Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.07.2016., 16:45   #3061
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
https://www.youtube.com/watch?v=cRhuEao426g

flamu+torpitz, zadnjih 2 min

amagija i NC sam puno opreznije igrao od torpitza, pogotovo amagija.

moze, budem naletio koji dan na TS
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Gigi1. 21.07.2016. u 16:55.
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2016., 17:00   #3062
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Je, vidio sam taj filmić. Odlično je potonuo, nije otišao bez borbe.

NC i Amagi me zanimaju. T0rpitz je lagan za igrati jer se možeš izvući sa okretom i pokazivanjem boka dok je to kod NC i Amagija često put u Davy Jones locker.

Nije da ne znam igrat BB, ali me zanima koja ti je filozofija kod igranja oba. Jer se sva tri razlikuju pomalo.

Dal koristiš iste skillove na sva 3 i kako si ih složio. Neki dan 15. bod pao na kapetanu od NC pa razmišljam respec kad SA sjedne svima s 0.5.9 i više ne bude skill.

Jesi probao Concealment build na bilo kojem?
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 21.07.2016. u 17:19.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.07.2016., 17:52   #3063
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Podosta je prošlo vremena od kad sam prodao amagija i NC pa su se i neke stvari promjenile u igri ne samo kod USA BB vec i kod CV-a, a oni su dosta bitan faktor pogotovo kad igram bb

Na NC sam imao AA setup do maxa i onda su taman CV evi izgubili na popularnosti
Fakat ti prakticiki nista ne mogu sa manual AA skilom i onim drugim t4 advanced firing range skillom, + modul za 20% veci AA range, mislim da je u totalu firing range od AA bio 7.2 km
bio sam sretan kad bi vidio CV-eve na drugoj strani

sto se amagija tice, na njemu nisam ni imao kapetana 15 skilova-tek na izumu i tu sam isao na concealment bulid(vjerojatno cu mijenjati kod yammata na secondaries ili AA)
Amagija sam u pocetku partija igrao dosta kamperski jer je dobar za napucavanje iz daljine, a kasnije kad se malo rascisti bi pokusavao sa agresivnim uplovljavanjima, kod nejga sam definitvno najlošije stavljao svoje HP na raspolaganje timu, u smislu da sam najmanje tenkao od sva 3 t8 BB što u krajnosti znaci da su ostali igraci u timu bili više pogađani od stane neprijatelja

trenutno sam na izumu i iowi(koju vec dugo nisam igrao)
Sada bi sigurno kod USA BB isao na concelament build, pogotovo kad su im povecali brzinu, ako se ne varam IOWA ide 33 cvora, to je strava.
Ionako CV generalno zaobilaze USA BB, bar u toj mjeri da više ne opravdava AA bulid.

Sa torpitzom definitivno navlacim najviše protivnickih shelova na sebe od sva tri t8 BB, vjerjoatno zato i ima veci wr od NC i amagia
Isto tak nedostatak AA kod njega nije tako strašno izražen jer pratim svoje krstarice pa te automatski CV izbjegavaju.
Jedini baš ono minus kod torpitza si mi neprecizni topovi, opet na blizinu su dovoljni precizni da rng izracuna citedelu tu i tam
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2016., 18:50   #3064
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Amagi je snajper, bliske borbe rijetko urode plodom, zapravo se uglavnom suprotno desi, pogotovo ako neočekivano naiđeš na NC ili tirpitza, piši goodbye jer mu je armor 0 bodova.

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2016., 10:35   #3065
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
Podosta je prošlo vremena od kad sam prodao amagija i NC pa su se i neke stvari promjenile u igri ne samo kod USA BB vec i kod CV-a, a oni su dosta bitan faktor pogotovo kad igram bb

Na NC sam imao AA setup do maxa i onda su taman CV evi izgubili na popularnosti
Fakat ti prakticiki nista ne mogu sa manual AA skilom i onim drugim t4 advanced firing range skillom, + modul za 20% veci AA range, mislim da je u totalu firing range od AA bio 7.2 km
bio sam sretan kad bi vidio CV-eve na drugoj strani

sto se amagija tice, na njemu nisam ni imao kapetana 15 skilova-tek na izumu i tu sam isao na concealment bulid(vjerojatno cu mijenjati kod yammata na secondaries ili AA)
Amagija sam u pocetku partija igrao dosta kamperski jer je dobar za napucavanje iz daljine, a kasnije kad se malo rascisti bi pokusavao sa agresivnim uplovljavanjima, kod nejga sam definitvno najlošije stavljao svoje HP na raspolaganje timu, u smislu da sam najmanje tenkao od sva 3 t8 BB što u krajnosti znaci da su ostali igraci u timu bili više pogađani od stane neprijatelja

trenutno sam na izumu i iowi(koju vec dugo nisam igrao)
Sada bi sigurno kod USA BB isao na concelament build, pogotovo kad su im povecali brzinu, ako se ne varam IOWA ide 33 cvora, to je strava.
Ionako CV generalno zaobilaze USA BB, bar u toj mjeri da više ne opravdava AA bulid.

Sa torpitzom definitivno navlacim najviše protivnickih shelova na sebe od sva tri t8 BB, vjerjoatno zato i ima veci wr od NC i amagia
Isto tak nedostatak AA kod njega nije tako strašno izražen jer pratim svoje krstarice pa te automatski CV izbjegavaju.
Jedini baš ono minus kod torpitza si mi neprecizni topovi, opet na blizinu su dovoljni precizni da rng izracuna citedelu tu i tam
Hvala na info, moj NC je isto složen za AA, ali sad ozbiljno razmišljam o respec na concealment.

USN BB ne profitiraju toliko od manual AA koliko japanci ili recimo T0rpitz gdje je to puno bolji skill od AFT. Ako ideš na oboje onda si miran od aviona barem svojeg tiera.

Za Yamu bih ti isto preporučio AA build više nego secondary ako se baš nemaš namjeru zaletavati u capove gdje te čekaju sva torpeda ovog svijeta plus HE shellovi.

Prvenstveno AA jer Yama je jedini T10 kojeg lako potapam i sa Shokakuom. Taiho i Hakuryu te srede za doručak sa 12 TBa. Ali opet, s obzirom koliko CVa ima na najvišim tierima to je na tebi.


Trenutno mi je na NC:
  1. BFT, BOS, SA
  2. EM
  3. Vigilance, HA
  4. AFT

Novi build bi izgledao ovako:
  1. BOS
  2. EM
  3. SI
  4. AFT
  5. JOT* ili CE

Jack of all trades još nisam nigdje koristio. Razlog zašto nisam ni SI stavio jer sa premium healom dobiješ 4 komada koje rijetko ikad i ispucam. Odnosno 4. palim na samom kraju partije kad više nije toliko bitno. Sa JOT skillom bi se možda cooldown smanjio da mogu svih 5 ispucati.

Ako to ne prođe, CE i isti modul umjesto trenutnog Aquisition.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2016., 14:27   #3066
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova


Novi build bi izgledao ovako:
  1. BOS
  2. EM
  3. SI
  4. AFT
  5. JOT* ili CE

Jack of all trades još nisam nigdje koristio. Razlog zašto nisam ni SI stavio jer sa premium healom dobiješ 4 komada koje rijetko ikad i ispucam. Odnosno 4. palim na samom kraju partije kad više nije toliko bitno. Sa JOT skillom bi se možda cooldown smanjio da mogu svih 5 ispucati.

Ako to ne prođe, CE i isti modul umjesto trenutnog Aquisition.
ma netrebas zahvaljivati, gušt je djeliti iskustva

Nisam jos niti ja jednom brodu imao Jack of all trades, mislim da je CE jaci skill pogotovo kod USA BB, ostatak liste bi i meni bio slican/isti
Ono mozes se "prišuljati" CA na 13 km i poništiti ga u jednom salvu ako rng kaže yes

danasnja prva partija u izumu, gg drunk MM

Da li se ovo ikome od vas dogodilo, 4v4?

__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2016., 14:38   #3067
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
Da li se ovo ikome od vas dogodilo, 4v4?

Yup. Nekoliko puta.

To se događa radi Mirror CV MM. Ima jako malo ekipe koja vozi T10 CV. Zato je i čekanje dugo. Nakon što prođe 5 min čekanja za MM, čim se pojavi drugi T10 CV - MM slaže partiju sa svime što je dostupno. Rezultat 4 vs 4 i 5 vs 5 partije.

Da, kad bi JOT imao recimo -30~40% bonus onda bi bio ok izbor. Ovako za -15% mislim da nije vrijedno. Da imam 16 bodova išao bi odmah, ovako će stealth build pričekati 0.5.9.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2016., 21:34   #3068
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Odlučio sam se za Jack of All Trades na 5 redu. I mogu reći da sam za sada zadovoljan. Skoro CA nivo DCP sa 64 s i puno brži heal. Komotno se iskorištava svih 5 sa premium consumableom.

Jedna od partija danas gdje sam ispucao svih 5, i još je bilo 5 min pred kraj partije:

http://wowreplays.com/Replay/12387
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2016., 21:53   #3069
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
odigrali smo danas nekoliko partija u platonu T_H_0_R, frend njegov i ja, i mogu rec da mi je bas bio gust igrati s njima dvojicom, uz to sto su obojica dobri igraci imali smo super medusobnu komunikaciju i prakticki se u svakom trenutku znalo tko sto radi.

svakako cu im uletavati u platoon i dalje

sto se jota tice - nisam uopce razmišljao na taj nacin da se onda premimu heal i superintendant daju do maxa iskoristiti, odnosno svih 5 chargeva vjerojatno u više od pola partija, def cu jos malo mozgati o tom setupu kapetana
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2016., 15:57   #3070
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Imali smo 4 izgubljene partije za redom prije nego si došao jučer. Onda se sreća promijenila.

Definitivno super kad ekipa zna što radi. Par dobrih partija jučer.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 25.07.2016. u 01:15. Razlog: pravopis
T}{OR je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.07.2016., 12:05   #3071
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Izgleda ce samo t7 Gneisenau imati torpeda, ostali njemacki BB u liniji nece imati torpove
Bar koliko sam uspio vidjeti slike sa test servera
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2016., 12:27   #3072
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 490
Ja bih nekako najradije sve do T9 preskočio.
Tirpitz imam pa mi je Bismarck nezanimljiv, a svi ispod imaju mali kalibar koji će biti dobar za cruisere, ali sumnjam da će penetrirati BB oklop osim kad nije savršen broadside.
Samo su mi T9 i TX napeti, oklop koji će se moći oduprijeti Yamato shellovima i pristojan kalibar topova jamči dobar brawling.
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2016., 13:11   #3073
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
Autor danijel_b Pregled postova
Ja bih nekako najradije sve do T9 preskočio.
Tirpitz imam pa mi je Bismarck nezanimljiv, a svi ispod imaju mali kalibar koji će biti dobar za cruisere, ali sumnjam da će penetrirati BB oklop osim kad nije savršen broadside.
Samo su mi T9 i TX napeti, oklop koji će se moći oduprijeti Yamato shellovima i pristojan kalibar topova jamči dobar brawling.
Pretpostavljam da ce njem BBevi moci penetrirati i citadelirati druge BB ali s manje udaljenosti, vjerojatno da ce biti najbolji BBevi za brawlanje na blizinu, ajmo rec da ce donekle biti suprotnost japanskim BBevima po nacinu igre.
Ocekivao sam torpove kod vecine njih bas zbog brawlanja, ali izgleda je WG isao na jake secondarise, dobar rate of fire/dps sa manjim kalibrom topova, brze okretanje kupola i bolje vozne karakteristike.
Vjerojatno nece doci u 0.5.9. vec u 0.6.0 i sve je jos to podlozno promjenama, sigurno ce ih i biti, ostaje da vidimo u kojoj mjeri.
scharnhorsta su vec nerfali
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2016., 14:19   #3074
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
#Ono kad se odjednom nađeš u govnima pa ti pomogne tvoj Tirpitz...




Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2016., 15:49   #3075
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,919
Hahhaha. Gledam i reko koji k, kad poslije skuzim da te link vratio natrag u zar borbe
Cuky je online   Reply With Quote
Staro 25.07.2016., 19:32   #3076
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor danijel_b Pregled postova
Ja bih nekako najradije sve do T9 preskočio.
Tirpitz imam pa mi je Bismarck nezanimljiv, a svi ispod imaju mali kalibar koji će biti dobar za cruisere, ali sumnjam da će penetrirati BB oklop osim kad nije savršen broadside.
Samo su mi T9 i TX napeti, oklop koji će se moći oduprijeti Yamato shellovima i pristojan kalibar topova jamči dobar brawling.
Dolaze tek u 0.6.0 ako sve prođe po planu. To su već najavili. Od 0.5.9. ćemo ih moć sretat na severima od supertestera.

Ne znam, mene interesira cijela linija i mislim vrlo vjerojatno ubost Scharnhorsta koji je već sad nerfan jer je bio prejak u stock verziji sa 280mm topovima i 20s reloadom & torpedima.

Posebno me interesiraju Gneisenau i Bismarck. Neprovjerene informacije kažu da će Bismarck imat za nijansu još bolji oklop od Tirpa i daleko najbolje secondary topove (u što sumnjam da je točno odnosno da su drugačiji od Tirpovih). Još dako mu daju premium camo wallet warrior u meni nemre doć k sebi.

Čak razmišljam o Velikom Izborniku kao novoj odnosno trećoj T10.


PS: Pohvale Gigiju i frendu s kojim sam odigrao jučer 3 partije u diviziji. Sve 3 smo dobili samo radi naše divizjije, odlično odigrano i pravi gušt nakon budala kojih sam se nagledao cijeli vikend ganjajući sa X3 na kapetanu 18. bod na oba USN CA kapetanima. Nakon Fubukija, Balmer je drugi 18pt kapetan, dok Indianinom fali nekih 10k do zadnjeg boda.

Sent using Tapatalk.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2016., 22:06   #3077
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Dupli post ali sad sam ovo našao... Izgleda da je pao hotfix za 0.5.9 PT pred kraj:

https://fleetreview-wows.com/2016/07...t-patch-notes/

Najzanimljivije promjene:

- T8-T10 partije sa CVima će bit limitirane na samo 1 CV po timu. Nema više 4 CVa na najvišim tierima.
- Re-trening kapetana sa 18 bodova za cijenu 200k srebra tražio je 500k XPa što je bilo suludo. Sad su to smanjili i limit je max 100k za "besplatni" re-trening bez dublona. Konačno.

Sent using Tapatalk.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2016., 23:11   #3078
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
Update dolazi u četvrtak

Sve super osim ovoga dijela. Ne kužim zašto jednostavno ne daju daj jedan bod pa ga iskoristi za nešto drugo. Rađe bi možda uzeo Basic Firing Training od Basics of Survivability skill. Pogotovo jer to daju ako imas uz BS skill još neki
Citiraj:
If Situation Awareness is the only researched level 1 skill of the commander, it will be replaced with the Basics of Survivability skill
If the commander has other level 1 skills besides Situation Awareness, they will be reimbursed the price of the Situation Awareness skill (1 point)
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2016., 23:50   #3079
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 490
Meni je to ok. Jedan bod se u prvom redu imati mora, a basic survivability je odsad jedini koristan
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2016., 00:11   #3080
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor danijel_b Pregled postova
Meni je to ok. Jedan bod se u prvom redu imati mora, a basic survivability je odsad jedini koristan
Ovisi o klasi broda. Za DD je u pravilu BFT puuuuno korisniji jer povećava DPS.

Patch izgleda ok. Osim nepotrebnog buffa Torpitzu. Koji k.???!!

Sent using Tapatalk.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2016., 00:17   #3081
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 490
A da, na DD imam taj, istina, jedino njih drukčije specam
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2016., 03:24   #3082
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova

Patch izgleda ok. Osim nepotrebnog buffa Torpitzu. Koji k.???!!
.
Tirpitz: we revised the layout of the armour towards its forward and aft ends. Now the armour runs from one side of the ship to the other, while previously it protected only the citadel. Now it will be impossible to hit its citadel with a shell that bypasses the slopes of the deck and the transverse armour protection of the citadel. HE shells armor penetration for 360-mmSpr.Gr. L/4.6 has been increased from 64 to 95mm. Armor penetration for 150-mm Spr.Gr. L/4.5 HE shells (secondary guns) has been increased from 25 to 37 mm.



Jos uvijek mislis kupiti scharnhorsta?
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2016., 09:04   #3083
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
Jos uvijek mislis kupiti scharnhorsta?
Da, jer on ne sreće Yamata u borbama.

S druge strane, navodno je i u ST rukama bio OP pa je već nerfan. Ne vidim drugu logiku u ovom T0rpitz buffu nego da ga se dovede u red s ostalim njemačkim BBima.

Btw. Prinz Eugen spotted, još jedan njemački premium:

http://forum.worldofwarships.eu/inde...eavy-cruisers/



Sent using Tapatalk.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2016., 17:06   #3084
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Ovisi o klasi broda. Za DD je u pravilu BFT puuuuno korisniji jer povećava DPS.
Il za Atago da mi barem malo pojača AA

Ovo za Tirpitza mi isto nije jasno zašto ga buffaju, očito nisu zadovoljni sa prodajnim rezultatima pa da ih malo povećaju.

Zanima me kakav će biti Bismarck (osim torpeda bi trebo biti isti Tirpitz?) to mi je plan da dođem do njega pa vidjet dal ići dalje il ostati na T8.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2016., 17:09   #3085
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 490
I treba mu buff pa da mogu Yolo na Yamata
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2016., 17:19   #3086
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
Najbolji su mi igrači sa Yamatom koji ostaju iza i ne kuže koliku psihološku prednost stvaraju ako krenu prema naprijed, ne u prve redove ali da su unutar 15km.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2016., 23:29   #3087
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 490
Ja sam danas izgubio dosta mečeva s Yamatom na svojoj strani. Šta vrijedi brod kad su kapetani za nista
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2016., 09:22   #3088
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
Dobili smo 100 doublona i kapetan sa 15 bodova se može presložit za 15 doublona.
1 skill = 1 doublon
Akcija traje 7 dana.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2016., 10:01   #3089
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 490
Najs, baš imam neke kapetane viška koje sad mogu prespeccati konačno
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2016., 19:44   #3090
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 490
Evo jedan sealclubber za Thora

__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na