Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.10.2015., 00:06   #31
[GOW]Nec
Premium
Moj komp
 
[GOW]Nec's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,215
E, sokolče moje... Opaki si ti fanboy, 'a?

Nego, je'l ti to stvarno vjeruješ da će u skorije vrijeme CPU od 200 baksa biti bolji od duplo skupljeg suparnika?

Predlažem da se napravi humanitarna akcija i da se Sokolu AMD-ovskom složi jedna prava konfica sa nekim Core i CPU-om. S obzirom da je navikao na ova AMD kuhala za kavu, trebalo bi početi sa i5, da ne cendra da mu je komp prebrz a prehladan.
__________________
Udomljujem stare laptope i njihove dijelove.
[GOW]Nec je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2015., 00:09   #32
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Čuj, i Ferrari je najlopovskija i najnepoštenija momčad u povijesti formule 1, pa imaju najviše pobjeda i naslova prvaka te i daleko najveći broj navijača... Sve su oteli drugima,.šumahera, inžinjere, konstruktore, vođe momčadi... Pa na kraju ne postoji vozač koji nebi htio voziti za njih. Na kraju, koga BK za to čuveno "poštenje".

Ista stvar i za Intel.
Slazem se,postenje je precjenjeno.

Uostalom, i ja kao AMD "fanboy" imam trenutno dva Intela i dva AMDa.
Jebes takve fanboye.
Hawker je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2015., 00:10   #33
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Čuj, i Ferrari je najlopovskija i najnepoštenija momčad u povijesti formule 1, pa imaju najviše pobjeda i naslova prvaka te i daleko najveći broj navijača... Sve su oteli drugima,.šumahera, inžinjere, konstruktore, vođe momčadi... Pa na kraju ne postoji vozač koji nebi htio voziti za njih. Na kraju, koga BK za to čuveno "poštenje".
To ti se zove ona narodna: gubitniku su uvijek drugi krivi za njegove neuspjehe....

TAko je i za za AMD ove Faildozere kriva saznanja mafije gdje nečija kćer ide u školu
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2015., 00:10   #34
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
fanboye razumijem, bez strasti cemu zivjeti
ali hejtere nikako.. tu su neki kompleksi u pitanju.. ne znam.. nisam psiholog..

npr. znam jednu ekipu, roditelji i djeca, ekipa uvjek navija protiv jednog "domaceg" nogometnog kluba , naravno otvore se prozori, zvucnici "do daske" , cisto da provociraju susjede koji navijaju za taj klub.. unblivbl..

da je amd ili ati u jednoj vjecnoj biznis borbi , i prezivljavanju, to je cinjenica,
ali imali su svoje dobre proizvode
kao sto je imao i intel fejl proizvoda
i kapitalisticki gledano AMD gubi, i svatko razuman je svjestan da dugorocno i mi gubimo.. i zato nam treba sto bolji zen
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2015., 00:11   #35
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor Hawker Pregled postova
Al,jbg,za sve je kriv IBM sto je čobanima dopustio koristenje PCa,to bi trebalo bit ograniceno za CEO "cuvenih" tvrtki na brdovitom Balkanu.
Ako nista, trebalo bi ograniciti pristup velikim magovima ovrouklouka i lokalnim 'akerima koji ne razlikuju energiju i snagu, a napon i dalje zovu "voltaza" (docim nikako da se prijemci omaža, amperaža i recimo kilometronasataža).

Ah ta fizika 7. razreda osnovne.

Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
npr. znam jednu ekipu, roditelji i djeca, ekipa uvjek navija protiv jednog "domaceg" nogometnog kluba , naravno otvore se prozori, zvucnici "do daske" , cisto da provociraju susjede koji navijaju za taj klub.. unblivbl..
Kako mozes navijati... protiv?
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2015., 00:14   #36
cccp
Premium
Moj komp
 
cccp's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,030
FMA4 je predložio Intel nakon što je AMD već najavio FMA3, onda se Intel predomislio i razvio svoju implementaciju FMA3 nakon što je već najavio i potom odbacio FMA4. Naravno AMD je na kraju podržavao i FMA3 i FMA4 prije nego što ga je Intel podržavao u svojim procesorima. Sreća što je propao 3DNow! pa nam je ostao superiorniji x87. Fantazija o AMR-u na desktopima je otprilike jednaka onoj o x86 procesorima u mobilnim uređajima. Izgleda da je potražnja malo pala kada se superiorni atomi ne dijele više za kikiriki.
cccp je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2015., 00:15   #37
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Hawker Pregled postova
Slazem se,postenje je precjenjeno.

Uostalom, i ja kao AMD "fanboy" imam trenutno dva Intela i dva AMDa.
Jebes takve fanboye.
Poštenje i multimilijunski biznis, prijatelju, ne idu u istu rečenicu. Ne znam jesu li ikada išli. Di je lova takva, tu brat brata jede, da nebi tamo nekakvi CEOvi CEOve...
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2015., 00:15   #38
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
fanboye razumijem, bez strasti cemu zivjeti
ali hejtere nikako.. tu su neki kompleksi u pitanju.. ne znam.. nisam psiholog..

npr. znam jednu ekipu, roditelji i djeca, ekipa uvjek navija protiv jednog "domaceg" nogometnog kluba , naravno otvore se prozori, zvucnici "do daske" , cisto da provociraju susjede koji navijaju za taj klub.. unblivbl..

da je amd ili ati u jednoj vjecnoj biznis borbi , i prezivljavanju, to je cinjenica,
ali imali su svoje dobre proizvode
kao sto je imao i intel fejl proizvoda
i kapitalisticki gledano AMD gubi, i svatko razuman je svjestan da dugorocno i mi gubimo.. i zato nam treba sto bolji zen
Ne gubimo,PC nije namjenjen čobanima nego wannabe CEO balkancima i inima. Prokleti IBM. Prokleti progres.

Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Ako nista, trebalo bi ograniciti pristup velikim magovima ovrouklouka i lokalnim 'akerima koji ne razlikuju energiju i snagu, a napon i dalje zovu "voltaza" (docim nikako da se prijemci omaža, amperaža i recimo kilometronasataža).

Ah ta fizika 7. razreda osnovne.
Slazem se,sve to strpati u logore.
Hawker je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2015., 00:17   #39
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Poštenje i multimilijunski biznis, prijatelju, ne idu u istu rečenicu. Ne znam jesu li ikada išli. Di je lova takva, tu brat brata jede, da nebi tamo nekakvi CEOvi CEOve...
Potpuno si u pravu.
Sto jos uvijek ne znaci da treba usvojit ili opravdavat takav sustav vrijednosti.
Hawker je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2015., 00:19   #40
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Kao što rekoh, PC je obsolete. Klinci koje znam oko sebe komp ni ne pale više za koji su starci istresli 12.000 kn pred godinu dana da djeci ne šteka Word za školu, jer se danonoćni drka po smartfonu.
Tako da IBM nije ništa kriv.

@Hawker
Naravno, ali mi tu ne možemo ništa osim svađat se nepotrebno.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2015., 00:20   #41
lobo64
Premium
Moj komp
 
lobo64's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,327
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Koji kreten bi trebo dati soma kuna za dual core procesor u 2015 godini pobogu?
Sudeći po odzivu i komentarima, tri četvrtine njih...
Šalu(istinu) na stranu, upravo ih tu Intelov marketing želi imati, a što je žalosno i ima...
Krahne li AMD, ljudi će 0,5 jezgrene atome plaćati 500+€...
lobo64 je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2015., 00:20   #42
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Kao što rekoh, PC je obsolete. Klinci koje znam oko sebe komp ni ne pale više za koji su starci istresli 12.000 kn pred godinu dana da djeci ne šteka Word za školu, jer se danonoćni drka po smartfonu.
Tako da IBM nije ništa kriv.



..P4 + rambus je ono sto se kaze potez za notes
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2015., 00:23   #43
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,771
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Kao što rekoh, PC je obsolete. Klinci koje znam oko sebe komp ni ne pale više za koji su starci istresli 12.000 kn pred godinu dana da djeci ne šteka Word za školu, jer se danonoćni drka po smartfonu.
Tako da IBM nije ništa kriv.
A ne, to ti ne dam za pravo.

PC će i dalje biti ovdje i koristit će se jako puno samo što ga svaka budala više neće koristiti za pisanje statusa na fejsu i skidanje faye_reagan_double_penetration.mp4.exe
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2015., 00:24   #44
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor lobo64 Pregled postova
Sudeći po odzivu i komentarima, tri četvrtine njih...
Šalu(istinu) na stranu, upravo ih tu Intelov marketing želi imati, a što je žalosno i ima...
Krahne li AMD, ljudi će 0,5 jezgrene atome plaćati 500+€...
Zato i navijam da Zen uspije barem biti kao Haswell, što kaže Bubba jer mislim da nitko ne želi to što ti kažeš ili da Intel proturi onu svoju kretensku ideju o zalotanim procesorima na ploču pa da to uvaljuje po masnim cijenama.
Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova



..P4 + rambus je ono sto se kaze potez za notes
Pa kompletan NetBurst je fail, ali to je povijest. Sadašnjost je da je Buldozer/Vishera fail. To je aktualni problem.

@Mario95
Na to sam i mislio. Vidi cijeli kontekst u diskusiji sa Bubom.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2015., 00:27   #45
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,771
Jebemu nemoj je još dodatno pomlađivati, ionako sam ovdje najmlađi među svima vama

EDIT: Yep, preskočio neke postove pa mi je jasno na kaj sad misliš.
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2015., 00:32   #46
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor cccp Pregled postova
FMA4 je predložio Intel nakon što je AMD već najavio FMA3, onda se Intel predomislio i razvio svoju implementaciju FMA3 nakon što je već najavio i potom odbacio FMA4.
Zaboravit cemo da je AMD predlozio SSE5 prije svega toga pa eto, opet nista?

Citiraj:
Sreća što je propao 3DNow! pa nam je ostao superiorniji x87.
Toliko superiorniji da je znao baratati samo sa SP floatovima (tko jos treba 80 bitnu x87 preciznost, a i DP float smrdi), koristio ga je ravno nitko te je ostao upamcen kao jedini x86 SIMD set instrukcija koji je izbacen iz koristenja u novim procesorima.

Citiraj:
Fantazija o AMR-u na desktopima je otprilike jednaka onoj o x86 procesorima u mobilnim uređajima. Izgleda da je potražnja malo pala kada se superiorni atomi ne dijele više za kikiriki.
Sirotinjo i Bogu si teska. Samo ne znam zasto onda prodaju full HD tablete vec od 1.000 kn, a imas i kineza za daleko manje novaca (koji rade jednako lose kao i Android tableti istog cjenovnog ranga, da se razumijemo).

Citiraj:
Autor Hawker Pregled postova
Ne gubimo,PC nije namjenjen čobanima nego wannabe CEO balkancima i inima. Prokleti IBM. Prokleti progres.
Aww Yiss!

Citiraj:
Slazem se,sve to strpati u logore.
Akumulatori i selotejp za sve!
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2015., 00:33   #47
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Zato i navijam da Zen uspije barem biti kao Haswell,
Zen,po svemu sudeci nece bit nista specijalno nazalost.

LPP + niski Fmax nece donjeti nista dobroga tako da ce se nade produljiti do daljnjeg.

Nadam se da grijesim.
Hawker je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2015., 00:33   #48
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Pa kompletan NetBurst je fail, ali to je povijest. Sadašnjost je da je Buldozer/Vishera fail. To je aktualni problem.
pa i nije.. bar ne vishera .. evo sad sam na haswellu i maltene ista stvar.. bar ne u ovom cjenovnom rangu (p4 i rambus su kostali ohoho ne pitaj) za mainstream ..tesko normalan korisnik moze osjetiti neke realne razloge ili naci neko usko grlo tim platformama..

evo kad smo vec na toj temi, ljudi su me pitali, i sad nakon par dana definitivno mogu potvrditi da je i5 za jednu mrvicu brzi bio od mog blago podesenog FXa u smislu da brze digne firefox, ali kad mu dam vise tabova brze je to nekako mozda hendlao FX.. i5 kao da je odazivniji prema mom njezno podesenom FXu, ali isto tako nikad mi se nije desilo na FXu da zatilta komp na nekoliko trenutaka kad ga "zaklikam" dok se na I5ici desilo par puta..

moja ocjena je da su isti gnjurac , i isto takomoja ocjena je da je stock cooler za i5 malo preglasan, ali to ni ne cudi kad ga jedva ima jer je haswell stvarno hladan i s ovim smjesnim stock coolerom kojeg se ne sjecam da je intel radio ovako jadnog i stvar opet drzi vodu
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE

Zadnje izmijenjeno od: Eladio. 15.10.2015. u 00:39.
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2015., 00:47   #49
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
..P4 + rambus je ono sto se kaze potez za notes
Netburst je bio specifican. Nekoliko puta sam dao kratki presjek te arhitekture samo ovdje na forumu, no osnovni problem je bio taj sto se netko u Intelu zaigrao misleci da ce s njime dostici 10GHz (pa imati ALU na 20GHz i nahraniti beskrajno dug pajplajn) bez da je za hladjenje procesor potrebno uroniti u trenutno poplavljeni Karlovac i od njega nakon 30 sekundi napraviti Saharu.

Zajeb, ali zajeb koji si je Intel mogao priustiti. I u tome je AMD-ov problem, nisu dovoljno jaki da se zajebavaju.

Rambus (odnosno RDRAM) mi nikako ne mozes dirati. Nemoj zaboraviti da je ta mala prljava i prgava firmica zasluzna sto je Sony zahvaljujuci njihovoj ideji o serijskom spajanju memorije sa 80ak vodova postigao BW od preko 3 GB/s na konzoli od parsto dolara, o cemu je 1999. godine PC (a ruku na srce, i dosta drugih platformi) mogao samo imati mokra snatrenja, a tek godinama kasnije dostigao uz nekoliko puta vecu kompleksnost i velike troskove putem DDR-a.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2015., 00:54   #50
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Najveci promasaj AMDa je bio kad su kupili ATI i to za iznos koji samo neko malouman moze ponudit.

Jedini plus su izvukli krajnji korisnici jer bi nvidia vjerojatno jos muzla telad sa GDDR3.
Hawker je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2015., 01:00   #51
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Pa kupili su ati zbog projekta fjužn. Imaju fino uporište ako tzv heterogeni kompjuting zaživi, a oni naprave onu neku beštiju sa xy zen jezgri i snažnom igpu sa nakalemljenom hbm2 memorijom

http://wccftech.com/intel-amd-nvidia...-industry-hsa/
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2015., 01:03   #52
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
#bubba..

ja sve sto govorim nekako u pravilu povezujem kroz prizmu cjene, p4 je bio skuplji a s rambusom s kojim je skoro cak i konkurirao AMDu je bio bezobrazno skuplji, maticne , ram, proc, to je kostalo duplo skuplje , da bi dobio figu u djepu..

ali ocito intel to moze i prodat.. a to je poanta zasto je ovako kako je ..

spomenuo s i 3dfx, problem 3dfxa je neki glupi isto tako manager, koji je dao ekskluzivu ako se dobro sjecam STBu ..i tu je doslo do pocetka kraja jer je nvidia sa svojim manli partnerima grabila udio u trzistu i svi znamo kako je to na kraju zavrsilo..
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2015., 09:04   #53
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
....potrebno uroniti u trenutno poplavljeni Karlovac i od njega nakon 30 sekundi napraviti Saharu.
Prdon, prdon... JOŠ UVIJEK ne plivamo vidjet ćemo sutra

Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
#bubba..

ja sve sto govorim nekako u pravilu povezujem kroz prizmu cjene, p4 je bio skuplji a s rambusom s kojim je skoro cak i konkurirao AMDu je bio bezobrazno skuplji, maticne , ram, proc, to je kostalo duplo skuplje , da bi dobio figu u djepu..

ali ocito intel to moze i prodat.. a to je poanta zasto je ovako kako je ..

spomenuo s i 3dfx, problem 3dfxa je neki glupi isto tako manager, koji je dao ekskluzivu ako se dobro sjecam STBu ..i tu je doslo do pocetka kraja jer je nvidia sa svojim manli partnerima grabila udio u trzistu i svi znamo kako je to na kraju zavrsilo..
Neki od nas nisu PC gurui i eksperti, za sebe nisam to ikad tvrdio pa sam za takve stvari oko tog NetBursta čuo many many many many godina kasnije. Iako, P4 nisam imao u njegovo mainstream doba. Imao sam ga kasnije kroz neke kemije sekundarnog stroja i na poslu u nekom periodu, ali tad je već bio obsolete.

Moj prvi PC je bio Tualatin based krajem 2001., kupljen kada se pojavio P4 Willamete (socket 423 ???) jer mi je kakti trebao za faks. Tako da sam preskočio sve one periode kad su PC-jevi koštali 10 iljada DEM koje je mnogima šverao teče iz Ne'mačku i dok ste vi drkali po internetu na 14.400, ja sam osvajao turnire u Mario Kartu64 i ISS-u na Nintendu64 i Twisted Metal II na plejstejšunu jedan bio sam ignorant i tvrdio "koji će mi urac PC" tako da sam proveo osnovnu i srednju bez PC-a... što je danas nezamislivo. Mislim da je nekima bilo i onda

Želem reći, što je bilo - bilo je. Who cares? Ako AMD sa Zenom napravi dobar biznis i sa svim arhitekturama kasnije bude grabio prema napred, tako će i Bulldozer/Vishera biti dio povijesti i biti će na težini kao i NetBurst - greška ostavljena da umre u ropotarnici povijesti.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2015., 16:57   #54
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801



kako se iz samostvorenih govana nekome zavući u pakšu u tri koraka

Citiraj:
Autor Hawker Pregled postova
Uvijek je interesantno procitati sud o nekoj svjetskoj kompaniji za koju je valjda svak cuo kad ga donose lokalni neimari iz tvrtki za koje je malo ko cuo.
Citiraj:
Autor Hawker Pregled postova
Ne sjecam se da sam spomenuo nekog sa foruma osobno.
Citiraj:
Autor Hawker Pregled postova
Potpuno si u pravu.




Citiraj:
Autor Hawker Pregled postova
Npr. uvodjenje GDDR5,HBM,x86 dual core.....,zasluzuju podsmijeh,slazem se.
Dobro se slaže sokolče. To što su oni prvi prodali proizvod dokonim ovrklokerima ne znači da su se oni prvi dosjetili te tehnologije. Razne varijacije dotičnih postojale su i prije. Ako se pod HBM nazivom prvo neki fičr prodao od strane AMD-a, to ne znači nužno da je revolucionarno i super, dapače, najverojatnije je tehnologija začeta puno prije s puno većim budžetom od AMD-ovog. Jedan od poznatijih primjera višečipne integracije je IBM POWER(5). Novi proizvodni procesi samo omogućavaju implementaciju takvih ideja na nove načine.

Nitko ne kaže da je sokolče u krivu, ali diže taj AMD na status božanstva. Što više tonu, to sokolče više leta.
-->
TUTORIAL




kako se iz samostvorenih govana nekome zavući u pakšu u tri koraka

Citiraj:
Autor Hawker Pregled postova
Uvijek je interesantno procitati sud o nekoj svjetskoj kompaniji za koju je valjda svak cuo kad ga donose lokalni neimari iz tvrtki za koje je malo ko cuo.
Citiraj:
Autor Hawker Pregled postova
Ne sjecam se da sam spomenuo nekog sa foruma osobno.
Citiraj:
Autor Hawker Pregled postova
Potpuno si u pravu.




Citiraj:
Autor Hawker Pregled postova
Npr. uvodjenje GDDR5,HBM,x86 dual core.....,zasluzuju podsmijeh,slazem se.
Dobro se slaže sokolče. To što su oni prvi prodali proizvod dokonim ovrklokerima ne znači da su se oni prvi dosjetili te tehnologije. Razne varijacije dotičnih postojale su i prije. Ako se pod HBM nazivom prvo neki fičr prodao od strane AMD-a, to ne znači nužno da je revolucionarno i super, dapače, najverojatnije je tehnologija začeta puno prije s puno većim budžetom od AMD-ovog. Jedan od poznatijih primjera višečipne integracije je IBM POWER(5). Novi proizvodni procesi samo omogućavaju implementaciju takvih ideja na nove načine.

Nitko ne kaže da je sokolče u krivu, ali diže taj AMD na status božanstva. Što više tonu, to sokolče više leta.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2015., 20:10   #55
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
TAko je i za za AMD ove Faildozere kriva saznanja mafije gdje nečija kćer ide u školu
Moja mater te traži
Zna di radiš i di se krećeš
Moja mater te traži
Zna sva mista di ideš navečer
Moja mater te traži
Zna di živiš, al neš još dugo
Moja mater te traži
Nije uzela lijek, a okriće na jugo
Sve se svodi na cijenu dionica, proizvod i zadovoljstvo kupca. Ako je AMD posten pa to ne ispunjava, ko ih hebe.
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2015., 09:27   #56
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Citiraj:
Autor Hawker Pregled postova
Zen,po svemu sudeci nece bit nista specijalno nazalost.

LPP + niski Fmax nece donjeti nista dobroga tako da ce se nade produljiti do daljnjeg.

Nadam se da grijesim.
Pih, kome treba kad FX 83XX radi odlično u svim novim naslovima te u onima koji tek dolaze. Za soma kuna jako puno muzike u svemu što vole mladi ..iako sam ja već stariji konj A ovi što hejtaju nek se samo vesele .


Kod za forum (s pregledom)Pomoć
Kod za forum (s pregledom)Pomoć
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2015., 10:18   #57
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
to je relativno dobar proc ali ako ideš uspoređivati igre, onda možeš naći dosta toga i na jubito-u:
npr: https://www.youtube.com/watch?v=MGfyCkH4vpw
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2015., 11:45   #58
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Mladenxy + što sa njim ima mnogo headrooma za vrijeme gayminga, bilo za streaming, video recording, neke pozadinske programe i sl. jer ga niti jedna igra ne optereti blizu maximuma. Nikad nije bilo toliko puno multithreadinga za 1000kn (a bojim se da više ni neće biti, niti kod zena, kod intela se podrazumjeva.).
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2015., 10:15   #59
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Otkad je Keller otišao, dionice samo rastu

https://beta.finance.yahoo.com/quote/AMD
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2015., 10:44   #60
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,053
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
Otkad je Keller otišao, dionice samo rastu

https://beta.finance.yahoo.com/quote/AMD
Ma nije do Jima, već do ovoga.
kopija je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na