Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 05.11.2014., 11:11   #1
glavnanagrada
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: mars
Postovi: 1
Predlažem da moderator preseli krivi post, a ne da ga briše.

Učlanio sam se i bez objašnjenja na privat ili preseljenja u odgovarajući subforum mi je izbrisana tema. Ako moderator vidi svijet tako crno bijel ili ima tako visoke kriterije za red, za pretpostaviti je da je uvijek imao 1 ili 5 u školi

Zar ne bi bilo korektnije da se preseli post na više odgovarajući subforum. Jednostavno na ovaj način tjerate nove članove.
glavnanagrada je offline  
Staro 05.11.2014., 11:37   #2
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,156
jednostavno procitaj pravila i nebudu se postovi brisali

Zadnje izmijenjeno od: domis. 05.11.2014. u 12:35.
domis je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.11.2014., 12:30   #3
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,395
Eto kolega ti je ukratko objasnio. Da bi nama olaksao posao, upoznaj se sa pravilima sto si vec i morao.

Temu si postavio u krivi podforum, nisi ni napisao specifikacije laptopa, barem link na model stavio...itd.

Ovaj dio iz naslova jos nisam skuzio.

Citiraj:
nova baterija traje 2gb?
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline  
Staro 05.11.2014., 13:23   #4
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
što je jednostavnije?

Da svaki korisnik barem jednom pročita pravila, što je i red, ili da se moderator bavi selidbom postova korisnika koji nisu pročitali pravila, a trebali su?

Ili su došli kao i mnogi da postave samo jedno pitanje, dobiju odgovor i više ih nikada ne vidimo, a post im ne liči ni na što, objašnjenje nula bodova.
Takvih ima svakodnevno, trebao bi biti jedan moderator samo da se sa njima zabavlja.
__________________
Darker than a moonless night and hotter than hell itself, that is coffee.
wnbeeeE je offline  
Staro 05.11.2014., 14:12   #5
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Citiraj:
Autor glavnanagrada Pregled postova
Učlanio sam se i bez objašnjenja na privat ili preseljenja u odgovarajući subforum mi je izbrisana tema. Ako moderator vidi svijet tako crno bijel ili ima tako visoke kriterije za red, za pretpostaviti je da je uvijek imao 1 ili 5 u školi

Zar ne bi bilo korektnije da se preseli post na više odgovarajući subforum. Jednostavno na ovaj način tjerate nove članove.
Predlažem da svaki novi član pročita naša pravila, koja ih dobije na PM, mail i sve ostale oblike komunikacije prilikom registracije na forum. Svaki forum na ovovm svijetu koji drži do sebe ima svoja pravila koje se ne mogu savijati, zaobilaziti i ignorirati, pa tako i PCE. Ako želiš biti dijelom zajednice, potrudi se i pročitaj ih, prihvati ih kao oblik ponašanja na ovom forumu i sve će biti ok.
tor je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na