Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.08.2019., 08:59   #45571
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Lewis ti imas 330d ili335d tako nesto? Imas kakav video kako to nabire? Na zatvorenoj cesti uz prof vozaca naravno.
Da 330d MSport paket, nabire fino, dosta linearno i cijelim putem do blokade se osjeti ubrzanje, cist dovoljno da ga nisam isao ni chipat (razmisljao sam jedno vrijeme). Sluzbeei podatak je 5.6s do 100km/h.
evo neki video:
https://www.youtube.com/watch?v=eoXqPoKZPas

Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
@lewis
Ako se već možeš ogrepsti za popust kod Fieste, uzmi si aut. klimu pa će te doći cijena od tih 116k. Komocija će biti osjetljiva, a sigurno postoji i razlika u brzini hlađenja/grijanja. Nije u redu da se bolja polovica smrzava tokom vožnje, ako ne mora.
Ma da, AKO se odlucim za novi auto (polovnjaci sa bar nekom garancijom od 1-2 god su mi sad opcija nakon tolko nagovarnja ) i za Fiestu budem jos malo prcesljao kroz opremu (online konfugurator im je nepostojeci pa moram ici kod njih za cijene doplata ) da vidim sto se jos moze ugurati do 120k. Recimo doplata za atomatsku klimu je nekih 4000 a zadnja kamera je nekih 3000. U biti sad sam stavio samo ono sto mi je bilo pod obavezno da auto ima a dalje sad sve zavisi kolko se popusta moze izvuci pa da se doda jos pokoji detalj .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB

Zadnje izmijenjeno od: Lewis. 14.08.2019. u 09:56.
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2019., 09:32   #45572
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
na 24sata je i bmw na slici, da se nadje
Nije kriv BMW, golf se sjurio od gore i oduzeo mu prednost. Inače na ovom raskrižju ovo je drugi smrtni slučaj u par mjeseci.
Al ne bi se gradske vlasti sjetile napraviti kružni tok, zabranu skretanja ulijevo ili nešto treće.

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2019., 10:10   #45573
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
Nije kriv BMW, golf se sjurio od gore i oduzeo mu prednost. Inače na ovom raskrižju ovo je drugi smrtni slučaj u par mjeseci.
Al ne bi se gradske vlasti sjetile napraviti kružni tok, zabranu skretanja ulijevo ili nešto treće.

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Bio sam lane u splitu prvi put na 5-6 dana, i žena i ja smo odma prepoznali to raskrižje, noćna mora.
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2019., 10:26   #45574
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
Bio sam lane u splitu prvi put na 5-6 dana, i žena i ja smo odma prepoznali to raskrižje, noćna mora.
Da, stvarno je gadno raskrižje i jako prometno. Nakon 18 godina vožnje po Splitu, izbjegavao sam tamo skretati ulijevo kad god sam mogao, radije bi skretao na idućem raskrižju.
Ja pretpostavljam da je Golf prošao kroz crveno, dok je BMWu bila dopunska zelena strelica za lijevo, jer je jako prometno raskrižje i šanse su valjda 0,1 % da je BMW mogao započeti skretanje ulijevo dok je ovima od gore bilo zeleno svjetlo.

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2019., 10:57   #45575
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
Da, stvarno je gadno raskrižje i jako prometno. Nakon 18 godina vožnje po Splitu, izbjegavao sam tamo skretati ulijevo kad god sam mogao, radije bi skretao na idućem raskrižju.
Ja pretpostavljam da je Golf prošao kroz crveno, dok je BMWu bila dopunska zelena strelica za lijevo, jer je jako prometno raskrižje i šanse su valjda 0,1 % da je BMW mogao započeti skretanje ulijevo dok je ovima od gore bilo zeleno svjetlo.

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Ako me sjećanje dobro služi, preko dana je čak ok kad je gužva, je sporo i svi osim splićana malo "usrano" voze ali ono, nije opasno po život
Ali zato poslje 22h, kad sam uglavnom kao pješak bio na tom raskrižju, ajme mene.
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2019., 16:12   #45576
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,322
Odavno je poznata činjenica da kod nas ima genijalaca i 'genijalaca'. Procijenite sami u koju grupu spadaju ovi
https://net.hr/danas/hrvatska/genija...e-ovdje-lud/#1
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2019., 16:21   #45577
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Odavno je poznata činjenica da kod nas ima genijalaca i 'genijalaca'. Procijenite sami u koju grupu spadaju ovi
https://net.hr/danas/hrvatska/genija...e-ovdje-lud/#1
Jedno od mnogih remek djela Bandićevih rodijaka.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2019., 20:18   #45578
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Stiglo naoruzanje, bas me zanima koliko ce biti ucinkovito.

Gesendet von meinem LM-V405 mit Tapatalk
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2019., 20:36   #45579
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470



Koliko divote u skoro 8 min
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2019., 21:18   #45580
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor danijel_b Pregled postova
Stiglo naoruzanje, bas me zanima koliko ce biti ucinkovito.

Gesendet von meinem LM-V405 mit Tapatalk
Super izbor samo mi nije jasno zasto 4 vrste sampona, a nikakva zastitia za lak, tipa butter wax ili nesto slicno?
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2019., 22:05   #45581
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
Super izbor samo mi nije jasno zasto 4 vrste sampona, a nikakva zastitia za lak, tipa butter wax ili nesto slicno?
Honeydew je pjena, bug and tar se prije pjene prska po kukcima i izmetu, i malo se jos s pjenom pomijesa. Citrus wax je sampon za rucno pranje s rukavicom za zastitom. O7 je detailer za zavrsni sjaj i ima hidrofobni polimer koji traje bar mjesec dana.

Trenutno na isti nacin perem samo s drugim proizvodima i rezultat je odlican. U principu mi je trebao samo bug i tar remover, a ostalo sam uzeo za probu.
Evo slika sta sam dosad imao


Ovo je nakon pranja

Gesendet von meinem LM-V405 mit Tapatalk
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2019., 22:38   #45582
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Vidim radis sa Koch Chemie, koje proizvode od njih korisitis?Meni se Chemical guys pokazao kao odlican.Tar and Bug razvodim sa destiliranom i sluzi mi protiv buba.Isto tako sam jako sam zadovoljan bio sa butter waxom, sada sam uzeo Hybrid V7 Optical Select wax.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2019., 22:53   #45583
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Ja perem auto s čarlijem Jedino obavezno operem stakla iznutra i izvana dodatno zbog sunca.

Koliko dođe takav set za pranje? Nisam nikad tome pridavao toliku paznju, i svaka vam cast koji lickate aute.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2019., 23:09   #45584
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Raul upravo si mi pomogao skuziti da su mi poslali krivi item. Ja jesam narucio isto taj detailer, a oni mi dostavili sampon, jbga.
Sad sam im poslao mail pa cemo vidjeti sta ce odgovoriti.
Od Kocha imam pjenu s kojom mijesam green star. Takodjer imam njihov Insekten Entferner i Sprej za pranje stakla.
Pjena mi prebrzo padne dolje i auto se pocne prerano susiti, sa sprejom za insekte nisam bas zadovoljan, ovo za stakla je ok.
Znati cu bolje ocijeniti kad operem sa CG proizvodima.
Trenutno koristim Meguiars Ultimate Quick Detailer kao sealant i stvar je odlicna. I 6 tjedana nakon nanosenja voda samo pada dolje i na autu ostaju samo perle. Pri kraju mi je boca pa sam htio V7 probati, al ga slikaj sad hehehe.

Gesendet von meinem LM-V405 mit Tapatalk
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2019., 23:44   #45585
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Ok, skuzio sam da su ti poslali sampon zato sam i pitao cemu toliko sampona.Nego V7 imas detailer, a imas i hibridni vosak.Vosak je pakovan kao sampon i nanosi se sa microfiber aplikatorom, a detailer ima spricalicu.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2019., 22:26   #45586
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493