Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.11.2023., 09:48   #1
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,345
Preporuka Streaming Hardweraja

Ola ekipo. Planiram Chromecast 4k zamijeniti za nekaj "konkretnije". Chromecast sa Google TV 4K i mreznim adapterom bi bio vjerojatno ok al me zanima dal ima kaj pametnije. Gledam neki Android Box sa daljincem i 1G mreznim prikljuckom na koji mogu instalirat neki media centar app koji preko samba share-a vuce filmove , ak pozelim mogu streamat sadrzaj s moba (fotke ili cijeli ekran). Jedna kljucna stvar za koju mora biti dobar je Steam Link (dakle mora ili imat ugraden BT ili podrzavat adapter preko USB-a). Trenutno gledam da bi cijenom bilo do 100 Eura al nije bas zacrtano u kamen.
tomek@vz je online   Reply With Quote
Staro 17.11.2023., 11:02   #2
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
Fire tv stick 4K ili 4K max? Koliko vidim imaju BT5.2, jedino što preko dodatka mreža može biti 10/100, ne 1G. Mislim da je i BF akcija trenutno na njih.
Libertus je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.11.2023., 11:36   #3
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,786
Kako radi fs danas sa castanjem, jesu se napokon dogovorili sami sa sobom sto se sve moze castati na njega? Znam da se dugo vodila bitka prije nego su omogucili castanje yt sadrzaja.

Znam da je van cjenovnog ranga, ali steam link i shield pro rade bogovski dobro. Takodjer alternativa, gamestream/sunshine na kompu i moonlight na shieldu, radi mozda cak i bolje.

Samo nemoj gledati shield tube, to je okrljastena verzija i svi bjeze od nje. Radije onda rabljeni shield 2017 ili sl...
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na