Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.09.2013., 16:55   #241
de sign
Premium
 
de sign's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
To ne preraste u hobi, vec u bolest. Pricam naravno o sebi
Ako ćemo gledat u detalje, ja kao laik istraživajući iskreno vidim mnoge ljude koji su poprilično fanatično posvećeni taboru vaporu. Nije da sam naišao na jasne podatke o prestanku pušenja duhana preko e cigareta.
Imam dojam da se radi prije svega o zamijeni jedne ovisnosti za drugu mada to nitko ne spominje.
__________________
the secret
de sign je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2013., 16:57   #242
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Imao sam i takvo iskustvo. Losa baterija, opada ti voltaza. Preporucujem ti da si zbavis orginal ego-c twist. Na taj nacin dobijes i bolju paru, jer sam sebi odredjujes voltazu. Po mogucnosti dva komada iste (kad jednoj crkne baterija, tu je druga).

Da bih ti i link iz EU shopa, no koliko znam - zabranjeno je. Ali googlaj za shop u irskoj, dostava je u roku od 3-4 radna dana, baterije su orginal. Povoljni su i super. Uvazavaju garanciju bez ikakvih problema.
Mileni je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.09.2013., 17:04   #243
de sign
Premium
 
de sign's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Imao sam i takvo iskustvo. Losa baterija, opada ti voltaza. Preporucujem ti da si zbavis orginal ego-c twist. Na taj nacin dobijes i bolju paru, jer sam sebi odredjujes voltazu. Po mogucnosti dva komada iste (kad jednoj crkne baterija, tu je druga).

Da bih ti i link iz EU shopa, no koliko znam - zabranjeno je. Ali googlaj za shop u irskoj, dostava je u roku od 3-4 radna dana, baterije su orginal. Povoljni su i super. Uvazavaju garanciju bez ikakvih problema.

Imam trgovinu jako blizu. Danas sam baš išao uzet DK-TAB od Dekanga.
Al ono što mi je najviše leglo je prodavačica. Usput, sjećam se da mi je spominjala baterije gdje mogu mijenjat voltažu i regulirat gustoću pare.
Mislim da ću ju trebat malo bolje preispitat.
__________________
the secret
de sign je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2013., 23:24   #244
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
Citiraj:
Autor de sign Pregled postova
Imam dojam da se radi prije svega o zamijeni jedne ovisnosti za drugu mada to nitko ne spominje.
u potpunosti se slazem. samo je pitanje na kraju dana koliko je ta ovisnost stetna za zdravlje i za novcanik. za sad imam osjecaj da je parenje bolja solucija, mozda me vrijeme ispravi

definitivno twisticu nabavi! voltaza je vise manje konstantna onoj koju odaberes dok se ne isprazni baterija. inace ne postoji "orginal" ego twist baterije (to je jednostavno vrsta modela), postoji vise proizvodaca. koji je sad najbolji je diskutabilno (joytech, vision spinner itd.). svatko se kune u nesto svoje, ja mogu reci da za sad ima ok iskustva s 1100mAh ego twistom s fasttecha za $12
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2013., 12:48   #245
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Ne bih se slozio da je svejedno koja je twistica. Imao sam ih vise vrsta, a najgore su ove kopije joyetecha koje mozemo kupiti kod nas. Trajanje baterije je uzasno, a sklonost crkavanju iste je fascinantna.

Najkvalitetnija je orginal joyetech, nakon nje kangerove twistice. Ima ih jos dobrih naravno, no iz osobnog iskustva (i imho naravno) joyetech je tu bez premca. S razlogom su na odlicnom glasu.
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2013., 20:27   #246
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Preporucujem ti da si zbavis orginal ego-c twist. Na taj nacin dobijes i bolju paru, jer sam sebi odredjujes voltazu. Po mogucnosti dva komada iste (kad jednoj crkne baterija, tu je druga).
Ruku na srce, od baterija sam probao smo vamo i ego c twist, attya nekih desetak. Ali najbolja kombinacija mi je bila ona početna, ego c twist i kanger mt3 ( i evod je vrlo dobar). Ostalo je imho bacanje para, pogotovo za prosjecnog korisnika.

Nego da se pohvalim (i malo izreklamiram ) maknuo sam se i sa parenja i analognih cigareta evo vec mjesec dana Tako da hrpa opreme ide na prodaju, (a radije bi to ovdje gledao riješiti nego na nekim drugim stranicama) pa ako ste zainteresirani PM-ajte...

Lijep pozdrav
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2014., 00:24   #247
JohnnyBoy
Guest
 
Postovi: n/a
Najjednostavnije vam se ostaviti duvana nakon 9 godina kao ja i udisati cist ako to tako mogu nazvati zrak vec skoro 3 godine :P

Sto se tice ovih elektronskih cigareta meni je to bilo predobro, igram remija s drustvom izvadim iz dzepa potegnem dim nazad u dzep samo je punjenje prestavljalo problem
  Reply With Quote
Staro 06.03.2014., 11:17   #248
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
kaya russian klon + nemesis klon...po meni najbolja kombinacija (jer nemam para za origigi)...ovako ta dva klona skupa izadju nekih 50-60 dolara...a nepoderivi su
i panasonikove zelene 18650 baterije
sve mehanicki,doslovno nema se sta slomit osim ako namjerno nepokusavas
treba znat dobro premotat kayu (ja koristim pamuk a ne fiber) i perfektno

i svidjaju mi se dripovi,razni,ali neda mi se stalno nakapavat...i krhkiji su od kaye
webstartm je online   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 10:36   #249
Tihomir111
ZeNgE_Tiho_Cro
Moj komp
 
Tihomir111's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Virovitica
Postovi: 465
Citiraj:
Autor webstartm Pregled postova
kaya russian klon + nemesis klon...po meni najbolja kombinacija (jer nemam para za origigi)...ovako ta dva klona skupa izadju nekih 50-60 dolara...a nepoderivi su
i panasonikove zelene 18650 baterije
sve mehanicki,doslovno nema se sta slomit osim ako namjerno nepokusavas
treba znat dobro premotat kayu (ja koristim pamuk a ne fiber) i perfektno

i svidjaju mi se dripovi,razni,ali neda mi se stalno nakapavat...i krhkiji su od kaye

imam kayfun lite original, 10 namotaja 0,3 na čačkalicu, microcoil, vata, roka opasno

na koji pamuk mislis? ekowool? imaš neki link?
Tihomir111 je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 13:13   #250
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor Tihomir111 Pregled postova
imam kayfun lite original, 10 namotaja 0,3 na čačkalicu, microcoil, vata, roka opasno

na koji pamuk mislis? ekowool? imaš neki link?
vatu i ja koristin, lola vata
webstartm je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.03.2014., 15:58   #251
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Moze neki link na kayfun Lite? Ali da je unutar EU?
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 17:41   #252
Tihomir111
ZeNgE_Tiho_Cro
Moj komp
 
Tihomir111's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Virovitica
Postovi: 465
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Moze neki link na kayfun Lite? Ali da je unutar EU?


googlaj cloud9vaping za original, za clone fastech tak nest
Tihomir111 je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 18:36   #253
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Zahvaljujem
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2014., 13:59   #254
marinela
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4
Kakva su iskustva sa www.v2smoke.hr ?
marinela je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2014., 17:17   #255
VedranO
Premium
Moj komp
 
VedranO's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zg
Postovi: 400
Citiraj:
Autor marinela Pregled postova
Kakva su iskustva sa www.v2smoke.hr ?
Losa, cisto smece, baterije su im drek. Zaobici u sirokom luku.
VedranO je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2014., 11:38   #256
snjezana
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: osijek
Postovi: 2
e-cigareta


htjela sam da mi neko preporuči dobru e-cigaretu koju mogu kupiti u portanovi u osijeku. pušim kutiju cigareta na dan i voljela bi znati što je najbolje kad odem kupiti, a ne da me u trgovini nagovaraju na nešto što mi ne treba.
snjezana je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2014., 12:25   #257
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Po meni ti je bolje kupiti u Kini preko nekog shopa online, puno jeftinije ces proci a kvaliteta je ista.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2014., 12:35   #258
snjezana
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: osijek
Postovi: 2
joj, kinu svi pljuju, ja bi nešto kod nas kupila da mogu lakše do rezervnih djelova
snjezana je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2014., 15:09   #259
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Pljuju vecinom oni koji imaju ducane jer im to kvari posao.Oni isto nabavljaju iz Kine.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2014., 18:54   #260
Valley7
Banned
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: qsd
Postovi: 567
Meni se ni prave cigarete nisu sviđale, kamoli tek te električne. Skupo je, neprestana zajebancija sa tim dijelovima i potrošnim materijalima, i zapravo nema niti jedne dobre strane. Sve negativno. Od užitka niti "u".
Valley7 je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2014., 01:17   #261
xPsycho
Premium
Moj komp
 
xPsycho's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 944
Skupo kazes , hm nebih se slozio , sad trosim nekih 50 - 100 kn mjesecno a prije za cigarete sam davao i preko 600 . Kad jednom shvatis kak to funkcionira nema nikakve zajebancije s opremom , a kaj se tice uzitka potrosim oko 10ml tekucine na dan to valjda dosta govori
xPsycho je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2014., 04:14   #262
Xizor
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 248
10ml, dobar si brate . Ja sam pusio kutiju na dan, mozda malo vise, sad rijesim oko 1ml na dan 24mg tekucine.

Koristim neku rendom ego bateriju od 1100mah s mini protankom 3 od Kangertecha. Ta kombinacija me izasla negdje oko 280kn u Zg prosle godine. Sad mjesecno na ecig potrosim niti 40kn, samo da se stavi stvar u perspektivu nekadasnje kutije Marlbora na dan
Xizor je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2014., 05:18   #263
xPsycho
Premium
Moj komp
 
xPsycho's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 944
A cuj trosim puno kad sam na 6mg nikotina xD ali doma miksam svoje tekucine pa zato nije skupo .... Trenutacno koristim samo nemesis + trident ili magmu
xPsycho je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2014., 22:27   #264
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
planiram prestat pušit nakon 15 godina pušenja,naravno prvo sto mi je palo na pamet su e cigare,koliko mi je potrebno love da si to nabavim? vidio neki dućan koji to prodaje,pa da me ne opljačkaju bezveze...koliko je normalno to sve platit? ima skupljih,jeftinijih...to mi je jasno,ali neznam jeli potrebno.

jel pluća lakše dišu otkad ste prešli na e? ili je to sve isti dr...

EDIT: ok malo sam čitao...gdje kupit ego-c twist ?
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Thoroughbred B. 07.09.2014. u 22:39.
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2014., 00:53   #265
xPsycho
Premium
Moj komp
 
xPsycho's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 944
Imas kod nas mtm store i ecigareta hr (nije da reklamiram nego su mi se pokazali najbolji)
Pa evo sad nakon 7 mj. Na pari mogu reci da se osjecam nekako ljepse ( jos bi se trebao samo malo vise fizicki pokrenut

Najbolje ti je uzeti za pocetak recimo vision spinner 2 plus neki protank mini ili cak obicni evod , a kasnije recimo vamo,svd + kayfun a zatim dođe i mehanika na red i tak nikad kraja
xPsycho je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2014., 01:13   #266
Valley7
Banned
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: qsd
Postovi: 567
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
planiram prestat pušit nakon 15 godina pušenja
Pa onda prestani. Bez tih elektroničkih sranja i sličnih poreza na budale. Jednostavno prestani. Nije teško.

Prije sam postavila pitanje za koje mislim da je sasvim na mjestu, a pod upitnik je stavljalo bilo kakvu "korist" od tih sprava. Međutim, obrisano/cenzurirano je. Biti će da netko ovdje ima osobnu korist od propagiranja tih stvarčica u ovom topiku, pa zataškava kriticizam.
Valley7 je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2014., 09:39   #267
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Hvala!

Ma,čisto da imam nešto uz kavu,tekmu,itd...da se nešto dimi...a da se skinem s cigareta.
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2014., 10:29   #268
xPsycho
Premium
Moj komp
 
xPsycho's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 944
Valley7 stvarno ne kuzim cemu negativan stav prema e cigareti. Ja sam probao i flastere i zvakace i jos neke druge metode i nisam se uspio ostavit pusenja , a s e cigaretom uz malo truda bez brige , sad da je i ta e cigareta zdrava i nije mozda , ali ipak bolje i to nego prava , u ustalom kaj pa je uopce zdravo na tom svijetu .

Zadnje izmijenjeno od: xPsycho. 08.09.2014. u 10:34.
xPsycho je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2014., 11:16   #269
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Citiraj:
Autor Valley7 Pregled postova
Prije sam postavila pitanje za koje mislim da je sasvim na mjestu, a pod upitnik je stavljalo bilo kakvu "korist" od tih sprava. Međutim, obrisano/cenzurirano je. Biti će da netko ovdje ima osobnu korist od propagiranja tih stvarčica u ovom topiku, pa zataškava kriticizam.
Naravno, ajmo odmah lupiti da netko ima osobnu korist od brisanja posta na forumu .
Tvoje pitanje nije bilo na mjestu vec cisti flame i obrisao sam da se ne pokrene nepotrebna rasprava. Ovdje se raspravlja o e-cigaretama, pa bih htio da tako i ostane. Ako te zanima zasto netko ne moze prestati pustiti, otvori novi topic pa tamo pitaj i pisi sta hoces.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2014., 12:14   #270
Enter Sandman
dark paradise
Moj komp
 
Enter Sandman's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 546
Ja sam isto odustao od pljugi. Oso na duhan pa uzivao dok se mogao nabaviti dobar domaci duhan. Obzirom da to nije potrajalo, reko ajde da probam e pljugu.
Sad sam na njoj vec tri mjeseca i ne bih se vratio na cigarete da me ubijes. Probao zapaliti i muka mi dosla nakon dva dima .
Uglavnom poanta je da kod mene djeluje sto se tice obicnih cigareta, slijedeci korak moze biti samo potpuni prestanak.
Za neke manje upucene, kod nas pocetni setovi kostaju 250+ kn, vani preko ebaya me izasao set 120kn (torbica, punjac, mala bocica za punjenje i naravno pljuga od 1100mAh i 3ml).
Grijaci se ne isplate narucivati izvana pa ih tu kupujem.
Za rezervu narucio malo jacu bateriju od 1600mAh koja je vani 3x jeftinija nego kod nas.
Enter Sandman je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na