Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.02.2008., 19:03   #91
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor Poggiali Pregled postova
Ja sam dosta kupovao, čak i reklamirao i nikad problema nije bilo, kad sam tražio printer na rezervaciju dobio sma odgovor za 5 minuta da je rezervirano i sl.

Uzorni su, a imaju i naj cjene
Ma, samo bez brige, dobar dućan-ljudi koji rade unutra čak se i kuže u računala pa ti vele ak te neke zanima i tak. Cijene su manje od ostalih a kaj se tiče zamjena, kupio sam napajanje i vratio ga drugi dan i reko da bi rađe jače i oni su rekli nema problema i dali mi koje sam htio, al nisam ovog ni uštekaval u struju al normalno oni to neznaju al ipak smo se dog. Sve u svemu su ok, i da ovo dogovaranje prk neta je zbilja brzinsko, pitaš ga nešt i dobiš odg. za nekih 15-20min. Moja preporuka!
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2008., 21:03   #92
Zer0
Premium
Moj komp
 
Zer0's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 37
cjene su vrlo niske
kupovao sam tamo ok su samo sam se prvi put malo splasil onog tipa koji je uvjek tam
kupovo sam RAM-ove napajanje i HDD i nije bilo problema
__________________


Zer0 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.02.2008., 21:46   #93
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Citiraj:
Autor Zer0 Pregled postova
cjene su vrlo niske
kupovao sam tamo ok su samo sam se prvi put malo splasil onog tipa koji je uvjek tam
kupovo sam RAM-ove napajanje i HDD i nije bilo problema
To onaj što ima fleku na glavi?

Evo prije 8 dana sam ostavio disk na reklamaciji i jos mi nista nisu javili. Još uvijek je to u roku onih 45 dana, pa ćemo vidjeti sutra šta će biti (bio bi red da mi odgovore na mail).
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2008., 13:15   #94
zaebani
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb-Tresnjevka
Postovi: 288
Zove mene ujak da ak mi se da doletim do njega i nes mu sredim na kompu i ak mi je negdje usput da mu kupim przilicu.
Rko ok,idem do ADM-a.Dođem unutra:
ONobar dan
JAobar dan,trebao bih LG przilicu SATA II-sivu
ON:OK(dolazi sa crnom)
JA:ali meni bi trebala siva,a ne crna
ONa tak svejedno
JA:ali necu crnu stavljat u sivo kuciste
ON.pogleda me uzdahne i ode tam po srebrnu
JA:ali treba mi siva
ON:nema sive!
JA:ajd ok nije bitno sam mi naplati
Dolazim kod ujaka i vidim da mu ne treba za njegov komp nego za neki kaj je skrpo od rezervnih djelova i treba mu ATA przilica.Krecem pomalo ljut kaj mi nije odma reko i dolazim u ADM i kazem ja njemu: Ej,sorry treba mi ipak ATA przilica
ON:kaj niste odma mogli uzet tu?
JA:ne zato kaj mi treba za jedan drugi komp
ON:bas ste smjesni,vidi se da nista neznate o racunalima!
JA:sjetim mu se majke,strine i sve rodbine kazem da mi da hebenu ATA przilicu!
ONdlazi po ATA i pogadate opet po crnu
uzimam crnu,nadoplacujem razliku dolazim kod ujaka,montiram sve radi...
Hebo emne pas ako cu ja tamo vise ikaj kupit samo zbog debila koji brije da je popio svu pamet svijeta toliko me nazivcirao da sam ga skoro s onom przilicom u glavu pogodio...
Od sam kupujem u Linksu i nigdje drugdje...
zaebani je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2008., 13:45   #95
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
nema nista ljepse kad dodjes ostaviti novce, a s tobom komuniciraju preko *urca
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2008., 14:08   #96
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
i ja bi ti isto rekao.

jer ocigledno neznash sto hocesh. (dodjesh jednom po SATA-u i dobrano ga izjebesh i onda se vratish i kazesh mu da je bio u pravu i opet ga izjebesh)

prodavac je 100% u pravu.

jesi ti ljubazan kad te netko drka u glavu?
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2008., 14:31   #97
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Citiraj:
Autor DaNiJ3L Pregled postova
i ja bi ti isto rekao.

jer ocigledno neznash sto hocesh. (dodjesh jednom po SATA-u i dobrano ga izjebesh i onda se vratish i kazesh mu da je bio u pravu i opet ga izjebesh)

prodavac je 100% u pravu.

jesi ti ljubazan kad te netko drka u glavu?
dosao je i trazio odredjen proizvod da bi mu ovaj nakon 2 setnje (koje su ga ocito uzrujale) rekao da toga nema. (tj. te boje)
Uzeo je pogresnu (jer je i sam krivo informiran) i vratio se zamijeniti, da bi ovaj bio bezobrazan i nekulturan.

Oprosti, ali prodavač ima bit kuš i pristojan dok god je i kupac takav bez komentara da što nije uzeo ovu ili ovu ili da nema pojma o računalima.

Bezobrazno, nekulturno i neprofesionalno.
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2008., 14:37   #98
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
prodavac je bio nekulturan tek kad se ovaj vratio traziti IDE przu. zar ne?
situacija oko boja i nije bash najjasnija (evo npr. za mene postoje dvje vrste prza (kad gledamo boju), a to su tamna (samo crna) i svijetla (bež/siva/bijela), mozda je prodavac tako razmisljao?)

ja sam siguran da prodavac nebi popizdio na nekoga tko se nije pravio pametan, a nakon toga i sam usrao stvar.

gdje radish munjara? da ti ja dodjem zivce vadit, pa da vidimo koliko ce dugo kupac biti u pravu :P
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2008., 14:37   #99
zaebani
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb-Tresnjevka
Postovi: 288
kak sam ja to njega izhebo?
zaato kaj mi je prvo: dvaput donio przilicu krive boje ili zato kaj sam mislio da ujaku treba za novi komp koji ima SATA ,a zapravo mu je trebala ATA za drugi komp?
ne rzumijem te Danijele

a njegovo znaje o racunalima je isto upitno:
frend dode tamo i pita da mu sastave komp za ono tu i tam koju igru,al vecinom multimediju,novci nisu bitni
a on mu stavi E6750,8800gtx(kad nije bilo gt serije),4gb kingston hyper x meme,kuciste mu stavlja od soma kuna,napajanje od 1000W i tak to...mislim...nemam rijeci...
ugl komp za 12k kn i to sam zato kaj je reko da nije bitna lova...al kaj ce nekom takav komp da slusa mjuzu,ode na net itd.?
zaebani je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2008., 14:43   #100
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Slažem se s DaNiJ3L-om u potpunosti.

Zaebani, nije prodavac nestrucan zato što hoce prodati, kriv ti je frend što je glup, a i izjava da mu novac nije problem -> je melem za usi svakog prodavaca.

Ja bih mu složio komp za 40k kn pa si ti misli. (QX + 3x8800 ULTRA + 780i SLI + 1200W PSU)
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.03.2008., 14:48   #101
zaebani
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb-Tresnjevka
Postovi: 288
al ako oces pomoc covjeku koji nezna nis i kaze ti da mu treba komp za nis posebno onda stvarno...nemres cekat priliku sam da nekom uvalis nekaj...ali ajde ocito sam ja tu iam malo ljudskosti...
pozz & over
zaebani je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2008., 14:55   #102
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Pa jel ga prevario? Nije...

Nije kriv trgovac kaj je trgovac
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2008., 14:57   #103
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Citiraj:
Autor DaNiJ3L Pregled postova
prodavac je bio nekulturan tek kad se ovaj vratio traziti IDE przu. zar ne?
situacija oko boja i nije bash najjasnija (evo npr. za mene postoje dvje vrste prza (kad gledamo boju), a to su tamna (samo crna) i svijetla (bež/siva/bijela), mozda je prodavac tako razmisljao?)

ja sam siguran da prodavac nebi popizdio na nekoga tko se nije pravio pametan, a nakon toga i sam usrao stvar.

gdje radish munjara? da ti ja dodjem zivce vadit, pa da vidimo koliko ce dugo kupac biti u pravu :P
bio je odmah:
"
JA:ali meni bi trebala siva,a ne crna
ON: a tak svejedno"
..
ON.pogleda me uzdahne i ode tam po srebrnu

mislim da su ovo dovoljni znakovi raspolozenja u startu.
Jasno da cesto kupac zna bit neinformiran, bahat i sl.
Ali onaj tko tvrdi da su svi prodavači u startu kulturni i fini je naivan.

Oprosti, ali ne kupuje čovjek kruh da bi trebao doći, pljunuti pare i zdravo, bok, doviđenja.
Posao pravoga prodavača je da informira, pomogne i pruži uslugu kupcu, a ne da ga naplati i odje* što prije.

A u našim trgovinama u većem broju slučajeva, ako imaš išta više od- dobar dana kupio bih ovaj proizvod što imate na polici udaljenoj 20cm, da ne morate ustajati, izvolite cash, doviđenja- smatraju napadom na njihovu osobnost i ne moraju čak ništa ni reći, ali se uz neke geste, izraze lica i ponašanje osjećaš vrlo neugodno, pa *ebo takvu trgovinu.

Zadnje izmijenjeno od: Munjara. 01.03.2008. u 15:26.
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2008., 15:59   #104
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Evo htio bi pohvaliti ADM. Danas sam ih lijepo zamolio da bi piknuo grafu i da ako je moguće da mi je dostave na posao. Rekli su da nema problema i eto..sve u svemu ja presretan Od sada pa nadalje..ADM mjesto moje kupovine
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2008., 16:13   #105
Enter Sandman
dark paradise
Moj komp
 
Enter Sandman's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 546
Citiraj:
Autor Zer0 Pregled postova
cjene su vrlo niske
kupovao sam tamo ok su samo sam se prvi put malo splasil onog tipa koji je uvjek tam
kupovo sam RAM-ove napajanje i HDD i nije bilo problema
Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
To onaj što ima fleku na glavi?

Evo prije 8 dana sam ostavio disk na reklamaciji i jos mi nista nisu javili. Još uvijek je to u roku onih 45 dana, pa ćemo vidjeti sutra šta će biti (bio bi red da mi odgovore na mail).


Prvi put kad sam bio isto s***e, prvo siđem u podrum i ono paf, no reko kakve veze ima lik bitno da ima robu....ionako se prije podrobno informiram prije kupnje.

No moram priznat malo sam se radio grbav, tipa: tražim određen proizvod al ne znam sve o njemu i jel baš taj proizvod ''ok''!
Lik nije bio niti neljubazan niti me je pokušao zavaljati i sl. tako da meni su oni (tj. ON) ok.
Garancije, dostave, reklamacije, popravci i sl. nisam imao! Pa ne znam kakvi su s time.
Enter Sandman je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2008., 17:38   #106
Scorpius
Premium
Moj komp
 
Scorpius's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 393
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Slažem se s DaNiJ3L-om u potpunosti.

Zaebani, nije prodavac nestrucan zato što hoce prodati, kriv ti je frend što je glup, a i izjava da mu novac nije problem -> je melem za usi svakog prodavaca.

Ja bih mu složio komp za 40k kn pa si ti misli. (QX + 3x8800 ULTRA + 780i SLI + 1200W PSU)
U potpunosti se slažem.

Ak kaže da novac nije problem, znači da mu nesmata šta got da mu da

dobro ja nisam trgovac, al kada me ljudi pitaju da im sastavim konfiguraciju, ja uvijek pitam do koliko kn, i sa sta ce trebati?
__________________

Scorpius je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2008., 19:11   #107
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Ja nedavno uzimao baricu 410as kod njih, sve super, donio je odma da pregledam jel to to, još se i zahebavali malo oko penzića i narančastih mp3 playera...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2008., 16:55   #108
Punio4
Premium
 
Punio4's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Postovi: 437
Jučer kupio kod njih čitavu konfiguraciju, osim napajanja kojeg ni bilo na lageru.

Definitivno najbolja firma u kojoj sam dosad kupovao!
Čovjek je otvorio 3 tipkovnice da isprobamo, malo smo računali vate za napajanje, promijenili rame, a na kraju je otvarao CM690 da izvadi napajanje, jer su na lageru imali samo modele s napajanjem, a ja sam htio onaj bez.

Jutros pak stigao mail:
Citiraj:
Poštovani

Imam informaciju od prije pola sata da je napajanje na carini i da će sutra iza 12h biti u prodaji

Pozdrav
Svaka čast i topla preporuka.
Punio4 je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2009., 00:59   #109
cola_zero
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: croatia
Postovi: 9
Acquisitum Magnum?

posto sam napokon skupio pare za komp, a mislim ga kupiti u adm-u,zanima me kakva su vasa iskustva s njima, od kupovine, dostave, slanja na garancije....

znam o njima slijedece; da sastavljaju besplatno i da mi je garancija za svaku komponetnu zasebna, zar ne? jel dobijem i kutijice od svake komponente?

nisam znao gdje staviti ovu temu, ovdje mi je bilo najprigodnije, ako se sam zaj nek mod premjesti!!!
cola_zero je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2009., 17:33   #110
HONDA type R
Premium
Moj komp
 
HONDA type R's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 335
meni je u zadnjih godinu dana crklo slijedece:

pioneer dvd prza, links, drugi dan dobio drugu,,,

mx518, hg spot, rijeseno nakon mjesec dana, ponudjen black knight edition, starog nije bilo, prihvatio,,,

barakuda 80gb, hg spot, rijeseno nakon tjedan dana, za 40 kuna nadoplate uzeo 250gb model,,,

Free agent pro 750 gb, hg spot, rijeseno nakon mjesec dana, posto ga vise nije bilo, ponudjen free agent od terabajt ili povrat novca, uzeo sam novce,,,

Ups belkin superior 650VA, diskont24, poslao sam postom po njihovom trosku, za tjedan dana dosao novi (sa istim simptomima ali slabije izrazenim ne moze drzati konfu kad nestane struje ako je ustekan i monitor u akumulatorsku uticnicu, ali izdrzi kada se naknadno usteka,,, znaci taj prvi udar ne moze izdrzati iako je po belkinovom prog. za dijagnostiku opterecen samo 40% (onaj koji je poslan na reklamaniju nije mogao drzati ni sam komp) -.- kasnije cu to opet slati, zasad mi se ne da )

super talent 2*2gb, adm, nema ih vise na stanju, nema sanse dobiti pare sa racuna bez zajebancije sa inspektoratom, na kraju se ipak dogovorili te sam nesto manje nadoplatio za nove dominatore nego je bio prvi izracun od ponudjenih 350 kuna za vrijednost na racunu od 650kn


moj zakljucak aka IMHO je da se slabo kvarljive komponente uzmu u adm a ostalo da se ide u links/hg/diskont
HONDA type R je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2009., 18:49   #111
Dejmos
Premium
Moj komp
 
Dejmos's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 116
Moja iskustva sa ADM-om su više nego pozitivna. Kod njih sam kupio puno komponenata. Od pokojnih je jedino bio Seagate disk koji su mi zamjenili drugim u rekordnom roku (jedan dan predao, drugi dan dobio novi). Taj novi mi je bio sumnjiv i tražo sam zamjenu za WD Black uz moju doplatu i pristali su bez problema.
ADM sve pohvale.
Dejmos je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2009., 19:36   #112
r!dEr
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 79
Citiraj:
Autor DaNiJ3L Pregled postova
i ja bi ti isto rekao.

jer ocigledno neznash sto hocesh. (dodjesh jednom po SATA-u i dobrano ga izjebesh i onda se vratish i kazesh mu da je bio u pravu i opet ga izjebesh)

prodavac je 100% u pravu.

jesi ti ljubazan kad te netko drka u glavu?
je, bas...
ostavljas mu 200 kn a on samo sto ti ne pljune u facu...
ako covjek trazi konkretan proizvod a ti ga nemas onada je(po meni) normalno da kazes "nemam taj model, mogu vam ponuditi..."
sta mislis da narucis sivu postom, a on ti posalje crnu jer ti nemas pojma nista o kompu? )... jbg ne boli svakog kurac za ono sto placa, pogotovo kad treba jedan radni dan ili vise da to zaradi

a ovo sto se sje.. pa je trebo ata... u cemu je problem ako je przilica zapakirana i nekoristena?

na kraju krajeva onaj komentar o njegovom (ne)znanju je krajnje bezobrazan, a samim time kaze ko te ... sad si ostavio novce
r!dEr je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2009., 22:02   #113
dubravkol
Premium
Moj komp
 
dubravkol's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 582
Dok prodaju odlično, sve 5 kad je u pitanju reklamacija daleko je bolji HG SPot npr.
dubravkol je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2009., 00:57   #114
estugarda
"Samo vodu ne!"
 
estugarda's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: ZG istok > Legrad
Postovi: 1,717
Već dugo kupujem u ADMu. Rekao bih jedno 4-5 konfiguracija u više navrata, uglavnom po komponentama...Za sad mi je to najbolji dućan u ZG, ali to ne znači da sam zadovoljan. To samo znači da je većina ostalih katastrofa.

PRO:

- jeftinije od ostalih
- uglavnom sve na lageru
- blizu mi je
- lako doći autom
- nisu lopovi


CONTRA:

- Usluga je katastrofa. Još kad je onaj veliki i prođe nekako, ali onaj žgoljavi je pravi ljigavac. Barem sam ga 5 puta do sada pitao nešto tipa: "koja je komponenta bolja; ova ili ona?!", a na što bi on uvijek odgovarao; "sve je to isto". Naravno samo da proda i da me se riješi. Ili možda ne zna. Npr. nije imao pojma prije mjesec-dva što je to am3, a u ruci je držao am3 ploču koju mi je prodavao. Taj bi dućan bez njega bio 100x bolji.

-ANEGDOTA: Jednom sam kupio komponente za cijelu konfu za cca 3-4k kn. Imao sam svoje kućište doma ali nisam imao onih šarafa koji idu između ploče i kućišta. Nisu ih imali za prodati, a kako mi je bilo hitno zamolio sam ih da mi poklone koji. Vidio sam punu šalicu tih šarafa 5 min prije u servisu, ali žgoljavac mi je rekao da mi ne može dati jer to njima treba. Ne sjećam se 100% njegovih riječi, ali nešto u tom stilu. To je otprilike opis usluge u ADMu. Naročito kad radi žgoljavi prodavač.

- Iako funkcionira, ekstremno spor servis (tj. reklamacije) (prvu stvar koju su mi rekli u servisu je da mi je bolje da si sam odnesem komponentu u MSAN - tu je odmah sve jasno). Za maticnu (MSI) sam cekao 2 tjedna. Za hard (Seagate) skoro mjesec dana.

- Dečki u servisu su inače OK i znaju dati koristan savjet (npr upozorili su me na lošu seriju seagatea (50% losih), a zanimljivo je da mi je 5min nakon toga žgoljavi prodavač rekao da su ti "baš dobri i da je to ionak sve isto"). Jednom mi nije bilo nikako jasno što ne štima sa kompom i na licu mjesta mi je neki dečko u servisu istestirao komp od a do ž. A bila mu je gužva. To je za svaku pohvalu. Mislim da su mi zaračunali samo pola sata servisa za to.

- Ne dozvoljavaju pregled lcd-a, pa cak ni onih 5000kn+ (ja kupovao 2 takva i odustao jer mi nisu htjeli pokazati). Što se mene tiče to je kriminalno...Ali to je druga diskusija, već prožvakana bezbroj puta.
__________________
It just works. Except when it doesn't.



CPU: AMD Ryzen Threadripper 2950X @ stock + Noctua NH-U12S
RAM: 4x16GB DDR4 Corsair Vengance LPX 3200
VGA: NVIDIA GeForce RTX 1080 Ti 11GB
SSD: Samsung Evo Plus 500 m.2 NVMe
HDD: Toshiba 3TB
PSU: Corsair CX650M
CASE: Fractal Design Meshify C
Display: Dell U2715h + U2407WFP
Audio: Asus Xonar U7 MK2 + Logitech Z-5500 5.1
Input: Logitech G915 + Logitech G602
OS: Windows 10 Pro x64


Asus N76VZ
CPU: 7-3610QM @ 2.30GHz
RAM: 2x8GB DDR3 HyperX 1600
VGA: NVIDIA GeForce GT 650m 2GB
SSD: Crucial MX100 256 GB
HDD: WD Scorpio Black 750GB @ 7200
Audio: Fiio Q1 DAC + AudioTechnica M50x
Input: Logitech G915 + Logitech MX Master 2S
OS: Windows 10 Pro x64


In progress...


CPU: AMD Ryzen 4350G @2.8GHz + AMD stock cooler
MBO: ASrock B550m Phantom Gaming
RAM: GSkill 2x8GB DDR4 3600MHz
VGA: AMD Vega 6
SSD: Samsung Evo Plus M.2 NVME 250GB
PSU: Seasonic 620W
CASE: Fractal Core 2300
Display: 32" LCD TV + BENQ W1070 DLP projector
Sound: Yamaha RX481 + ELAC Cinema 5.1
Input: Logitech vulgaris



CPU: AMD Athlon X2 5050e @0.8-2.6GHz + AC Freezer 64 Pro PWM
MBO: Gigabyte GA-M720-US3
RAM: Kingmax 2x2GB DDR2 800MHz
VGA: Gigabyte GeForce 8600 GTS SP
HDD: Seagate 7200.10 250GB single platter (Speedy Gonzales)
PSU: Chieftec 400W
CASE: Frontier generic
Display: 22" LCD AOC 2230Hf + ACER X1160 DLP projector
Sound: Logitech S-220 2.1
Input: Logitech vulgaris
OS: Windows 8.1 PRO x64


2017: FX-8370E, ASRock 990FX Extreme3
2016: FX-8320E, Asus M5A97 PRO
2015: i7 6700k, Asus Z170-A
2014: FX-8350, ASRock 990FX Extreme3
2012: i7 3610QM, Asus N76VZ
2011: AMD Athlon II X4 640, Gigabyte MA770-UD3
2010: AMD Phenom II X6 1090T, Thuban, ASrock 880G Extreme3
2010: AMD Phenom II X4 Deneb 945, Gigabyte 790X-DS4
2009: Intel C2Q Q6600, GIGABYTE EP31
2008: AMD Athlon X2 Winsdor 5600+ AM2, MSI K9N Neo V3, Gigabyte 790x
2008: Intel Core2Duo T7200, Toshiba A100-847
2007: AMD Athlon X2 4600+ Manchester S939, ASUS A8n32-SLI Deluxe
2005: AMD Athlon 64 3200+ Venice S939, Asus A8V Deluxe
2003: AMD Athlon XP 2400+ Thoroughbred, Matsonic MS8137C
2003: Intel Pentium III Mobile 1000 Tualatin, Compaq Evo N110
2002: AMD Duron 1200, Matsonic MS8127C
2001: AMD Duron 800, Matsonic MS8127C
1998: Intel Pentium II 300 Klamath
1996: Intel Pentium 120
1993: Intel i386SXSA 40MHz(turbo)
1991: Intel 286 @20Mhz



Zadnje izmijenjeno od: estugarda. 03.03.2009. u 01:07.
estugarda je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2009., 10:51   #115
labb
Guest
Moj komp
 
labb's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 32
Takodjer preporuka za ADM, kupio kod njih maticnu Msi K9A2 Platinum V2 I Phenoma 955O te rame i icy box, sve radilo savrseno do prodaje nikakih problema nije bilo, decki usluzni i ljubazni ako znas kaj hoces i ak neznas e onda malo se informirat jer niti oni nemogu znat sve o svakom proizvodu..
labb je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2009., 11:20   #116
brkaNG
Premium
Moj komp
 
brkaNG's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb/Nova Gradiška
Postovi: 153
također često kupujem kod njih, niti blizu ikakvih problema do sad nije bilo, preko emaila se uvijek raspitam sa njima o komponenti koja me zanima, odgovaraju uvijek u roku pola sata... uvijek sve imaju na lageru, a ono što nemaju stigne za dan do dva, dok kod hgspota/vemila nije takva situacija (bar sam takav dojam stekao kad sam kupovao matičnu)
__________________

brkaNG je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2009., 11:21   #117
estugarda
"Samo vodu ne!"
 
estugarda's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: ZG istok > Legrad
Postovi: 1,717
Ja se uvijek dobro inforimiram i znam sto hocu i sto mi treba, no savjet nekoga tko prodaje npr. 100 nekih hardova ili ploca dnevno i primi nazad na reklamaciju recimo 50 od tih 100, ima vrijednu informaciju do koje tesko netko moze oci ako mu ne prođe 100 takvih komada dnevno kroz ruke. I sad zar nije logocno da takav trgovac najnormalnije o tome obavijesti vjernu mušteriju? Zar je to zbilja previše?

A ako u 2009. ne znaš da postoji AM3, onda nemaš što tražit u dućanu informatičke opreme.
__________________
It just works. Except when it doesn't.



CPU: AMD Ryzen Threadripper 2950X @ stock + Noctua NH-U12S
RAM: 4x16GB DDR4 Corsair Vengance LPX 3200
VGA: NVIDIA GeForce RTX 1080 Ti 11GB
SSD: Samsung Evo Plus 500 m.2 NVMe
HDD: Toshiba 3TB
PSU: Corsair CX650M
CASE: Fractal Design Meshify C
Display: Dell U2715h + U2407WFP
Audio: Asus Xonar U7 MK2 + Logitech Z-5500 5.1
Input: Logitech G915 + Logitech G602
OS: Windows 10 Pro x64


Asus N76VZ
CPU: 7-3610QM @ 2.30GHz
RAM: 2x8GB DDR3 HyperX 1600
VGA: NVIDIA GeForce GT 650m 2GB
SSD: Crucial MX100 256 GB
HDD: WD Scorpio Black 750GB @ 7200
Audio: Fiio Q1 DAC + AudioTechnica M50x
Input: Logitech G915 + Logitech MX Master 2S
OS: Windows 10 Pro x64


In progress...


CPU: AMD Ryzen 4350G @2.8GHz + AMD stock cooler
MBO: ASrock B550m Phantom Gaming
RAM: GSkill 2x8GB DDR4 3600MHz
VGA: AMD Vega 6
SSD: Samsung Evo Plus M.2 NVME 250GB
PSU: Seasonic 620W
CASE: Fractal Core 2300
Display: 32" LCD TV + BENQ W1070 DLP projector
Sound: Yamaha RX481 + ELAC Cinema 5.1
Input: Logitech vulgaris



CPU: AMD Athlon X2 5050e @0.8-2.6GHz + AC Freezer 64 Pro PWM
MBO: Gigabyte GA-M720-US3
RAM: Kingmax 2x2GB DDR2 800MHz
VGA: Gigabyte GeForce 8600 GTS SP
HDD: Seagate 7200.10 250GB single platter (Speedy Gonzales)
PSU: Chieftec 400W
CASE: Frontier generic
Display: 22" LCD AOC 2230Hf + ACER X1160 DLP projector
Sound: Logitech S-220 2.1
Input: Logitech vulgaris
OS: Windows 8.1 PRO x64


2017: FX-8370E, ASRock 990FX Extreme3
2016: FX-8320E, Asus M5A97 PRO
2015: i7 6700k, Asus Z170-A
2014: FX-8350, ASRock 990FX Extreme3
2012: i7 3610QM, Asus N76VZ
2011: AMD Athlon II X4 640, Gigabyte MA770-UD3
2010: AMD Phenom II X6 1090T, Thuban, ASrock 880G Extreme3
2010: AMD Phenom II X4 Deneb 945, Gigabyte 790X-DS4
2009: Intel C2Q Q6600, GIGABYTE EP31
2008: AMD Athlon X2 Winsdor 5600+ AM2, MSI K9N Neo V3, Gigabyte 790x
2008: Intel Core2Duo T7200, Toshiba A100-847
2007: AMD Athlon X2 4600+ Manchester S939, ASUS A8n32-SLI Deluxe
2005: AMD Athlon 64 3200+ Venice S939, Asus A8V Deluxe
2003: AMD Athlon XP 2400+ Thoroughbred, Matsonic MS8137C
2003: Intel Pentium III Mobile 1000 Tualatin, Compaq Evo N110
2002: AMD Duron 1200, Matsonic MS8127C
2001: AMD Duron 800, Matsonic MS8127C
1998: Intel Pentium II 300 Klamath
1996: Intel Pentium 120
1993: Intel i386SXSA 40MHz(turbo)
1991: Intel 286 @20Mhz


estugarda je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2009., 13:34   #118
Hindenburg 129
Hull
Moj komp
 
Hindenburg 129's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: - okolica Koprivnice -
Postovi: 25
ADM je za svaku pohvalu kaj se cijene i ponude tiče. Još da nađu manje klaustrofobičan prostor bili bi za +10.
__________________



- dell 3543 i7 -
Hindenburg 129 je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2009., 18:21   #119
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
Eto ja sam sa tim "zgoljavim" prodavacem kako ga je kolega gore opisao ima samo dobra i pozitivna iskustva. na sve je uljudno i smireno odgovorio te je bio krajnje profesionalan. Ja sam imao neugodnu situaciju sa njegovim kolegom, onim malo ugodnije popunjenim . Naime bilo je to prosle godine negdje u jesen, kupovao sam ddr2 memoriju. I tako ja nadjem kod njih supertalent memoriju, 200 kn po plocici 1 gb. i tako ja dodjem kod njih u ducan i pitam jel imaju tu memoriju. kaze gospodin da. ja kazem ok, uzeo bih kit od 400 kn (2x1 GB). i tako ga on donese i pocinje raditi racun i kaze cifru od cca 650 kn. i sad ja zbunjen pitam, vidio sam kod vas na netu da je cijena 400 kn za 2x1 gb kit. na to on lagano uvrijedjeno pita, mislite 2x1 gb overclockerski kit? kazem ja da, mislim da je taj bio. Na to mi lagano odbrusi, "taj film nebudete gledali!" nasmije se i okrene se drugoj musteriji i pita sto zelite. ostao sam malo zapanjen, okrenuo sam se i otisao. Poslije sam vidio da sam ja pogrijesio jer je na webu bila cl5 memorija, a ne cl4 za te novce ali svejedno nije trebao tako nesto reci, profesionalnost mora uvijek biti. Mogao je reci, imate cl5 memoriju po toj cijeni, ili vjerojatno je nastala greska, ta memorija je po ovoj cijeni ali ne ovako. osjecao sam se kao idiot u ducanu. I nakon toga sam se jedno 8-9 puta dosao u njihov ducan i kad je mrsaviji trgovac bio unutra kupio sam, ali 2 puta je bio punasniji, pa sam se samo okrenuo i otisao u drugi ducan. Radije dam i 20-30 kn vise za komponentu ali da imam uljudan i profesionalan odnos prema meni kao kupcu, iako nije upoznat sa tehnicnikim specifikacijama(neka trazi po google-u ili uputama), ali MORA biti ljubazan i profesionalan, jer na kraju krajeva radi kao trgovac....
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2009., 02:22   #120
KidBoy128
Premium
Moj komp
 
KidBoy128's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: https://t.me/pump_upp
Postovi: 289
Citiraj:
Autor estugarda Pregled postova
- Ne dozvoljavaju pregled lcd-a, pa cak ni onih 5000kn+ (ja kupovao 2 takva i odustao jer mi nisu htjeli pokazati). Što se mene tiče to je kriminalno...Ali to je druga diskusija, već prožvakana bezbroj puta.
kad sam ja kupovao tamo komp (sve osim grafe i kučišta), tražio sam da mi pokaže monitor da nebi slučajno bilo nekih bad pixela i sl i prodavač ga lijepo otpakira uključi monitor i sve je kak treba i ponovo mi zapakira monitor

tko zna možda mi je pokazao monitor jer sam u trgovini ostavio desetak tisuća kuna pa je bio dobre volje
KidBoy128 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na