Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.08.2016., 19:42   #1
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Logitech Z506

Ima li netko iskustva s ovim zvucnicima, sad imam Logitech Z4 i jako sam zadovoljna njima al da ih malo mozda pojacam ili spojim na tv...hvala svima na savjetima
  Reply With Quote
Staro 29.08.2016., 10:30   #2
Kal-EL
Premium
Moj komp
 
Kal-EL's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 478
Kolega ih ima i kaže da su super. E sad, ono što je njemu super ne mora biti i tebi.
Koliko sam ga skužio, ne pojačava previše a čuje se ok i bass-a ne nedostaje.

Ja sam imao Z523 na kompu i to mi je bilo ok, sad sam malo više uložio u sustav i opet dobro.
Kal-EL je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.08.2016., 15:44   #3
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Kal-EL Pregled postova
Kolega ih ima i kaže da su super. E sad, ono što je njemu super ne mora biti i tebi.
Koliko sam ga skužio, ne pojačava previše a čuje se ok i bass-a ne nedostaje.

Ja sam imao Z523 na kompu i to mi je bilo ok, sad sam malo više uložio u sustav i opet dobro.
hvala ti lijepo na poz komentaru
  Reply With Quote
Staro 29.08.2016., 16:09   #4
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Ja sam svoje rabljene nabavio za 400kn, za tu lovu su best buy..
Ja svoje drzim spojene na ps4 i tv, dosta su glasni da ispune manju sobu, kvaliteta iako su spojeni preko najobicnije analogne banane je iznad ocekivanja, distorzija se nepojavljuje sve dok se zvucnici neraspale do kraja a tad su meni i preglasni, ja ih drzim na pola jedva...

Jedina mana je sto nema digitalnoga ulaza, pa kad se pusti 5.1 na stereo bananu zadnji zvucnici znaju sumit i kontrola basa je na samome basu pa mi nekada zna biti u nekome filmu preglasan bas a na nekome preslab pa moje trebalo da postelam na neku sredinu i moram napomenut bas je iznimno jak za tu malu kutijicu u koju su ga strpali, ali je kvalitetan isto kao i visokotonci...

Ali sve u svemu za ovu lovu za koju sam ih ja nabavio su i vise nego dobri...
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12


Zadnje izmijenjeno od: Gjurovski. 29.08.2016. u 16:14.
Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2016., 16:13   #5
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
ja još imam logitech x-230,tj 2.1 sustav mi je i danas dovoljan,ima li smisla 5.1 stavljat na isti stol ,jer rear left i right nemam di stavit a trebali bi mi bit iza leđa?koji su pandam njima u linksu?? Z523 su 600 kuna u mikronisu.

Z213 265 kuna

Z313 359 kuna

Z333 455 kuna
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na