Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 01.08.2016., 20:00   #1
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,058
Hrvati upali na top 5 ljestvicu piratluka!

https://torrentfreak.com/europe-has-...by-far-160801/

Citiraj:
Latvia comes out on top with a massive 46% of the Internet users visiting pirate sites, followed by Bulgaria, Lithuania, Croatia, Spain and Greece. The top 10 piracy havens is completed by Serbia, Ireland, Romania and Sweden.
kopija je offline  
Staro 01.08.2016., 20:04   #2
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
a sto drugo preostaje, netflix nije lokaliziran, i nema 70% ukupnog sadrzaja dostupno u rh, mnogi servisi nisu u rh ni dostupni (spotify, itunes, amazon prime itd) kakvu alternativu piratluku uopce u RH imas ?
nick praskaton je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.08.2016., 22:38   #3
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Piratluk je siva zona. Kad sam bio mladji, sve zivo sam skidao. Ne filmove, jer mi brzina nije dopustala. Ali aplikacije da, no vecinom sam ih kupovao na piratiziranim cd-ima. Zahvaljujuci istima + piratiziranoj strucnoj literaturi bavim se poslom kojim se bavim danas.

Imao sam i winze (kao i 99% ekipe) piratizirane. Danas sve aplikacije koje koristim placam. Ali apsolutno sve. Bez iznimke. Cak mi je i sva glazba legalna, osim par starih domacih bendova koje ne mogu ni naci orginal u digitalnom obliku.

No filmove/serije skidam. Iz vrlo jednostavna razloga: uglavnom ne mogu do njih na legalan nacin ni doci.

A iskreno, ne bih zamjerio ni nekom klinji da moj software piratizira. Ako ce njemu pomoci na nacin na koji je meni moje piratiziranje pomoglo - odlicno. Ako nece, nema veze, ionako taj software/film/mjuzu ne bi nikad ni kupio.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na