Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.01.2021., 17:29   #31
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Citiraj:
Autor the_ghost Pregled postova
Zapravo ne znam kakva im je ponuda filmova, ali serije njihove jesu u 4k (one koje netflix snima).
Ma jesu, ima i filmova i serija u 4k i atmos, super je, ali nije to to. Gledam po kolicini prometa kolko vuce mreza kad gledam taj njihov 4k film i to nije niti pola od sta bi trebalo ic za pravi 4k znaci nije ni kvaliteta kak bi trebala bit... Lijepo izgleda, ali nije to to.
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2021., 18:15   #32
the_ghost
lar~
Moj komp
 
the_ghost's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,532
Citiraj:
Autor zwer54 Pregled postova
Ma jesu, ima i filmova i serija u 4k i atmos, super je, ali nije to to. Gledam po kolicini prometa kolko vuce mreza kad gledam taj njihov 4k film i to nije niti pola od sta bi trebalo ic za pravi 4k znaci nije ni kvaliteta kak bi trebala bit... Lijepo izgleda, ali nije to to.

Onda su ti jedina opcija HEVC remuxevi ali hrpa toga nikada nece izaci na blurayu.



No, ako izgleda lijepo, nije li to to onda?

Mislim, nemam 4k tv ali pomagao sam frendu instalirati 65" CX OLED na zid pa smo pustali tipa expanse, altered carbon na njemu (HEVC 2160p web-dl serija tipa expanse, altered carbon i to jako jako lijepo izgleda)
the_ghost je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2021., 18:42   #33
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
To je isto sve slabo. Ja sam evo pratio temu, procitao i istrazio sve i dosao do zakljucka da sam kupio 4K TV bezveze, no dobro ionako nema FULLHD u ducanima vise. Ali je interesantno da vec forsiraju 8K a jos nemogu nam servirat 4K. HRT za naseg zivota nece doc na 4K a kamoli na 8K.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2021., 18:59   #34
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,861
Nažalost, jedini pravi izvor 4K koji je dostupan odmah i sad još dugo će biti "videoteka, poglavito privatna.
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2021., 20:05   #35
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Imam neki IPTV koji ima brdo filmova i izgledaju jako dobro, ali ne vjerujem da je to ona prava 4k kvaliteta. MKV filmovi su i super izgleda... Mislim da cu se onda s tim morati zadovoljiti.

I kod mene je LG OLED CX65.
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2021., 13:47   #36
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,861
Što smatraš pod pravim 4k? Losseless ili lossy sadrzaj? I jedan i drugi su 4K. Prvi je raw format bez ikakvog gubitka, ono što je zabilježila sama kamera, dok u slučaju potonjeg korištenjem bilo kojeg lossy formata neminovno dolazi do degradacije slike. Što je kompresija veća, degradacija slike je veća i gube se detalji.

Da bi mogao napraviti neku usporedbu i zaključiti koliko su streamani sadržaji komprimirani recimo da se nekomprimirani losseless 4K video sa višekanalnim losseless zvukom uglavnom kreće oko 80-120gb po satu. Dok u slučaju komprimiranog lossy .265/hevc codeca na Ultra HD BR Disku bude oko 2 sata 4K sadržaja u slučaju dual-layer diska te ima max kapacitet od 66GB i 100gb u slučaju triple-layer br diska sa oko 3sata sadžaja.
Od toga zvučna višekanalna losseless sekvenca nosi od 6-15gb ...ovisno o broju kanala.

.265 je tek zaživio, a dolazi mu nasljednik

https://theconversation.com/a-little...quality-143069
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2021., 14:06   #37
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Pa ne mora biti losseless ali opet da nije skroz sabito...
Ugl, imam 65" oled i gigabitni internet i htio bi gledati sto vecu kvalitetu, a da ne koristim blu ray player i diskove...
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2021., 14:19   #38
the_ghost
lar~
Moj komp
 
the_ghost's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,532
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
Što smatraš pod pravim 4k? Losseless ili lossy sadrzaj? I jedan i drugi su 4K. Prvi je raw format bez ikakvog gubitka, ono što je zabilježila sama kamera, dok u slučaju potonjeg korištenjem bilo kojeg lossy formata neminovno dolazi do degradacije slike. Što je kompresija veća, degradacija slike je veća i gube se detalji.

Samo sto mi nikako ne dobivamo ono sto je snimila sama kamera Cak se i snima u vecoj rezi nego 4k za 4k rezultat.

Tako da i bluray mozes smatrati lossy sadrzajem jer pravi 4k+ RAW kamera formati rade 100-200MB/s (megabajta u sekundi).




Jedan dobar tekst na tu temu: https://codex.online/casestudies/Alt...-Image-Quality

Zadnje izmijenjeno od: the_ghost. 04.01.2021. u 14:23. Razlog: dodan link
the_ghost je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2021., 15:08   #39
Bratija
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 79
Citiraj:
Autor zwer54 Pregled postova
Pa ne mora biti losseless ali opet da nije skroz sabito...
Ugl, imam 65" oled i gigabitni internet i htio bi gledati sto vecu kvalitetu, a da ne koristim blu ray player i diskove...

realno nemas izbora, kombiniras Netflix (najskuplji paket koji ima 4K i namjestis u postavkama kvalitete High umjesto Auto) i videoteku zavisno od toga sto gledas i sto je gdje dostupno...
npr. ako je neka dramedija dostupna na NFu pogledat cu tamo, ako idem gledati neki blockbuster onda cu sacekati da se pojavi u videoteci...
ovo dolazi od osobe koja je do nedavno odbijala streaming jer sam isto htio sto bolju kvalitetu (uzimajuci u obzir i zvuk), ali sa novim 4k HDR TVom i istrazivanjem gdje je sto dostupno (Dolby Vison samo preko NFa) i micanjem "snobovskih" pogleda na streaming, stvorio sam naviku kak sam rekao gore... i realno, slika na NFu je meni dovoljno dobra kad gledam 4K (pogotovo ako jos ima i DV), tu i tamo se dogodilo da je nizi bitrate (kao mutnija slika) al bi brzo proslo, smetalo na pocetku al vremenom se naviknuo...
Bratija je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2021., 17:10   #40
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Citiraj:
Autor Bratija Pregled postova
realno nemas izbora, kombiniras Netflix (najskuplji paket koji ima 4K i namjestis u postavkama kvalitete High umjesto Auto) i videoteku zavisno od toga sto gledas i sto je gdje dostupno...
npr. ako je neka dramedija dostupna na NFu pogledat cu tamo, ako idem gledati neki blockbuster onda cu sacekati da se pojavi u videoteci...
ovo dolazi od osobe koja je do nedavno odbijala streaming jer sam isto htio sto bolju kvalitetu (uzimajuci u obzir i zvuk), ali sa novim 4k HDR TVom i istrazivanjem gdje je sto dostupno (Dolby Vison samo preko NFa) i micanjem "snobovskih" pogleda na streaming, stvorio sam naviku kak sam rekao gore... i realno, slika na NFu je meni dovoljno dobra kad gledam 4K (pogotovo ako jos ima i DV), tu i tamo se dogodilo da je nizi bitrate (kao mutnija slika) al bi brzo proslo, smetalo na pocetku al vremenom se naviknuo...
Ma onda je to to. Mislim, tako i radim i sam, nekad skinem ako mi se bas da zezati, no uglavnom peglam po netflixu no eto mislio sam ako postoji neka bolja varijanta za koju ja ne znam no ocito je to u biti to...
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2021., 18:03   #41
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,861
Naravno da postoji. kodi+elemetum i sl. addonsi na bazi tr. engine

Ja iako imam NF premijum vrlo rijetko ga koristim. Njega uglavnom gledaju žena i klinci. Ja sam i dalje uglavnom u videotekama jer mi je nekako praktičnije i sve mi je dostupno na jednom mjestu. Uz Element. i CE sve se gleda, klikom daljinca, trenutno "on the fly".
Filing pretrage i lurkanja sadrzaja je isti pa cak i mnogo bolji nego na NF. Sadrzaj, trailer, ocjene, sličke, glumci sve je vizualno impresivno složeno ... ostaje jedino izabrati najveci mogući fajl u najvecoj mogucoj rezi uz obavezni visekanalni zvuk ... losseless audio ako postoji.
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2021., 19:37   #42
Bratija
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 79
Citiraj:
Autor zwer54 Pregled postova
Ma onda je to to. Mislim, tako i radim i sam, nekad skinem ako mi se bas da zezati, no uglavnom peglam po netflixu no eto mislio sam ako postoji neka bolja varijanta za koju ja ne znam no ocito je to u biti to...

koliko sam upoznat, ne postoji, odnosno spomenuti Kodi i Elementum su meni osobno samo varijacija na temu, rade posudim u svoju videoteku gdje onda imam sve pod kontrolom nego da ovisim o bufferiranju (takvo mi je bilo iskustvo pa mi se vise nije dalo igrati s time), al opet, svakom njegovo...
Bratija je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 00:33   #43
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
A pod te videoteke mislite na doslovan odlazak u old school videoteku ili videoteka tipa rentanje/kupovanje filmova na nekom online servisu?
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 00:52   #44
celavicro
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor zwer54 Pregled postova
A pod te videoteke mislite na doslovan odlazak u old school videoteku ili videoteka tipa rentanje/kupovanje filmova na nekom online servisu?
Ne...iptv/netix/hbp valjda
  Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 01:14   #45
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
nijedno od navedenog
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 01:42   #46
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,136
"videoteka" ... kodna rijec za servis(e) koje je po pravilima foruma zabranjeno davat linkove.

Namignut cu ti sa ovim hintom

__________________
Blue Spirit: IMDB popis i preporuke filmova... 100 najboljih filmova 21. stoljeća!...IMDB Top 1,000 movies .... Find similar movies https://i.imgur.com/Y9m9Ove.png

COD 141.11.196.66:28960 || COD 141.11.196.66:28940 || COD 185.107.96.125:28977
Blue Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 14:58   #47
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
plačem
kakav nered
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 15:43   #48
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,105
kaj ste gledali od 4K sadrzaja a da vam je bilo bas ono wow?
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 17:04   #49
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Mandaloriana
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 17:12   #50
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,603
Eye candy ili nešto što je gledljivo po pitanju radnje?

Što se eye candy dijela tiče, najviše preporučam dokumentarce od BBC-a. Blue Planet II i sl. Od filmova, ništa ne može iskoristiti mogućnosti 4k TV-a kao Gemini Man jer je sniman u HFR kao i dokumentarci.

Radnja je glupa, akcijski film prikazan u HFR je čudan za gledanje, ali za pokazati što TV može, nemaš ništa toliko impresivno.

1917 je dosta impresivan, ali zbog mjesta i vremena radnje, možda ta oštrina 4k ne dolazi do izražaja u potpunosti.

Interstellar i Martian su isto ok, ali više zbog toga što fizička scenografija nije pretjerano zahtjevna za prikazati, a CGI je dobar.

Ako ti treba za vidjeti što TV može, dokumentarci i Gemini Man, a sve ostalo će ti biti okej, osim ako ne naletiš na neki loš upscale.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2021., 17:38   #51
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,105
mislim da sam ja nabasao na ovo kad sam kupio XH90, zgleda fakat wow (btw nikad gledao film)
edit: aaaa sad vidio da si spomenuo isti film

4K HDR 60FPS ● Sniper Will Smith (Gemini Man) ● Dolby Vision ● Dolby Atmos
https://www.youtube.com/watch?v=vX2vsvdq8nw
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2021., 04:31   #52
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,861
Citiraj:
Autor Spikeman Pregled postova
kaj ste gledali od 4K sadrzaja a da vam je bilo bas ono wow?
Definitivno 4K Remaster extended verzije LOTR i Hobbita.
6 filmova smo draga i ja pogledali u 6 večeri.
3-4 sata čiste fantazije za oči i uši po filmu
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2021., 23:00   #53
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
I na kraju cijele price ispada da ni nema neka postena opcija za pravi 4k content.
Imam brz net pa nije tolko ni problem ta videoteka ali joj... To zahtjeva radnju prije nego legnem pred tv, a kad odaberem zalec pred tv, uljenim se odma...
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2021., 23:30   #54
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
Ima, kupiš UHD blu ray player i kupuješ fizičke UHD blu ray-eve
sti je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2021., 12:13   #55
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,105
sa novim Sony XR telkačima za 2021 dolazi i Sonijev prvi streaming servis zvan Bravia Core koji ima bitrate do 80mbits dakle najblize fizickom bluray disku, pa bumo vidli

"Bravia Core is the first in the industry to feature Pure Stream technology, achieving near lossless UHD BD equivalent quality with streaming up to 80 Mbps," said Sony.

For comparison, Netflix recently slashed its average bitrate for 4K video in half. It serves 4K video in up to 17.2 Mb/s video bitrate, depending on the scene. Apple TV+ has previously held the crown with 4K streaming exceeding 40 Mb/s video bitrate at times. Sony is promising almost double the bitrate of Apple TV+ and the company is even referring to it as "UHD BD equivalent quality".

Sony - BRAVIA CORE
https://www.youtube.com/watch?v=DlGGocLSP1g
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2021., 18:39   #56
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,861
Citiraj:
Autor zwer54 Pregled postova
I na kraju cijele price ispada da ni nema neka postena opcija za pravi 4k content.
Imam brz net pa nije tolko ni problem ta videoteka ali joj... To zahtjeva radnju prije nego legnem pred tv, a kad odaberem zalec pred tv, uljenim se odma...
Pa zato ti i spominjem elementum.
Sjednes, odaberes film, kliknes daljincem i gledas.
Jasno, sto je datoteka veca, ovisno o brzini konekcije, treba biti realan i pricekati minutu-2.
Ja sa 150mbitnom vezom nemam neke extra potrebe za buffanjem (osim one inicijalne) al do nekih 20gb velicina, a takvih je u .265 90% nemam potrebe.
Ti sa 1000mbitnom vezom nemas sta razmisljati. Ti 100gb 4k remuxe gledaš "onthefly"
A Kad je rijec o zbilja velikim datotekama reda velicine 40-100gb ... stavis ju u pripremu da se skida pa gledas za 10minuta, sat, 5 sati.
Pa valjda imamo toliko elementarnog da shvacamo da kad je rijec o 4k moramo biti svjesni da to mogu biti ogromne datoteke, al opet unutar samog addona postoje opcije i za to.

To je jedini nacin da dođeš do pravih 4k sadrzaja iz naslonjaca, ala netflix ... s klikom daljinca bez nekih predradnji tipa pc/skini/prebaci/ubodi/pusti.
Tesko je objasniti kako stvar funkcionira jer dosta zadiremo u pravila foruma.
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2021., 10:57   #57
lobo64
Premium
Moj komp
 
lobo64's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,327
Imam 4k mkv film sa DTS audiom. Pošto mi tv ne podržava DTS kojim programom da rekodiram audio u AC3 ili AAC bez da moram rekodirati i video (film je 70 GB, video rekodiranje bi trajalo satima)?
__________________
Dabogda ti Chris Bangle radio facelift.
lobo64 je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2021., 13:10   #58
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
Windows - MKV2AC3
Mac - Remux

To koristim kad mi zatreba, ni moj Samsung ne podržava DTS
SPLiFF je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2021., 14:01   #59
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Ne nalazim HBO GO temu pa da pitam ovdje.

Imam HBO GO HR samostalnu preplatu (nista preko operatera) i zanima me hoce li mi to raditi ako media player ponesem u BIH, Srbiju ili neku drugu zemlju gdje je HBO GO dostupan u lokaliziranom obliku (.ba, .rs itd)? Plan mi je piknuti Firetv, koristiti lokalno dostupni internet, upaliti i gledati HBO bez VPN-a i sl.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2021., 14:08   #60
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
Radit će.
sti je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na