Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.07.2022., 16:57   #451
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,758
Jedino sto se u ovim clancima grije su click counteri, a ono sto bi se trebalo grijati je stolica pod guzicama tih kvazi-novinara.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2022., 13:30   #452
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Minus ostavljanja punjača u zidu je što ti može crknut i ako je vrhunski punjač napraviš si trošak
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2022., 15:38   #453
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Minus ostavljanja punjača u zidu je što ti može crknut i ako je vrhunski punjač napraviš si trošak
A ako nije vrhunski, onda pri crkavanju moze slozit i malu vatricu koja ce napravit malo vise stete od neznatno potrosene struje
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2022., 11:19   #454
PR3DA70R
Premium
Moj komp
 
PR3DA70R's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Yautja Prime
Postovi: 1,107
Svako malo se pojavljuje ova poruka na ekranu nakon što je ubačena t-comova kartica uz telemach. Kad je samo telemach unutra se ne pojavljuje, samo t-com.
Ovi iz t-coma nemaju pojma. Problem se pojavljuje osobi koja mi trenutno nije blizu da mogu pogledati sam pa pokušavam na daljinu riješiti.
Mobitel je Xiaomi.

Ako je itko imao iskustva s tim da pomogne.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	phot.jpg‎
Views:	195
Size:	72.4 kB
ID:	25341  
PR3DA70R je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2022., 16:00   #455
Avan7garde
Premium
Moj komp
 
Avan7garde's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 235
p20lite pao u vodu prije jedno 3 tjedna, grije se uzasno prilikom punjenja i kad nije na punjacu. ekran radi upali se, ali ne mozes tipkati. promjenio ekran i dalje nista, normalno se upali ali ne mozes otkljucati a samo treba podatke kopirati. dal bi valjalo konektore malo alkoholom ocistiti. jer ne znam sta bi drugo moglo biti.
Avan7garde je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2022., 17:06   #456
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Citiraj:
Autor PR3DA70R Pregled postova
Svako malo se pojavljuje ova poruka na ekranu nakon što je ubačena t-comova kartica uz telemach. Kad je samo telemach unutra se ne pojavljuje, samo t-com.
Ovi iz t-coma nemaju pojma. Problem se pojavljuje osobi koja mi trenutno nije blizu da mogu pogledati sam pa pokušavam na daljinu riješiti.
Mobitel je Xiaomi.

Ako je itko imao iskustva s tim da pomogne.
https://www.google.com/amp/s/xiaomiu...iled-5667/amp/

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2023., 22:22   #457
aurelio
Premium
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 258
Imam samsung a72 i kad ubacim bonbon karticu mobitel prepozna karticu ali kad probam nekoga nazvati piše mobilna mreža nedostupna. Ista kartica u drugom mobitelu radi. Također i druge kartice ne rade na tom mobitelu. Probao sam ponovno postavljanje mreže, hard reset... Ništa ne pomaže. Zrakoplovni mod svijetli nekako skroz lagano. Preko wifi se mogu uspostavljati pozivi.
aurelio je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2023., 08:46   #458
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Izgleda kao da je mob lockan na neku određenu mrežu. Gdje si ga kupio i koje si sve SIM kartice probao na njemu?
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2023., 09:39   #459
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Problemi i pitanja vezano za SIM, signal, punjače, kontakte, recovery, prva pomoć...

Ako ti je zrakoplovni mod napola aktiviran,konektor punjenja je neispravan. Moguce i flat koji povezuje konektor i matičnu ploču ali ne uvijek.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2023., 20:55   #460
bing01
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: earth
Postovi: 10
Gdje u Rijeci mogu zamijeniti te kabele?
bing01 je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2023., 08:51   #461
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Probaj u sevisu kod Trga B. Jelačića prema knjižnici. Mislim da su tamo čak dva, a ne samo jedan.

Ako ne tamo, probaj u Smartsonu preko puta ulaza u Županiju, 150m od Gradske knjižnice prema centru.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2023., 13:34   #462
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Pozdrav.

Kupio sam mob koji je bio tvornicki resetiran prije prodaje, normalno, nije bio odlogiran racun prije i ja krenuo setupirati mob od nule, trazi me mail, ok cuo se s likom, mob bio od kceri, poslao mi mail i lozinku, ali normalno, taj mail je bio u onom "Family linku" .

I onda je lik obrisao mail u nadi da cu se ja moci prijaviti sa svojim mailom.

E a google zna da je mail obrisan i kifla. Jer on ga nije maknuo iz tog family s**nja, nego ga je obrisao.

Obrisao mislim pod deletao acc.

I sad imam drzac papira.

Radi se o Xioami uredaju.

S likom mi se vise ne navlaci po porukama jer mi je jasno da je to van njegovog podrucja i gubim vrijeme na mobitel od 50€.

Ako koristim D&G Password Unlocker Tools da maknem FRP hoce li to funkcionirati i ima li sta poslje da ne funkcionira ak idem tom metodom?

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2023., 07:52   #463
BinaryJesus
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: Sveti Petar
Postovi: 175
Citiraj:
Autor Ati freak Pregled postova
Pozdrav.

Kupio sam mob koji je bio tvornicki resetiran prije prodaje, normalno, nije bio odlogiran racun prije i ja krenuo setupirati mob od nule, trazi me mail, ok cuo se s likom, mob bio od kceri, poslao mi mail i lozinku, ali normalno, taj mail je bio u onom "Family linku" .

I onda je lik obrisao mail u nadi da cu se ja moci prijaviti sa svojim mailom.

E a google zna da je mail obrisan i kifla. Jer on ga nije maknuo iz tog family s**nja, nego ga je obrisao.

Obrisao mislim pod deletao acc.

I sad imam drzac papira.

Radi se o Xioami uredaju.

S likom mi se vise ne navlaci po porukama jer mi je jasno da je to van njegovog podrucja i gubim vrijeme na mobitel od 50€.

Ako koristim D&G Password Unlocker Tools da maknem FRP hoce li to funkcionirati i ima li sta poslje da ne funkcionira ak idem tom metodom?

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Probaj ovo Meni jednom uspjelo na Redmi Note 9 od frenda.


https://www.youtube.com/watch?v=acf2pFTxukU
BinaryJesus je online   Reply With Quote
Staro 22.10.2023., 13:01   #464
DR bodul
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: Krk
Postovi: 267
Citiraj:
Autor Ati freak Pregled postova
Pozdrav.

Kupio sam mob koji je bio tvornicki resetiran prije prodaje, normalno, nije bio odlogiran racun prije i ja krenuo setupirati mob od nule, trazi me mail, ok cuo se s likom, mob bio od kceri, poslao mi mail i lozinku, ali normalno, taj mail je bio u onom "Family linku" .

I onda je lik obrisao mail u nadi da cu se ja moci prijaviti sa svojim mailom.

E a google zna da je mail obrisan i kifla. Jer on ga nije maknuo iz tog family s**nja, nego ga je obrisao.

Obrisao mislim pod deletao acc.

I sad imam drzac papira.

Radi se o Xioami uredaju.

S likom mi se vise ne navlaci po porukama jer mi je jasno da je to van njegovog podrucja i gubim vrijeme na mobitel od 50€.

Ako koristim D&G Password Unlocker Tools da maknem FRP hoce li to funkcionirati i ima li sta poslje da ne funkcionira ak idem tom metodom?

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Da li bivši vlasnik još može ući u navedeni račun koji blokira telefon i odjaviti uređaj iz računa? GOODLE RAČUN>SIGURNOST>VAŠI UREĐAJI>"PROBLEMATIČNI UREĐAJ">ODJAVA.
__________________
DR bodul je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2023., 16:06   #465
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor BinaryJesus Pregled postova
Probaj ovo Meni jednom uspjelo na Redmi Note 9 od frenda.


https://www.youtube.com/watch?v=acf2pFTxukU
Hvala, budem probao.

Citiraj:
Autor DR bodul Pregled postova
Da li bivši vlasnik još može ući u navedeni račun koji blokira telefon i odjaviti uređaj iz računa? GOODLE RAČUN>SIGURNOST>VAŠI UREĐAJI>"PROBLEMATIČNI UREĐAJ">ODJAVA.
"Gospodin" se ogradio i više ne želi komunicirati. Jer on nije odgovoran zato šta je glup.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na