Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.09.2016., 15:52   #271
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Ja sam uzeo s Top one i dobio taj kineski kuhani i odmah sam ga preko fastboot metode (ne treba otkjučavati bootloader) flashao na global oficijelni ROM i nikakvih problema. Problema može biti s bilo kojim mobom bilo gdje kupljenim.
Ziherašima bi bilo bolje da si kupe Samsunga nekog jel nije sreća ni kupiti kineza s "našom garancijom" kod nas. Pa ako dobiju sjebanog Samsungića onda si ga fino nose u naš servis i slijedi popravak...
Buraz je radio u dućanu sličnom neutrino mobile i kaže da su imali (proporcionalno prodanim primjercima) isti broj reklamacija za Huaweie i Xiaomije kao s npr. Samsunzima. Te dvije kineske marke nisu neko no name smeće. Pogotovo njihovi bolji modeli. Ne kvare se češće od drugih marki. Naravno da ako je gore neko kuhano smeće od roma da neće uvijek radit kak spada. Huawei je u maloj prednosti sa svojim ROMom ali i ovaj global stable od xiaomija mi radi dobro.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 16:20   #272
hooligan.no1
matori
Moj komp
 
hooligan.no1's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: ZADAR
Postovi: 141
Citiraj:
Autor Drug Brko
Očito da Redmi serije nisu za globalno tržište kad ih kljukaju sa kineskim romovima punim koječega.
Na HonorBuy sa Global MIUI 8.0 OS ROM which includes: Google play store, Google services, multi-language pack, OTA updates support. ...

http://www.honorbuy.com/919-xiaomi-r...32gb-gold.html
hooligan.no1 je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 16:33   #273
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor hooligan.no1 Pregled postova
Na HonorBuy sa Global MIUI 8.0 OS ROM which includes: Google play store, Google services, multi-language pack, OTA updates support. ...

http://www.honorbuy.com/919-xiaomi-r...32gb-gold.html
Kolega na poslu je uzeo sa Alija i dobio je Mi5 sa Global official ROMom 8.0.....pisalo je u opisu proizvoda...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 16:57   #274
eKICh
Premium
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Santa Maria
Postovi: 241
Citiraj:
Autor Buda999 Pregled postova
Pozdrav,

Evo kupio ženi Redmi 3 pro 3/32(WOW shop 2 god jamstva) i odmah problemi. Ne može se spojiti na Googlove servise, pokušava se sinhronizirati, ali ne može. Ne može otvriti Google Play jer traži autentifikaciju. Doduše početna sinhronizacija je prošla, pokupio je sve kontakte sa google accounta, al sad nakon nekoliko dana uporabe tek povremeno uspije proći sinhronizacija (tj. spajanje na google servise).
Na mobitelu je Globalni stabilni ROM 7.3.2.0.0 koji prema nekim forumima ne spada u službeni MIUI ROM već neki skuhani za određena tržišta. Iako ima novijih Romova OTA ne prolazi. Pokušao downloadati i instalirati noviji ROM preko updater-a unutar system update-a ni to nije prošlo. Pokušao otključati bootloader, dobio dozvolu, međutim zapne na 50% sa porukom "cannot verify device". Probao flashati pomoću Mi flash tool-a i fastboot ROM-a i iako mi na PC-u u device manageru uredno prepozna mobitel na COM portu sa točnim driverima opet Mi flash tool izbaci grešku na samom početku flashanja. Također sam probao flashati i preko MI PC Suite-a, al tamo mi odmah izbaci grešku iako mobitel jest vidljiv. Mi PC suite ne može ni napraviti backup uređaja.
Pitanje što dalje, naime vidim da postoji način flashanja pomoću MI Flash toola i posebnog Xiaomi deep flash USB kabela, al nisam siguran da li je to meni potrebno budući da je meni uređaj vidljiv kao COM port kad ga stavim u download mode (EDL mode). Javite se ljudi, ima li neko ko zna....
Kod mi flasha koju verziju si koristio mi flasha i dali su windowsi 64 bitni. meni isti mobitel isti problemi s google playom ja ga kod hk goldwaya uzeo pretpostavljam da i wow uzima tamo, uspio sam na kraju rijesiti da sam koristio ovaj tutorijal:
http://en.miui.com/thread-254606-1-1.html
skini taj miflash i instaliraj tu verziju, tada odi i unistaliraj drivere u device manageru i kad ih ponovo instaliras gledaj da driveri budu iz tog miflasha kojeg si instalirao, kad ti jednom proradi postupak flashanja traje od 3-5 minuta ovisno koji rom stavljas kasnije dalje funkcionira i obavezno ovo disejblatiDriver Signature Enforcement imas tamo opis kak to disejblas tj link.
zapravo savijet prvo unistaliraj svoj miflash obriüi u device manageru drivere tj unistaliraj ih, skini onaj miflash instaliraj ga i dalje samo sljedi korake tutorijala moralo bi raditi meni jeste!!
eKICh je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 17:56   #275
Buda999
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Split
Postovi: 23
Citiraj:
Autor eKICh Pregled postova
Kod mi flasha koju verziju si koristio mi flasha i dali su windowsi 64 bitni. meni isti mobitel isti problemi s google playom ja ga kod hk goldwaya uzeo pretpostavljam da i wow uzima tamo, uspio sam na kraju rijesiti da sam koristio ovaj tutorijal:
http://en.miui.com/thread-254606-1-1.html
skini taj miflash i instaliraj tu verziju, tada odi i unistaliraj drivere u device manageru i kad ih ponovo instaliras gledaj da driveri budu iz tog miflasha kojeg si instalirao, kad ti jednom proradi postupak flashanja traje od 3-5 minuta ovisno koji rom stavljas kasnije dalje funkcionira i obavezno ovo disejblatiDriver Signature Enforcement imas tamo opis kak to disejblas tj link.
zapravo savijet prvo unistaliraj svoj miflash obriüi u device manageru drivere tj unistaliraj ih, skini onaj miflash instaliraj ga i dalje samo sljedi korake tutorijala moralo bi raditi meni jeste!!
Pa probao sam i taj MI flash koji ti navodiš a i noviji sa jednog drugog tutorijala sa stranice xiaomitips. Sve je rađeno na WIN 8 64bit. Sad upravo pokušavam na drugom PC-u na kojem nije ništa instalirano dosada od android drivera i ima WIN 7 64 bit. Javim šta se dogodilo.
Buda999 je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 20:49   #276
kasandro
Premium
Moj komp
 
kasandro's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 328
Citiraj:
Autor Buda999 Pregled postova
Pozdrav,

Evo kupio ženi Redmi 3 pro 3/32(WOW shop 2 god jamstva) i odmah problemi. Ne može se spojiti na Googlove servise, pokušava se sinhronizirati, ali ne može. Ne može otvriti Google Play jer traži autentifikaciju. Doduše početna sinhronizacija je prošla, pokupio je sve kontakte sa google accounta, al sad nakon nekoliko dana uporabe tek povremeno uspije proći sinhronizacija (tj. spajanje na google servise).
Na mobitelu je Globalni stabilni ROM 7.3.2.0.0 koji prema nekim forumima ne spada u službeni MIUI ROM već neki skuhani za određena tržišta. Iako ima novijih Romova OTA ne prolazi. Pokušao downloadati i instalirati noviji ROM preko updater-a unutar system update-a ni to nije prošlo. Pokušao otključati bootloader, dobio dozvolu, međutim zapne na 50% sa porukom "cannot verify device". Probao flashati pomoću Mi flash tool-a i fastboot ROM-a i iako mi na PC-u u device manageru uredno prepozna mobitel na COM portu sa točnim driverima opet Mi flash tool izbaci grešku na samom početku flashanja. Također sam probao flashati i preko MI PC Suite-a, al tamo mi odmah izbaci grešku iako mobitel jest vidljiv. Mi PC suite ne može ni napraviti backup uređaja.
Pitanje što dalje, naime vidim da postoji način flashanja pomoću MI Flash toola i posebnog Xiaomi deep flash USB kabela, al nisam siguran da li je to meni potrebno budući da je meni uređaj vidljiv kao COM port kad ga stavim u download mode (EDL mode). Javite se ljudi, ima li neko ko zna....
To je definitivno do 7.3.2.0. ROMa. Mislim da bi ti na ovom drugom kompu sa win7 64 bit moglo proći jer meni nije na jednom sa win 8 na poslu.
Ja sam pratio ovaj tutorial:
http://en.miui.com/thread-254606-1-1.html

Sad je isto pitanje koji si to ROM skinuo i pokušavaš flashati.
Odavde skini prvo China developer ROM i njega stavi.
http://en.miui.com/download-298.html#433

E sad, svi tvrde da nije moguće al ja sam napravio tako
Kad imaš taj ROM gore onda skineš Global stable ako hoćeš i staviš ga u neki folder na root mobitela i pronađeš taj file preko updatera i to mi je sasvim normalno prošlo.

OTA ti naravno ni ne može raditi na 7320 koji imaš, a radit će na bilo kojem od ovih drugih koje staviš. Ja sad imam obaj zadnji MIUI 8. Nije mi niš posebno bolji (čak i baterija kraće traje) i nema HR jezik ako ti je to važno.
__________________
kasandro je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 21:40   #277
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Drage kolege

Namjerio sam se da kupim Mi5, 64gb model najmanje, ljubazno bi vas zamolio da mi kazete na kojem sajtu mogu proci najjeftinije, bez carine i da imam neku realno ostvarivu garanciju.

Hvala unaprijed.
P. S. Stavit cu u prodaju svoj mi4c pa ako ima zainteresiranih... na pm
__________________
Uploading...
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 23:10   #278
Buda999
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Split
Postovi: 23
Citiraj:
Autor kasandro Pregled postova
To je definitivno do 7.3.2.0. ROMa. Mislim da bi ti na ovom drugom kompu sa win7 64 bit moglo proći jer meni nije na jednom sa win 8 na poslu.
Ja sam pratio ovaj tutorial:
http://en.miui.com/thread-254606-1-1.html

Sad je isto pitanje koji si to ROM skinuo i pokušavaš flashati.
Odavde skini prvo China developer ROM i njega stavi.
http://en.miui.com/download-298.html#433

E sad, svi tvrde da nije moguće al ja sam napravio tako
Kad imaš taj ROM gore onda skineš Global stable ako hoćeš i staviš ga u neki folder na root mobitela i pronađeš taj file preko updatera i to mi je sasvim normalno prošlo.

OTA ti naravno ni ne može raditi na 7320 koji imaš, a radit će na bilo kojem od ovih drugih koje staviš. Ja sad imam obaj zadnji MIUI 8. Nije mi niš posebno bolji (čak i baterija kraće traje) i nema HR jezik ako ti je to važno.
Meni je problem što Miflash tool odmah na početku flashanja javu grešku "cannot receive hello packet" i pokuša resetirat status i onda izbaci grešku "The write timed out". Dakle isto i na WIN 7 PC-u.
Buda999 je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 23:26   #279
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Jesi probao s nekim drugim driverom za mob?
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 23:27   #280
Buda999
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Split
Postovi: 23
Citiraj:
Autor mitra Pregled postova
Drage kolege

Namjerio sam se da kupim Mi5, 64gb model najmanje, ljubazno bi vas zamolio da mi kazete na kojem sajtu mogu proci najjeftinije, bez carine i da imam neku realno ostvarivu garanciju.

Hvala unaprijed.
P. S. Stavit cu u prodaju svoj mi4c pa ako ima zainteresiranih... na pm
Baš je moj susjed nekidan kupio na Honorbuy-u MI5. Daju nekakvo jamstvo od 1 godine. Došao mu za dva dana, a cijena oko 2600kn.
Buda999 je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 23:34   #281
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Za ljude koji imaju problema s notifikacijama - na curinom redmiju nisu radile notifikacije za google duo. Sve isto ko na mom mobitelu, i prckam, i proradile kad sam otvorio security aplikaciju i tamo neki accept.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2016., 10:22   #282
kasandro
Premium
Moj komp
 
kasandro's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 328
Ahaa, znači Security i tapneš opciju "neki tamo accept" ?
__________________
kasandro je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2016., 10:23   #283
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Citiraj:
Autor kasandro Pregled postova
Ahaa, znači Security i tapneš opciju "neki tamo accept" ?
ma kod prvog paljenja moras mu dozvoliti nesto. Nista konkretno u nekom tabu, samo sam otvorio tu security aplikaciju, dao permission i izasao iz nje.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2016., 12:03   #284
Srky
Moderator
Moj komp
 
Srky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,263
Naručio sam sa Alija (Top One) Redmi Note 3 Pro 3/32Gb i došao je sa MIUI 8 Global 6.8.18 Beta ROM-om, pošto je vlasnik htio da mu bude sve na hrvatskom ostavio sam mu na kraju taj ROM iako sam mislio stavit Global Stable...uglavnom kao da ne radi zvučnik od slušalice, znači stalno zvuk u pozivu ide preko vanjskog zvučnika, tj kao da je stalno na speaker-u. Jel imo netko slična iskustva? Jedino što mogu je stavit preko fast boot metode Global Stable pa vidjet da li je software-ska greška, a ako bude isto onda mogu reklamirat ili kako to već ide?
__________________
Abit IP35 Pro Intel Quad Q6600 G0@3000Mhz (333x9)
Thermaltake BigTyp VX120@800rpm2 x 2Gb Kingston HyperX Black 1066@1000Mhz (5-5-5-18) 1.95V
XFX HD7770 1Gb GDDR5 Core Edition@1100/1250Intel 60Gb SSD + 3 x 250Gb Seagate Single Platter 16Mb
CD-RW/DVD Toshiba SDR1712C & Pioneer DVR-110DLogitech G400 & Ultra-X, G51 on Audigy SE@X-Fi Xtreme
Corsair VX450W@Sharkoon Silvation - 2 x Chieftec 120mm@7VWindows 7 Ultimate 64bit, Iskon ADSL 8192/512kbit@Enkom A1521-I
Srky je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2016., 14:12   #285
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
kupio danas redmi 3s u neutrinomobile-u u zg-u. igrao sam se dosad mobitelom, sve super, al sad sam si zalockao mob.... slozio sam si fingerprint koji radi besprijekorno... onda sam isprobavao druge prste da vidim dal se da prevarit... istodobno... slozio sam si tolko kompliciran pattern da ga vise nisam uspio otkljucat, i sad mi vise ni fingerprint vise nije dovoljan, prvo se zakljuca mob na 30 sekundi, onda na 4 minute (ili 5), i onda na 29 minuta (30)

probao sam uci u fastboot meni i napravit factory reset, ali dok stisnem power+volume down, samo se pojavi fastboot logo (neka kornjaca i ispod pise fastboot) i nista se ne dogadja... jel uspio ko uci u taj meni?

edit: skuzio da u power + volume up dodjem u drugi meni, ali nemam ponudjeno factory reset .... mob zakljucan trenutno na 2 sata... ako fulam opet, vjerojatno ce bit na 4h.... ideje? dobijem ovaj meni :



i kad kliknem recovery, ne dobijem ovo:



nego mi pise nesto u stilu,your device has loaded a different operating system
for more info visit g.co/placeholder
if no key is pressed:
your device will boot in 5 seconds

ako stisnem, imam options menu:

power off
restart
recovery
fastboot
back to previous page
__________________
slow is smooth, smooth is fast...

Zadnje izmijenjeno od: santos. 08.09.2016. u 15:47.
santos je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2016., 17:35   #286
MASVA
MIUI HR Translator
Moj komp
 
MASVA's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 630
__________________
MIUI HR Translator

Zadnje izmijenjeno od: MASVA. 08.09.2016. u 17:48.
MASVA je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2016., 18:39   #287
Buda999
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Split
Postovi: 23
Citiraj:
Autor kasandro Pregled postova
To je definitivno do 7.3.2.0. ROMa. Mislim da bi ti na ovom drugom kompu sa win7 64 bit moglo proći jer meni nije na jednom sa win 8 na poslu.
Ja sam pratio ovaj tutorial:
http://en.miui.com/thread-254606-1-1.html

Sad je isto pitanje koji si to ROM skinuo i pokušavaš flashati.
Odavde skini prvo China developer ROM i njega stavi.
http://en.miui.com/download-298.html#433

E sad, svi tvrde da nije moguće al ja sam napravio tako
Kad imaš taj ROM gore onda skineš Global stable ako hoćeš i staviš ga u neki folder na root mobitela i pronađeš taj file preko updatera i to mi je sasvim normalno prošlo.

OTA ti naravno ni ne može raditi na 7320 koji imaš, a radit će na bilo kojem od ovih drugih koje staviš. Ja sad imam obaj zadnji MIUI 8. Nije mi niš posebno bolji (čak i baterija kraće traje) i nema HR jezik ako ti je to važno.
Pozdrav svima, evo napokon uspio flashat ROM preko loockanog bootloadera.
Greške koje sam opisao u prethodnom postu sam uspio zaobići tako što sam uređaj ubacio u fastboot mode, a ne u download mode kako je pisalo u tutorialu po kojem sam prvo radio. Tada sam u MI Flash tool-u označio direktorij u kojem su raspakirani direktorij images i nekoliko bat file-ova i tek tada je prošao flash. Prvo sam flash-ao zadnji developerski kineski ROM, nakon toga uspio otključati bootloader pomoću MI unlock tool-a i nakon svega flash-ao stabilni globalni ROM. Sada mi normalno rade google servisi, google play i gmail...eto ako ko ima kakvih pitanja, slobodno neka pita..
Buda999 je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2016., 18:39   #288
tomasini_
Premium
Moj komp
 
tomasini_'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Županja
Postovi: 1,139
šta bi ovo moglo biti - nakon što sam ga pustio da se baterija isprazni do kraja, stavio sam puniti novi lenovo x3 lite. upotrijebio sam stari punjač od sony xperia x8 i kabel od lenova. nakon jedno 2 sata punjenja, baterija je bila na ispod 30%. nakon toga zamijenio sam punjač, stavio novi koji je došao uz lenovo i evo tek sad, nakon dodatnih 3 sata se napunio do kraja. je li uobičajeno da prvo pravo punjenje traje tako dugo?
__________________
Divovski kompjuteri
tomasini_ je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2016., 18:46   #289
Buda999
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Split
Postovi: 23
http://xiaomitips.com/guide/how-to-f...ocked-redmi-3/

Ovo gore je tutorial koji me naveo da uređaj stavim u download mode, a trebao sam u fastboot mode prije flashanja. Ostatak tutoriala je uglavnom ok.
Buda999 je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2016., 00:03   #290
Sunbriel
Guest
 
Postovi: n/a
U buduće nemoj ići na te "3rd party" stranice. Sve ti je lijepo objašnjeno na en.miui.com forumu.

Inače, ja pod milim bogom ne mogu ništa riješiti na osmici i desetki. Mislim da sam na 3-4 različita uređaja kroz godinu potrošila čitav dan na pokušavanja flashanja i kad, naravno, nije uspjelo, popizdila sam, otišla na sedmicu i u roku od par minuta sve riješila - uključujući instalaciju drivera i kompletno flashanje. Ne znam šta je s tim usranim Prozorima, ali sedmica je bog i batina za takve stvari.

Sent from my Redmi 3S
  Reply With Quote
Staro 09.09.2016., 11:15   #291
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
bump, ima ko ideje kak napravit hard reset, tj izbrisati user settings, na mobu koji je lockan patternom kojeg ne mogu potrefit a fingerprint ga vise ne otkljucava?

svaki put dok fulam pattern moram cekat 2 sata na novi pokusaj.... :/
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2016., 11:41   #292
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Jesi probao power+volume '-'/'+'?
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2016., 11:46   #293
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
da, onda mi direktno dodje u taj recovery menu koji ne postoji tj fali...
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2016., 13:11   #294
MASVA
MIUI HR Translator
Moj komp
 
MASVA's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 630
Citiraj:
Autor santos Pregled postova
da, onda mi direktno dodje u taj recovery menu koji ne postoji tj fali...
otključaj bootloader
ako je otključan onda flešaj TWRP i kroz njega nešto iskemijati ako se može
ako je usb debug uključen probaj preko adb, ima ne netu primjera i nekih alata za to
__________________
MIUI HR Translator
MASVA je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2016., 14:30   #295
flajpan
.....
Moj komp
 
flajpan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb, Centar
Postovi: 1,787
Došao mi je Redmi Note 3 Pro sa Grossoshopa i gore je MIUI 8 Global 6.8.18 beta - ima li koji ROM da nije beta? Je li to official ROM?

EDIT: sad mi nudi da skinem 6.9.9 weekly
flajpan je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2016., 15:13   #296
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
kak se otkljucava taj bootloader? trebam neki step by step tutorial jer cu sigurno nes fulat...

i bilo bi dobro da mogu makar nekak osposobit da mi prepoznaje mob dok ga spojim na usb da makar slike prebacim prije nego krene zabava
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2016., 16:23   #297
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
moras kreirati mi account i na njemu zatraziti mogucnost otkljucavanja bootloadera. To se radi preko ove stranice: http://en.miui.com/unlock/. Kada ti odobre, moras na mobu imat taj mi account aktiviran i u developer options opciju aktivirano da se moze otkljucati bootloader. skines aplikaciju za otkljucavanje i spojis mob u fastboot-u na komp, ostalo odradi program.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 09.09.2016., 18:34   #298
Moto001
Premium
 
Moto001's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Slavonija bajnaaaaa
Postovi: 236
@ kolega flajpan

Koliko te u konačnici došao Redmi Note 3 Pro jer i sam ciljem uzeti ga iz istog shopa računao sam cca 180ojra(1400kn) jel to ta cijena ili..... ima još neki trošak.
Gledao OVAJ



Hvala.
Moto001 je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2016., 20:02   #299
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,053
174 € s kuponom za popust (GROSSOPCEX). Odlična cijena i konačna
Jebate, to je još 100 kn niže nego na grupnoj kupnji

Btw., 6.9.9 weekly mi se čini mrvicu brži od 6.8.18 beta. Malo me ta beta razočarala kad sam skužio da s custom temom brže radi curin redmi 3s (V7.5.8.0.MALMIDE).
generic je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2016., 20:37   #300
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
moras kreirati mi account i na njemu zatraziti mogucnost otkljucavanja bootloadera. To se radi preko ove stranice: http://en.miui.com/unlock/. Kada ti odobre, moras na mobu imat taj mi account aktiviran i u developer options opciju aktivirano da se moze otkljucati bootloader. skines aplikaciju za otkljucavanje i spojis mob u fastboot-u na komp, ostalo odradi program.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

da , al ima samo jedan problem - ja NE MOGU u mob dalje od pattern locka
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na