Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 30.01.2015., 12:14   #1621
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Napokon napravio. Izgleda da sam cilo vrime skida krivi twrp....

Nego, sad me zanima ovo šta kasko kaže.
Da deboloatam, šta ta skripta točno radi? Da li ona upravlja sa titanium backupom i miče višak ili to tribam sam napraviti?

Također, apex launcher ne podržava double tap to lock, a i lockscreen je stari kao i dialer. Što misliš pod Lollipop launcher i G3 temu? Skinuti 2 teme pa iz jedne koristiti jedan, a i iz druge drugi dio?
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline  
Staro 30.01.2015., 12:18   #1622
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ma ostavi LG launcher i samo stavi G3 temu sa Playa.
Brko je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.01.2015., 12:21   #1623
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,363
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ma ostavi LG launcher i samo stavi G3 temu sa Playa.
Nema do Apexa


Stigao 20H za G3
http://forum.xda-developers.com/lg-g...8/post58524335

http://lg-phone-firmware.com/firmwar...-Tutti-41.html
Juice je offline  
Staro 30.01.2015., 12:25   #1624
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,944
Debloat skripta izbriše bloatware od LG-a, ponavljam, izbrise ga a ne freeza. Na nacin da iz recovery-a flashas skriptu i ona sama odradi sve, sljedeci put kad upalis mobitel nema vise bloatwarea.

Ako stavis Apex onda imas aplikaciju screen off koja je besplatna s google playa.
U postavkama apexa podesis shortcut da double tap pokrene aplikaciju screen off i ekran se ugasi, vrlo korisno i ne trosi resursa.

Za teme mislim da ti promjeni ikone i izgled widgeta za G3 temu a lolipop temu skines za apex i u samom apexu odaberes G3 temu za izgled i lolipop za skin.
kasko je offline  
Staro 30.01.2015., 12:29   #1625
L31
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 863
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ma ostavi LG launcher i samo stavi G3 temu sa Playa.
Mogu li na L90 stavit tu temu?
L31 je offline  
Staro 30.01.2015., 12:34   #1626
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Probaj.
Brko je offline  
Staro 30.01.2015., 20:56   #1627
Goranbm
Premium
 
Goranbm's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,234
Ovako imam G3, ponekad mi se zna dogoditi sljedeći problem. Naime u nekom trenutku mi mob samo crkne, ne reagira na ništa, ne može se niti upaliti. Do sad sam to riješavao vađenjem baterije, i onda je sve ok. Ali sam skužio neki dan kad mi se to dogodilo da ga mogu spojiti samo na punjač i na usb i onda se pokaže punjenje i normalno ga upalim... WTF ??
Goranbm je offline  
Staro 30.01.2015., 21:12   #1628
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Napravi hard reset. Mozda je i pokvaren,,

Malo prije sam pao preko tri stepenice sa g3 u ruci, samo sa staklom od zastite i mogal sam birat izmedu skolskog pada na bok sa g3 u ruci ili drito na koljeno kaj sam i izabral. Svjedno sam ga uspio okrznut poklopac. Dobro je proslo. Vec sam ga vidio u razbijenog kad sam letio i pocel sam razmisljat kak bum ih tuzil, sve u par stotinki..
MAGARAC je offline  
Staro 30.01.2015., 21:15   #1629
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,363
Nine pokvaren vec je to poznati problem na G3. Mnogi imaju taj problem da im se "freeza" mob.
Na Kitkatu se cesce pojavljivao nego na Lollipopu.
Juice je offline  
Staro 30.01.2015., 23:27   #1630
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
Ja bi pokusao na tvom mjestu sa hard resetom. Zna nekada rijesiti taj problem.
__________________


mislav_os je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.01.2015., 19:41   #1631
levca5
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Vranje
Postovi: 10
Jedna molba, uzeo sam LG G2 Verizon verziju, jedva ga izrutovao po uputstvima ovde sa sajta (svaka cast za ovaj "stump" jer drugacije nije moglo nikako), ali prilikom pokusaja da preko "auto rec-a" udjem u recavery mod, telefon se zakovao u "fastmode" i ne mogu ga nikako oziveti, tj onovo pokrenuti. Pokusao sam preko Flash tool-a ponovo instalirati kdz stock rom, ali nece ga pokrenuti, jer prikazuje da srial port ne moze naci ???, Ukoliko je neko imao slicnih problemna, Hvala, pozz
levca5 je offline  
Staro 31.01.2015., 19:52   #1632
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Flashal si krivi recovery preko auto reca. Imas na XDA kak se vratit nazad...

Trebas doc do downlaod moda i dalje ide bez problema..

Probaj ovo. Meni je pomoglo u slicnoj situaciji, fastboot i nis drugo..

http://uncle-yakuza.jouwweb.nl/lg-g2-fast-boot-menu-fix

Onda back to stock pa sve iz pocetka..

http://forum.xda-developers.com/show....php?t=2432476

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 31.01.2015. u 19:59.
MAGARAC je offline  
Staro 31.01.2015., 20:05   #1633
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor levca5 Pregled postova
Jedna molba, uzeo sam LG G2 Verizon verziju, jedva ga izrutovao po uputstvima ovde sa sajta (svaka cast za ovaj "stump" jer drugacije nije moglo nikako), ali prilikom pokusaja da preko "auto rec-a" udjem u recavery mod, telefon se zakovao u "fastmode" i ne mogu ga nikako oziveti, tj onovo pokrenuti. Pokusao sam preko Flash tool-a ponovo instalirati kdz stock rom, ali nece ga pokrenuti, jer prikazuje da srial port ne moze naci ???, Ukoliko je neko imao slicnih problemna, Hvala, pozz
Pravac XDA i vidi kako oživjeti mob koji je zapeo u Fastboot modu. Ako ne, servis i JTAG.
Brko je offline  
Staro 31.01.2015., 20:15   #1634
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Sredit ce to sa ovim sa prvog linka. Treba sam doc do download moda a dalje mu je procedura na XDA. Vjerojatno je fulal recovrey, 16 umjesto 32gb ili obrnuto ili je skinul neku staru verziju TWRP ili kaj vec,,

Tesko da se G2 moze tolko zbrikat da mora na servis. Procedure su sve detaljne, korak po korak i sve ima na XDA forumu.. Treba pazit kaj se flasha, verzije itd,,
MAGARAC je offline  
Staro 31.01.2015., 20:24   #1635
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Tesko da se G2 moze tolko zbrikat da mora na servis.
O može može...
Brko je offline  
Staro 31.01.2015., 20:27   #1636
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Namjerno, vjerojatno al slucajno tesko.. Dokle god se vidi na kompu, ko mob, modem ili bilo kaj, ima mu spasa.
MAGARAC je offline  
Staro 31.01.2015., 20:45   #1637
levca5
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Vranje
Postovi: 10
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Sredit ce to sa ovim sa prvog linka. Treba sam doc do download moda a dalje mu je procedura na XDA. Vjerojatno je fulal recovrey, 16 umjesto 32gb ili obrnuto ili je skinul neku staru verziju TWRP ili kaj vec,,

Tesko da se G2 moze tolko zbrikat da mora na servis. Procedure su sve detaljne, korak po korak i sve ima na XDA forumu.. Treba pazit kaj se flasha, verzije itd,,
Sve sam to odradio ali kada kliknem na "fastboot exe", samo na sekundu se pojavi crna slika (run mode) i nemam gde upisati ove 4 komande sto pise u uputstvu. Neznam da li je do drajvera ili slicno, ali napominjem da je ovo Verizon verzija, mada to ne bi trebalo praviti probleme. Sve sam skinuo od drajvera sto se moze skinuti, ali ocito neki nedostaje, pozz
levca5 je offline  
Staro 31.01.2015., 20:51   #1638
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Upisujes to sve na kompu sa g2 spojenim na USB i njegovim driverima. Ak imas osmici mozda bude problema al na sedmici radi 100%.

Proguglaj dal ima jos metoda za prepisat boot particiju.

Probaj ovo..

http://forum.xda-developers.com/show....php?t=2477595

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 31.01.2015. u 21:05.
MAGARAC je offline  
Staro 31.01.2015., 21:47   #1639
levca5
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Vranje
Postovi: 10
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Upisujes to sve na kompu sa g2 spojenim na USB i njegovim driverima. Ak imas osmici mozda bude problema al na sedmici radi 100%.

Proguglaj dal ima jos metoda za prepisat boot particiju.

Probaj ovo..

http://forum.xda-developers.com/show....php?t=2477595

Hvala na paznji ali ne ide ovo nikako, ne mogu zaustaviti boot opciju nikako, probao i na xp i na 7-ici ali ne ide, poludeh vise, na LG flash tool-u mi trazi usb portal loosk (????) i izgleda da se sve vrti oko nekog drajvera, ali sve sam ih moguc eposkidao sa xda, pozz
levca5 je offline  
Staro 31.01.2015., 23:01   #1640
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Kao što rekoh, nosi u prvi ozbiljniji servis kojeg imaš.
Brko je offline  
Staro 01.02.2015., 00:05   #1641
levca5
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Vranje
Postovi: 10
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Kao što rekoh, nosi u prvi ozbiljniji servis kojeg imaš.
Ma moram ga resiti, jedini problem sada je "COM PORT 41", e, sada kako skinuti taj drajver, on je kljuc svih problema, pozz
levca5 je offline  
Staro 01.02.2015., 00:15   #1642
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Koje windowse imaš?
Brko je offline  
Staro 01.02.2015., 00:24   #1643
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
To je klasican G2 brick kojeg je imalo tonu ljudi. Kod njega je problemcic jer je Version i jer mu driveri ne stimaju. Daleko od servisa. Natezo sam se i ja sa istim problemom i pokusavo svasta. Na kraju sam instaliral neke windowse frisko samo da moga bez gluposti odradit sve i nabasao na fix nakon dva dana zivciranja...

Kak se vidi G2 na kompu? Ko mob ili ko nes drugo. Ovaj com 41 nebi trebao bit problem postavit. Treba nanovo prepisat boot particiju da vrati download mode i to je sve osim ak ne postoji jos nes kaj nije napisano.

Upalis G2 u tom fastbootu, prikopacas ga no komp i pricekas da se instaliraju driveri. Onda pokrenes fastboot app, kaj si raspakiro i u novi prozor upisujes one naredbe. G2 bi trebal na svaku reagirat. Onda ga probas restartat u download mode, pretpostavljam da znas kako. Nekad i za to treba vise pokusaja. Cisto da to bude na cisto.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 01.02.2015. u 00:31.
MAGARAC je offline  
Staro 01.02.2015., 01:00   #1644
levca5
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Vranje
Postovi: 10
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
To je klasican G2 brick kojeg je imalo tonu ljudi. Kod njega je problemcic jer je Version i jer mu driveri ne stimaju. Daleko od servisa. Natezo sam se i ja sa istim problemom i pokusavo svasta. Na kraju sam instaliral neke windowse frisko samo da moga bez gluposti odradit sve i nabasao na fix nakon dva dana zivciranja...

Kak se vidi G2 na kompu? Ko mob ili ko nes drugo. Ovaj com 41 nebi trebao bit problem postavit. Treba nanovo prepisat boot particiju da vrati download mode i to je sve osim ak ne postoji jos nes kaj nije napisano.

Upalis G2 u tom fastbootu, prikopacas ga no komp i pricekas da se instaliraju driveri. Onda pokrenes fastboot app, kaj si raspakiro i u novi prozor upisujes one naredbe. G2 bi trebal na svaku reagirat. Onda ga probas restartat u download mode, pretpostavljam da znas kako. Nekad i za to treba vise pokusaja. Cisto da to bude na cisto.
Ma evo instalirao i com port 41 drajvere i nece pa nece, probao preko Flash Tol-a, ma ni da mrdne, a imam i XP i W7. Za fastboot, rekoh, nemogu nikako upisivati jer se odmah u trenu izgubi??????
levca5 je offline  
Staro 01.02.2015., 03:08   #1645
levca5
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Vranje
Postovi: 10
Da i sada sam primetio, da PC uopste ne detektuje telefon jer sam ja "na silu" upisao port 41. U device menageru je zuti znak pitanja i samo pise "android". Sta vise instalirati, neznam, poludeh, pozz
levca5 je offline  
Staro 01.02.2015., 07:28   #1646
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
Mislim da si uprskao sa autorec flešanjem jer G2 VS980 je priča za sebe i ima skroz različit development na XDA. Ove naše upute su za internacionalnu EU verziju.
Na žalost tvoj problem je poznat i nema pouzdanog lijeka, ove gore upute koje je postao Magarac su za D802 i nisam suguran da ćeš tako uspjeti.
Na XDA ima hrpa istih slučajeva kao tvoj i niti jedno sigurno rješenje. Nosi u servis da to poprave preko jtag-a.
GoodLooker je offline  
Staro 01.02.2015., 10:26   #1647
levca5
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Vranje
Postovi: 10
Citiraj:
Autor GoodLooker Pregled postova
Mislim da si uprskao sa autorec flešanjem jer G2 VS980 je priča za sebe i ima skroz različit development na XDA. Ove naše upute su za internacionalnu EU verziju.
Na žalost tvoj problem je poznat i nema pouzdanog lijeka, ove gore upute koje je postao Magarac su za D802 i nisam suguran da ćeš tako uspjeti.
Na XDA ima hrpa istih slučajeva kao tvoj i niti jedno sigurno rješenje. Nosi u servis da to poprave preko jtag-a.
Izgleeda da si u pravu, pozz
levca5 je offline  
Staro 01.02.2015., 20:21   #1648
Goranbm
Premium
 
Goranbm's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,234
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Nine pokvaren vec je to poznati problem na G3. Mnogi imaju taj problem da im se "freeza" mob.
Na Kitkatu se cesce pojavljivao nego na Lollipopu.
Ma probao sam sa hard resetom i nista. A zanimljivo da se meni taj problem puno cesce javljao otkako sam presao na lollipop. Zapravo mislim da dok sam bio na KK da mi nije niti jednom se to dogodilo
Goranbm je offline  
Staro 01.02.2015., 20:46   #1649
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
Citiraj:
Autor Goranbm Pregled postova
Ma probao sam sa hard resetom i nista. A zanimljivo da se meni taj problem puno cesce javljao otkako sam presao na lollipop. Zapravo mislim da dok sam bio na KK da mi nije niti jednom se to dogodilo
Taj freeze mogu i ja potvrditi jer je prijatelj kupio G3 i priznao da mu se to dogodi 1-2x mjesecno, a ima Kitkat verziju.
gin.tonic je offline  
Staro 01.02.2015., 21:01   #1650
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
@Levca5
Oću 3. puta reći? Servis i jtag. Bruno RV može pomoć ili nekakav indijac online, aman rocks. Nađi ga na google plus.
Brko je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na