Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.10.2017., 21:46   #1
hopeitworka
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: Krnjak
Postovi: 1
Acer Aspire E5 511 čudno gašenje...

Pozdrav ekipa..

cca 2 mjeseca star Acer Aspire E5 511 ima problem sa gašenjem.
Doslovno 5 minuta radi ( uđe u windows normalno ), bio u idle-u ili radio nešto na njemu ugasi se za cca 5 minuta ( efekt gašenja jednak kao da sam mu prekinuo napajanje ). Bilo samo uštekano napajanje, samo baterija ili oboje, ugasi se jednako.

Promijenio sam pastu ( nije bilo u njemu ni P od prašine ), probao sa drugim ramima, probao sa drugim hardom, probao nove windowse staviti ( imao je 10, probao sam instalirati 7icu na drugom hardu..radi sve oke dok windows kopira fajlove, kad se resetira i windows krene završavati instalaciju - ugasi se također nakon cca 5 minuta i nemoguće je nastaviti instalaciju ).

U biosu stoji upaljen danima bez problema, u windows čim uđe gasi se nakon 5 minuta

Imali itko kakvu ideju šta napraviti slijedeće? šta pokušati?

Račun je izgubljen, tako da ništa od garancije.

Komponente bi bile:
Intel Celeron N2940
4 GB PC3L
500gb hard
integrirana grafa

Također bitna stvar za napomenuti da je procesor zalemljen za matičnu, zbog toga mi ga je nemoguće promijeniti.

Surfao sam i vidio sam da mnogi imaju takvih problema na Acerima, ali nikakvo riješenje nisam našao.
Unaprijed hvala na odgovorima, ukoliko postoji već tema, isprike, ja nisam ništa konkretno našao.

...zaboravio sam napomenuti da temperatura proca je 40° i ne prelazi istu.
hopeitworka je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na