Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.03.2013., 08:08   #451
s_dejan
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: bdpsio
Postovi: 39
kako da rootam Htc desire moze li mi neko pomoci na skype ili nekako strah me sam da to odradim?
__________________
s_dejan je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2013., 08:22   #452
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,245
Citiraj:
Autor s_dejan Pregled postova
kako da rootam Htc desire moze li mi neko pomoci na skype ili nekako strah me sam da to odradim?
Google je naš prijatelj.
__________________


Asus N750JK 2014 godina (Upgrade 2023)
CPU: Intel i7-4700HQ (2,4mhz-3,3mhz)
MBO: Asus N750JK
RAM: 2x8 Gb PC3-12800 DDR3
VGA: Intel HD 4600 & GF GTX 850M 2 Gb VRAM, DDR3
HDD: 960 Gb SSD Corsair Force, 256 Gb mSATA mini SSD, 1 Tb Hitachi 7200 rpm
PSU: Asus Li-ion 69486 mWh (nova 2023)
OS: Windows 8.1
Monitor: 17,3 LCD (FHD)
Net: Intel AX210 NGW
Sound: Bang & Olufsen 4 Speakers with subwoofer


CPU: Intel® Core™ i3-12100F, 4 Cores, 12M Cache, up to 4.10 GHz
MBO: ASRock H610M-HDV/M.2 R2.0
RAM: 16 Gb, Corsair DDR4, 3000 MHz
VGA: NVIDIA GeForce GTX 1080, 8 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, KINGSTON
Net: TP-Link Archer TX55E
PSU: Xilence, Bronze 550W
OS: Windows 11 Pro


CPU: Intel® Core™ i7-5820K, 6 Cores, 15M Cache, up to 3.60 GHz
MBO: JGINYUE, X99M-PLUS D4 v5.3, LGA 2011-3, 2xM.2 NVMe, 4xSATA3, WiFi NGFF
RAM: 2x8 Gb, Kllisre DDR4, 2666MHz
VGA: ATI RX570, 4 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, Patriot
Net: Fenvi WiFi 7, Intel BE200NGW M.2 Wireless Adapter
PSU: Inter-Tech SP750
OS: Windows 11 Pro
Amdejac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.03.2013., 09:46   #453
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ukoliko netko želi udahnuti novi život u svoj matori HTC Desire, ovo je odlilčan ROM:

CM10 | Jelly Bean 4.1.2 - v3.1


Instalirao u petak navečer, u subotu ujutro kompletno punjenje i kalibracija baterije. Upravo ima još 33%.

Poželjno je prije ovog ROM-a instalirati 4EXT Recovery Touch i particionirati SD-karticu prema OVIM uputama, u mobitelu, dakle krot 4EXT recovery. Naravno, prije toga bi valjalo sve bitno maknuti sa SD-kartice na komp preko kabela.

ROM radi vrlo stabilno, niti jedan FC nisam doživio, backup i restore sa MyBackupPro rade najnormalnije. Fotoaparat je malo choppy, ali slike su standardno OK. Kamera je li-la, no to ovako i onako ne koristim.

Imenik i SMS aplikacije su malo sirove, pa sam stavio GO Contacts EX i GO SMS. I sat sa alarmom sam neki nakeljio (widget) jer mi je onaj analogni sa cagerima bezveze.

Sve u svemu, jako lijep, stabilan i odličan ROM.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2013., 15:01   #454
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Napokon se i ja malo uhvatio posla, no imam problem. Rotao bez problema, stavio recoveri i instalirao CM10 by ivendor. I rebootao i sad mi vec neko vrijeme vrti nešto, piše CM u sredini i nešto se okreće oko toga. Koliko to traje il na čemu sam to zapeo? Tnx


Samsung S+ je mob
__________________
Sent from AS/400.

Zadnje izmijenjeno od: Pupo. 12.03.2013. u 15:22.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2013., 18:09   #455
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
3 do 5 minuta

Factory reset obično pomogne ako ostane u boot loopu
Cache i system + dalvik

Zadnje izmijenjeno od: Mihael. 12.03.2013. u 18:17.
Mihael je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 22:14   #456
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,331
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 23:31   #457
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
sta radi wipeanja cache-a i dalvik cache-a u twrp recoveryu? (brise li mi se rom ili je to samo kao u raznim app2sd aplikacijama clearanje cachea nesto bezveze?) kad je preporucljivo to raditi osim prije instaliranja novog roma?



molim nekog da napise koju recenicu, ekipa sa let me google that for you linkovima nek produzi dalje molim
  Reply With Quote
Staro 15.03.2013., 00:27   #458
dinos3
Dino Saur
 
dinos3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Rijeka
Postovi: 915
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
sta radi wipeanja cache-a i dalvik cache-a u twrp recoveryu? (brise li mi se rom ili je to samo kao u raznim app2sd aplikacijama clearanje cachea nesto bezveze ?) kad je preporucljivo to raditi osim prije instaliranja novog roma?



molim nekog da napise koju recenicu, ekipa sa let me google that for you linkovima nek produzi dalje molim
Laicki receno to je ovo boldano.
Prije instalacije novog custom ROMa preporucuje se wipe system,data,cache,dalvik. Ako upgradeas na novu verziju custom ROMAa dovoljno je wipe cache,dalvik.
Ako sam neki wipe preskocio slobodno me ispravite.
dinos3 je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2013., 00:33   #459
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
znaci mogu to uradit i nista se nece dogoditi? samo ce rom napuniti te cacheove friskim informacijama kad ga ponovno upalim?


jos jedno pitanje, izbrisao sam dosta bloatwarea titaniumom, kasnije procitah da sam prije uninstalla trebao prvo wipe data aplikacije. jesam li propustio sta bitno time?
  Reply With Quote
Staro 15.03.2013., 00:36   #460
dinos3
Dino Saur
 
dinos3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Rijeka
Postovi: 915
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
1.znaci mogu to uradit i nista se nece dogoditi? samo ce rom napuniti te cacheove friskim informacijama kad ga ponovno upalim?


2.jos jedno pitanje, izbrisao sam dosta bloatwarea titaniumom, kasnije procitah da sam prije uninstalla trebao prvo wipe data aplikacije. jesam li propustio sta bitno time?
1. Alo hoces i 5 puta to napravi

2. Nebi reko. Ja dam obriso negdje 10ak bloatwarea bez wipea datae i sve 5.
dinos3 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.03.2013., 17:30   #461
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
jel do kernela ili roma sto mi automatic brightness ne radi kako treba? danas tek primjetih, automatic brightness mi normalno pojacava osvjetljenje ali ga ne spusta, dakle stavim mob pod svjetiljku/na sunce brightness ode na max ali kad ga maknem sa jakog svjetla - brightness ostane na max, tek kad ugasim/upalim ekran brightness se smanji...

mobitel je note 2, to je radilo kako treba na stocku, sad je omega rom v14, kernel perseus v33
  Reply With Quote
Staro 16.03.2013., 20:37   #462
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
Re: Android - root, instalacija custom ROM-a, Tips & Tricks

Autobrightness leveli su spremljeni u romu i koliko znam kernel tu ne igra ulogu. U kernelu se mogu mjenjati min/max game i kalibrirati boje, ali to je nesto drugo. Tako to funkcionira na Desireu i SGS2 iz cega izvlacim zakljucak i nadam se da vrijedi neovisno o mobu.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2013., 21:27   #463
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Pa staviš drugi kernel, barem je to na note-u jednostavno.
Ako je tamo ista stvar, krivac je rom. jako čest slučaj na custom romovima
Mihael je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2013., 12:29   #464
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
rjesio sam sa alternativnim programom za auto brightness za storea, "lux auto brightness", odlicno radi.


zanima me jos, isplati li se zezati sa kalibracijom baterije opisane na prvoj stranici ili pomocu programa battery calibration na marketu, ili je to glupost? procitah da ta kalibracija baterije odnosno brisanje tog batterystats.bin filea uopce ne utjece na trajanje baterije
  Reply With Quote
Staro 18.03.2013., 12:33   #465
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Nisam pronašao na XDA, no ako netko slučajno naleti na tutorijal root-anja Prestigio PAP 5000, biti ću zahvalan.. Čisto da malo sa System Tuner Pro freez-am nekolicinu stock app..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2013., 12:33   #466
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Re: Android - root, instalacija custom ROM-a, Tips & Tricks

Upravo to, nakon dva skidanja sa punjaca nakon flasha novog ROM-a dobijes ispravna ocitanja.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2013., 07:16   #467
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
Re: Android - root, instalacija custom ROM-a, Tips & Tricks

To s brisanjem batterystats.bin je bio mit, potvrdiše ljudi iz Googlea. Najbolja kalibracija ti je da napraviš barem jedno punjenje do 100% nakon friškog flešanja roma/kernela.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2013., 07:35   #468
pero000
Premium
Moj komp
 
pero000's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: zlatar bistrica
Postovi: 155
pozdrav,
imam problema sa htc desire,
nakon instalacije android verzije 4.0.4 telefon se ponekad resetira sam od sebe.
Dal netko zna u čemu je problem i dal bi factory reset vratio početnu verziju sustava.
Hvala.
__________________



Gygabyte p35ds3
Core2Duo e8400
Sapphire 5770 FLEX
Transcend 800MhZ 2x2 gb
Segate 320GB
Chieftec A80 CTG-500-80P
Thermaltake V3 Black
LG W1934S 19"


pero000 je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2013., 20:03   #469
subtex
Premium
 
subtex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 328
Pozdrav

Jel ima netko ko koristi Huawei S7 slim tablet, i koji je najbolji rom za njega?
Bilo bi poželjno da sve radi (jer sam čitao da na nekim zadnjim verzijama ne radi kamera, bt i sl.)
Nikad nisam stavljao custom romove pa nisam baš upućen u to, al me ovaj Froyo ubija pa mi nema druge
__________________
Abit AB9 Pro \\ INTEL E6300 1.86Ghz & CoolerMaster Gemini II + 2X Xsilence RedWing 120mm \\ G.E.I.L PC26400CL5 2GB \\ Sapphire 3870 TOXIC 512mb
Seagate Barracuda 320GB 16mb SATA2 + 2x WD 500Gb, 16mb,SATA2 \\ DVD-RW SAMSUNG SH-W163A SATA & LITEON SHM-165S6S SATA
LCD Asus PW201 20,1" \\ Antec P160 Aluminium \\ Enermax Liberty 500W \\ MX518 + func 1030\\ Potenciometar ZALMAN ZM-MFC1 plus, sreberni 5.25"
subtex je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2013., 22:35   #470
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
To s brisanjem batterystats.bin je bio mit, potvrdiše ljudi iz Googlea. Najbolja kalibracija ti je da napraviš barem jedno punjenje do 100% nakon friškog flešanja roma/kernela.
Jeste da bome. Ja sam probao sa time i nikad ništa. Kad se stavi novi ROM, napuniti bateriju do 100%, ugasiti mob, izvaditi bateriju na 5 minuta i vratiti unutra. Tako meni lijepo radi od 100 do 1% i tad se lijepo ugasi. Kad to ne napravim, zna skočiti sa 63 na 10 % ili se ugasiti na 17% i tako slično.

Citiraj:
Autor pero000 Pregled postova
pozdrav,
imam problema sa htc desire,
nakon instalacije android verzije 4.0.4 telefon se ponekad resetira sam od sebe.
Dal netko zna u čemu je problem i dal bi factory reset vratio početnu verziju sustava.
Hvala.
Vjerojatno je ROM zaklinac koji koristiš. Factory resetom nećeš ništa dobiti. 4.0.4 ROM-ovi su skoro svi u qrcu za Desire. Vjeruj mi, tonu sam ih probao. Ako oćeš dobar i stabilan ROM, onda uzmi ovaj koji preporučujem. Meni radi odlično i niti jedan reboot nisam doživio.

Sve sam objasnio u OVOM SVOM POSTU. Lijepo sve napravi kako piše i zagarantiran ti je dobar ROM sa kvalitetnim radom. Ja ga vozim već 3 tjedna i zadovoljan sam. Nema laggova i sve radi najnormalnije.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2013., 07:29   #471
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
Re: Android - root, instalacija custom ROM-a, Tips & Tricks

Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Kad to ne napravim, zna skočiti sa 63 na 10 % ili se ugasiti na 17% i tako slično.
Zanimljivo, prosao mi je kroz ruke solidan broj hi i low end Androida i samo na Desireu mi se dogadjalo da se ugasi na 10-15% baterije. Ne sjecam se tocnog razloga ni rjesenja. Bizaran mob i odlican mob
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2013., 09:22   #472
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Zanimljivo, prosao mi je kroz ruke solidan broj hi i low end Androida i samo na Desireu mi se dogadjalo da se ugasi na 10-15% baterije. Ne sjecam se tocnog razloga ni rjesenja. Bizaran mob i odlican mob
Meni se to događalo kad sam tovario 2.3.X Đinđerbred ROM-ove. Pogotovo RunnyROM i Aurora seriju.
Onda sam napunio mob do kraja, napravio kalibraciju sa onim Bateri-kalibratorom sa Google store-a, ugasio mob, izvukao punjač i maknuo bateriju.
Nakon 5 minuta palim mob, čisto iz navike obrišem battery-stats i onda je OK. Događalo se samo kod instalacije novog ROM-a.

Na ovom JB ROM-u koji imam sada, nisam zapazio bilo kaj slično jer sam to sa baterijom napravio odma. Tu i tamo mi dođe do 3% i onda se ugasi, ali to je mila majka kak je prije znao

Jedno je sigurno, taj mob nikad neću prodat. Sad mi najvjerojatnije dolazi jedan 5,3" quad core kinez (o tome više ako/kad dođe) u temi za mobitele, ali Desirea se neću riješiti.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2013., 09:28   #473
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
Re: Android - root, instalacija custom ROM-a, Tips & Tricks

Osobno bi volio nabaviti jednog Desirea amoledca, cisto da ga imam jer je to bio valjda jedan od boljih mobova koje sam imao. Odmah nakon Nokije E71
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2013., 09:33   #474
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Osobno bi volio nabaviti jednog Desirea amoledca, cisto da ga imam jer je to bio valjda jedan od boljih mobova koje sam imao. Odmah nakon Nokije E71
Koja je razlika? Ja imam PVT4 i siguran sam da to nije AMOLED. Nisam nikad to previše proučavao. Samo sam negdje vidio da se radilo o PVT1 seriji. Ali isto tako sam vidio da su i PVT1 najviše rikavali, tj. matične ploče.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2013., 09:38   #475
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
Re: Android - root, instalacija custom ROM-a, Tips & Tricks

Amoledac? Ima amoled ekran i to je to. PVT1 i PVT4 modeli su u pocetku bili razliciti, ali s vremenom su se alati za s-off i recovery konzole prilagodili tako da se brzo izgubila ona nekompatibilnost medju modelima. A o rikavanju ne znam nista, nisam to vidio. Moj bivsi je bio PVT1 amoledac.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2013., 20:50   #476
bucgal
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: osijek
Postovi: 1
kupio sam rootan htc desire, i nakon nekoliko mjeseci mi se ugasio, i pri paljenju stoji na kod loga android.

Kada sam ga pokusao vratit na tvorničke postavke, stalno mi je izbacivao cant mount sd card
Preko adaptera sam ubacio karticu u komp, formatiro ju
Na mobu je s-off
pokušao sam ga vratit na s-on, i onda na tvorničke postavke, ali kad ubacim pb99img neče mi ga očitat, izbacuje no image

Jel imao ko nešto slično? i jel zna ko kakvo rješenje.

Znači nemogu upalit mobitel, mob neće oćitat karticu, i neće pokrenit pb99img. (downgrader)
Nerazumijem se u rootanje, nisam nikad radio, sve što sam pokušavao sam našao na netu, zato baš i nisam najbolje mogao objasnit kvar.
bucgal je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2013., 21:28   #477
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Google Nexus S, ili Samsung Nexus S (GT-i9020a), pomoć sa rootanjem i custom romom

Bok ekipa, znam da postoji tema samsung mobiteli, ali pošto je preogromna, jednostavno se ne mogu snaći.
Treba mi pomoć sa ovim mobom, volio bih mu probati staviti neki custom rom, jer mislim da ovaj mob ima softverskih problema sa stock romom.

Dakle, mob je kupljen u Kanadi, buraz ga je tamo koristio nekih 2 mjeseca, no nije bio zadovoljan njime, kaže da mu blackberry ima puno bolji signal po planinama.
Poslao je mob meni, a ja sam otkrio da mob nema problema sa signalom, već se događa slijedeće:
npr. 10 poziva će primiti i poslati normalno, a onda mu odjednom valjda zvučnik u slušalici zablokira. Pozovem nekoga, samog sebe na drugi mob, ili nekog drugog, i imam samo tišinu u slušalici, dok onome koga zovem normalno zvoni telefom. U slučaju i da se javi, niti ja njega čujem, niti on mene.

Problem mogu ukloniti jedino gašenjem mobitela i vađenjem baterije, samo gašenje nije dovoljno.

Zato vas molim da mi pomognete te da ne zaključavate ovu temu ili ju prebacujete u nekakvu grupnu.
__________________
D-I-A-B-L-O je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2013., 21:40   #478
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Imas li instaliran Viber?
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2013., 21:56   #479
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Ne, nemam ništa, mob je čist. Dapače, kad sam skužio šta se događa napravio sam factory reset.
__________________
D-I-A-B-L-O je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2013., 09:48   #480
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor bucgal Pregled postova
kupio sam rootan htc desire, i nakon nekoliko mjeseci mi se ugasio, i pri paljenju stoji na kod loga android.

Kada sam ga pokusao vratit na tvorničke postavke, stalno mi je izbacivao cant mount sd card
Preko adaptera sam ubacio karticu u komp, formatiro ju
Na mobu je s-off
pokušao sam ga vratit na s-on, i onda na tvorničke postavke, ali kad ubacim pb99img neče mi ga očitat, izbacuje no image

Jel imao ko nešto slično? i jel zna ko kakvo rješenje.

Znači nemogu upalit mobitel, mob neće oćitat karticu, i neće pokrenit pb99img. (downgrader)
Nerazumijem se u rootanje, nisam nikad radio, sve što sam pokušavao sam našao na netu, zato baš i nisam najbolje mogao objasnit kvar.
Ako znaš engleski, ovo je stranica za tebe.

LINK
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na