu za korisnike i tražiš povećanje brzine na 1Gbit, svi detalji su u cjeniku posebnih ponuda stranica 8..
Dakle, 4x zvao, objašnjavo i citirao cjenik. Dalje nemam ni živaca ni vremena, preživit ću i sa 500Mbit, mada sam im želio plaćati još više za gigabit (ali ne i previše, za smart modem, za nešto što mi ne treba )
the chosen one je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2023., 20:41   #5596
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,479
Jel tko probao otkazati tu dodatnu opremu? Nema ugovorne obveze za taj dio.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2023., 09:49   #5597
the chosen one
Premium
Moj komp
 
the chosen one's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 618
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Jel tko probao otkazati tu dodatnu opremu? Nema ugovorne obveze za taj dio.
Je, čini mi se isto kolega tu sa foruma, i kažu ako vratiš ode i brzina na 500Mbit max.
Ne kužim kaj je tako teško preslikati sve iz švabije: evo ti username i pass i kupi si router koji želiš ako ne želiš naš i bok. A ne ove smicalice, kemijanja, ovo radi ono ne radi, ne možeš ovo ono...
the chosen one je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2023., 20:45   #5598
maki040
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2015
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 54
Pozdrav, preksutra mi dolazu spojiti kuću na optiku. Financirano EU sredstvima i ostalo od strane HT-a.

Uglavnom poslao sam upit HT-u kad mogu ponijeti zahtjev za optiku. Odgovor je da ću nakon postavljene optike dobiti broj od predstavnika i s time mogu zatražiti optiku.

Ima li tko iskustva s time? Kako ću znati tko mi je predstavnik HT-a?

Ne da mi se sada još pola godine čekati.
maki040 je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2023., 12:13   #5599
extasy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: st
Postovi: 363
Ima li kakvih dealova za produzenje ugovora na fiberu?
Puncu bi produzili a SZK ne nudi nikakve benefite... Ukoliko ima koji prodajni predstavnik molio bi kontakt pa da se dogovorimo dalje.
extasy je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2023., 14:00   #5600
Tirkiz
Poludrago kamenje
 
Tirkiz's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2023
Lokacija: Ogulin
Postovi: 196
Citiraj:
Autor maki040 Pregled postova
Pozdrav, preksutra mi dolazu spojiti kuću na optiku. Financirano EU sredstvima i ostalo od strane HT-a.

Uglavnom poslao sam upit HT-u kad mogu ponijeti zahtjev za optiku. Odgovor je da ću nakon postavljene optike dobiti broj od predstavnika i s time mogu zatražiti optiku.

Ima li tko iskustva s time? Kako ću znati tko mi je predstavnik HT-a?

Ne da mi se sada još pola godine čekati.

Prodajni predstavnik ide od kuće do kuće i predstavi se kao prodajni predstavnik HT-a, bar je tako kod mene bilo.
Kod mene je prolazio već nakon mjesec dana od postavljanja optike do krova kuće.
Ako ste zadovoljni ponudom, s njim odmah sklapate ugovor s popustom i kroz par tjedana dođu tehničari sa routerom i ONT-om i spoje na optički kabel, testiraju, ako je sve ok, odu.

Možda i ostave u pošt. sanučiću neki letak sa kontaktom predstavnika...

Strpljen - spašen
Tirkiz je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2023., 07:49   #5601
SinfulSaint
Premium
Moj komp
 
SinfulSaint's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 315
Je li uspio itko zamijenit stariji model smart3 routera s ovim novijim Arcadyanom (crni) s wifi6?
SinfulSaint je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2023., 08:10   #5602
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 811
Nećeš sa time ništa dobiti.Čak naprotiv.
tascam je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2023., 12:37   #5603
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,002
Ovi iz HTa su legende... danas me zovu da mi priopće novost da je na mojoj adresi dostupna optika i da li bi se možda spojio?
Velim da, spojili ste me još prije 2.5g i odspojio sam se prije pola godine kod prelaska na drugog operatera
c-shadow je online   Reply With Quote
Staro 21.06.2023., 13:58   #5604
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,054
Moj cijeli kvart su zvali pola godine nakon što smo svi prešli na A1 optiku.
Kao "imamo velik broj pritužbi na kvalitetu usluge na bakrenoj parici, kakvo je vaše iskustvo"


BTW, HAKOM im se smilovao izgleda.

Moći će slobodno formirati cijene pa je moguće da se konkurenciji više neće isplatiti iznajmljivati HT optiku.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2023., 17:28   #5605
colonelf
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: hrvatska
Postovi: 48
Citiraj:
Autor maki040 Pregled postova
Pozdrav, preksutra mi dolazu spojiti kuću na optiku. Financirano EU sredstvima i ostalo od strane HT-a.

Uglavnom poslao sam upit HT-u kad mogu ponijeti zahtjev za optiku. Odgovor je da ću nakon postavljene optike dobiti broj od predstavnika i s time mogu zatražiti optiku.

Ima li tko iskustva s time? Kako ću znati tko mi je predstavnik HT-a?

Ne da mi se sada još pola godine čekati.
Ne boj se, zvat će te oni i sami kad bude sve spremno.

Ali daleko je to još od spremnog, čak i kad ti stave kutiju na kuću.
colonelf je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2023., 21:57   #5606
the chosen one
Premium
Moj komp
 
the chosen one's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 618
Preko Moj Telekom portala možete aktivirati for free 500Mbit - tko ima osnovnu brzinu neka malo omasti brk
the chosen one je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2023., 23:33   #5607
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
Hvala

PROMO Aktivirajte opciju do 31. kolovoza i koristite bez dodatne naknade iduća dva mjeseca.
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2023., 07:36   #5608
D.O.M.I.
Premium
Moj komp
 
D.O.M.I.'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 269
Aktivirano, fala

Realno nemam na kaj iskoristit ni osnovnu brzinu, al nek se nađe xD
D.O.M.I. je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2023., 11:06   #5609
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,054
Ma budu vam svima za božić dali trajno.
Samo je pitanje dal ove il iduće godine
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2023., 11:46   #5610
the chosen one
Premium
Moj komp
 
the chosen one's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 618
Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
Ma budu vam svima za božić dali trajno.
Samo je pitanje dal ove il iduće godine
Heheh, to se već priča tako par godina, ali mi se čini da neće tako skoro.
Pretpostavljam jednog lijepog dana dok uvedu 2Gbit u ponudu da bi paketi mogli skočiti na 500Mbit/1Gbit/2Gbit
the chosen one je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na