Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.01.2017., 01:48   #4231
pero78
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 97
Citiraj:
Autor GreenArrow Pregled postova
I ja sam znao vidjat cesto gameplay od tih youtubera tipa Flamu, Notser, da dok igraju ekipa bas ne puca po njima. Kao da gledam gameplay u Co-op.



Sa njemackim battleshipovima ces pocet uzivat u gameplayu sa Gneisenau i Bismarckom.
Ja ih imam oba i oboje su dobri tenkovi za brawlanje (close combat secondary fight). S tim da Gneis tu s jedne strane ima prednost jer nosi torpeda, dok Bismarck ima HE municija (zapaljivi shellovi) i to na 10 km range, tak da Biz pocne sa vatrometom na velike udaljenosti.
Evo odigrao sam prvu partiju s Gneisenau i na prvu bez iskustva s brodom cini mi se dosta precizniji i nekako gladje ide od Bayerna, sad se treba stavit nafarmat XP-a za upgrade-a pa cu vidjet sto brod moze
pero78 je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2017., 09:09   #4232
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Napokon sam pohvatao konce kako igrat sa Scharnhorstom.
Prvih 20-30 partija katastrofa,a nakon 90. partije dpg se povecava na 78000 uz 63% WR.
Da nisam lutao prvih tridesetak partija imao bi blizu 90k.

Brod je cisti OP kad jednom shvatis kako ga igrat. Bolji od Tirpitza.
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2017., 09:56   #4233
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Nemaju ideja, jednostavno ovo je uzas od mehanike koji unistava igru cijele jedne grane brodova. DD ambush adio. Cloakabilni cruiseri...adio.

Sad se sjeti one gluposti da se remova stealth fire, u kombinaciji sa ovim. Pa jebo ih retardirani kaktus, neka maknu totalno spotting, neka se svi vide sa 30km, i DD i CV i sve, i neka se onda napucavaju. Gameplay ce bit BB na nos i to je sve.

A svatko ce uzimat ovaj skill, nije uopce upitno, da ti kaze gdje je zadnji brod, gdje je najblizi brod ako ides capat, gdje je nespotani DD ako vozis BBa da izbjegnes torpeda. Toliko prednosti daje da ces jednostavno morat uzet skill samo da couneras onog drugoga tko ga ima.

Nisu "smjeli/htjeli" nerfat premium brodove, tako da promjene mehaniku cijele igre uvedu ovo sranje. Gadljivo.
Nije mi jasno da nisu prenjeli neka iskustva iz WoTa u WoWs.
Meni je mehanika igre OK. Ima par brodova koji me zivciraju (Zao, Khabarovsk) jer imaju mogucnost stealth fire-a al jbga ima nacina da ih se izbjegne.

Meni isto palo napamet to sa spottingom. nek se svi vide i bok. Preimenuj igru u WoBattleships i bok.
Jer sa svim ovim stvarima ce BB postat neunistivi. Nit ces ga moc ambushat, nit ces ga moc torpedirat, nit ces ga moc zapalit.

Nadam se da u WGu nisu toliko retardirani da puste te nove skillove i live verziju.

Da ne spominjem kak imaju bug sa dimom na cijeloj RN liniji gdje se ponekada desava da ne ispustis drugi krug dima pa gledas kaj se desilo

http://orig09.deviantart.net/4872/f/...or-da7f5zc.gif
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2017., 12:31   #4234
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Ako ću biti skroz iskren, DD iako ne rade najveći dmg. su po meni najjača klasa. Barem ako gledam svoju statistiku. U prosjeku imam veći WR na svojim DDima nego na CVima s kojima sam dosta dobar i radim puno veći dmg.

Moje mišljenje je da su taj skill uveli kako bi se smanjila dominacija DDa. Pogotovo na mapama kao što je Tears of Desert i game mode Epicenter - gdje u 95% slučajeva ekipa sa sposobnijim DDima dobiva.

No, to je sve lijepo i krasno ali po običaju WG-a egzekucija im je kriminalna. Svaki DD sad mora uzeti taj skill da bi bio ne samo konkurentan već i spasio svoju živu glavu.

Šteta je što i brodovi koji se oslanjaju na brawl isto to moraju uzeti - Des Moines i Minotaur. To je defakto buff Minotauru jer će im se biti puno teže prišuljati nego prije.

Vidjet ćemo što točno zaživi u live verziji ali nisam optimističan...


EDIT:

https://thearmoredpatrol.com/2017/01...pt-patchnotes/
http://forum.worldofwarships.eu/inde...nerfs-in-0600/

- novi nerfovi na vidiku, svi consumable-i, produljenje cooldowna heala, repaira, dima i ostalih stvari ako sam dobro skužio

- B-Marko dobiva normalni Hydro, lovci su sad u zraku samo 60s

Sent using Tapatalk.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 05.01.2017. u 12:57.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2017., 15:55   #4235
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
DD je najjaci kad oko tebe nema broda sa radarom, onda mozes farmat dmg ako ga znas igrat.
kad igram sa fletcherom ne jurim odmah u cap ako vidim da u protivnickom timu ima krstarica sa radarom (a fala bogu sad ih ima poprilicno) jer je to suludo.
Sacekam da vidim di se ti brodovi nalaze pa onda izabirem drugu stranu mape.

Cini mi se da se pokusavaju borit sa ekipom koja kampira i snajpa okolo i da im to bas i nejde i onda se na ovakav nacin, sa buffanjem BBova i ukidanjem stealt fire-a pokusava to rijesiti.
A postoji ziher neko drugo rijesenje, gdje bi se mogla racunat prosjecna udaljenost meta koja si pogodio pa ako je ta cifra velika fino si u minusu svaku borbu ili da se smanje mape.

Ne znam dal je Thor stavio ovo sa reddit-a.
https://www.reddit.com/r/WorldOfWars...nd_pitchforks/

Uglavnom razlozi zasto to uvode su BS. samo ce pogorsat stvari.
Treba cekat i vidjet live verziju i sta ce biti na kraju sa time.

Kamikaze/Fujin se vise nece moci kupiti.
Citiraj:
We inform you that the project team on the basis of a number of reasons, decided not to plan the future sales of these vehicles.
Sales EM Kamikaze run in the previous timeline (the New Year).
Sales of these vehicles through personalized offers system will also be discontinued.
In the future, you can use these vehicles as prizes for the various competitions held by the company and partners.
Sales of gift books are maintained until complete exhaustion of stock of goods to partner normally.
EDIT:
jos jedan zanimljiv thread
https://www.reddit.com/r/WorldOfWars...tioning_skill/

EDIT2:
Razlog zasto se uvodi RPF
Citiraj:
As I said before, it is meant for some DD hunters (not BBs of course) and for some end-game tactics. It's like a tool to counter any ship that has better concealment. 4 points cost ensure you have to give up something valuable if you decide to take it. Problem is the same as open-water stealth firing, OP low-tier CVs, OP BBs, etc - when something is hardly countered.
I am not expecting you to agree, but that was the intention. I think we will discuss it more after holidays.
Kakve gluposti. Zao stealth firing je OP i mogu samo na njemu povecat concealment dok puca, ne znam koji je BB OP pored HE spamera.

EDIT3:

Izgleda da ce bit round 2 za PT 0.6.0
https://thearmoredpatrol.com/2017/01...news-5-i-2017/

Zadnje izmijenjeno od: zgmmax. 05.01.2017. u 17:25.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2017., 18:09   #4236
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Zao nije OP. Imam 400ak igri u njemu, stealth fire je nesto sta se dogodi tu i tamo. Na startu runde imas garant DDa izmedju tebe i mete tako da te spota cim opalis. DM nije stelth ko Zao, al radi balistike shelova moze rokat preko vecine otoka i farmat dmg sa odlicnim RoFom. Zao ima flat arc i nemoze ni u snu gadjat sta moze DM.

Hitlerburg ima brutalan AP, kad kazem brutalan, mislim na salvu na Yamata anglanog na 45 i napravis mu 9k dmga. Moskva ima railgunove, citadele na BBove sa 18km nije nikakav problem. Minotaur ima range, RoF, bolji conceal od nekih DDova + smoke.

Nijedan BB nema odgovor na HE spamere, nije bitan Zao, isto mogu stealth fireat sa Atago i sa Ibuki. Problem je vatra jer je to 90% dmga sta cruiseri rade BBovima. Radi preciznosti sta je buffana ingame, CA nema shanse outgunat BBa, jedino ako dozivis u suicide runu da ga torpas sa point blanka.
To je problem u igri, da bi bili konkurentni dobili su DoT dmg, sta je preraslo u clusterfuck.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2017., 21:42   #4237
GreenArrow
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 61
Citiraj:
Autor pero78 Pregled postova
Evo odigrao sam prvu partiju s Gneisenau i na prvu bez iskustva s brodom cini mi se dosta precizniji i nekako gladje ide od Bayerna, sad se treba stavit nafarmat XP-a za upgrade-a pa cu vidjet sto brod moze
Na veci range disperzija mu nije bas dobra, ali zato Gneis kida u close-mid range combat.
Najbrzi BB u svojoj naciji, sa 3 vrste paljbi. Torpeda, secondary i topovi.

Citiraj:
Autor Amd_Shill Pregled postova
Brod je cisti OP kad jednom shvatis kako ga igrat. Bolji od Tirpitza.
Nebih se slozio.
Scharnhorst je prakticki heavy-cruiser jer ima samo 280 mm topove, i to nemre nikako konkurirat topovima od 380 mm, unatoc nesto kracem reloadu.

Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Da ne spominjem kak imaju bug sa dimom na cijeloj RN liniji gdje se ponekada desava da ne ispustis drugi krug dima pa gledas kaj se desilo
Na ovaj bug sam i ja naletio sa Leanderom neki dan.
GreenArrow je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2017., 22:13   #4238
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor GreenArrow Pregled postova
Nebih se slozio.
Scharnhorst je prakticki heavy-cruiser jer ima samo 280 mm topove, i to nemre nikako konkurirat topovima od 380 mm, unatoc nesto kracem reloadu.
Zaboravljaš jednu stvar, a to je T7 MM. Trenutno najbolji kao i T10 MM jer si na T7 najčešće, a na T10 uvijek top tier. Dok su T5 i T6 sjebani preferencijalnim T4 MM i gotovo uvijek završavaju kao bottom tier.

ShinyHorse je D brod u svom tieru i puno opasniji konkurent nego Tirp i Bismarck kada ulete u T10 partiju sa svojim 380mm "pucaljkama".

Sa Des, Fletcherom i Hakuryu obožavam ih vidjeti u partiji jer su mi prve mete na koje idem, osobito ako su izdvojeni i bez pratnje.

ShinyHorse ima sasvim dovoljnu penetraciju sa svojim 280mm i ubojica je cruisera. Uz bolju rotaciju kupola od cruisera (tipa New Orleans koji ima 25.7s s EM skillom, SHorse ima 20s!) što mu omogućavaju brzo prebacivanje s mete na metu i reagiranje na novu prijetnju / promjenu boka, uz to ima brutalne secondarce i torpeda.

Amagiji, Iowe i ostala bagra bježi od tebe kad te vidi. Sjećam se jednog Amagija koji je pol mape bježao od mene samo da bi podlegnuo secondary topovima i torpedima.

Druga strana priče je T8 MM koji često vidi T10. Isti dmg (odnosno postotak oduzetog HP-a) koji Tirp napravi Yamatu daje ohoho puno više nego brodu istog tiera. Zato su Tirp, Kutuzov i Atago tako dobri farmeri srebra.

Da ne bi ovo sad ispalo svak hvali svog konja, prednost SHorse-a je prvenstveno u T7MM-u.



Sent using Tapatalk.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2017., 04:56   #4239
GreenArrow
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 61
MM po tierima je drugo. Tu je usporedba brod A vs brod B po svojim performansama.

Jedino u cemu Scharn ima prednost nad Tirpitzom je manuver, odnosno bolja pokretljivost. Ostalo po mom misljenju nije slabije.
Par sekundi brza rotacija topova nije nesto specijalno. Bar to meni nikad nije igralo ulogu.

Tirpitz ako ima i upola dobre secondary kao Bismarck, sumnjam da tu Scharn ikaj moze konkurirat.
Kad vidim u borbama te Scharnove, uglavnom nabijaju killove na cruiserima. A njih moze citadelat svaki bb ako zna pogodit.

Bilo kako bilo, cijena Scharna na premium shopu dodje oko 350 kn ak se dobro sjecam. Nebi nikad dao te pare.
GreenArrow je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2017., 09:25   #4240
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
270kn IIRC. Ne znaš što propuštaš. ShinyHorse je uz Belfast najbolji premium u igri. Na T7.

Sent using Tapatalk.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 06.01.2017. u 09:31.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2017., 09:47   #4241
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor GreenArrow Pregled postova
MM po tierima je drugo. Tu je usporedba brod A vs brod B po svojim performansama.

Jedino u cemu Scharn ima prednost nad Tirpitzom je manuver, odnosno bolja pokretljivost. Ostalo po mom misljenju nije slabije.
Par sekundi brza rotacija topova nije nesto specijalno. Bar to meni nikad nije igralo ulogu.

Tirpitz ako ima i upola dobre secondary kao Bismarck, sumnjam da tu Scharn ikaj moze konkurirat.
Kad vidim u borbama te Scharnove, uglavnom nabijaju killove na cruiserima. A njih moze citadelat svaki bb ako zna pogodit.

Bilo kako bilo, cijena Scharna na premium shopu dodje oko 350 kn ak se dobro sjecam. Nebi nikad dao te pare.
Ja imam i Scharnhorsta i Tirpitza.
Oba su čista zabava.

I da, griješiš potcjenjujuci Scharnhorsta.
To je apsolutni car T7,a u rukama dobrih igrača je OP.
Dosta je usporediti average dpg

Edit: ja nisam govorio o brod vs brod nego po tieru.

Zadnje izmijenjeno od: Amd_Shill. 06.01.2017. u 09:52.
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2017., 18:38   #4242
Flayer
Why So Serious?
 
Flayer's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 151
Citiraj:
Autor GreenArrow Pregled postova
Tirpitz ako ima i upola dobre secondary kao Bismarck, sumnjam da tu Scharn ikaj moze konkurirat.
Secondary build Scharnhorst ti je isti Bismarck samo sa dometom od 7.6km. Koristim istog kapetana na Bis-u i Scharniju - sekundarni topovi jedu brodove.
__________________

If you're in control, you aren't going fast enough.
Flayer je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2017., 19:19   #4243
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
tjekom prvog PT 0.6.0. su skuzili da su neki skillovi prejaki pa su napravili neke izmjene, al nisu vidli da je i RPF skill prejak

https://worldofwarships.eu/en/news/p...blic-test-060/
Citiraj:
For example, Radio Location will let destroyers and cruisers effectively specialize in fighting for points and hunting destroyers.
Yeah right

ne znam kaj se desava al zadnjih par dana katastrofa od igraca. ne mogu 2 partije zaredom spojit, a da su OK.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2017., 19:38   #4244
extasy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: st
Postovi: 363
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
tjekom prvog PT 0.6.0. su skuzili da su neki skillovi prejaki pa su napravili neke izmjene, al nisu vidli da je i RPF skill prejak

https://worldofwarships.eu/en/news/p...blic-test-060/

Yeah right

ne znam kaj se desava al zadnjih par dana katastrofa od igraca. ne mogu 2 partije zaredom spojit, a da su OK.
Meni obrnuto
Napokon osjetno manje ovih playera za praznike! 15 partija danas 86.67% win
extasy je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2017., 09:10   #4245
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
naletio na nelošu ideju od nekog lika koji je komentirao RPF skill....

"BUT MOST OF ALL:
I don't like that RPF is still in the skill tree. I hate that 'skill'.
I don't want to spend skill points on it, but I feel like I have to in my DDs. It sucks.

----
And, if they do want to keep RPF in the game, they should add the ability for ships to go radio silent.
On the one hand enemy ships won't be able to get your bearing with RPF, but on the other hand allied ships won't be able to see the ships that (only) you are spotting and you won't be able to see ships you're not spotting yourself."
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2017., 19:01   #4246
GreenArrow
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 61
Noviteti koji stizu za WoWS ove godine - Developer Diaries: Plans for 2017
Citiraj:
  • More ship branches for the British Tech Tree
  • Two new branches of French ships
  • Soviet Destroyer changes (Two Destroyer sub-branches: Destroyer leaders and Artillery Destroyers)
  • Legendary Commanders
  • Earnable ship upgrades
  • Commander Skill Tree changes
  • PvE (cooperative) missions
  • Clan battles
  • Sound improvements (dynamic music and the ability to modify the sound files of shots, torpedoes etc...)
  • Graphical improvements
  • And much, much more
Svidja mi se kaj dolazi jos nekoliko linija brodova. Cak dvije i za Francuze (BB + kruzeri mozda?)
GreenArrow je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2017., 23:03   #4247
Litra
Premium
Moj komp
 
Litra's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb, Dubrava
Postovi: 501
Reći ću jednu poznatu izreku: This game gives you cancer...
Litra je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2017., 06:42   #4248
GreenArrow
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 61
Da, i to prostate.
GreenArrow je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2017., 20:56   #4249
pero78
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 97
Mislim ja sam los ali s kakvim se igracima srecem u ovim vecernjim satima cca 19-21 je katastrofa odlucio sam upravo te sate prekriziti sto se wows-a i naci zabavu negdje drugo
pero78 je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2017., 22:39   #4250
GreenArrow
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 61
Citiraj:
Autor pero78 Pregled postova
Mislim ja sam los ali s kakvim se igracima srecem u ovim vecernjim satima cca 19-21 je katastrofa odlucio sam upravo te sate prekriziti sto se wows-a i naci zabavu negdje drugo
U tim satima negdje izmedju 17 i 22h ima puno klinaca u igri (i onih koji se tako ponasaju), pa je ocekivano da je i kvaliteta gameplay izrazito niska.

Zadnje vrijeme ja cesto pocnem igrat iza 23h, a prije toga sam u Diablu.

No ako igras recimo tier 8, onda mana tih kasnijih sati igranja je kaj te match making stavlja cesto u tier 10.
GreenArrow je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2017., 23:00   #4251
pero78
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 97
istina, nemoj mi nista govorit taman sam se bismarcka docepao i vidim nesto ne stima hehehehe

ma dobro pocetnik sam pa sad koristim Santa Christmas Convoy za dobit jos nesto brodova pa ih i isprobati
pero78 je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2017., 23:02   #4252
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Vratih se ja nakon dugo vremena... S Thorom i Mitrom odigrao danas,6 pobjeda za redom i jedan poraz,i sada 3 pobjede za redom... Happy days Monty <3
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2017., 20:13   #4253
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Danasnji podvig Igrao sa Strikom vecinu
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	The Return.PNG‎
Views:	135
Size:	242.2 kB
ID:	17516  
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2017., 22:12   #4254
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor Smoki_Gs Pregled postova
Danasnji podvig Igrao sa Strikom vecinu
To je bio teski carry. Nadamo se da ti je Striko zahvalan
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2017., 09:41   #4255
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
To je bio teski carry. Nadamo se da ti je Striko zahvalan
A ovo tvoje je understatement.

Dobro došao natrag Smoki, jel te bole leđa od nošenja Strikana u toliko partija?
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2017., 11:41   #4256
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
Sutra nam dolazi patch 0.6.0

A sa njime i novi commander skillo-vi (ukljucujuci i RPF)
Jedan od skilova je i IFHE (Inertia Fuse for HE Shells)

It will increase the armour penetration capacity of HE shells fired from both main and secondary battery guns, at the expense of decreasing the probability of setting the enemy ship on fire.
-3% to chance of fire on target caused by HE shells
+30% to the armour penetration capacity of HE shells

Originalni thread na redditu

i Clanak na kojega se referira na forumu
http://forum.worldofwarships.com/ind...pifhe-edition/

Uglavnom jako zanimljivo stivo.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2017., 12:47   #4257
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Dao si je covjek truda. Al testirao je i Rock i drugi, rekli su OP as fuck.

Dmg je isao gore sa tim skillom bolesno, vise i ne trebas prebacivat na Ap ako ti netko da broadside u cruiseru, HE citadela ko blesav. Salve po 7-11k sa 155mm Mogamijem je standard, sad mozes zamislit Zao sta ce radit.

Prije je taj skill bio -6% fire chance sta je bilo kao "puno" pa su nerfali na samo 3% al digli sa 25% more penetration na 30%.

Dodje ti da se zapitas, jel tko uopce igra ovu igru od tih developera? Jel oni vide koliko su ovi skilovi usrani.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2017., 13:59   #4258
extasy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: st
Postovi: 363
WG balance at its finest!

Sutra se znaci igra Zao i Kutuzov
extasy je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2017., 14:07   #4259
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,969
LOL.
Mislim da bi naknadno, vizavi toga, trebali dignit fire chance AP shellovima i onda će sve bit super
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2017., 07:48   #4260
GreenArrow
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 61
Mislim da ce sad bit puno vise HE spamera nego do sada. I od BB igraca.
ne znam kaj ce bit gore, susret protiv Minotaura ili kruzera koji imaju topove do 180mm, jer ce imat visoki DPM.
GreenArrow je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na