Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.09.2013., 23:37   #1
sirupdzija
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: dasasdasda
Postovi: 161
hp ipaq business navigator 614c ne uspostavlja i ne prima pozive - nekad

hp ipaq business navigator 614c ne uspostavlja i ne prima pozive - nekad

iz čista mira počelo danas, prvo sam primijetio kod punjenja da lagano treperi ekran kao da nešto na konektoru punjača ne drži, iako se on sam ne klima...

i sad popodne prvo nisam mogao primiti poziv, da bih kad bi malo mrdao po tom konektoru, uštekavao i ištekavao i mrdao lijevo desno s utikačem punjača po konektoru, dobio ga da primi poziv.

ista stvar s pozivanjem nekog drugog, samo stoji i stoji, ekran je normalan, svi znakovi kao da poziva, ali nema tona u zvučniku, i onda piše call ended bez errora.

opet, kad promrdam, proradi i normalno primi poziv, i normalno pozove drugi mob...pa onda opet ne...

ništa drugo nije problem, sve ostalo radi, spaja se na mrežu normalno i ne gubi signal, pun je do vrha, internet radi, sve ostalo po starom.
napravio sam factory reset što je obrisalo sve dodatne programe, postavke i poruke koje sam imao snimljene i opet je ista stvar, potpuno ista.
sirupdzija je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2013., 06:07   #2
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,307
Pošalji ga u mirovinu. To se više ni ne isplati popravljati.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na