Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.02.2008., 11:55   #1
focal
Premium
Moj komp
 
focal's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Kastela
Postovi: 295
INVITE za koji dobar TORRENR portal

Dugo vremena sam koristio demonoid za koji sam dobio pozivnicu jel se drugacije nije moglo uc...i odkako su ga ukinulu prakricki slabo skidam jel su ostali public torent portali smece...
ima li koja dobra dusa da me pozove u koji dobar privatni portal....
jel cu sigurno tom portalu bit od koristi dobar sam sider i imam hrpu toga sa sherat....
focal je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2008., 15:11   #2
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Imas ih dosta otvorenih za koje ne treba pozivnica...
morph je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.02.2008., 18:23   #3
focal
Premium
Moj komp
 
focal's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Kastela
Postovi: 295
a ima ih al su uprincipu sranje imaju samo ove pre opcenite stvari nema nista sta nije ljuta komercijala bilo u muzici filmovima igrama itd itd....
nista nije sortirano kako treba....npr sezone tv serija ili emisija su razbacane....
dok je kod dobrig zatvorenih portala sve uvjek na svom mjestu i pravi je gust skidat nesto kad to dobijes bas kako treba ....
sve u svemu u principu nema na otvorenim portalima nema ono sta trazim....npr ako je bilo na demonoidu....
focal je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2008., 18:28   #4
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor focal Pregled postova
a ima ih al su uprincipu sranje imaju samo ove pre opcenite stvari nema nista sta nije ljuta komercijala bilo u muzici filmovima igrama itd itd....
nista nije sortirano kako treba....npr sezone tv serija ili emisija su razbacane....
dok je kod dobrig zatvorenih portala sve uvjek na svom mjestu i pravi je gust skidat nesto kad to dobijes bas kako treba ....
sve u svemu u principu nema na otvorenim portalima nema ono sta trazim....npr ako je bilo na demonoidu....
Da se naci sasvim ok otovrenih...a ti trazi pozivnice ako bas hoces, samo tesko ces dobiti nesto dobro na lijepe oci...
Nesto kao demonoid neces naci...
morph je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2008., 18:34   #5
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Javi mi se na MSN/ICQ pa cu ti probat pomoc kolko mogu, nije to bas tema za po forumu...
Fleks je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na