Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.12.2020., 17:11   #2101
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
...

Mali uvod prije nego postavim pitanje.

Nekih desetak godina, ako ne i vise, aktivno sam trazio Meyotin verk/quartz koji ima 8 kazaljki, koji je nepopravljiv i od same tvornice zbog kompleksnosti, te nikad nije ni dobio reviziju, zbog silnih modela koje su izbacivali za proizvodjace.

Tu i tamo, na ebayu, te pokojoj horo aukciji, verk bi se pojavio u obliku neispravnog sata, ali i sami vlasnici su priznavali da im vise ne rade kako treba. I tako odlucih uzeti najodbojniju pametnu android kategoriju sata.

Raspitah se koje aplikacije/alata moram imati, te se otisnuti u vode napraviti repliku tog mehanizma kao jedinu soluciju da imam taj sat.

Odem na oglasnik, slucajno nabasam na mladog decka iz RI, kojem (s pravom) ide na zivce sto sat ima autonomiju od mizerna dva dan, te dobijem novog LG W150 za 40% cijene. Postojala je mogucnost, zbog odbojnosti prema vecini "pametnih" solucija, da mi sve prisjedne, pa je to ispalo super.

Za dva dana sam imao instaliran Cronosurf Wave Pro, koji cak i najortodoksnijim mehanicarima nedju urarima, oduzima dah, posebno s crvenim kazaljkama. Da umjetan je, da nije pravi, ali doista izgleda velicanstveno uzivo.

Taman skinem te aplikacije, koji tjedan nakon koristenja sata, niotkuda, zove me jedna mala urarnica iz Danske - imamo verk, zelite li ga kupiti? Od silnih upita, ovi su nakon dvije-tri godine procitali email te odlucili konacno odgovoriti.

Malo po malo, zbog vibre budilice, nekolio prekrasnih replika, pokoje retro inacice, sat se uvukao u kozu. Jasno, sluzi 100% kao sat. Nikave bezicne/ine/gsm sinhronizacije nema. Cista cuka. Kad se isprazni, podesavam vrijeme kao na pravome satu

Zanima me, koliko vas koristi jos W150? Kod mene je do nedavno radio bez greske. Prije nekoliko mjeseci primjetio sam (povremeni) prestanak senzornog dijela, tako da puls/hodalica i ostalo vise gotovo da i ne radi.

Kad rade, onda vampirski cuclaju bateriju, doslovno u nekoliko sati baterija je mrtva. Kad ne rade, a to je 90%, onda i dalje traje preko dan i pol. Na stranu baterija (vec mi stoji nova za ubaciti) koja sigurno i ne vlada kompletnim kapacitetom, zanimaju me iskustva drugih.

Nisam citao log-ove, samo sam pretpostavljao ili od (tu i tamo) povremenog pada na pod, da su mozda konekcije dobila odmoc, ili je to nacin na koji cuka, s ociglednom slabom baterijom, siti resurse i gasi te senzore?

da cujem razmisljanje vlasnika

Hvala





....
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2020., 18:20   #2102
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Ocekivao sam kad se prvi put logiram nakon posta, da me ceka barem nekoliko odgovora, kad tamo nista?

Sto mu GMO modrozelenih jarebica, pa ovo je velika bruka? Ili su zlatni mehanicki satovi s kolodvorskih butika, ponovo u modi?

ccc



...
Visage je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.12.2020., 18:37   #2103
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Milsim da je glavni razlog: tl dr
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2020., 21:39   #2104
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,173
podsjeća me na mog prijatelja, kad bi ga pitao kako je prošao ispit.
A on krene: "prije tri tjedna sam ti se probudio...."

Nitko vjerojatno ne koristi taj 150-tku, zato ti nitko ne odgovara.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2020., 21:55   #2105
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Osim sta je tldr je to sta ivo kaze. Ja prvi put cujem za taj sat niti sam vidia da ga itko ima.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2020., 19:42   #2106
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Problem.
Kupljen Amazfit GR 47 lite. Priliikom prvog povezivanja s mobom, sat je zapeo na apdejtanju. Na mobu onaj krug dođe do kraja i stoji. Nakon nekog vremena sat zazuji, veli da nije uspjelo i onda ponovo update resource library. Hard reseti nemrem napravit pošto za to treba moć uć u meni što se ovdje nemre. Na mobu app reinstaliran više puta, očišćen bluetooth cache.
Zna tko kakav lijek tome ili da ga vraćam u dućan?
Fala unaprijed.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2020., 19:52   #2107
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Vrati ga i bjezi od Amazfita.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2020., 01:05   #2108
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,173
Eh sad, koja je to izjava?
Nismo u osnovnoj skoli, napisi zasto barba.
Meni je amazfit Bip odlican uredjaj bija.
Amazfit GTR 47 Steel sve radilo super osim GPSa, navodno su izdali patch ali sam ja to vec bija proda.
Amazfit GTS fenomenalno radija.

Sve u svemu, osobno sam ima pozitivno iskustvo.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2020., 02:27   #2109
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Ma napisao sam već ranije, barem jednom. Ako pratiš temu, mogao si vidjeti. Ako ne, potraži da se sad ne ponavljam i prizivam ružne uspomene.

Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge






Zadnje izmijenjeno od: LAcy. 25.12.2020. u 02:33.
LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2020., 11:44   #2110
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Update; nakon jedno trideset pokušaja uparivanja moba sa satom, restartanja, brisanja i ponovnog instaliranja aplikacije, čiščenja bluetootha, postupak uspio. Sat radi.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.12.2020., 18:26   #2111
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
Evo i mog TicWatch PRO3. Imam ga gotovo dva mjeseca i cisti je preporod nakom Huaweia GT2 PRO, osim, naravno u bateriji. No izdrzi dovoljno dugo sa svim senzorima upaljenim, HRM, SP02 👍

Odlican sat, sad ce H-RM2 update pocetkom godine pa ce biti još bolji 😁

Extra sat za pristojne novce.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2020., 19:07   #2112
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Update; nakon jedno trideset pokušaja uparivanja moba sa satom, restartanja, brisanja i ponovnog instaliranja aplikacije, čiščenja bluetootha, postupak uspio. Sat radi.
Racunaj da ces imat takve probleme svaki put kad iz nekog razloga moras ponovno upariti sat. Recimo promijenis mobitel ili napravis factory reset. Takodjer ces vrlo vjerojatno izgubiti podatke barem za taj dan iako si syncao prije i uredno raspario sat. A ako nisi raspario, e onda si tek nagrabusio...

Mozda su sve te probleme rijesili do sada. Inace ako se nekom ne da traziti, ovdje sam napisao dio svojih iskustava. Mogao bih napisati roman u tih par godina uske "suradnje" sa Amazfit customer support. Mislim da je i meni i njima odlanulo kad sam presao na Garmin Btw, Garmin support nisam kontaktirao niti jednom.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2020., 19:34   #2113
Kruno M
Premium
Moj komp
 
Kruno M's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: VKCI
Postovi: 1,205
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Racunaj da ces imat takve probleme svaki put kad iz nekog razloga moras ponovno upariti sat. Recimo promijenis mobitel ili napravis factory reset. Takodjer ces vrlo vjerojatno izgubiti podatke barem za taj dan iako si syncao prije i uredno raspario sat. A ako nisi raspario, e onda si tek nagrabusio...

Mozda su sve te probleme rijesili do sada. Inace ako se nekom ne da traziti, ovdje sam napisao dio svojih iskustava. Mogao bih napisati roman u tih par godina uske "suradnje" sa Amazfit customer support. Mislim da je i meni i njima odlanulo kad sam presao na Garmin Btw, Garmin support nisam kontaktirao niti jednom.
Nikad nisam imao nekih velikih problema s Amazfitom. Da se sam nekako raspari nisam nikad dozivio. Zna se diskonektirati, ali upalim ugasim BT ponovno udjem u ap i spoje se.
Imao sam amazfit:
Band
Band2
Band3
Band4
Bip
Gts, sad trenutno

Žena ima GTR.

I kako izadje novi model koji me zanima zamijenim, nisam ni skužio da gubim podatke.

Općenito sam poceo njih uzimati zbog baterije, neda mi se puniti sat svakih dan dva tri.
__________________
Pošteni trgovci: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Kruno M je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2020., 22:13   #2114
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
GTR više od godinu dana. Promijenio 2 mobitela, bez grama problema. Svi podaci gore uredno sinkani.

Naravno, ne tvrdim da netko nema problema, ali na osnovu malog uzorka zaključivati da satovi ne valjaju je glupo.
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2020., 22:26   #2115
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
+1

takoder gtr imam vec godinu dana a mob san minja 3 puta. Ima musica ko sta kruno gore kaze da se zna diskonektat pa moram refreshat aplikaciju da se spoji, ali to je mozda i do iosa i gasenja appa u pozadini, ne znam, ali daleko da je los sat.

Ima sam prije toga verge i isto ok iskustva s njim.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2020., 22:29   #2116
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Citiraj:
Autor jucca Pregled postova
Evo i mog TicWatch PRO3. Imam ga gotovo dva mjeseca i cisti je preporod nakom Huaweia GT2 PRO, osim, naravno u bateriji. No izdrzi dovoljno dugo sa svim senzorima upaljenim, HRM, SP02 ��

Odlican sat, sad ce H-RM2 update pocetkom godine pa ce biti još bolji ��

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Super je to sat, pogotovo za tu lovu, ali max 3 dana baterije je za mene no go (ako se koristi amoled i neki prosjek korištenja). Po tom pitanju Samsung 3 je još gori, svaku večer na punjač a puni se 2 sata. Mobitel bar napuniš danas brzo.

BTW, I meni je GTR radio ok dok sam ga imao (oko godinu dana). Ali to je Xiaomi (huami) i njihov softver (a nekad i hardver) je hit and miss. Kako koga zapadne, pa ti vidi. GPS mu je bio u banani ali ja ga nisam ionako koristio. Velika mu je prednost što je jako lagan a i izgleda cool (crna alu verzija).
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2020., 22:39   #2117
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Citiraj:
Autor fishkal Pregled postova
GTR više od godinu dana. Promijenio 2 mobitela, bez grama problema. Svi podaci gore uredno sinkani.

Naravno, ne tvrdim da netko nema problema, ali na osnovu malog uzorka zaključivati da satovi ne valjaju je glupo.
A na kojem ti uzorku zakljucujes?

Jesi li procitao link sto sam dao? Nisam odustao odmah, gnjavio sam se sa njima barem dvije godine, imao dva sata plus jedan reklamirao i dobio drugi. Dakle tri. Pratio njihov forum ili xda, ne sjecam se vise i vidio gomilu ljudi sa problemima. Bio u dnevnom kontaktu sa njihovim supportom. Tako da nije "zakljucivanje na osnovu malog uzorka".

Moguce da su sve te probleme rijesili od kada sam ih otkantao. Ili su im te rane verzije (Pace i Stratos) bile lose. Kad smo vec kod ranijih verzija, suport prestaje ubrzo nakon sto izdaju nove uredjaje.

Sad sam se sjetio jos jedne anegdote. Sletim, odem do rent a cara, hocu uparit mobitel, nece pa nece a znam da radi sa tim autom. I onda mi padne na pamet, da nije do Amazfita. Naravno da je, bio je u flight mode (sat, ne mobitel) i njihov BT stack je valjda blokirao sve.

Forum je da razmijenimo iskustva, dobra i losa. Jos bitnije losa.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2020., 23:01   #2118
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor delavi Pregled postova
Super je to sat, pogotovo za tu lovu, ali max 3 dana baterije je za mene no go (ako se koristi amoled i neki prosjek korištenja). Po tom pitanju Samsung 3 je još gori, svaku večer na punjač a puni se 2 sata. Mobitel bar napuniš danas brzo.

BTW, I meni je GTR radio ok dok sam ga imao (oko godinu dana). Ali to je Xiaomi (huami) i njihov softver (a nekad i hardver) je hit and miss. Kako koga zapadne, pa ti vidi. GPS mu je bio u banani ali ja ga nisam ionako koristio. Velika mu je prednost što je jako lagan a i izgleda cool (crna alu verzija).
Ako se potrudiš, oce i do 5 dana 😁
Sam Sat se napuni u sat vremena. Po meni i nije neki problem jos jedan uredjaj puniti svako par dana, uz vec ovoliko koliko ih punimo 😁
Takodjer, mozes koristiti essential mode, kad koristi drugi display (LCD), sa baznim informacijama i tad baterija izdrzi i do 45dana.


Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2020., 23:10   #2119
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
A na kojem ti uzorku zakljucujes?


Po ovome unazad nekoliko postova ti si jedini s problemima a javilo se nekolicina kolega kojima sve radi kako treba. Dakle nije da nema uzorka.

Ja ne kažem da ti nisi imao problema. Niti da netko drugi nema problema. Samo hoću reći da tvoj stav - bjež od toga je prekstreman jer probleme možes naići na uređajima svih proizvođača.

Ja sam neki dan prodao Galaxy Watch, ostavio si GTR jer mi baš odgovara po onome što tražim. Dal' to znači da od Galaxy Watcha treba bježati? Apsolutno ne, kolega koji ga je kupio koristiti samo Samsung.

Poanta ovog ranta - ne treba bježati ni od čega. Nema savršenog sata već onog koji ti najviše odgovara po nekim karakteristikama, a problem je bilo i bit će.
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2020., 23:33   #2120
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Aha, uzorak je par kolega kojima sve radi vs ja i jos jedan koji se napatio da upari sat?

Moja izjava je mozda ekstremna. Al' to je moje misljenje nakon sto sam, kao sto rekoh vise puta, stvarno dao im ne jednu, nego sto sansi. Btw, sat sam kupio za jos dvoje prijatelja. Jednom radi ok, al' ona nije bas zahtjevna. Drugi je odustao kao i ja. Kolega iznad je uspio upariti sat nakon 30 pokusaja, restartanja, brisanja i ponovnog instaliranja aplikacije, čiščenja bluetootha... Ako je to tebi/vama normalno, super. Meni nije i nemam vremena se zezati sa necim sto bih trebao staviti na ruku, upariti i jednostavno koristiti.

Nakon tako loseg iskustva, nedavno sam im dao jos jednu sansu. Podrzao ih na indiegogo za ZenBuds. Da ne idem u off topic, evo stoje mi na stolu i skupljaju prasinu.

Tako da, ja bih bjezao od Amazfita i dobronamjerno preporucio isto. Nije vrijedno ni vremena, ni novaca, ni zivaca.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2020., 01:15   #2121
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,173
Ono sto znam jest da nisam imao stratos ni pace, tako da volim cuti osobno iskustvo.
I tu ne mogu komentirati, a na internet ne obracam previse pozornosti jer se tamo ionako jave samo ljudi sa problemom, sigurno ne oni kojima sve radi.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2020., 01:24   #2122
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Meni je najbitnije da sat nije za mene nego za klinca. Nek se on pati ak bu imo problema.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2020., 02:15   #2123
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,160
Citiraj:
Autor jucca Pregled postova
Evo i mog TicWatch PRO3. Imam ga gotovo dva mjeseca i cisti je preporod nakom Huaweia GT2 PRO, osim, naravno u bateriji. No izdrzi dovoljno dugo sa svim senzorima upaljenim, HRM, SP02 ��

Odlican sat, sad ce H-RM2 update pocetkom godine pa ce biti još bolji ��

Extra sat za pristojne novce.
Jako mi je fora Dual Display kod njega. Jedino ne znam je li dovoljno sposoban/precizan za sportske aktivnosti u odnosu na Vivoactive 4.
__________________
PSN Steam

Zadnje izmijenjeno od: d0X. 26.12.2020. u 02:26.
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2020., 10:44   #2124
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Citiraj:
Autor d0X Pregled postova
Jako mi je fora Dual Display kod njega. Jedino ne znam je li dovoljno sposoban/precizan za sportske aktivnosti u odnosu na Vivoactive 4.
Polar satovi su za preciznost...
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2020., 11:24   #2125
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
Ono sto znam jest da nisam imao stratos ni pace, tako da volim cuti osobno iskustvo.
I tu ne mogu komentirati, a na internet ne obracam previse pozornosti jer se tamo ionako jave samo ljudi sa problemom, sigurno ne oni kojima sve radi.
Imao sam Stratosa, kineski verziju na koju sam stavio en software.
I radilo je sve super, dok odjednom nije vratio sve na kineski i raspario se.
Onda mjenjaj na kineski app da se opet syncas... Izgubio sam volju i kupio GTR u hrvatskom ducanu.

S njim nikakvih velikih problema, alinu zadnje vrijeme ga rijetko uparujem sa mobitelom (al bilo je jednom da se sam raspario i izgubio sam podatke).

Kuzim Lacya, pogotovo ako su to bile kineske verzije satova s kojima se moras zajebavat, to nije vrijedno ni zivaca, ni vremena.

Ali ove sta su EU verzije, one su dosta bolja pjesma, ali ne i savrsena.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2020., 14:17   #2126
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,160
Citiraj:
Autor delavi Pregled postova
Polar satovi su za preciznost...
Interesantno, jer kad sam kupovao svoj sat uzeo sam u obzir Huawei, Samsung, Fossil, Fitbit, Polar, Suunto i Garmin. Neki reviewi za Polarce tada nisu bili oduševljeni preciznošću, pa sam na kraju izabrao VA4 kao neki best-buy. Možda se nešto promijenilo u zadnjih godinu dana otkad sam ga kupio.
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2020., 14:20   #2127
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
sve ovisi, ima i manje poznatih koji su ok.
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2020., 15:31   #2128
mdodig
Premium
Moj komp
 
mdodig's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Split
Postovi: 398
Koliko bi dosla zamjena stakla na apple watch 3 38mm? Slika je ok, ne radi touch.


Sent from my iPhone using Tapatalk
mdodig je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2020., 17:53   #2129
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Kuzim Lacya, pogotovo ako su to bile kineske verzije satova s kojima se moras zajebavat, to nije vrijedno ni zivaca, ni vremena.
Ma nisu, bile su za US trziste i kupljeni u US, u lokalnoj trgovini, Fry's. U to vrijeme sam imao Garmin, ruzan, niske rezolucije al' funkcionalan. Friend me pita da bacim pogled na Amazfit i ono, super, visoka rezolucija, sve se izvodi glatko, app losija al' ono valjda ce se popraviti. Rijesim se Garmina i kupim Pace. I od onda, umjesto da FW i app postaju vremenom sve bolji, postajali su sve gori. Svakim updatem, sat sve sporiji, sve nepouzdaniji. App je postajala sve bolja dok je nisu mergali sa mi fit, onda je i ona osla u q. a nema nazad.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge






Zadnje izmijenjeno od: LAcy. 26.12.2020. u 18:01.
LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2020., 23:30   #2130
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,392
Kupio sam Amazfit GTR sestrični za poklon i ne može ga nikako upariti s nekim Samsung telefonom. Kaže da skenira QR code i aplikacija onda ne kuži koji sat je u pitanju. Ne putuje mi se sad 80 km samo da to pogledam. Što bi moglo biti u pitanju? Čista je instalacija, nikad prije nije imala smartwatch.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na