Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.12.2002., 17:56   #1
Rivi
Ovo ispod nisam ja! :)
Moj komp
 
Rivi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Split
Postovi: 1,692
Besplatne stranice i IP

Dakle, nije da je problem, nego više stvar neznanja. Ako uploadam svoju stranicu na nekog besplatnog providera, u ovom slučaju Angelfire, da li se negdje zapisuje moja IP adresa, odnosno, mogu li me pratiti preko nje? Isto tako, zapisuje li se ako mail primam i šaljem preko nekog webmail-a, a ne Outlooka?
Jasno mi je da su ove pirate od nekidan uhvatili na slanje e-maila, međutim, može li mi netko odgovoriti na prethodno?
__________________
Potpisujem!
Rivi je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2002., 18:14   #2
msvrtan
..
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,735
Re: Besplatne stranice i IP

Citiraj:
Originally posted by Rivi-[Seti.hr]
Dakle, nije da je problem, nego više stvar neznanja. Ako uploadam svoju stranicu na nekog besplatnog providera, u ovom slučaju Angelfire, da li se negdje zapisuje moja IP adresa, odnosno, mogu li me pratiti preko nje? Isto tako, zapisuje li se ako mail primam i šaljem preko nekog webmail-a, a ne Outlooka?
Jasno mi je da su ove pirate od nekidan uhvatili na slanje e-maila, međutim, može li mi netko odgovoriti na prethodno?
mozda i zapisuju kad otvaras ali ako pristupas modemom i tako te briga jer svakim pristupom mjenjas IP adresu...a ove bisere su uhvatili tak da su kupili za 10kn plavi oglasnik i nazvali 50 brojeva...pa ko se nije skrio magarac je bio...

i za webmail ti oni mogu zapisivati isto kao i za hostanje a to ti je mutno podrucje...naime trebao bi pitati nekoga iz njihovog tima da ti to kaze...
msvrtan je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 26.12.2002., 18:19   #3
Rivi
Ovo ispod nisam ja! :)
Moj komp
 
Rivi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Split
Postovi: 1,692
E, ali na televiziji je bilo da su ih mrknuli preko interneta, na slanje e-maila. Kako su onda hvatali ekipu van Zagreba, ako su išli na Plavi oglasnik? Mislim, ostatku Kroacije nema smisla oglašavati tamo.
__________________
Potpisujem!
Rivi je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2002., 18:33   #4
msvrtan
..
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,735
Citiraj:
Originally posted by Rivi-[Seti.hr]
E, ali na televiziji je bilo da su ih mrknuli preko interneta, na slanje e-maila. Kako su onda hvatali ekipu van Zagreba, ako su išli na Plavi oglasnik? Mislim, ostatku Kroacije nema smisla oglašavati tamo.
sta mislis da van zg-a ljudi ne citaju Oglasnik ili sta? naime svi pirati ti nude slanje postom a mnogi samo postom...pa te i tako briga jesi li u zg ili ne..a u ovo s e-mailom bas i nisam ziher al dobro...naime iskreno malo ti je jebada citati tudje mejlove zakonito..naime stavis mejl na hotmail pa se mup moze hebati....dok naprave nalog,pa ga proslijede min.vanj.poslova pa microsoftu...ma daj ...tolko birokracije za nekog pirata je bezveze..naprosto nazoves ga i kazes ja bi ovu novu igru...i odes po igru i pokupis i igru,komp i tipa...i dilema gotova....
msvrtan je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2002., 18:38   #5
Rivi
Ovo ispod nisam ja! :)
Moj komp
 
Rivi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Split
Postovi: 1,692
Pa stvarno mi nisu jasni ti šta šalju poštom. Možeš mu doć na vrata bez problema, odneseš mu i opremu i mater i oca.
__________________
Potpisujem!
Rivi je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2002., 00:03   #6
msvrtan
..
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,735
Citiraj:
Originally posted by Rivi-[Seti.hr]
Pa stvarno mi nisu jasni ti šta šalju poštom. Možeš mu doć na vrata bez problema, odneseš mu i opremu i mater i oca.
pa nisam bas ziher da mu mozes tak lako doci na vrata..
msvrtan je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2002., 00:07   #7
Rivi
Ovo ispod nisam ja! :)
Moj komp
 
Rivi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Split
Postovi: 1,692
Kako ne? Frajer pošalje nešto na otkupninu, a na poleđini mora pisati njegova adresa. Kako će inače primit lovu? Panduri pročitaju adresu, pokucaju i adios.
__________________
Potpisujem!
Rivi je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2002., 01:14   #8
msvrtan
..
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,735
Citiraj:
Originally posted by Rivi-[Seti.hr]
Kako ne? Frajer pošalje nešto na otkupninu, a na poleđini mora pisati njegova adresa. Kako će inače primit lovu? Panduri pročitaju adresu, pokucaju i adios.
nikad nisam tako nesto radio pa stvarno ne znam...ok ako je tako...onda su ovi jos vece budale neg sam mislio...hehe
msvrtan je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2002., 10:03   #9
gospar
Faraon
 
gospar's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Cork
Postovi: 948
Najjaci su mi ovi novi kreteni izabere neko ime starog pirata naprimjer MUJO i napise na newsima MUJA NISU UHVATILI NOVA EMAIL ADRESA ta i ta i navuce na sebe 250 policajaca jer ovi pomisle da im je ovaj izmakao koji ima kod sebe tisuce cdeova a ovaj sto se zeli okoristiti reklamom tek poceo to je budala.
__________________
Konane, koja je najbolja stvar u životu? Skršiti svoje neprijatelje, gledati ih pod sobom poražene i slušati naricanja njihovih žena!
gospar je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2002., 22:23   #10
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249
Kolko sam ja svatio, ove su pohvatali preko newsa. Tamo frikovi oglasavaju na veliko, i po 10tak postova na dan.
Pa murjaci (da ne bacaju pare za oglasnik) sjednu na net, surfaju 15tak min, posalju 30tak mailova, drugi dan pogledaju mailove, i hopa cupa nasdva skupa-> po kompove, cd-e, produzne kablove i sl.
Mislim, kolko je kod nas razvijeno gusarenje, stvarno murji nije problem nekog ulovit.
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.12.2002., 20:52   #11
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
uvatili su ih tako sto su trazili da im posalju kataloge i kad su im poslali preko ISPova su nasli tko je poslao mail. na taj nacin im nista neznaci jel su ga slali s nekog webmaila ili outlooka ili vec necega.......
inace, sta su se svi sad zasrali, akcija prosla, mir do "Autor 4".....a to ce potrajat ako gledamo koliki su vremenski razmaci izmedju prijasnjih akcija bili
greg SE je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na