Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.05.2014., 08:24   #7051
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
zamijeni stalke za nekaj normalnije i bit će još boljeg zvuka bez razmišljanja
syss je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2014., 10:08   #7052
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,396
Citiraj:
Autor dadosbcro Pregled postova
Stvarno se jednostavno postavlja i brzinski se spaja na net, trebalo joj je par sekundi da pronađe mrežu, dok sam natipkao šifru preko daljinskog i kliknuo enter, u roku dodatnih par sekundi je bila spojena na net...

Trenutno mi je spojena na komp jer često slušam glazbu preko foobara, youtube...za skype, ali je potrebno preko ¨source¨ na liniji prebaciti na AUX:Analog in

Denon app radi besprijekorno, ali pošto mi je linija kod kompa, na dohvat ruke, ne čačkam po njemu previše, ako sam u drugoj sobi, onda koristim app...recimo ako ti svira neka dobra stvar, onda preko aplikacije pojačaš ili smanjiš glazbu ili recimo nađeš neku drugu stanicu...aplikaciju sam testirao sa mobitelom, IP5, nemam tablet tako da nisam probao, ali mislim da ne bi trebalo biti problema...
Memorirao sam jedno 30tak radio stanica koje najčešće slušam, i da, radio Brod je također na listi
ne znam koliko ima radio stanica, znam samo da ih ima pun kufer, vjerujem da ih ima par tisuća, nisam brojao ali mislim da samo Hrvatskih ima preko 100...
Već neko vrijeme razmišljam o zamjeni svog HTPC-a i integriranog pojačala za neku sličnu "univerzalnu" kutiju koja je u stanju furat net radio, wlan i Ipod classic.
1.Jel se može kupiti bez zvučnika, budući da imam Monitor Audio RS1?
2. jel bučan onaj mali vent iza?
BojanZD je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.05.2014., 12:54   #7053
dadosbcro
Premium
Moj komp
 
dadosbcro's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: SB
Postovi: 620
@syss
u pravu si, zvuči bolje na stalcima i kada ih odmakneš od zida i daš im više prostora, isprobao sam već jer imam stalke ali na njima držim 685, a pošto mi je ovo više linija za komp i za slušanje radija u trpezariji mislim da neću uzimati stalke, već kada se poželim slušati na stalcima skinem bowerse i njih stavim ove zvučnike...čak i na onim plastičnim policama sa slika bolje zvuče jer su odmaknuti metar od stražnjeg zida i po metar i pol od bočnih zidova, tako da imaju više prostora nego pored kompa....zvučnici su trenutno na radnom stolu i linija je spojena na komp. pa su udaljeni samo 10tak cm od stražnjeg zida, a BR im je sa stražnje strane....osjeti se razlika, recimo kada pojačaš malo glasnije i kada zrak krene šibati kroz stražnji BR, bude muljaviji bas nego na stalcima/onoj polici jer na njima zvučnici imaju više prostora nego pored kompa....

@Bojan
Možeš kupiti samo liniju bez zvučnika...trenutno je na akciji 2390kn, a sa serijskim zvučnicima je 3000kn, inače, prije kojih mjesec-dva dana linija bila 3000kn, a u kompletu sa zvučnicima 3990kn...
mislim da će to dobro raditi u kombinaciji sa RS1, ali ako možeš prvo isprobaj...probao sam na par zvučnika i isto fino radi, ali sam primjetio da kod recimo Dalija, BA i B&W moraš više pojačati nego sa ovim Tangent da bi dobio istu glasnoću, pretpostavljam da je do osjetljivosti zvučnika...osobno, najbolje mi je zvučalo sa B&W686 S1, ali je razlika u cijeni bila dosta velika tako da sam ipak uzeo Tangent, da sam morao dati punu cijenu za Tangent onda bih uzeo B&W686 jer sam njih mogao dobiti za 2000kn

Što se tiče venta iza, baš sada gledam, linija radi već 2 sata a on se ne vrti, vjerovatno se pali samo kada se zagrije....kada normalno slušam internet radio volume držim na 7-10/60 i linija je hladna, s donje strane je mlaka, tako da se vjerovatno ne pali dok ne počneš odvrtati glazbu i dok se ne zagrije...ako budeš glasnije slušao ne mora te brinuti jer ga nećeš čuti, nisam niti jednom primjetio da se vrti, kao da ga i nema, ali ne znam kako će se ponašati kada se naguta prašine
dadosbcro je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2014., 12:56   #7054
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ma nađeš u second handu stalke za đabe, a možeš ih i napraviti za 100-200kn ako si vičan alatu... nije skupo, a em zgleda bolje, em daje bolje zvukove, em je manji footprint cijelog zvučnika, a zna se koliko je danas kvadrat stana/kuće
syss je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2014., 13:22   #7055
dadosbcro
Premium
Moj komp
 
dadosbcro's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: SB
Postovi: 620
nije problem u kvadratima, ima dosta prostora za utrpati i stalke, vidjeti ću, možda čak i nabavim neke polovne da ne dajem 700-800kn za nove...
to uvijek ide tako, prvo planiraš uzeti nešto do određene cijene i na kraju uzmeš nešto peto što te izađe triput skuplje
prvo sam mislio kupiti nekakvu mini liniju sa zvučnicima do 1000kn, onda gledam, a jest dobra ONKYO CS-255 za 2200kn, onda se zainteresiram za nju, počnem čitati malo recenzije, iskustva korisnika i preko youtube video klipove i ugledam ovu Denon...odma je počelo kemijanje, rekoh nju mogu dobiti bez zvučnika za istu cijenu kao i taj onkyo sa zvučnicima, a opet ima internet radio, SW out, wireless, digital in i ostale đinđe što Onkyo nema i što uvijek dobro dođe, ali sranje, nema CD player i antenu...onda gledam, što će mi CD player i tko još sluša glazbu preko CD-a kada Denon čita i flac preko USB-a i šta će mi antena kada ima internet radio....hoću reći, planirao sam dati 1000kn za mini liniju preko koje ću moći slušati radio i glazbu preko kompa, i na kraju uzmem 3 puta skuplju, još kablovi, i ako uzmem stalke, izaći će me na kraju 3 i pol puta skuplje
Ali bitno je da sam stvarno zadovoljan sa ovim kombom, iz dana u dan sam sve zadovoljniji kupnjom i koristim se s njom više nego sa HT od B&W....mislim da sam dao 1000kn za neku škart liniju ili 2200 za onu onkyo, jeftinije bih prošao, ali mislim da ne bi bio toliko zadovoljan
dadosbcro je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2014., 13:29   #7056
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,396
Citiraj:
Autor dadosbcro Pregled postova
@syss

@Bojan
Možeš kupiti samo liniju bez zvučnika...trenutno je na akciji 2390kn, a sa serijskim zvučnicima je 3000kn, inače, prije kojih mjesec-dva dana linija bila 3000kn, a u kompletu sa zvučnicima 3990kn...
mislim da će to dobro raditi u kombinaciji sa RS1, ali ako možeš prvo isprobaj...probao sam na par zvučnika i isto fino radi, ali sam primjetio da kod recimo Dalija, BA i B&W moraš više pojačati nego sa ovim Tangent da bi dobio istu glasnoću, pretpostavljam da je do osjetljivosti zvučnika...osobno, najbolje mi je zvučalo sa B&W686 S1, ali je razlika u cijeni bila dosta velika tako da sam ipak uzeo Tangent, da sam morao dati punu cijenu za Tangent onda bih uzeo B&W686 jer sam njih mogao dobiti za 2000kn

Što se tiče venta iza, baš sada gledam, linija radi već 2 sata a on se ne vrti, vjerovatno se pali samo kada se zagrije....kada normalno slušam internet radio volume držim na 7-10/60 i linija je hladna, s donje strane je mlaka, tako da se vjerovatno ne pali dok ne počneš odvrtati glazbu i dok se ne zagrije...ako budeš glasnije slušao ne mora te brinuti jer ga nećeš čuti, nisam niti jednom primjetio da se vrti, kao da ga i nema, ali ne znam kako će se ponašati kada se naguta prašine
Hvala za info, sve mi se više sviđa uređaj.
Mislim za osjetljivost nije problem jer su RS1 na 90dB. , ne zagrijava se puno, čita FLAC, ima optički ulaz..

BTW, kakav to sub imaš?

Morat ću te posjetit, najavljujem se za slušanje?!!
BojanZD je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2014., 13:29   #7057
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ma kakvi 700-800... 200-300-400 u sh i bok... presprejaš ih u glossy bijelu i kompletić gotov.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2014., 13:44   #7058
dadosbcro
Premium
Moj komp
 
dadosbcro's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: SB
Postovi: 620
@Bojan
nema na čemu, super je linija i stvarno je moćna, za nekakve manje zvučnike ne treba ništa jače, dovoljna je i za tulume u manjim prostorima, pogotovo kada spojiš sub

kada budeš u prolazu kroz Brod, slobodno navrati pa ćemo staviti na stalke i spojiti sub, spojiti ćemo i B&W685.

Sub je DIY, to sam radio prije nekih dvije godine, 39 litara kutija, visaton TIW200 i hypex DS2.0 pojačalo

@syss
pogledati ću malo cijene SH stalaka, jer ima koja stranica osim njuške gdje je moguće vidjeti/kupiti polovne stalke?
dadosbcro je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2014., 13:50   #7059
sodom
Premium
Moj komp
 
sodom's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 593
@dadosbcro

dobro ti syss kaže, za stalke možeš pogledat na audiofilu, audiopulsu, grupama ili njuški, tipa osnovni rondo model i vozi: http://www.njuskalo.hr/zvucnici/podn...oglas-11474505
sodom je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2014., 14:03   #7060
dadosbcro
Premium
Moj komp
 
dadosbcro's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: SB
Postovi: 620
Hvala sodom, proguglati ću malo i vidjeti što se nudi od polovnih
gledao sam NorStone Stylum 2 stalke u bijeloj boji i vidio sam da se kreću oko 700-800kn, ali mislim da bi se jako lijepo slagalo uz liniju i zvučnike

Imam iste stalke samo u crnoj boji i nisu loši, samo na njima držim 685tice, a gledam i od B&W se mogu naći za 1100kn novi, pa možda njih kupim i na njih stavim bowerse, a crne Norston iskoristim za ove
dadosbcro je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.05.2014., 14:05   #7061
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ma velim ti na tvom mjestu kaj bi napravio... evo gore ovo za 400, jooooooj gazda ide za 300 plaćam kešom i te spike, prefarbat to u bijelo, napunit centar peskom za mačke i bogteveseli.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2014., 14:15   #7062
sodom
Premium
Moj komp
 
sodom's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 593
Citiraj:
Autor dadosbcro Pregled postova
a gledam i od B&W se mogu naći za 1100kn novi, pa možda njih kupim i na njih stavim bowerse, a crne Norston iskoristim za ove
To je 700 kn više od SH stalaka domaće proizvodnje, kupujmo hrvatsko ... jedino ako ne patiš da upariš B&W sa B&W i da je sve oriđiđi i te spike, uštedi 700 kn, lako se potroši...

...ja sam prošo kroz 3 serije bowersa do sada i uvijek su stajali na Rondu, i komponente su mi složene na istoimenim policama...iz vlastitog iskustva ti mogu reći da u odnosu na ove "originalne" naš domači proizvod djeluje ko veći profesionalac... samo pazi kad ih puniš sa čime ih puniš da ne korodiraju iznutra.
sodom je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2014., 14:17   #7063
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
zato i velim mačji pijesak je najbolja opcija... za dodatni oprez može stavit na 10ak minuta pijesak u rernu i onda je bulletproof.

imao sam ja rondo onaj model sa centralnom cijevi + 2 manje iza i stvarno su kvalitetno sklepani.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2014., 14:19   #7064
sodom
Premium
Moj komp
 
sodom's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 593
Jest, to je Definition, ja ih imam u srebrno-bijeloj izvedbi a imao i crne. Odlični stalci. Također imam Twin model, to je već klasa za sebe. Preporuka definitivno svakome, kolko platiš tolko dobiš.
sodom je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2014., 14:25   #7065
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
e da, definition... zvonilo mi je tak nekaj u glavi
syss je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2014., 15:26   #7066
dadosbcro
Premium
Moj komp
 
dadosbcro's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: SB
Postovi: 620
Momci hvala na preporukama!
slažem se, isplati se uzeti SH po duplo jeftinijoj cijeni i kao što syss kaže, kupiti pola litre bijele boje za cca. 50kn, prefarbati u bijelo i vozi...mislim da ču tako napraviti...

Samo me zanima, ako bih uzeo polovne crne i hoću ih prefarbati u bijelu boju, da li je potrebno šmirglanje i temeljna boja pa onda bijela preko toga ili je moguće samo bijelom prefarbati preko crne?
Kada bih to već radio, htio bih da ispadne kako treba, a ne nakaradno.
dadosbcro je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2014., 15:34   #7067
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
da ti velim iskreno ja bi ih odfurao u prvu autolakirnicu i reko da hoću glossy bijelu, pa nek on radi kaj je već potrebno i tak si se onda osigurao doživotno.

mislim da ova crna nije baš presprejana gore koliko se sjećam pod rukama i lagano ti je to hrapavo/neravno.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2014., 17:58   #7068
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 884
Ja vec neko vrijeme gledam Denon dra-f109 (posto se sa Denonom druzim vec jako dugo godina) kao nesto malo sto ce dati dobar zvuk, posto sam ogranicen sa prostorom. Postoji jos opcija spajanja Nuforce udac3 izmedju pc-a i Denona...
Sto se tice zvucnika, dugo sam gledao Cambridge audio S30...a evo sada vidim i Tangeng evo e5...
U zadnje vrijeme si razmisljam i o Denon DRA-N5 CEOL Piccolo (nesto je malo skuplji od f109 ali daje usb flac i net) no ono sto me od njega odbija je plastika i stari konektror za iPhone..(sve se nadam da ce mozda uskoro neki noviji model, sto ce sigurno odmah dici i cijenu).
DRA seriju su razdvojili, pa treba net player kupiti posebno a nije ni malo jeftin....

robee je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2014., 18:56   #7069
dadosbcro
Premium
Moj komp
 
dadosbcro's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: SB
Postovi: 620
@robee
nećeš pogriješiti sa linijom, ali ako planiraš kupiti najbolje pogledaj i poslušaj, mislim da ti je u OS najbliže gdje je možeš vidjeti i poslušati kako radi u kombinaciji sa više zvučnika, ali prvo nazovi i vidi da li imaju na stanju zvučnike koji te zanimaju...vidim da su Cambridge Audio S30 dobro ocjenjeni, ali ih nisam imao priliku slušati pa ne mogu reći koja je razlika između njih i Tangenta...mogu reći da su Tangent fajn bolji od serijskih Denon, ali meni su osobno bili lošiji od B&W686 i od Dali Zensor1...tebi će možda recimo najbolje zvučati sa BA 25 zvučnicima, ili će te zadovoljiti Denon SC-F109...ako imaš slobodnog vremena, najbolje je da odeš i poslušaš sve kombinacije...
dadosbcro je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2014., 20:21   #7070
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 884
Hi-Fi

Gdje si ti kupio? Mislim da za slusanje i experentiranje nema nista blize od Zg..
F109 je pravi mali Denon, prednja ploca alu, kvalitetno odradjen.

Zadnje izmijenjeno od: robee. 31.05.2014. u 20:52.
robee je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2014., 12:48   #7071
dadosbcro
Premium
Moj komp
 
dadosbcro's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: SB
Postovi: 620
@robee
U Osijeku sam kupio, i oni imaju poprilično širok izbor, ali najbolje da ih nazoveš pa provjeriš što imaju na stanju, ako trenutno na stanju nemaju zvučnike i ceol liniju ili Denon dra-f109 koji tebe zanimaju, zamoliš ih da ti naruče i kažeš da si zainteresiran za nekakve kombinacije, da bi došao poslušati i da bi kupio jednu od linija u kombinaciji sa zvučnicima koji tebi najviše odgovaraju...ako im je u cilju prodati, što pretpostavljam da je, onda će naručiti pa ne moraš prelaziti 600km i trošiti na benzin i cestarinu do ZG i nazad, bolje te novce uložiš u kvalitetnije zvučnike...

Denon dra-f109 izgleda ozbiljnije nego Ceol piccolo jer je izrađen od alumijina i ima Antenu za radio i jeftiniji je 400tinjak kn, dok Ceol dolazi sa više feature-a kao što je internet radio, front USB preko kojeg čita MP3, WMA, AAC, FLAC 192/24, WAV 192/24, ALAC, Iphone/Ipod dock station, wi-fi, airplay, i možeš s njim upravljati preko Denon remote aplikacije...Ako uz Denon dra-f109 želiš internet radio, wi-fi, airplay, USB itd., treba ti i Denon DNP-F109 koji je skuplji nego Denon dra-f109, tako da te na kraju cijena izađe preko 4000kn za isto...pojačala su im ista

Osobno bih išao na ceol piccolo a razliku u cijeni uložio u bolje zvučnike
dadosbcro je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2014., 15:23   #7072
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 884
Ekran ili ?
robee je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2014., 16:12   #7073
dadosbcro
Premium
Moj komp
 
dadosbcro's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: SB
Postovi: 620
Yep, na kraju trgovine imas kružne stepenice s kojima se popnes na gornji kat i na cca.60-70 kvadrata imas malo kvalitetniju opremu kao sto je B&W, Dynaudio, Sonus Faber, Focal Itd...
dadosbcro je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2014., 19:27   #7074
Pizz
Registered Abuser
Moj komp
 
Pizz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica \ ZG
Postovi: 747
kolega je za 1500 krznaša piknul yamahin cm-1010 , treba samo malo pročačkat po jednom kanalu oće prekidat, al vredu je dečec se bavi audio video sistemima, zanima me kaj ta mašinica nekad spadala u A-klasu ? nije bil uštekan al vumetrići bi trebali bit onaj oldskul žuti, kolko sam skužio a klasa ima takve malo slabiji imaju plavo osvjetljenje.... u svakom slučaju lijepo izgleda , još da ga i čujemo za koji dan
Pizz je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2014., 20:24   #7075
jean luc
Premium
Moj komp
 
jean luc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 559
Ako je integrirac, oznaka bi trebala biti CA 1010. 1978-1979, drugi model odozgora. A klasa u ovom kontekstu nije oznaka kvalitete nego specifičnog principa rada, ovaj ima prekidač kojim biraš 90w B (vjerojatno ipak ono što danas zovemo AB) klase ili 18w A klase. U svakom slučaju preporučam dobrog majstora za refreš, obzirom na starost primjerka i princip rada (rad u A klasi generira/guta velike količine energije). Vjerujem da će radit odlično nakon refreša, ali prije toga ozbiljno pristupit pregledu iznutrica i dovođenju u red.
jean luc je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2014., 11:10   #7076
vedo
FC Bayern supporter
 
vedo's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2002
Lokacija: Kutina
Postovi: 454
@dadosbcro

Jako mi je zanimljiv taj Denon koji si uzeo, najviše me plaši snaga uređaja. Da li si ga probao u trgovini usporedit s recimo klasičnim ampom u AB klasi u pogledu snage i kvalitete zvuka?
__________________
Pozdrav!
Vedran
vedo je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2014., 13:28   #7077
dadosbcro
Premium
Moj komp
 
dadosbcro's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: SB
Postovi: 620
@vedo
Nisam je usporedio sa klasičnim ampom pa ti ne mogu vise reci o kvaliteti zvuka, mogu reci samo da sam zadovoljan kako svira i da ima dosta jako pojačalo, pretpostavljam da bi na nju spajao bookshelf zvucnike, recimo u kombinaciji sa B&W 686 koji nisu baš osjetljivi jako dobro radi, za normalno slušanje vjerujem da nećeš morati pojačati vise od 20-25, kada pojačaš na 2/3 (40/60)bude poprilično glasno, ali sve ovisi i od prostorije u kojoj će se zvucnici i linija nalaziti
Ne znam kako da ti opišem snagu, recimo povremeno volim odvrnuti glazbu i u kombinaciji sa Tangent zvucnicima kada pojačam na 30/60, tj.na pola, ukućani viću da je preglasno i da smanjim, jos niti jednom nisam pojačao do kraja, najviše sto sam pojačao je na nekih 2/3, to je na 40/60 volume controla, jos kada spojis sub na liniju po meni jako lijepo svira...Tangent zvucnici zbog dimenzija i samog mid-bas drivera nemaju bas bajan bas, 686 i Zensor1 imaju bolji bas
dadosbcro je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2014., 14:13   #7078
vedo
FC Bayern supporter
 
vedo's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2002
Lokacija: Kutina
Postovi: 454
Da, spojio bi Audio Epilog Janu Walk, planiram nabavit neko pojačalo koje bi imalo integriran DACom. Ovaj Denon još dodatno ima Wifi što je plus. Digitalija mi se sviđa jer je lagana i kompaktna. Prostorija je manja od 15 kvadrata.
__________________
Pozdrav!
Vedran
vedo je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2014., 14:15   #7079
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
svjestan si da sa ovime ne buš izvukao sav potencijal koje ima jana?

to su skroz finjak spikeri.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2014., 14:37   #7080
vedo
FC Bayern supporter
 
vedo's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2002
Lokacija: Kutina
Postovi: 454
Moguće, ali želim nešto kompaktno, lagano i integrirano. Gledao sam još i NAD-a D 3020 ili možda novu Micromegu MyAmp. Nažalost, nemaju Wifi.
__________________
Pozdrav!
Vedran
vedo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na