Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.10.2014., 17:00   #181
izgubljen
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
Pozdrav!
imam navedeni ZTEZXDSL 931VII i za sada radi normalno.
zanima me opcija wifi restrictions. ako sam dobro shvatio tu opciju, ona bi trebala gasiti wifi u npr. ponoć i upaliti npr. u 6 sati ujutro.
e sad nakon sto ja namjestim da mi gasi i pali u navedeno vrijeme, wifi i dalje radi normalno kada dode vrijeme gasenja. namjestio sam opciju Wireless RF Mode: Scheduled kao sto je rečeno.
moja teorija je da mi sat koji je na ZTEZXDSL 931VII i stvarno vrijeme nije podešeno jer danas kada sam se dignuo u 7 sati, wifi nije radio.
trazio sam u opcijama sat,ali nisam nasao.

ako sam nesto krivo shvatio ili napravio, slobodno me uputite.
bas bi mi dobro dosla opcija gasenja wifija preko noci
izgubljen je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2014., 17:19   #182
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,554
Pa imaš u web konfigu:
- info u kojem piše njegov trenutni datum / sat
- podešavanje datuma / sata bilo manualno ili automatikom
Nikky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.10.2014., 17:22   #183
izgubljen
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
ne mogu naći
jel može pomoć sto da kliknem?
izgubljen je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2014., 18:03   #184
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,554
Kako je taj uređaj custom verzija (T-Koma naručio x kontejnera custom verzije), pa na netu nema odgovarajući full manual po kojem bi te netko vodio ...
pa bi trebao napraviti seriju slika web konfiga, slike upload - aj na neki picture host pa linkove ovdje,
na netu sam našao sasvim drugu verziju za grčki wind, u toj verziji ima Application > SNTP, unosiš:
- GMT + 1
- Primmary NTP=195.29.150.3
- Secondary NTP=161.53.160.4
- Enable DST=On
- na dnu zvizni Applay

That's it
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2014., 20:11   #185
tonyzgh
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 9
Lijep pozdrav, korisnik sam max3 paketa i prije tjedan dana mi se desilo da mi je internet poceo konstantno pucati, premda sam pretpostavio da je router donjeli su mi novi zte kojeg je covjek samo aktiviro i otiso nije nis namjestao posebno, neko vrijeme je radilo i opet se nastavilo desavati isto, premda se vec neko vrijeme mucim da mi rjese problem svaki put dobijem odgovor da je problem otklonjen u centrali i preko njihove sluzbe za korisnike te da je navodno greska kod mene, premda bas nisam expert sto se tice kofiguracije routera itd zanima me dali moze biti greska do njega... desava mi se da mi se lampica internet na routeru gasi i upali nakon nekog vremena u tih 1-2 min nestane interneta itd, od sluzbe za korisnike sam samo sazno da mi je veza bila prepoterecena i da su oni to rjesili tako da su spustili malo brzinu itd... bio bih zahvalan ako bi mi neko rekao kako bi ja sam mogao na routerovoj stranici namjestit neke postavke da se takvo sto ne desava vise, 5 godina koristim jednu te istu uslugu i nikad nije bilo vecih problema do prije 4-5 dana .. ako netko ima rjesenje i ako su potrebni neki printscr s 192.168.1.1neka kaze, premda vidim da ako zelim rjesit problem moram sam sjesti i napravit to jer od njih nema koristi..ako ima netko voljan pogledat preko teamviewera neke stvari bio bih zahvalan.

Zadnje izmijenjeno od: tonyzgh. 14.10.2014. u 20:34.
tonyzgh je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2014., 00:13   #186
tonyzgh
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 9
Citiraj:
Autor izgubljen Pregled postova
Pozdrav!
imam navedeni ZTEZXDSL 931VII i za sada radi normalno.
zanima me opcija wifi restrictions. ako sam dobro shvatio tu opciju, ona bi trebala gasiti wifi u npr. ponoć i upaliti npr. u 6 sati ujutro.
e sad nakon sto ja namjestim da mi gasi i pali u navedeno vrijeme, wifi i dalje radi normalno kada dode vrijeme gasenja. namjestio sam opciju Wireless RF Mode: Scheduled kao sto je rečeno.
moja teorija je da mi sat koji je na ZTEZXDSL 931VII i stvarno vrijeme nije podešeno jer danas kada sam se dignuo u 7 sati, wifi nije radio.
trazio sam u opcijama sat,ali nisam nasao.

ako sam nesto krivo shvatio ili napravio, slobodno me uputite.
bas bi mi dobro dosla opcija gasenja wifija preko noci
http://www.clipular.com/c/6177117647...y1Fdqbl2fJwlzo odes u postavkama tu i prepises ovo moje i imat ces i datum i vrijeme tocno
tonyzgh je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2014., 01:10   #187
ivang80
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Kaštela
Postovi: 37
Da li ko zna koji je user ili pass pristupit mu priko telneta?
Malo se igrajuci s postavkama izukao sam njegov config.bin i slucajno surfajuci po bespucima interneta odkodira sam taj bin tj. izvuka sam neke podatke ali ne da dosta toga.
E sad me zanima da li se i kako mogu izvuci jos neki podaci,ima vecih specijalaca od mene tj.specijalista.Pa evo kako ide.
Attached Files
File Type: txt zte.txt‎ (1.1 kB, 693 views)
ivang80 je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2014., 11:23   #188
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
jel se kome dogodilo da je ZTE pokupio "stare" postavke iz t-kom ini filea sa njihovog servera?

dakle mislim na ulaz u sam ruter jer sam ja promijenio pass da ju je lakše upisati (neg onu !tkomZTEE......) a samim tim mi je promijenio i ime WLANa (pass ostao isti)...

Zadnje izmijenjeno od: smirnoff. 19.10.2014. u 11:32.
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2014., 11:39   #189
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
Citiraj:
Autor prozor Pregled postova
Evo da i ja napišem sa kakvim se problemom već mjesec dana susrećem kod ovog modema (ZXDSL 931WII), t-com MAX2S paket.

Primjetio sam da se prilikom upload-a videa na youtube smanjuje brzina downloada i to puno.

Kad ne šaljem brzine su slijedeće: ping/down/up - 38/10,46/0,7, a kad šaljem onda su slijedeće: ping/down/up - 749/2,6/0,31 provjeravano sa ookla, a sa speedtestom od t-com: ping/down/up - 743/0,99/0,27.

A kad stavim modem TG782 rezultati su: ping/down/up - 29/10,43/0,66, a kad šaljem video, na njemu su rezultati: ping/down//up - 58/10,41/051. Na TG782 nije t-com software.
Prijavio sam kvar, čekam novi modem.
Da li se još kome ovako nešto događa?

imam i ja taj zte i vec 3 dana cekam da se otele iz tcoma i puste mi 10mbit.
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2014., 12:34   #190
maxdeus
Registered User
 
maxdeus's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: Split
Postovi: 4
Unhappy ADSL ZTE931VII PROFIL

Ima li itko strucan nekakvo objasnjenje za ovu pojavu:
Naime duze vrijeme mi je bio spojen ZTE router na staru paricu koja je imala Noise Margin (Up/Down) oko 6.7 /7.1 db pri brzini od 12,5Mb, u mjerenju oko 10Mb, te Line Attenuation (Up/Down) 19.2/27. Odlucio sam se maknuti od iste parice te sam provukao novu i to od routera kroz kanal do razvodne kutije koja je udaljena 10 metara, te mi je kolega /poznanik na dslam centrali pronasao dobru poziciju, citaj s dobrim zvukom na sonaru il cemu vec, te slobodnu tj udaljenu od drugih korisnika/parica, da spomenem da bi to trebala bit cista linija sta se tice smanjenja tocaka od routera do centrale te cista od smetnji. Kraj te iste parice direktno je spojen u router. Sam router se spaja vrlo brzo i prva provjera preko routera parametri su bili odlicni tj. sljedeci: Noise Margin (Up/Down) 13.7/11.4 db te Line Attenuation (Up/Down) 8.9/20.5, da bi vec sljedeci dan pala nazad na 6.7/7.1 i staro stanje (obje slike, prije i poslje u attachmentu)??? Dakle stanje kao da se nisam nikada ni maknuo sa stare parice omg, ima li itko ikakvo logicno objasnjenje, da li je to nekako vezano uz profil za korisnika, neovisno o promjeni kvalitete parice?
I sta da radim dalje, jer sam siguran da je ono kratko ocitanje bilo tocno tj da je parica stvarno puno kvalitetnija, hvala svima
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	2014-10-15_10-38-33.png‎
Views:	852
Size:	81.2 kB
ID:	13972   Click image for larger version

Name:	2014-10-18_16-37-07.png‎
Views:	870
Size:	80.7 kB
ID:	13973  
maxdeus je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglas Oglasni prostor

Staro 19.10.2014., 13:46   #191
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Da vidim jesam pohvato.
Od ove 2 slike koje si stavio, prva ja losija od druge. Tebi je znaci kad si se tek spojio bila slika 2, i onda je nakon nekog vremena postala slika 1, a slika 1 je ujedno i kako ti je bilo na staroj parici?
Ak je to tocno, prvo objasnjenje da te netko premjestio opet :P
sandokan111 je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2014., 14:12   #192
maxdeus
Registered User
 
maxdeus's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: Split
Postovi: 4
Citiraj:
Autor sandokan111 Pregled postova
Da vidim jesam pohvato.
Od ove 2 slike koje si stavio, prva ja losija od druge. Tebi je znaci kad si se tek spojio bila slika 2, i onda je nakon nekog vremena postala slika 1, a slika 1 je ujedno i kako ti je bilo na staroj parici?
Ak je to tocno, prvo objasnjenje da te netko premjestio opet :P
hahaha, vidim dobro razmisljas isto je i meni palo na pamet, ali na svu srecu to nije tocno, nema logike, zapravo ovisi sta smatras pod premjestio opet, ako mislis fizicki znaci premjestio paricu na centrali, mislim da bi se nesto promjenilo bez obzira zar ne , jer je kompletna parica nova, dakle bili bi bar neki ako ne svi parametri drugaciji, ono sto meni ovdje smrdi je najprije da je nesto vezano za moj adsl profil tj, pada mi na pamet ovo: prije sam se zalio na staroj parici pa su mi nekoliko puta pokusavali reset pa su me makli sa fast na interleaved, e tu su mozda i stavili kakav profil koji je mozda fiksirao sn na 6.1? ako je to uopce moguce to neznam, i sad nakon stavljanja nove parice onaj tren kad sam upalio router je izbacio nove parametre ali ga je ubrzo dslam vratio tj limitirao signal na 6.1 tj na neki profil, i samim time ogranicio mogucnost parice, uf ovo je bilo laicki ispravi me ako grijesim ?
maxdeus je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2014., 14:42   #193
maxdeus
Registered User
 
maxdeus's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: Split
Postovi: 4
Citiraj:
Autor maxdeus Pregled postova
hahaha, vidim dobro razmisljas isto je i meni palo na pamet, ali na svu srecu to nije tocno, nema logike, zapravo ovisi sta smatras pod premjestio opet, ako mislis fizicki znaci premjestio paricu na centrali, mislim da bi se nesto promjenilo bez obzira zar ne , jer je kompletna parica nova, dakle bili bi bar neki ako ne svi parametri drugaciji, ono sto meni ovdje smrdi je najprije da je nesto vezano za moj adsl profil tj, pada mi na pamet ovo: prije sam se zalio na staroj parici pa su mi nekoliko puta pokusavali reset pa su me makli sa fast na interleaved, e tu su mozda i stavili kakav profil koji je mozda fiksirao sn na 6.1? ako je to uopce moguce to neznam, i sad nakon stavljanja nove parice onaj tren kad sam upalio router je izbacio nove parametre ali ga je ubrzo dslam vratio tj limitirao signal na 6.1 tj na neki profil, i samim time ogranicio mogucnost parice, uf ovo je bilo laicki ispravi me ako grijesim ?
evo da jos nesto dodam cisto da uklonim nejasnoce, stara parica i kabel su ostali u zemlji otkinuti i ta je spojena na drugu razvodnu kutiju koju vise ne koristim i ta je ujedno udaljenija od centrale nekih 100 -200 metara, sad da ne objasnjavam lokaciju kako i zasto , ali spojio sam se na drugu razvodnu kutiju koja je bliza centrali i to iskopao kanal u betonu stavio crijevo i u njega kabel sa mislim nekih 16 zica, kvalitetan zapravo koji i oni stavljaju kad dovode novi kabel za korisnike, oni su ga provukli kroz kanal/sahtu do te nove razvodne i povezali na neki broj mislim 5, koji je ujedno na centrali pokazivao najbolji onaj sonar sum i bio je udaljen od drugih parica, a s ove strane kod mene ide parica sa djekom onaj rj 11 il sta vec direktno u router, znaci samo sam ja na cjelom kabeli sta se tice od razvodne do routera. taj da kad su zavrsili ja upalim komp i router spojim se na ZTE i gedam parametre cine se duplo boljim sta se tice SN margine i sta se tice Line attenuation, znaci udaljenosti, da bi istu vecer kasnije mozda 4 sata kasnije BAM!, stanje parametara se vraca na prijasnje kao da je nesto automatski ogranicilo paricu do routera, hvala
maxdeus je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2014., 18:00   #194
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Malo te ne razumijem pol stvari sto pricas jer mislim da nisi ti nacistu sto je "parica" jer pricas ta je ova ostavljena u zemlji (gdje bi bila?), a onda si ti "sam na cijelom kabelu od razvodne do routera" (a kako drugo :P pa ne dijelis ti kabel s nekim :P). I jos si gore naveo da si proveo novu paricu itd. Nemozes ti provest paricu. Pod "parica" ti se racuna cijeli spoj od dslama do tvog routera (posto sam taj izraz je nas izum). Ti mozes mjenjat spoj na dslamu (sto ti je frend promjenio) sto bi u biti bilo tehnicki "parica" jer ti signal putuje preko druge podzemne linije do tebe/razvodne i mozes popravit instalaciju od razvodne kutije do tebe (sto kazes da si sam promjenio) jer si kopao kroz taj beton (ovo zgrade recimo nemogu mjenjat).
Citiraj:
Autor maxdeus Pregled postova
ako mislis fizicki znaci premjestio paricu na centrali, mislim da bi se nesto promjenilo bez obzira zar ne , jer je kompletna parica nova, dakle bili bi bar neki ako ne svi parametri drugaciji,
Pa i jesu drugaciji? Slika 1 i slika 2 su bitno razliciti parametri.
sandokan111 je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 10:06   #195
maxdeus
Registered User
 
maxdeus's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: Split
Postovi: 4
ZTE ZXDSL 931VII SN Margine problem rjesen:D

Citiraj:
Autor sandokan111 Pregled postova
Malo te ne razumijem pol stvari sto pricas jer mislim da nisi ti nacistu sto je "parica" jer pricas ta je ova ostavljena u zemlji (gdje bi bila?), a onda si ti "sam na cijelom kabelu od razvodne do routera" (a kako drugo :P pa ne dijelis ti kabel s nekim :P). I jos si gore naveo da si proveo novu paricu itd. Nemozes ti provest paricu. Pod "parica" ti se racuna cijeli spoj od dslama do tvog routera (posto sam taj izraz je nas izum). Ti mozes mjenjat spoj na dslamu (sto ti je frend promjenio) sto bi u biti bilo tehnicki "parica" jer ti signal putuje preko druge podzemne linije do tebe/razvodne i mozes popravit instalaciju od razvodne kutije do tebe (sto kazes da si sam promjenio) jer si kopao kroz taj beton (ovo zgrade recimo nemogu mjenjat).

Pa i jesu drugaciji? Slika 1 i slika 2 su bitno razliciti parametri.
u pravu si ne razumijem se toliko u te tehnicke izraze al ugl. sve je to tocno i zato sam ocekivao da kvaliteta linije bude u najmanju ruku odlicna jer sam udaljen niti 500 metara od centrale, i tako sam zvao par puta dok nisam dobio nekog na centrali koji razumije o cemu pricam te mi je promjenio profil, zapravo resetirao koliko sam shvatio, i sad je situacija onakva kakvu sam ocekivao, evo pogledaj pa reci sta ti se cini jeli ovo odlicno?
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	2014-10-21_9-59-03.png‎
Views:	725
Size:	79.9 kB
ID:	13981   Click image for larger version

Name:	2014-10-04_23-53-45.jpg‎
Views:	620
Size:	150.8 kB
ID:	13982   Click image for larger version

Name:	2014-10-20_12-43-15.jpg‎
Views:	623
Size:	167.2 kB
ID:	13983   Click image for larger version

Name:	2014-10-20_12-48-30.jpg‎
Views:	541
Size:	159.8 kB
ID:	13984  
__________________
maxdeus je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 15:44   #196
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Pa ti parametri su oni parametri od slike 2 koju si prvu stavio, samo je smanjena protekcija na liniji i promjenjeno u fastpath, sto je i u redu jer je linija ok. Problem je bio u tome zasto ti se slika 2 pretvorila u sliku 1 nakon nekog vremena, a prije promjene parice je bila slika 1 ako sam skuzio sve sto si pisao dobro, ako nisam ,vise neznam tko pije tko placa
sandokan111 je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 23:43   #197
azracrosat
Registered User
 
azracrosat's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
pomoć ok otvaranje portova

Pozz... ovako uspijem na ruteru ZXDSL 931II od t-com otvoriti samo jedan port i nemogu otvorriti drugi radim sve isto kao sto sam otvorio 1 port. Kako da otvorim drugi port u ćemu je caka...
azracrosat je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2014., 22:59   #198
Caligula
Premium
Moj komp
 
Caligula's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 245
Da... unio sam u port forwarding TCP 3389 (za Remote Desktop), UDP 7 i 9 za WOL, te recimo, TCP 24545 za uTorrent.
Port checker kaže da je samo 3389 otvoren.
Može li neka dobra duša napraviti mali tutorial sa slikicama za podešavanje static IP, Port forwardinga, WOL..., možda još neke korisne preinake?
Caligula je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2014., 13:59   #199
azracrosat
Registered User
 
azracrosat's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
ima li neko da pomogne...
azracrosat je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2014., 22:07   #200
Marcho3
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 7
Smile pozzz

jel mi neko može pomoći kako doći do lozinke od moje routera!? hitno mi treba...
user name : user?

Marcho3 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2014., 22:29   #201
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
A da procitas prvu stranicu ove teme, posebno postove broj 1 i 5?
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2014., 22:04   #202
eklerije
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: Pula
Postovi: 3
pozdrav ekiparci, eto i mene zadesila ZTE sudbina, thomson se jednostavno prestao kačiti preko bakra i bacao "disconnected by user" error koji nije imao veze s mozgom, al' eto... ZTE stigao, puno bogatiji opcijama, radi kako treba (na thomsonu mi je noću pucala veza po 5-6 puta - tad je mašina sa torrentima skidala po punoj brzini), ne grije se k'o blentav, uglavnom - ja zadovoljan. zamjerka ide na samo 3 raspoloživa servisa za DDNS, koristim noip tako da sam sad naselio njihov klijent na mašinu i tako riješio taj (minorni) problemčić. ostalo, propustih si portove za servise koje koristim, ali, for the life of me, nisam uspio slijedeće - iskonfigurirao sam FTP, utrpao nekakav stick u njega, to sve radi kako spada iz LANa, al' ja bih tome htio pristupati izvana... da li je netko pokušao isto? logično bi mi bilo da propustim port 21 što sam i napravio i usmjerio promet po tom portu na 192.168.1.1, dakle na sam router... vjerojatno griješim u logici, pa ako netko zna kako riješiti ovo, bio bih zahvalan na savjetu.

btw, neiscrpno ste vrelo informacija, masu puta zalurkam po forumu i onda se ožicam za vrlo koristan info. thumbs up od mene!
eklerije je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2014., 18:13   #203
Marcho3
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 7
username : administrator
password : !tc0Mht
i ne radi o.O
Marcho3 je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2014., 18:23   #204
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
Izgleda da uopce nisi procititao post #5, jer nebi pitao ponovno za password. Taj pass koji tamo pise radi na svim ZTE ZX931 koje dila T-Com, pa ne vidim razlog zasto tebi nebi radio...
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2014., 18:51   #205
Ico2005
Premium
Moj komp
 
Ico2005's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Slavonija ravna
Postovi: 449
Citiraj:
Autor Marcho3 Pregled postova
username : administrator
password : !tc0Mht
i ne radi o.O
Radi, fali ti serijski broj modema, !tc0MhtZTEE i dalje brojevi
Ico2005 je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2014., 19:21   #206
Marcho3
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 7
kako da ja znam te brojeve?


Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 31.10.2014. u 19:46.
Marcho3 je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2014., 19:49   #207
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,554
Ti to ozbiljno ?
A da pogledaš naljepnicu na uređaju ?
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2014., 20:16   #208
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,456
Nekima stvarno treba doma dolazit i guglat za njih i okretat rutere
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2014., 20:51   #209
Marcho3
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 7
problem je u tome što je moj ruter stavljen na antenu, ali tamo ni nema nikakvih kodova >.<

ja vas lijepo pitam, a vi me ismijavate stvarno mi treba to (u stvari trebam otvorit jedan port) , ne kužim se u te rutere..
Marcho3 je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2014., 20:55   #210
Ico2005
Premium
Moj komp
 
Ico2005's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Slavonija ravna
Postovi: 449
a gle, ako ne možeš pročitat serijski broj rutera bog isus krist ti ne može pomoći. i ne kužim ovo "ruter stavljen na antenu"... gdje ti je ruter? zte nema antenu...

osim toga veliš da se ne kužiš u rutere, a otvarao bi port... nespojivo.
Ico2005 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na