Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.01.2016., 11:07   #1231
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Ni premiumi nisu imuni na nerfanje (e.g. Yubari). Smoki veli da je uspio Citadelirat T0rpitza sa Carolinom, i to mi je glavni selling point.

Kad smo kod divizija... planiram bit online oko 18h. U 21:00h imam IL2: Battle of Stalingrad dogovor sa svojom ekipom, pa se vratim za WOWS negdje oko 23:00h.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2016., 11:37   #1232
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Ni premiumi nisu imuni na nerfanje (e.g. Yubari). Smoki veli da je uspio Citadelirat T0rpitza sa Carolinom, i to mi je glavni selling point.

Kad smo kod divizija... planiram bit online oko 18h. U 21:00h imam IL2: Battle of Stalingrad dogovor sa svojom ekipom, pa se vratim za WOWS negdje oko 23:00h.
Gledao sam jedan video gdje je tip testirao kako citadelirat Tirpitza. Uglavnom, ne gađaš ga u waterline, nego malo iznad i ciljaš plunging fire u spoj palube s bokom, ispod fumara.



Na slici je to paluba, 50mm debljine tako da shell prođe kroz pregradu od 30mm-a i uleti u strojarnicu. Ovo ima smisla jer kad sam ga citadelao sa NCom, skretao je od mene, pa mu je bok okrenut meni utonuo više nego inače i tu su mi sletjele granate. Sa NCom je ovo lakše izvest jer joj shellovi imaju nešto veći arc od recimo nagata, colorada, amagija.

Thor dodat ću te pa se možda javim da odradim koji division s vama, ako ste za.
Lun je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.01.2016., 11:43   #1233
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Čitao sam da je osjetljiv na plunging fire. Ovo je detaljnije, hvala na info.

Citiraj:
Autor Lun Pregled postova
Thor dodat ću te pa se možda javim da odradim koji division s vama, ako ste za.
Apsolutno, dodam te. Koji ti je in-game nick? Nek ti netko proslijedi TS info (imamo novi), na poslu sam pa ne mogu.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2016., 14:46   #1234
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Samo cu dodat da sam na 7 kilometara sa Cally devestatr strike na Montani.... Vec drugi put A da ne govorim koliko te nosaci izbjegavaju... Da,lako joj citadeli nadjes ali nikad nisi bocno okrenut,ti si pusher i njoj,zadnji turret koristis tek kad neprijatelj pocne bjezat,pa se nagnes... A glavna poslastica su mi Amagiji.... Kako se to tek lako citadelira,samo straznji dio broda gadat.. Obozavam Cally
EDIT: sry na gramatici,pisem s moba u voznji
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2016., 15:31   #1235
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Apsolutno, dodam te. Koji ti je in-game nick? Nek ti netko proslijedi TS info (imamo novi), na poslu sam pa ne mogu.
LuNcroAtiC.


Citiraj:
Autor Smoki_Gs Pregled postova
Samo cu dodat da sam na 7 kilometara sa Cally devestatr strike na Montani.... Vec drugi put A da ne govorim koliko te nosaci izbjegavaju... Da,lako joj citadeli nadjes ali nikad nisi bocno okrenut,ti si pusher i njoj,zadnji turret koristis tek kad neprijatelj pocne bjezat,pa se nagnes... A glavna poslastica su mi Amagiji.... Kako se to tek lako citadelira,samo straznji dio broda gadat.. Obozavam Cally
EDIT: sry na gramatici,pisem s moba u voznji
I ja obožavam AA kod NC-a. Jednu partiju sam tunnel visionao ka pravi n00b pokušavajući citadelat cruisere, ništa nisam gledao osim kroz dalekozor. Na kraju partije vidim 20 aviona srušenih, valjda me CV pokušao skinut, al jebiga AA rating 90 odradi svoje
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2016., 13:41   #1236
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Jučer otključao Carolinu, prebacio kapetana s Colorada i prodao istog. Prvi dojmovi u 7 partija od kojih 2 pobjede, potopljen u 5:

- AA i na stock brodu je brutalan
- topovi trebaju navikavanje, zbog veće težine granata let je osjetna parabola
- stock domet brutalan (meni šok nakon što vozim samo USN BB)
- stražnja kupola je većinu vremena beskorisna jer se drži nos okrenut prema neprijatelju; kad se bježi prednja prva kupola se ne okreće unatrag kao prednja druga - suma sumarum jako rijetko se koriste sve 3
- nakon kratkog Colorada mi je čudno vozit ovako dug brod, lako je zapet u prolazu ako se ne pazi kod izbjegavanja torpeda
- oklop malo slabiji od Colorada, 2 Caroline su me spustile na minimum kad sam neoprezno bok pokazao, te jednom popio Citadelu od Amagija "kroz nos" a već sam se okrenuo prema njemu (15° od pramca); inače kad se drži nos okrenut prema neprijatelju tenkira kao prvak
- više HPa balansira nešto slabiji oklop, pogotovo kad te roštiljaju, zato će mi prva nadogradnja biti Hull B koji daje još 12500 HPa
- ovo čudo radi dosta 'damaŽa', tako da i kad potonem nisam puno u minusu (koristim premium RPII i DCPII); trošak potonuća oko 135000 IIRC

S Loloradom sam imao preko 70% WR, doslovno nizao pobjedu za pobjedom. Na prvu smo dobro krenuli. S Carolinom baš i ne. Za sada...
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 17.01.2016. u 12:10.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2016., 14:17   #1237
Flayer
Why So Serious?
 
Flayer's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 151
S NC-om se treba malo naviknuti jer po meni je to jurišni BB upravo zbog 2 topa napred.Kad si u sukobu sa BB-om, nos što više prema njemu no kad si sa CA u sukobu,komotno se može i bok okrenuti pa lupati sa sva 3 topa.Full otključani NC je zvijer od broda, slično kao i NM na T6.
__________________

If you're in control, you aren't going fast enough.
Flayer je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2016., 17:46   #1238
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,980
Jebene ARP misije. Ostala jos 2 DDa za ubit, duze sam na ta 2 nego na 28 prijasnjih. Il killstealaju il kad treba pogododit salvo, dmg nikakav. Mogami sta mi to radis

Edit
I cim se pozalio, postalo jos gore, izbusim Kagera da mu je ostao pixel hpa, moja salva 0.1 sec da ga udre, neko pogodi prije mene....sljedeca runda, izbusim Bensona, skinem mu pogon, zabije se u otok, i to broadside na moju Mogami, neko killsteala....
Ajde posrecilo se kasnije, al 30 ddova je frustrirajuce, ako ih nema na tvojoj strani, tough luck. Ubijanje 30 cruisera je bila komedija, kao i 150 aviona, 300 vatri nece bit problem, Mogami to lako radi... al koji je idiot zamislio DD hunt
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 16.01.2016. u 19:06.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2016., 14:23   #1239
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,396
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova

@ BojanZD: Evo jedna slika koja najbolje objašnjava torpedni napad u križ:

Ako vidiš da na tebe idu dvije eskadrile koje su se razdvojile - sa CTRL i lijevi klik mišem gađaj onu koja ti ide na bok, ne onu prema kojoj skrećeš. Onu prema kojoj skrećeš ćeš najvjerojatnije izbjeć torpeda.

To sa CTRL pa lijevi klik vrijedi i za sve secondary topove / AA. Obavezno koristiti ako si u bliskom duelu, pogotovo sa BB kad je DD na manje od 6 km.

Hvala ti za sve informacije, napokon sam počeo uživat...
BojanZD je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2016., 18:22   #1240
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Kupio Colorada i Hull B. Isuse koje smece od broda
Domet stock topova 15km, HP je za 16k manji od Nagata sa Hull B. Nadam se da ce postat bolji kada ga otkljucam cijeloga.

Al uspio sam citadelat Amagija na manje od 8km.
Ima jake topove i to mi se svidja ovo ostalo moram sacekat dok ne otkljucam sve.

EDIT:
Jedna partijica sa Pepsi. 3002 Base XPa
http://i.imgur.com/sRneGZr.jpg

Zadnje izmijenjeno od: zgmmax. 17.01.2016. u 18:30.
zgmmax je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.01.2016., 18:37   #1241
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Kupio Colorada i Hull B. Isuse koje smece od broda
Domet stock topova 15km, HP je za 16k manji od Nagata sa Hull B. Nadam se da ce postat bolji kada ga otkljucam cijeloga.

Al uspio sam citadelat Amagija na manje od 8km.
Ima jake topove i to mi se svidja ovo ostalo moram sacekat dok ne otkljucam sve.
Po meni BB liniju bi ovako složio: t5 Kongo, t6 New Mexico, t7 Nagato, t8 Carolina (u biti Bismarck, kad izađe švapska BB linija)...tak i sad imam složeno, osim Caroline..koja dolazi na red nakon Hipstera...Konga sam prodao jel ga nisam stigao igrati...

Od jučer popodne Yorck je u luci...i sad ide moj "najiščekivaniji" grind ikad, u WOWs...prema Admiralu Hipperu....Hipster je sličan Nurnbergu po nekim karakteristikama ali u višem tieru...u biti poseban brod jer ima gunove koji rokaju i BB samo tako, nešto slabiji oklop, super domet, torpeda, solidno okreta i brz (obzirom da je teška krstarica)....na kraju je ispalo da mi te švabe najviše pašu a svi ih pljuju....
Koniga sam prodao jel mi se Nurnberg svidio više od njega, pa sam ga ostavio...eto...Cleve sam prodao jer imho, to je brod za manje iskusne igrače a i dosadan je do boli...puno mi je zabavniji Nurnberg u tom tieru...
Sad mi je postava: Minekaze, Murmansk, Gnevny, Farragut, Nurnberg, New Mexico, Myoko, Yorck, Pensacola, Blyskawica, Nagato. Još mislim u luci imati Carolinu, Admirala Hippera i Bensona...I to će biti to za neko vrijeme....

i na kraju jedan zanimljivi docu filmić o Hipsteru:

https://www.youtube.com/watch?v=T4kGIbt4IT0

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 17.01.2016. u 18:43.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2016., 18:42   #1242
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Ja sam na:
Isokaze, Hatsuharu, Murmansk, Ognevoi, Farragut, Colorano, New Mexico, Mahan, Cleveland, Pensacola i ARP Kongo u dolasku je ARP Myogi

Plan je otic na Carolinu i New Orleans pa na Baltimore
zgmmax je online   Reply With Quote
Staro 17.01.2016., 18:48   #1243
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
dolaze na kineski DD...u biti njihova verzija Bensona i Gnjevnog...hehe
i promjene u vezi AA.....Lancasteri za nosače...

http://thearmoredpatrol.com/2016/01/...upertest-info/
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2016., 20:10   #1244
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor BojanZD Pregled postova
Hvala ti za sve informacije, napokon sam počeo uživat...
Np.

Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Kupio Colorada i Hull B. Isuse koje smece od broda
Domet stock topova 15km, HP je za 16k manji od Nagata sa Hull B. Nadam se da ce postat bolji kada ga otkljucam cijeloga.

Al uspio sam citadelat Amagija na manje od 8km.
Ima jake topove i to mi se svidja ovo ostalo moram sacekat dok ne otkljucam sve.
Colorado stock je ispit strpljenja. Potpuno otključan je jako dobar i zabavan brod. Najveća mana mu je malo HP-a, pa ako te zaroštiljaju nemaš puno vremena za reagirati. Iako u T7 mislim da je Nagato malo superiorniji.


Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Ja sam na:
Isokaze, Hatsuharu, Murmansk, Ognevoi, Farragut, Colorano, New Mexico, Mahan, Cleveland, Pensacola i ARP Kongo u dolasku je ARP Myogi

Plan je otic na Carolinu i New Orleans pa na Baltimore
New Orleans koji god kapetan da staviš, u T8+ partijama obavezno uzmi Incoming Fire Alert s CA. Spašava živce jer BB imaju domet preko pol mape, i ne stigneš ih sve pratit.


---

Polako se uhodavam s Carolinom, i sjeda mi. Zaboravio sam koliko se dugo grinda T8 brod...

S Pepsi ne mogu red dobrih partija složit. Dobim jednu i izgubim drugu. I tako u krug. U tim izgubljenima imam po 3 killa, ali malo to vrijedi kad je tim smeće. Nije mi jasna ekipa koja stane i okrene bok, bilo s BB ili pogotovo s CA. To je zrelo za lobotomizaciju.

---

Jedna od solo partija danas. Uletilo u partiju protiv 3 Yamata u diviziji, plus Shima, Kagero & Fubuki na njihovoj strani:



Zaboravio sam opalit final screen shot, ali uspio sam preživjet i još dobili partiju. Cijeli tim je išao na njihov cap, većinu su rješili ali sam ja ostao malo straga. I uspio citadelirat jednog dva puta.

Kakav samo secondary ima taj Yamato, sa AFT (pretpostavljam) oko 9km već dolazi kiša granata ako mu se pokušaš približiti.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2016., 20:48   #1245
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,980
Focus fire for AA now gives a 25% bonus instead of 50%, range for AA auras has been decreased, but damage has been slightly increased to compensate.

Ovo ne razumjem, jel to govore o cruiser abilityu? Da ga treba nerfat?
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2016., 21:59   #1246
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
AA koliko znam može i preko otoka pucati. Volio bih da to srede. I recimo da ne možeš cijeli AA upogonit već samo onu stranu s koje ti prilaze avioni. Bilo bi puno interesantnije onda.

S pozicije CV-a pozdravljam promjenu, jer ako uletim u borbu sa Clevelandima sa svojim T6 Rjuyom nemam kaj za tražiti puno. Da ne pričam o suludo jakom AA od Caroline. 2 Caroline plove skupa, sa AA upgrade-ima, još ako je tu i New Orelans => streljana glinenih golubova.

Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Koniga sam prodao jel mi se Nurnberg svidio više od njega, pa sam ga ostavio...eto...Cleve sam prodao jer imho, to je brod za manje iskusne igrače a i dosadan je do boli...puno mi je zabavniji Nurnberg u tom tieru...
Slažem se s ovime oko Clevea. Nakon duljeg igranja brod je jednostavno dosadan jer ga je lako za igrati. Također prodao svojeg i kapetana stavio na Nope Orlana još pred par tjedana. Danas je jedan bježao od mene u Pepsi haha, to samo pokazuje koliko ga ekipa ne zna igrati.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2016., 22:05   #1247
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,980
Ma je, al IJN AA skill je malne zakurac, nije ni sjena onome od amera, sad kad ga nerfaju, i ovako sa skillom nekad ne skinem ni jednog bombera il torpednog sta ide na mene.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2016., 09:48   #1248
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Ja sam si mijenjao te shortcute za naredbe (key settings)...Kako se točno zove naredba (key) u settingsima koja se odnosi na odabir mete za secondary topove/AA (dakle default, mislim da je bilo ctrl+click mišem ali sam to mijenjao i sad sam izgubljen di je to)?

Nego, jučer sa Pljeskom, u ranked, dođem partiju pred rank 14 i onda samo porazi...nisam briljirao ali nisam bio ni loš ( u zadnjoj riješim Fubukija i sam samcat Tirpitza spustim na 1000 HPa, rokao sam ga pola sata u konstantnom manevriranju)..ali "đabe"...teamovi koma..još jedan point do DE i onda palim sve živo ali u random..... onda sam igrao random sa Yorckom..u prvoj 3 komada riješim u drugoj isto 3 s tim da smo spušili....onda s Nurnbergom 4 komada i skoro 5....ukralo mi...Švabe mi leže pa koji god brod da mi daš hehe...Raznoraznim furutakama, cleveima i pepsima jednostavno ne dopustim (pogotovo ako sam solo) da mi priđu i samo ih rokam preciznim pogocima....Ali masu puta vidim ekipu kako srlja s tim Nurnberzima i Yorckovima i onda seru po forumima da su smeće brodovi...to je to...
Najveća fora je kad mi neko frontalno krene u napad i uporan je a ja ga rokam u Nurnbergu sa svoje dve kupole odostraga dok "bježim" i izmičem se ko čigra hehe To sigurno živcira...onda mu malo okrenem bok pa opalim full salvu iz svih kupola..on se taman ponada i onda mu opet okrenem dupe haha

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 18.01.2016. u 09:58.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2016., 09:56   #1249
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
.....
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2016., 10:23   #1250
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
I kakav je Yorck? Koliko čitam granate / topovi su mu specifikacije WW1, pa se preporuča HE na veće udaljenosti a AP na manje od 9 km. Tek odnedavno sam počeo susretat par igrača koji nešto i rade s Yorckom. Inače je to bio free kill.

Nisu njemci toliko loši koliko ih ekipa ne zna igrat i nestrpljiva je. Vrlo vjerojatno je slična stvar i s Atlantom koja u startu nije neki brod, a ekipa juriša frontalno kao da je to Tirpitz. To i kad vidim Nurnberge kako na početku borbe idu naprijed lansirat torpeda odmah mi pada mrak na oči.

Ja ne igram dalje ranked dok ne otključam Carolinu do kraja. Nakon 17 borbi još sam na Hull A...

Što se tiče ARK misija, rješio Konga ali mi je primarna misija rješit Myoka. Nikak da ubijem zadnjih 7 DD-a. Treba mi ta nagrada od 25 zastavica za +50% Kapetan XP za Mutsukija. Mislim da ću vozit Konija dok to ne rješim. Njemački Hydro FTW.

---

Btw. od danas kreće i Project R kod nas:

http://worldofwarships.eu/en/news/common/project-r/
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2016., 10:35   #1251
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,980
@Thor

Moj nacin za DD misije je bila Mogami. Muka ih je nac, jos vise ubit i imat zadnji hit, pa sam isao na RoF, sa Mogami mogu malne 2 salvoa opalit za jedan od druge ekipe, em su topovi precizni a znao sam od 15 mogucih pogodit DD sa 10-12 na 7-9km.

Probao sam Atago i Myoko, al preko 12 sec reload je uzas, ako ne oneshotas (a rijetko kad hoces) shanse za drugi salvo prije nego popa smoke il samo okrene i ode van dometa su mizerne. Sa Mogami sam doslovno isao u suicid na capove, detekcija na 10km, tako da ako me netko i vidi znam da je DD blizu i dalje samo vrtim strane u nadi da se zajebe i uleti u range, onda je gotovo Znao sam tradeat brod za jedan DD kill, toliko mi je to diglo tlak.
Nadam se da nece Takao event bit ubi 30 Carriera.

300 vatri je super lako sa Mogami, imam 10-15 vatri po misiji, rekord je 20+, domet 18.1km je super za lozit ekipu, em misle da kad su daleko da ne treba radit rudder shift jer je preciznost topova losa, noobovi
Atago mi je odlicna za dmg, al 15.8km km range je vec unutar detekcije i dogfighta sa drugim brodovima.

Em je ekipa potvrdila da je WG sjebao Mogami, ako koristimo B ili C hull, kad pucamo 155mm dobijamo detekciju kao da udaramo sa 203mm, sta rezultira da nas vide puno ranije nego bi trebali...standardno.


Za Projekt R, jel ovo neka zajebancija od WGa?
Kad EU comunity skupi 10miliona perli, WG ce izdat 2000 brodova na random ljudima koji su nafarmali 150 perli. Znaci nebitno koliko si izgrindao, moze se dogodit da dobijes kitu. Koji je to event? Grind za moguce nista.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2016., 10:52   #1252
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
I kakav je Yorck? Koliko čitam granate / topovi su mu specifikacije WW1, pa se preporuča HE na veće udaljenosti a AP na manje od 9 km. Tek odnedavno sam počeo susretat par igrača koji nešto i rade s Yorckom. Inače je to bio free kill.
Ista spika kao s Pepsi. Ako je debil unutra onda je free kill...
Yorck, spamam He na daljinu...na sve...i onda s nekih 12 km na niže prašim AP (samo u bok, jasno, i ne na DD)...Nemam problema s tim brodom...iznenađujuće je okretan a još sam mu stavio i rudder upgrade....
Kako stvari stoje meni leže ti brodovi koji nitko ne voli (Yorck, Nurnberg, Pepsi) s izuzetkom Minekazea..tako da mi ne gine i Mogami (nakon Hipstera)....ali ovaj s 155cama....hehe
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2016., 11:47   #1253
rock00
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 323
rjesio ono arp Kongo misiju...pitanje jel treba kupit konga pa on to postane ili kak?ili se uopce nedobije brod?

Sto je s myokom?ta m iisto pri kraju,al nemam taj brod?
rock00 je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2016., 12:30   #1254
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,980
Ako si rijesio misije 3/3, idi na Yokosuka port, samo se tamo nalazi ARP kongo. I taj brod je zaseban, tako da mozes imat obicni Kongo i ARP Kongo, isto i za Myoko.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2016., 12:44   #1255
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Ista spika kao s Pepsi. Ako je debil unutra onda je free kill...
Yorck, spamam He na daljinu...na sve...i onda s nekih 12 km na niže prašim AP (samo u bok, jasno, i ne na DD)...Nemam problema s tim brodom...iznenađujuće je okretan a još sam mu stavio i rudder upgrade....
Kako stvari stoje meni leže ti brodovi koji nitko ne voli (Yorck, Nurnberg, Pepsi) s izuzetkom Minekazea..tako da mi ne gine i Mogami (nakon Hipstera)....ali ovaj s 155cama....hehe
Tako nekako sam i mislio. Daj mi molim te reci koliki mu je rudder shit / radius okretanja?
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2016., 13:04   #1256
rock00
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 323
thanks..nasao

je ga ova kaka na japanskom dok igram snjim... i oci zabole, mogli su ga jos pokricavit
rock00 je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2016., 13:38   #1257
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,980
Ma stavili su krivi glas na commandera, em su uzeli lineove iz animea koji nemaju veze sa igrom, koji vraziji nanomaterijal. Ono WG skrtost do daske, i jos zajebu stvar...

Edit:
Ovo je komedija, kupio Amagija, odma FreeExp hull B, ok, jos do hull c+ range mod, al brate, full broadside u new orleans sa 7km, pogodi 6 shelova, 3k dmga. Sve nekako jadno.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 18.01.2016. u 19:05.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2016., 20:52   #1258
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Tako nekako sam i mislio. Daj mi molim te reci koliki mu je rudder shit / radius okretanja?
9.1s, turning radius 650m....imam rudder steering mod upgrade gore...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2016., 22:30   #1259
rock00
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 323
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Ma stavili su krivi glas na commandera, em su uzeli lineove iz animea koji nemaju veze sa igrom, koji vraziji nanomaterijal. Ono WG skrtost do daske, i jos zajebu stvar...

Edit:
Ovo je komedija, kupio Amagija, odma FreeExp hull B, ok, jos do hull c+ range mod, al brate, full broadside u new orleans sa 7km, pogodi 6 shelova, 3k dmga. Sve nekako jadno.

pa to je ono sto ja trubim mjesecima..ok neka je overpen(ali nek uvedu onda flooding dmg) i to papren

evo npr Kongo arp(odigrao bezveze,imao 3killa , 5cidatela), amagi(jedno 25hitova nijedna citadela)

Aoba(meni jako dragi cruiser), sve citadela svakim salvom na 10km(cruisere) top 20cm..
rock00 je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2016., 22:58   #1260
Flayer
Why So Serious?
 
Flayer's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 151
Prva bitka sa Šimakaze-om

Zaljubio sam se
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Clipboard15.jpg‎
Views:	145
Size:	760.3 kB
ID:	15884   Click image for larger version

Name:	Clipboard02.jpg‎
Views:	143
Size:	775.8 kB
ID:	15885   Click image for larger version

Name:	Clipboard03.jpg‎
Views:	140
Size:	764.5 kB
ID:	15886   Click image for larger version

Name:	Clipboard04.jpg‎
Views:	131
Size:	763.0 kB
ID:	15887   Click image for larger version

Name:	Clipboard05.jpg‎
Views:	154
Size:	727.9 kB
ID:	15888  

__________________

If you're in control, you aren't going fast enough.
Flayer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na