Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Pisači i skeneri
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.03.2020., 11:57   #1
huzo
Zvoni. Kucanje ne radi.
Moj komp
 
huzo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZAGREB DUBRAVA
Postovi: 683
Savjet za kupnju plottera

Pozdrav,ima li tko da se bavi plottanjem/reklama/katalozima,trebam nekoliko savjeta?

Naime da objasnim situaciju,u firmi plačamo stalno izradu reklamnih naljepnica, a sada uskoro bismo trebali početi i printati neke brošure i kataloge nekakve, i to je sve postalo preskupo , pa smo došli na ideju da sami probamo izraditi te navedene stvari.

E sad mene zanima , pošto imamo običan canon MG 5750 printer/scanner, da li se može kupiti nekakav papir(plastificirani,otporan na vrmenske uvijete koliko toliko) na koji bismo mi mogli sami printati recimo naljepnice, i da li se može nabaviti papir za printanje brošura za takav neki printer? ili se više isplati kupiti plotter neki,ali da li taj plotter i reže foliju i printa...puno toga znamo o tome,a zapravo ne znamo ništa konkretno ...pa ako tko može objasniti malo...Ili čak ako netko ima kod kuče takav uređaj i može dati dobru cijenu neka se javi u inbox ili ovdje.
__________________
Those who believe in telekinetics, raise my hand!
huzo je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2020., 12:55   #2
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Ovo što ti navodiš je kućni uređaj i nije pogodan za profi upotrebu. Misliš, možeš ti na njemu napraviti to što ti treba, ali za baviti se time ipak treba profi uređaj. A oni imaju i profi cijenu.
Treba vidjeti koliko ćete toga štampati, usporediti sa cijenom uređaja i procijeniti isplati li vam se nabavka takvog uređaja ili ćete i dalje posao davati nekoj štampariji.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na