Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.04.2012., 18:57   #1141
Veky
...
Moj komp
 
Veky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,950
Citiraj:
Autor bor1s Pregled postova
Ovdje se može vidjeti kako bi atmosfera bila višestruko bolja sa tamnijom grafikom.
Tek dok vidim kako je to trebalo izgledati još više me peče za oči ovaj WoW stil.

To je injector (kao onaj za Battlefield 3). Ne samo da se moze vidjeti, nego se moze i skinuti verzija koja svakome najvise odgovara.
__________________
Veky je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2012., 18:59   #1142
bor1s
Premium Ultra
 
bor1s's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Vratlo
Postovi: 289
Citiraj:
Autor Veky Pregled postova
To je injector (kao onaj za Battlefield 3). Ne samo da se moze vidjeti, nego se moze i skinuti verzija koja svakome najvise odgovara.
Znam samo sam linkao da se vidi razlika na brzinu.
Dok malo usporediš odmah shvatiš poantu svih onih koji se žale na kričavu grafiku.
bor1s je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2012., 19:02   #1143
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor bor1s Pregled postova
Potamni gore shadere na hardocore što sam linkao pa vidi koja je razlika, šta to nisu mogli staviti pošto se cijela zajednica slaže da je igra prekičava za diablo lore.
Slažem se da su mogli ubaciti u igru dodatni slider koji bi dao ljudima opciju mijenjanja shadera. Meni osobno mi više paše paleta boja sadašnja, ali ima dosta onih koji bi igru igrali u tmurnijem tonu svijeta, i to je OK zahtjev...
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2012., 19:08   #1144
Brlja
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 874
Eto, dobra ideja. Inače, jeste li primjetili kako je količina golda koja dropa poprilično velika. Mislim da neće tak bit kad dođe live verzija.
Brlja je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2012., 19:20   #1145
Sanogo
Premium
Moj komp
 
Sanogo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 187
Vidio kod frenda, i nakon toliko čekanja ništa , epic fail je da nema atributa, a ovo šarenilo je isto čudno za vidjet, 400kn za to, nema šanse. Ako nađem na popustu za 200kn, možda.
Sanogo je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2012., 19:56   #1146
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor bor1s Pregled postova
Po tebi je bilo koja kritika whine. Potamni gore shadere na hardocore što sam linkao pa vidi koja je razlika, šta to nisu mogli staviti pošto se cijela zajednica slaže da je igra prekičava za diablo lore. Meni igra kao igra je ok jer nisam očekivao toliko kao neki. Ali što više čitam ovu temu sve manje mi se igra sviđa ne zbog ljudi koji kritikuju jer se s dosta njih slažem nego zbog ovih koji sve to glorificiraju a očigledno je da je dosta stvari pojednostavljano i počinju nas tretirati kao ovce lagano. Ako je tebi sve u ovom diablu beti super slobodno igraj do mile volje ali ja imam kritika a jedini način da se nešto promjeni jest da veliki broj ljudi izrazi nezadovoljstvo nekim aspektima igre.


Ovo je toliko mračno da kad pogledam ovu sliku, prvo što mi padne napamet je cirkus.

Šta je to bilo toliko mračno u prijašnjim nastavcima, a da je toliko šareno u D3? Ništa, od muhe pravite slona.

Od prvih 10 lvla ljudi su prosudili da je igra fail. Da sam po prvih 10 lvla sudio Diablo 1 i 2, nikad ih nebi zaigrao.
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2012., 20:00   #1147
Nick7
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 1,469
Citiraj:
Autor KorisNick Pregled postova
ne bih baš reko, da je sve to radio samo zbog love i zarade. naravno da mu je i taj segment bitan, al nije presudan
Citiraj:
Autor KorisNick Pregled postova
osim onog da igru pojednostave, da ju svaka budala može igrat
Nazalost, u krivu si.
Isto su napravili sa WoW-om. Uostalom, pogledaj na netu malo komentare Kotick-a pa ce ti sve biti jasno.
Citiraj:
Autor Lun
Al dobro, triba izvallit "Blizzard je upropastio WoW" i ostat živ.
Blizzard *je* upropastio WoW, kojeg vise ne igram nakon gotovo 7 godina igranja.
Nick7 je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2012., 20:05   #1148
Bishop
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
Eto samo da naglasim nesto, ja nemam problema s 'bojama' u igri, mislim da su kewl i uostalom, postoje injectori pa nek si rihta tko kak oce, ono sto mene smeta su same teksture koje su crtane, ocekivao sam realne teksture. Ne znam sluzbenu terminologiju, ali nadam se da me razumijete.
__________________
Of course he's dead, you can see his brain
Bishop je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2012., 20:06   #1149
Minox
Premium
Moj komp
 
Minox's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 565
presao sam sve klase i izlevelirao ih na 13 lv. sad rockam co-op dok 15.tog
Minox je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2012., 20:13   #1150
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
e ovako, probao sad pa moj sud: da malo vuče na cartoon grafiku al stvarno nije vrijedno spomena, pogotovo to ne bih spomenuo kao "prijelomni" faktor pri odluci za igru. Izbacivanje atributa zvuči gore nego što to je , barba je opet tu i ludo je zabavno. Neke promjene su tu, neke više neke manje dobre, ali je sačuvan "dijablo osjećaj" i Blizzard je pogodio onu gamersku žicu , koja te tjera igrat i igrat...ja ne znam za vas al ja kupujem! Jedino nema šasne da zaigram sa demon hunterom jer je taj karakter napravljen ko neko anime smeće , a ja neću igrat i mlatit sile zla sa metroseksualcem od lika.
  Reply With Quote
Staro 22.04.2012., 20:18   #1151
Beo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: United Kingdom
Postovi: 512
Citiraj:
Autor Lun Pregled postova
Ovo je toliko mračno da kad pogledam ovu sliku, prvo što mi padne napamet je cirkus.

Šta je to bilo toliko mračno u prijašnjim nastavcima, a da je toliko šareno u D3? Ništa, od muhe pravite slona.

Od prvih 10 lvla ljudi su prosudili da je igra fail. Da sam po prvih 10 lvla sudio Diablo 1 i 2, nikad ih nebi zaigrao.
S ovime se slažem u potpunosti!!

Any way ja sam probo i ovo i GW2 u beti. I ispalo je da je GW2 žešče sranje i odmah povuko preorder i iste pare prebacio na D3.
Kad sam igro D2 nakon D1 nisam ga mogao smislit, bio mi je totalno odbojan. A na kraju ispala igra koju dan danas s užitkom igram.

Ali blizz je sad pod okriljem activisiona pa je to jedini problem.
Prije je vrijedilo pravilo da ako dovoljno ljudi "zaplače" blizzu oni će dat sve od sebe da to promijene na bolje, ali sad je sve kockanje

Ja se samo nadam da ako ništa drugo igra će sama sebe isplatiti preko AH kroz neko vrijeme



Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Jedino nema šasne da zaigram sa demon hunterom jer je taj karakter napravljen ko neko anime smeće , a ja neću igrat i mlatit sile zla sa metroseksualcem od lika.
So true
Kada sam vidio onaj gay šal oko vrata reko wth
Beo je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2012., 20:35   #1152
Hrwoye
Premium
Moj komp
 
Hrwoye's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 245
Odigrao još nekoliko sati (čitaj cijeli dan ) i sve mi je bolja igra!

Nije mi jasno što vam točno fali kad ne možete raspoređivati atribute?
Kao probali ste barbarinu u D2 filat dexterity ili energy?
Kladim se da je 95% ljudi koristilo 2-3 builda za svaku klasu i manje više je taj raspored uvijek bio isti.
Čak mi je i grafika zapravo predobra!

Ne kužim komentare - "grafika, muzika, atmosfera i priča su ok, ali sve ostalo je FAIL" ????

@Lun
cirkus Totalno najodvratniji level u D2! Svaki sam se put pogubio...
I slažem se 200% sa svime što si rekao.
Hrwoye je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2012., 20:40   #1153
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
igrao maloprije i gledam itheme koje sam skupio i oruzja, oklope... Pa pise +3 dexterity, +2 strength i da ne nabrajam dalje.. Uglavnom, nesto se tu zbraja i dodaje, efekta ima i VJERUJEM i nadam se da ce se ipak u orginalu pojaviti atributi!! Nema mi sve ovo smisla!!
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2012., 20:51   #1154
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
igrao maloprije i gledam itheme koje sam skupio i oruzja, oklope... Pa pise +3 dexterity, +2 strength i da ne nabrajam dalje.. Uglavnom, nesto se tu zbraja i dodaje, efekta ima i VJERUJEM i nadam se da ce se ipak u orginalu pojaviti atributi!! Nema mi sve ovo smisla!!
Kako sam već prije rekao, ne vjerujem da će biti. Time auction house postaje beskorisan, kad se svaki build može fine-tuneati bez geara.
Diablo 3 će imati statove riješene kao World of Warcraft (kod levelanja će lik dobixi fiksan iznos na određeni stat, a njihov iznos će ovisiti o klasi s kojom se igra)
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2012., 21:00   #1155
bor1s
Premium Ultra
 
bor1s's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Vratlo
Postovi: 289
Citiraj:
Autor Lun Pregled postova
Šta je to bilo toliko mračno u prijašnjim nastavcima, a da je toliko šareno u D3? Ništa, od muhe pravite slona.

Od prvih 10 lvla ljudi su prosudili da je igra fail. Da sam po prvih 10 lvla sudio Diablo 1 i 2, nikad ih nebi zaigrao.
Gle meni isto smeta dok neki nazivaju igru fail jer ona to sigurno nije po meni je ovo igra u pravom smislu riječi, ja se sjećam ista stvar je bila dok je izisao Diablo 2 grafika za to vrijeme nije bila tip top i max rezolucija je bila po meni fail ali se kasnije to sve ispravilo i zaboravilo i igra je danas to što jest.
Ja ću igru definitivno igrati jer imam onaj stari osjećaj dok sam je igrao s naravno nekim novim stvarima na koje sam siguran da će se ljudi naviknuti dok malo daju priliku cijeloj igri. Sve ove negativne stvari meni nisu presudne koje se navode ali bi mi bilo drago da ekipa iz Blizzarda sluša svoje fanove. Naravno ovo sve je na osnovu ove kratke bete tako da nitko od nas ne može nešto puno pričati dok ne iziđe cijeli proizvod.
bor1s je offline   Reply With Quote