Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.09.2010., 17:31   #241
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
Ovako zanima me dali mogu kupiti neku drlju od daljinca, kupiti IR prijamnik, sve to sklepati na komp i odraditi sljedece:

Da palim i gasim TV (prebacim po mogucnosti na HDMI)
Da palim i gasim kucno kino (prebacivanje modov-a /music/cinema/matrix itd itd)
i funkcije u XBMC-u

e sad ako je odgovor na sve NE, dali moram imat neki specijalni daljinac, i sve sto jos ide uz to

ako netko ima dobar link ili prijedlog moze, pm ili ovdje

muka mi je vise od 10 daljinaca :-D, hvala svim unaprijed
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2010., 22:09   #242
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,862
Citiraj:
Autor fre@k Pregled postova
Ovako zanima me dali mogu kupiti neku drlju od daljinca, kupiti IR prijamnik, sve to sklepati na komp i odraditi sljedece:

Da palim i gasim TV (prebacim po mogucnosti na HDMI)
Da palim i gasim kucno kino (prebacivanje modov-a /music/cinema/matrix itd itd)
i funkcije u XBMC-u

e sad ako je odgovor na sve NE, dali moram imat neki specijalni daljinac, i sve sto jos ide uz to

ako netko ima dobar link ili prijedlog moze, pm ili ovdje

muka mi je vise od 10 daljinaca :-D, hvala svim unaprijed
Mozes sa Logitech Harmony daljincima.
U Harmony-ja imas Activities (kombo/makro funkcije), tu kombiniras vise naredbi od razlicutih uredjaja u jednu te Devices tu su ti funkcije svakog uredjaja ponaosob.
Samo da bi imao sve kako si gore naveo, tj. da bi ti XBMC funkcionirao moras imati nekakav daljinac za komp. A oni ti redovito nisu univerzalci.
Najednostavnija i najjeftinija solucije je Microsoft MCE daljinac i njegovi klonovi, pa onda njega simulirati na Harmony.
Ili bar da nabavis IR prijemnik od Microsoft MCE daljinca, a naredbe koje ce Harmony simulirati onda povuces iz Logi baze na netu koja je stvarno ogromna.
Kako se Microsoft MCE daljinac ponasa u XBMC-u nemam pojma, ja imam iMON-a daljinac za komp i on radi fantasticno, a i Harmony ga simulira dobro.
iMON puno bolje podrzava rad sa samim kompom preko daljinskog, tu ti je analogna simulacija misa, lijevi/desni klik on/off kompa te ogromna podrska za masu programa.
Sad kako sam slozio Harmony, iMON vise ni ne koristim, sve je na Harmony-ju, 4 uredjaja + PC + XBMC.
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom

Zadnje izmijenjeno od: Ziiky. 23.09.2010. u 22:26.
Ziiky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.09.2010., 06:37   #243
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
LOGITECH Harmony 525 ili 515...dali je dovoljno dobar za ovakav pothvat, dali cu morati kupiti uz to i IR senzor za komp da mogu ubaciti kodove u njega (daljinac), ili uz harmony-a dobijem IR senzor
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2010., 08:24   #244
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,862
Dobri su svi modeli, a razlike su minimalne.
Za podesavanje Harmony-ja ne treba ti IR senzor nego USB kabel.
Daljinac se spoji na komp, pokrenes program i misem dodajes i podesavas funkcije.
IR senzor neces dobiti sa Harmony, ali ce ti svakako trebati ako zelis upravljati kompom ili XBMC-om.
Vrebaj malo trznjicu ili njuskalo. Zna se zalomiti 525 za 200 kn.
Meni se posrecilo kad sam ubo novi 555 na njuskalu za 150 kn.
515 vs 525 vs 555
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2010., 10:56   #245
Dramamine
Premium
Moj komp
 
Dramamine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 42
Ja sam se pri kupnji HTPC-a malo zaletio i nisam provjerio koliko je sve kompatibilno međusobno. Na kraju sam kupio AverMedia TV karticu i očekivao da će priloženi daljinac raditi s XBMC-om, al ne uspijevam ga natjerati.

IR receiver nije USB, već se spaja direktno u TV karticu.

Sad moram kupovati novi daljinac...
Ima u kojoj trgovini neki dobar izbor? I možda koja preporuka daljinca?
Ne treba biti ništa spešl, samo da funkcionira s XBMC-om.
__________________
=)
Dramamine je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2010., 14:12   #246
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,862
@ Dramamine

Nemas tu bas neki veliki izbor.
Od PC daljinaca MCE i IMON remotes, a od univerzalaca cijela Logitech Harmony serija.

@ Fre@k

Vidi ovako: Nabavis samo IR prijemnik. Ako imas pristup eBayu, tamo su ti po par dolara.

Instaliras IMON-ov driver i prebacis ga na podrsku za MCE daljinac.
Harmony podesis da simulira MCE.
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 18:29   #247
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 884
izasla Darma beta 3
robee je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2010., 13:57   #248
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 884
eo nakon dugo vremena i koristenja stare ver., odlucio isprobati darmu 3....i zanima me jel ima jos netko problema sa prikazom filmova....nakon pokretanja xbmc, prikaz na plazmi je normalan, ali kada pokrenem neki film (dvd, hd, divx..) ne dobijem normalan prikaz, vec mi uzme sa lijeve i desne strane po par centi....probao i na kalibraciju, ali nema sanse....dok je da staroj ver. sve bilo ok...
naravno, dvxa ne radi, odnosno nema slike, ima tona
robee je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2010., 17:26   #249
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,862
Ja sam se neki dan odvazio ponovo probati dharmu da vidim kako napreduje ekipa.

Nakon testiranja, odlucio sam ostaviti betu jer meni radi odlicno. Nasao sam par bugova sasvim minornih.
Meni dxva radi odlicno. Max zauzece procesora je oko 5%, relativno 1-3%, a vga 13-20%.
Primjetio sam drasticno smanjenje zauzeca procesorskog vremena i prilikom scrolanja kroz
izbornike xbmc-a. Na staroj verziji zauzece je bilo vrlo visoko, oko 60%. Dok se sada ne penje vise od 20%.
Audio digitalija takodjer radi odlicno, u ponudi kroz izbornike sad dobijem sve konektore na odabir, prije je bio samo spdif.
Implementirani WASAPI radi bez greske, a reciever iscitava na prvu sve tipove zvuka koji mu posaljem.

Od bugova sto sam primjetio tu su neke greske kod prijevoda na hrvatski.
Bug kod kreiranja "favorite" izbornika gdje ako pridruzim lokaciju sa hdd-a, nece ju otvori.
Takodjer to se odnosi i kod kreiranja custom izbornika na glavnom izborniku posto se isti mora udvojiti sa favoritom.
Moram pohvaliti scrapere koji su sada vrlo brzi, prepoznaju dugacka i nesredjena imena datoteka bez ikakvih problema.
Takodjer treba pohvaliti novi sustav add-onsa. Isprva mi se nije svidjala ideja oko toga, ali sad kad je to sve zazivilo mogu samo uzivati.
Dobra zamisao i jos bolja implementacija.
Kod update-a bilo kojeg addona koji se koristi, XBMC sada automatski sam javlja da update postoji i stavlja ga na cekanje u zaseban izbornik
odakle ga je potrebno samo inicirati. Addonsi su svrstani u 15-ak kategorija i sve je vrlo pregledno sa detaljnim opisima i objasnjenjima.
Subtitle addon sada podrzava sve najjace titl sajtove u nas. Sve osim PO. Sveukupno 15-ak sajtova od kojih je 6-7 direktno vezano za exYu podrucje.
Detekcija je odlicna i ako titl postoji sigurno ce biti pronadjen.
Addon nudi podrsku za 3 jezika odjednom, a ako titl sajt zahtjeva user i pass, u addonu cete ga moci i upisati.

Citiraj:
Autor robee Pregled postova
eo nakon dugo vremena i koristenja stare ver., odlucio isprobati darmu 3....i zanima me jel ima jos netko problema sa prikazom filmova....nakon pokretanja xbmc, prikaz na plazmi je normalan, ali kada pokrenem neki film (dvd, hd, divx..) ne dobijem normalan prikaz, vec mi uzme sa lijeve i desne strane po par centi....probao i na kalibraciju, ali nema sanse....dok je da staroj ver. sve bilo ok...
naravno, dvxa ne radi, odnosno nema slike, ima tona
Bugove koje ti navodis ja nemam. Da li si napravio cistu instalaciju xbmc-a? Ako nisi to je pod obavezno.
Jer bi se stari i novi xbmc sigurno poklali ako roknes instalaciju na instalaciju. Ako jesi probaj zadnji night build, mozda je tamo bug ispravljen.
Dharma3 je 37xxx verzija, a zadnji night build je vec otisao na 39xxx subverziju.

EDIT:
Prilikom deinstalacije treba kvackati brisanje user failova, inace nalazi se u C:\Users\**korisnik**\AppData\Roaming pa ga se otuda moze rucno obrisati
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom

Zadnje izmijenjeno od: Ziiky. 24.10.2010. u 20:20.
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2010., 19:47   #250
neno20st
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Višnjevac
Postovi: 202
Ako jesi probaj zadnji night build, mozda je tamo bug ispravljen.
Dharma3 je 37xxx verzija, a zadnji night build je vec otisao na 39xxx subverziju.[/QUOTE]

gdje skidas zadnje night build-e?
neno20st je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.10.2010., 20:16   #251
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,862
Citiraj:
Autor neno20st Pregled postova
Ako jesi probaj zadnji night build, mozda je tamo bug ispravljen.
Dharma3 je 37xxx verzija, a zadnji night build je vec otisao na 39xxx subverziju.

gdje skidas zadnje night build-e?
http://sshcs.com/xbmc/
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2010., 20:30   #252
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
ajde pliz ljudi..malo sam noobish u htpc svijetu..
naime, dolazi mi za par dana ovo cudo i sad me zanima sto mi je najbolje stavit gore uz win 7...

recimo taj xbmc mi izgleda suuuper, koji build stavit i koje addonove ?
dal posebno instaliram codec-e ili on sam u svojoj instalaciji ?

sta je sa tim direct x i open gl fajlovim na sajtu ?đ

hvala puno
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2010., 21:17   #253
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Pogledaj si još i Media centar na W7(lagani setup, dumb proof), Meedios(relativno komplicirano, no uz malo čitanja...).
XBMC ti je nekako između gore navedene dvojke.
Ja bih išao na zadnji build, no svakak provjeri što ljudi pišu po forumima jer nemreš očekivati za nešto što je u razvoju da radi out of the box.

Plugine, teme stavljaj po svom izboru, stvarno ima svega i uz malo isprobavanja budeš našao kaj ti paše.

Meni je ovo univerzalan recept za htpc: dignut windowse->probaj sve moguće i nemoguć->zapiši na papir->pregazi windowse i složi kak spada
tech je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2010., 21:30   #254
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
HOME THEATER PC - HTPC + XBMC = AMAZING


1. Skinite XBMC-u (trenutno zadnji Dharma Beta 3) + TheRenamer 7.3

2. Instlalirajte programe

3. Prvo moramo odrediti 4 foldera. Napravimo 2 foldera, Movies(filmovi) i TV Shows(serije). A zatim napravite jos 2, Movies.Old i TV Shows.Old

4.0 - Udjete u TheRenamer (gore desno) "Settings"

4.1 - Mozete po zelji postaviti kako zelite nakon Rename-a da file izgleda Showname, Season, Episode Titles (S01E01 - 101 - 1x01)

4.2 - Kad smo to odabrali moramo podesiti "Fetch Folder" (folder di se nalaze serije koje su izvorne bez editiranja imena) i "TV Shows Archive" (di ce se serija spremiti nakon editiranja) - ukljucite opcije "Include Sub Folders" i "Auto Move"
4.3 - S Desne strane pise "Moving Files Structure" - Ukljucite opcije "TV Show Folder", "Season Folder:" (u prazan kvadrat napisite "Season"), "Option A (long)"

4.4 - Kad smo postavke sredili, moramo odabrati TV Foldere, sve serije sto imate ubacite u Folder "TV Show.Old" (nije bitno di na disku se nalazi taj folder,samo ubacite sve serije unutra).

4.5 - Ponovo otvarate "Settings" i pod "Fetch Folder" stavljate Folder "TV Show.Old". A pod "TV Show Archive" stavljate TV Shows. Kad je sve gotovo stisnite (gore desno) close.

4.6 - Iznad zelene trake (dolje desno) imate ponudjene "Scrapere" odakle se podaci za serije skidaju od ponudjenih imate theTVDB, EPGUDIES, IMDb, TV.com (mjenjate ih klikom na text). Postavite theTVDB...Stisnite "šapu" i pocet ce skidanje podataka.

4.7 - Kada bude pronasao sve vase serije, DOBRO PREGLEDAJTE, imate Stupce "OLD" i "NEW"...Vazno je da se poklopi Showname, a ostatak bi trebao biti S01E01, ako se Showname ne poklopi sastrane samo otkacite tu seriju pa ju "rucno" sredite


ISTI JE PRINCIP I ZA FILMOVE, U MENI-u ZA FILMOVE ULAZITE PRITISKOM NA TVSHOWS (zeleno je obojano)


5.0 - E sad kad imamo serije UREDNO slozene ( i filmove). Pokrenemo XBMC.

5.1 - Prvo sto cemo napraviti je otici u Settings > Appearance > International > Language "CRO". Nakon toga odite na "Skin" i lupajte strijelicom do dole "Get More" - skinite "Transparency!"...udjete ponovo u "Skin" ovaj put ne idete na "Get More" nego odaberete "Transparency!" - stiscite "ESC" dok vas neizbaci skroz na "HOME"

5.2 - Kad smo napravili hrvatski jezik i namjestili skin, vrijeme je da ucitamo serije i filmove...Nadjete opciju "Videos" > Add Source > Browse > Folder u kojem su nam serije ljepo slozene "TV Shows" > Set Content > Trazite "The TVDB" > Settings (dole desno) > ukljucite "Enable Fanart" i "Prefer Posters" > u svakoj opciji "OK" i program ce poceti ubacivati slike, epizode, podatke o glumcima...

5.3 - Ista stvar je s Movies (filmovima) samo morate podesiti umjesto "The TVDB", "The MovieDB" ili "IMDb" (morate ga u add-onsima skinuti) u opciji "Set Content". A u "Settings" "Enable Fanart", "Trailers 480p"...i ponovo na svaku opciju "OK" i pocet ce skeniranje...

6. Ako netko bude zapeo na nekim stvarima moze slobodno napisati, pa cemo i ovaj dio ovdje nadopuniti. Svaki put kad udjete u XBMC a imate novih Serija ili Filmova...udjite u njihovu mapu, dodjite do bilo koje serije i stisnite slovo "C" u malom meni-u stisnite (update library) ili "osvjezi datoteku" i to ce pokrenuti novo skeniranje...isto tako "TheRenamer" moze odraditi cijeli posao umjesto vas, tako da je ovo prakticki "automatizirano"

7.0 - Ako zelite da vam se prijevodi skidaju uz seriju, odete u postavke - add ons - get add ons > xbmc.org add ons > subtitles (skinite ga)

7.1 - Postavke - add ons - enable add ons > subtitles > enter > postavke > namjestite (hrvatski, srpskilatinica, engleski).

7.2 - S ljeve strane "Odaberi servis" > oznacite "Sublight.si", "opensubtitles.org", "subscene.com", "titlovi.com" > postavite da je za Filmove "Titlovi.com", a za TV Shows "Open subtitles" > potvrdite s "OK"

7.3 - Postavke > Postavke Kože > Skripte > "show subtitle script button in OSD" i Select script "xbmc subtitles"

7.4 - Kad pustite seriju bez prijevoda ili film, stisnite "enter" i skroz na desnom kraju bit ce ikonica s dvije vertikalne linije, pokrenite to i ponudit ce vam prijevode ako postoje na tim stranicama...


Ovako to kod mene izgleda:



ako sam nesto zaboravio javite pa cemo nadopuniti Ali mislim da je ovo vise nego dovoljno za vecinu stvari koja ljude zanima
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna

Zadnje izmijenjeno od: fre@k. 24.10.2010. u 21:50.
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2010., 21:36   #255
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Citiraj:
Autor tech Pregled postova
Meni je ovo univerzalan recept za htpc: dignut windowse->probaj sve moguće i nemoguć->zapiši na papir->pregazi windowse i složi kak spada
Ovo zvuči po mom guštu

tenks !
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2010., 01:21   #256
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,862
Citiraj:
Autor RaneZ Pregled postova
ajde pliz ljudi..malo sam noobish u htpc svijetu..
naime, dolazi mi za par dana ovo cudo i sad me zanima sto mi je najbolje stavit gore uz win 7...
Di si ga narucio i koliko ce te kostati ?

Citiraj:
Autor RaneZ Pregled postova
recimo taj xbmc mi izgleda suuuper, koji build stavit i koje addonove ?
dal posebno instaliram codec-e ili on sam u svojoj instalaciji ?
XBMC ima svoje codece, a najbolje bi bilo zadnji XBMC kodnog imena Dharma

Citiraj:
Autor RaneZ Pregled postova
sta je sa tim direct x i open gl fajlovim na sajtu ?đ
hvala puno
Baziraj se samo na directX verziju. Na nekim sajtovma je jos u ponudi DirectX verzija sa instalerom i zazipana bez instalera.
OpenGL izbjegavaj, sa tom verzijom nemas DXVA.

**********************************
Ja sam fan XBMC-a pa ti njega i preporucam.
Renamer ti uopce nije potreban jer ce ti scraper od XBMC-a u 99% slucajeva prepoznati seriju ili film, ovo govorim iz svog iskustva.
Koristio sam prije Renamer i sam, ali sam ga odhebo kada sam vidio da je xbmc dovoljno mocan da prepozna sam film.
XBMC je trenutno u potpuno funkcionalnoj beti, kodnog imena Dharma i radice ti "out of the box" jer je ion podrzan u potpunosti.
Ako si skeptican probaj staru verziju XBMC-a kodnog imena Camelot.
Međutim posto ces se prvi puta susresti sa XBMC-om preporucujem novu Dharmu.
Puno je jednostavnija i odmah dobivas novo redizajnirano sucelje u koje su implementirane sve blagodati koje su do sada izmisljene.
A sve dodatno sto zelis implementirati slozeno je u addons-ima (dodacima).
U starom Camelotu morati ces sve sam rucno dodavati sto znatnno otezava koristenje, pogotovo ako se prvi puta susreces sa XBMC-om.
Ko sto je kolega Freak gore napisao. Prvo i osnovno je da multimediju (TVserije, filmove, glazbu i slike) slozis u zasebne foldere. Preporucljivo je da to napravis na nacin:

Filmovi:
Filmovi/Avatar/avatar.avi
Serije:
TVshow/Supernatural/Season 1/Supernatural S01E01

I zatim te foldere unutar XBMC-a povezes sa izbornicima.
Unutar XBMC izbornika Movie pridruzis mu folder gdje drzis filmove, XBMC izborniku TVshow pridruzis folder od serija itd.

Reimenovati nije potrebno nista jer novi engine od scrapera (addon zasluzan za iscitavanje imena serija i filmova
koji zatim sa neta iz bazi podataka tvdb-a i tmdb skida opis, sadrzaj, slike i sl.) prepoznaje sve zivo i nezivo.
Taj fjučr mozes a i nemoras koristiti. Jedina korist od toga je sto tada imas graficki dopadljivu i ljepse prezentiranu svoju multimediju.
Biti ce ti ukrasenu sa fanartima, slikama i sl. Inace fjučr se zove Librarys gdje se i aktivira/deaktivira. A ako ga koristis podesi se na nacin da XBMC
automatski prilikom svakog pokretanja update-a library bazu od novododanih filmova, serija i glazbe te aktivira scraper.

Od zanimljivih addona tu su ti:
Subtitles - vrsi automatsku pretragu za odgovarajucim titlom po svim nasim najpoznatijim sajtovima (jedina prepreka da ne pronadje titl je ako nije objavljen)
Skinovi- sa novom Dharmom skinovi postaju addon, a skidaju se kao i svi drugi dodaci kroz addon izbornik odakle se i automatski update-aju. Do sada je na Dharmu preslo njih 7-8. Moj favorit Transparency! tek neki dan. Ostali su vecinom spremni, ali fure nakakvu ekskluzivu i nedaju objavu do finalne verzije. Mada ih se moze rucno implementirati. Sa Dharmom skinovi postaju prilicno konfiguarbilni sto sa starom verzijom XBMC-a nije bio slucaj.
cdArt - zanimljiv addon koji kad slusas pjesme animira rotirajuci cd. Sa Dharmom je dobio i automatski scraper kojeg jos nisam probao. Scraper skida .png originalnu sliku cda.
clearArt - addon koji kod serija prilikom pauze animira .png slicicu serije. Takodjer je dobio automatski scraper koji skida .png slicice iz ogromne baze
nextAired - obavjestava kad izlazi sljedeci nastavak odredjene serije
newItem - addon na glavnom ekranu. Zaseban je za filmove, serije i glazbu i nudi brzi graficki pokaz zadnja 3 dodana fajla te zaseban textalni izbornik sa punim kronoloskim poretkom. Ovo je automatski implementirano u vecinu skinova.
Vizalizacije - kaledioskopske sare kod sluzanja glazbe.
YouTube - strimanje i pretraga YT video fajlova.

Ima ih stvarno mnogo, ovo su samo neki koji su mi pali napamet.
Od bitnih funkcija koje dolaze sa novim XBMC-om su svakako podrska za DXVA, WASAPI za audiofile, opcenito smanjenje zauzeca procesorskog vremena.
Posebna paznja se posvetila tmdb i tvdb scraperima koji su sada veoma brzi i prakticki nepogresivi. Navodno da znatno manje opterecuju same servere nego Camelot scraperi.
Dijapazon novih implementacija je stvarno velik, vec sada je prijavljena masa addona. Mogucnosti su stvarno velike i sam program radi "out of the box". Samo ipak treba malo tolerancije posto ce XBMC biti jos koji tjedan u beti i treba imati razumjevanja posto je rijec o otvorenom kodu kojeg razvija hrpa entuzijasta.

E sad ako ce taj tvoj mali Jetway biti dedicated HTPC i nista drugo neces na njemu raditi. Razmisli i o Live verziji XBMC-a.
Sve je isto kao i kod programa, jedino sto mu netreba OS, tj. boot-a se sam sa CD-a/HDD-a/stika.
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom

Zadnje izmijenjeno od: Ziiky. 25.10.2010. u 01:49.
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2010., 01:50   #257
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
Di si ga narucio i koliko ce te kostati ?
http://www.syswork.at/
Graz

samo ga tu ima trenutno u cjeloj Europi..
inace ga ima newegg...

267€ + VAT ili ako ces - VAT (merver)
+ poslat ce mi ga u slo pa idem po njega prek

http://www.guru3d.com/article/jetway-minitop-review/1

cini mi se super spravica, meni je bitno da je stooo manje.
+ novi ION...

imam doma hard koji lezi samo moram nabavit jos so dimm ddr2..

to sad trazim.

btw, hvala na detaljnim uputama..
probam pa javim kad ovo sve sthgne

a sad za Live verziju, khmm, mislis da necu probat CoD pokrenu,
clock na 2,00ghz + clock IONa, mooora radit
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2010., 10:26   #258
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,862
Jedan mali fjučr da podjelim; za sve one koji imaju Harmony, iMon, mce daljince ili cak num. dio tipkovnice.
Radi i sa daljincima koji simuliraju tipkovnice.

Znaci svi oni koji koriste daljinski i voljeli bi da im se numericke tipke ponasaju kao kod sms tipkanja.
2 x tap 5 = "k"
3 x tap 6 = "o"
0 = razmak
1 = znakovi.
Jako zgodno kod youTube addona gdje ima dosta tipkanja, puno komotnije rjesenje od skrolanja gore/dolje, lijevo/desno po virtualnoj tipkovnici.
Kod recimo, pretrage filmova tapiranjem slova XBMC skace na prvi film s tim slovom itd ...
Isto tako kod glazbe, tapiranjem odredjenog slova XBMC skace na prvog izvodjaca/pjesmu s tim slovom.
Tapiranje radi neovisno kakav je Library pregled odabran.

Sve u svemu, jako zgodno i korisno. Fajl odzipajte ( virus free ) i stavite ga u

C:\Users\*korisnik*\AppData\Roaming\XBMC\userdata\keymaps

http://rapidshare.com/files/42702267...iTap_Ziiky.rar
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom

Zadnje izmijenjeno od: Ziiky. 25.10.2010. u 10:35.
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2010., 21:20   #259
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
btw ima li kakav addon za torente ?
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2010., 21:48   #260
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,862
Ima ...
Za utorrent http://forum.xbmc.org/showthread.php?t=71690
Uz to imas i scraper za PB i Torrentz.com
Za uT imas i notification scriptu, koja ti javi kad je sta gotovo

Vidio sam ih i za azureus, BT, rT ... samo sta ce ti to, ne vidim svrhu?!
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2010., 22:01   #261
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Slažem se. Mislim da je neka web aplikacija puno bolji izbor. Onda da se na nju spajaš preko mobitela, drugog kompa etc.
  Reply With Quote
Staro 25.10.2010., 23:06   #262
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
Vidio sam ih i za azureus, BT, rT ... samo sta ce ti to, ne vidim svrhu?!

Hvala !

pa ono, ako stavis Live verziju ? kako cu do novih filmova
necu na drugi komp ic...ako je vec htpc onda mora bit SVE u jednom

budem probao..

ali zar ne zvuci nadrealno, da ti on: skine film, ocita bazu filma, skine poster, skine sub..ti samo moras stisnut play...bolesno.
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2010., 23:53   #263
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Live verzija je bazirana na linuxu jelda?
Znači onda ništa od directx-a.
  Reply With Quote
Staro 26.10.2010., 08:42   #264
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,862
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Live verzija je bazirana na linuxu jelda?
Znači onda ništa od directx-a.
Tako nekako. Cuj, ako se koristi Live verzija za pretpostaviti je da je HTPC dedicated, pa dxva i nije toliko bitna. Svejedno treba probati posto je Dharma puno blaza glede procesorskog opterecenja.

Ja osobno tesko da bi se mogao presaltati na Live verziju, mada browsajuci nailazim samo na pozitivna iskustva glede XBMClive+Jetway.
Citiraj:
I have a full HTPC with one of the Vertex drives. I installed XBMC Live! on it.
What I love about this configuration is it has replaced any and all other media boxes I've owned.
With the SSD, it comes up in less then 20 seconds. Faster then a number of my media boxes come up.
Even my Zensonic Z500 DVD/Media player.
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2010., 09:43   #265
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
Tako nekako. Cuj, ako se koristi Live verzija za pretpostaviti je da je HTPC dedicated, pa dxva i nije toliko bitna. Svejedno treba probati posto je Dharma puno blaza glede procesorskog opterecenja.

Ja osobno tesko da bi se mogao presaltati na Live verziju, mada browsajuci nailazim samo na pozitivna iskustva glede XBMClive+Jetway.
Meni je čisto stvar drivera, podrške etc. Probao live verziju i divota je. Fast, responsive. Baš ono što bi se očekivalo od jednog HTPC front enda.

Na žalost, problemi sa kompatibilnosti kaj se tiče linuxa su ovdje najviše izraženi. A o ekipi koja kao ja ima full ATX HTPC kučišta kao moj dh-101 zanima i gaming dio HTPC iskustva. Onda directx ulazi u priču.
  Reply With Quote
Staro 26.10.2010., 11:44   #266
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,862
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Meni je čisto stvar drivera, podrške etc. Probao live verziju i divota je. Fast, responsive. Baš ono što bi se očekivalo od jednog HTPC front enda.

Na žalost, problemi sa kompatibilnosti kaj se tiče linuxa su ovdje najviše izraženi.
Da fora je ta Live verzija, pravo sam se iznenadio kad sam se prvi puta susreo sa XBMC live suceljem umjesto Winsa, bilo mi je skroz neobicno Ocekivao sam kockastu i sporu grafiku. Kad ono sve utegnuto, brzo i tecno.
Brijem da su isli na linux live verziju jer im je bila najlaksa implementacija posto linux live distre postoje duze vrijeme.
Kako to sve strpati u nekakav Win live koncept ili cak DX stand alone ... veliki upitnik, mozda cak i nemoguce. Tesko da bi od MS-a dobili dozvolu.
Opet kad gledas do jucer kad smo se svi bunili i trazili dxva implementaciju, a coderi i moderatori nam odgovarali kako je zasada to nemoguce jer tu je i xbox konzola koja to nepodrzava i sl. bla bla.
Gle danas, napravili su pametan zaokret, odhebali su razvoj xbmc-a za xbox konzolu i usredotociki se iskljucivo na PC izvedbe.
I u ovih godinu dana IMO napravili su vise nego ikada.
Ipak je to samo multimedijalni program. A meni dobro i ovako, imati njega uz OS.

Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
A o ekipi koja kao ja ima full ATX HTPC kučišta kao moj dh-101 zanima i gaming dio HTPC iskustva. Onda directx ulazi u priču.
Tu spadam i sam (sig ispod!) Zato sam i napisao da bi se tesko pronasao u XBMC Live izvedbi. Ne sa ovakvom izvedbom HTPC-a.
Samo da mi je jos provaliti nekakav nacin da mogu imati vise programa u fokusu uz XBMC ... nitko sretniji od mene.
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom

Zadnje izmijenjeno od: Ziiky. 26.10.2010. u 11:53.
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2010., 14:37   #267
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
I ja sam evo probao Dharmu sada nakon reinstalla nakon preko godinu dana windoza. Super šljaka windows verzija. Instalacija + instalacija skina je prošla za 5 minuta i sve šljaka. Nego htio sam te zamolit.

Please da ne tražim jer mi ispadaju postovi stari i par godina na googleu. Mozes li mi reci najlaksi nacin da osposobim tv tuner? Ili ako znas vise da ih po nekom svoj prioritetu poredas od 1-3. Windows ofkors, ne linux.
  Reply With Quote
Staro 26.10.2010., 16:20   #268
9800pro
aka Edo, aka Syncros
Moj komp
 
9800pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 1,682
Citiraj:
Autor fre@k Pregled postova
HOME THEATER PC - HTPC + XBMC = AMAZING

Ovako to kod mene izgleda:



ako sam nesto zaboravio javite pa cemo nadopuniti Ali mislim da je ovo vise nego dovoljno za vecinu stvari koja ljude zanima
Daj reci kak si dobio ovakav izgled, od kud ti vadi media info (ac3, dts i te tvari)?
9800pro je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2010., 16:23   #269
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Moja pretpostavka je jednostavno iz samo filea na kompu. To se vidi odmah, reza, kako je zvuk kodiran, codeci općenito, titlovi....
  Reply With Quote
Staro 26.10.2010., 18:00   #270
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,862
Citiraj:
Autor 9800pro Pregled postova
Daj reci kak si dobio ovakav izgled, od kud ti vadi media info (ac3, dts i te tvari)?
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Moja pretpostavka je jednostavno iz samo filea na kompu. To se vidi odmah, reza, kako je zvuk kodiran, codeci općenito, titlovi....
Skin se zove Transparency! A media info se skida automatski na par nacina.
Info tipu zvuka, 480/720/1080p XBMC dobije skeniranjem samog fajla, dok info o studiju gdje je film snimljen, fanart/backdrop, glumce i sl. vuce na osnovi imena fajla dok je sama prezentacija (slikice studija, dd-a dts-a i dr dio skina)
Gore je sve pojasnjeno u vise navrata.


Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Please da ne tražim jer mi ispadaju postovi stari i par godina na googleu. Mozes li mi reci najlaksi nacin da osposobim tv tuner? Ili ako znas vise da ih po nekom svoj prioritetu poredas od 1-3. Windows ofkors, ne linux.
Skini Transparency! skin jer je u njemu pvr i tv tuner po default-u enable-an.
Osposobiti tuner uz Transparency! skin bi sve trebalo biti peace of cake
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na