Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.07.2020., 02:02   #10351
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Nije kraj frekvencije ali je kraj frekvencije analognih TV programa.
Na to sam i mislio i nadao da se podrazumijeva da mislim o frekvenciji analognih kanala.

Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
To i nije kraj freq spektra al nema veze,
neka maknu "duple" hrt sa i bez hd i eto mjesta ... gnjah
Nema duplih kanala u analogiji.

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 21.07.2020. u 10:06.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2020., 11:19   #10352
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019






Ista je poruka na svim kanalima koje sam naveo
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2020., 11:41   #10353
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Zvao sam ovaj broj koji se vrti na TV u vezi gašenja analogije. Kažu ovako,do kraja godine se gasi sve, ali popust je 0 kn za instalaciju ( inaće 100 kn) i 15 kn mjesećno( inaće je 30 kn 1 g + 60kn 2 g) za dodatni STB i bez ugovorne obveze. Koliko im je vjerovati, ne znam, ali navodno će to trajati do kraja godine, dok se ne ugasi analogija skroz.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2020., 12:14   #10354
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Ne znam čemu sad toliko čuđenje što se gase kanali, pa već se najavljuje tri godine to, trebali bi biti i sretni što je toliko dugo trajalo.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2020., 14:05   #10355
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,578
Pa problem i je u takvom stavu "trebali bi biti i sretni što je toliko dugo trajalo",
trebali bi biti sretni šta na sve načine gledaju da raji izbiju lovu iz džepa (i to ne jednokratno nego svaki mjesec).

Sad dolazi na vidjelo zašto je u pojedinim zgradama čak bio mali rat oko namjernog onesposobljavanja ZAS - a (sa koliko - toliko kanala, kojega ne treba plaćati osim kad nešto crkne) i namjernog guranja A1/Bnet - a ...
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2020., 14:20   #10356
mas999
Premium
Moj komp
 
mas999's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: ZG
Postovi: 141
Zvao 0800 913088, 15kn bez ugovora, rečeno mi je da za dodatni tv prijamnik u sklopu ove akcije ne dolazi nova kutija već ide neka kartica u tv?
Znači da nema snimalice na drugom tv?
__________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩☆۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬​​
mas999 je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2020., 15:23   #10357
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor mas999 Pregled postova
Zvao 0800 913088, 15kn bez ugovora, rečeno mi je da za dodatni tv prijamnik u sklopu ove akcije ne dolazi nova kutija već ide neka kartica u tv?
Znači da nema snimalice na drugom tv?
Bravo ovo je prava vijest , ako je prava, hehe onda mozda upiknem jos jednu karticu uz postojecu koju sad imam, jest da ce me doci 15 kn mjesecno uz nadu da nece nakon nekog vremena dizati tu cijenu, fuckas snimalicu i vracanje programa,
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2020., 15:24   #10358
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Citiraj:
Autor mas999 Pregled postova
Zvao 0800 913088, 15kn bez ugovora, rečeno mi je da za dodatni tv prijamnik u sklopu ove akcije ne dolazi nova kutija već ide neka kartica u tv?
Znači da nema snimalice na drugom tv?

Ako je to istina, što ne vjerujem baš,iako bi volio da se varam, onda ti treba Conax CAM

https://www.centar-tehnike.hr/conax-...proizvod-7691/

u kojeg stavljaš tu karticu, a onda to sve skupa u TV.

Godinama se to tražilo od njih, ali baš glavni razlog zašto to nisu htjeli je to da nema dodatnih usluga kao što je snimalica.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2020., 15:28   #10359
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Ako je to istina, što ne vjerujem baš,iako bi volio da se varam, onda ti treba Conax CAM

https://www.centar-tehnike.hr/conax-...proizvod-7691/

u kojeg stavljaš tu karticu, a onda to sve skupa u TV.

Godinama se to tražilo od njih, ali baš glavni razlog zašto to nisu htjeli je to da nema dodatnih usluga kao što je snimalica.
Ma dati cu ja i tih cca 300 kn za Conax CAM modul, smo da nemoram imati dva daljinska.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2020., 15:30   #10360
munst0r
Premium
Moj komp
 
munst0r's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Bjelovar/Zagreb
Postovi: 357
Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Jel ovi telci iza A1/bnet još throtlaju Netflix u večernjim satima ili je do Netflixa?
Čini se da da... Izluđuje me to i potrošio sam sate na debugiranje svega ovih dana, ali stvarno više nemam drugih ideja osim da oni throtlaju...

Imam njihov koaksijalni 150/15 internet i svi speedtestovi na svim uređajima uglavnom izmjere nešto u skladu s tim. Imam vlastiti AC router i brzina lokalne mreže stvarno nije nikakav problem. Svi ostali streaming servisi (Youtube, HBO, Apple TV+) rade super, ali Netflix je redovito negledljiv s jedva trećinom VHS kvalitete, čak mu nekad treba puna minuta da uopće pokrene video.

Također, nedavno sam se preselio u drugi stan. Prije sam imao isti setup sa svojim routerom, samo spojen na Iskonovu optiku i nikad nisam imao ovakav problem.
munst0r je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2020., 15:32   #10361
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,019
Nije to problem, nego ni oni ne znaju točno što je to. Zvao sam ja opet i govori da ima ta mogučnost, ali da kartica ide direktno u tv!!! Meni rečeno i da ima ugovorne obveze. Ma tko će znat s njima.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2020., 15:43   #10362
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Nije to problem, nego ni oni ne znaju točno što je to. Zvao sam ja opet i govori da ima ta mogučnost, ali da kartica ide direktno u tv!!! Meni rečeno i da ima ugovorne obveze. Ma tko će znat s njima.
Biti ce tu jos svasta, ocito ni sami neznaju nisu se usaglasili, dok to tocno ne objave na svojim stranicama nemas se za sta loviti a svaki referent preko telefona moze pricati sta hoce, tipicno za A1.
Cilim je offline   Reply With Quote