Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.03.2005., 22:07   #31
daddo
Premium
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 162
Citiraj:
Originally posted by knezigor
Ma nema frke ljudi - otići će Mamić isti teren - samo da mu netko vrati njegovih 3 milje Eura koje je uložio?????

Ej ljudi moji!!!! Pa tko ga je tjerao da ulaže???? Kad ja kupim polovnu memoriju ili grafu, pa vidim da sam se zahebao - tko meni garantira moje novce (da ne spominjem svoje zajebe u poslovanju....)

Promašeno ulaganje (ovaj put u Dinamo) je njegov problem!!!
Zašto bi sad trebalo izvuči tu lovu iz kluba, i kako??? Prodajom igrača naravno!!!
Naravno sad se vidi koliko on "stvarno" voli Dinamo...
Krivo je uložio lovu i sad hoće garancije da će mu to vratiti (a da ne govorimo kako je i sam sudjelovao u tome da shebe stvar, i tu istu svoju lovu upropasti lošim potezima)

I gdje je onda Dinamo sutra, bez igrača i love?
Onda će fakat biti u trečoj ligi (ako to kod nas uopće postoji...)

No kazna stiže svakog pa će nadam se i Mamića i društvo (hvala Bogu...) i Dragovoljac je nepravedno ispao i svi su onda; od sad već pokojnog mu direktora Spajića, pravili sprdačini.... ali mislim da se on sad gore ipak slatko smije Mamiću i društvu....

Evo jedno i kulen za Spajiča laka mu zamlja!

Cisto me zanima... otkud g. Mamicu 3 milijuna EUR? I cisto PDV na 3 milijuna eura je debelo preko 600 000 istih... drzavi porez, pa placa izvrsnog dopredsjednika kroz tolike godine + doprinosi i sve to... hm... otkud? iz dzepova poreznih obveznika koji su punili kako drzavni tako i proracun grada Zagreba... A lova koju dobivaju igraci....

provjerena info je da je g. Mikic (sjeca li se jos itko tog decka?) u doba dok je bio standardna Dinamova rezerva, te na klupi cuvao g. Jelicica tjednu zaradu imao zaradu od netto 20 000 DM....

Da se razumijemo... nek on ima i triput toliko... ali odradi to kako se spada... cinjenica je da su ljudi u nogometu i oko njega debelo preplaceni s obzirom na svoje rezultate... Inter ima fantasticnu ekipu... pljas dva tri igraca u neki financijski "veci" klub... cisto da ne bi ojacali... makar doticna pojacanja iz sezone u sezonu grijala klupu... A price o kladjenju na HNL... mislim da je bespredmetno govoriti o tome...

Sustavno ulaganje je ono sto donosi uspjeh... i dok Dinamova ladja tone drugi trljaju ruke... ista stvar desavala se Zagrebu, Rijeci, Varteksu (tko jos pamti majstorije u Europi te? 3:2 s Aston Villom), Osijeku ( Jozo Gaspar Anderlechtu s 30ak metara... )....

Nitko tad nije digao glas... podsjeca me na onu pricu o tome kako su ljude odvodili i svi su sutili... a kad su dosli po njih vise nije imao tko ista reci...

ETO... nevezano direktno na nogomet... a opet...
__________________
I've gone to find myself... if I should happen to return before I get back tell myself to wait.
daddo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na