Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 16.01.2008., 13:31   #61
pimpinjon
Premium
Moj komp
 
pimpinjon's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 306
Već ima 1000 tema na kojim a se ljudi koji oče tt žele čut najveće hvale o tim kučištima. mislim večini ljudi (naglašujem većini, ne svima) tt ima najbolji dizajn, a da je kvaltitetan, nije. cijene su prenapuhane. ja osobno imam armor jr. i uzeo sam ga isključivo zato jer je ljep(barem meni), a za nekvalitetu sam bio spreman preuzeti odgovornost. tako bi trebo i ti. ak ti je taj sporano zbilja tolko ljepši od svih ovih preporuka i zanima te samo dizajn, uzmi ga. makar moram dodat da ovaj moj armor nije uopče loš, makar je tool free bulšit i ima još nekih malih nedostataka, ali sveukupno je dobro.. i nemože sad neko meni pričat kak sam pogriješio što sam ga kupio, kak je nekvalitetan i slično, jer mi kvaliteta uopče nije bila tolko bitna. no ak ti je to baš bitno, možeš otpisat tt.
pimpinjon je offline  
Staro 16.01.2008., 14:10   #62
Tekla
Premium
Moj komp
 
Tekla's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: livno
Postovi: 1,065
kuciste je odlicno. mogu ljepo stat sve grafe kako oce. ima mjesta i dosta je tiho. mozda je samo cjena previsoka ali sta je tu je. ja sam osobno prezadovoljan kucistem.

dule neznam o kakvom proklizavanju sarafa ti pricas??? ti mozda silujes to kuciste pa si ga reazvalio vec?????? imam ga vec par mjeseci i nema opce problema sa sarafima.
__________________
Tekla je offline  
Staro 16.01.2008., 16:43   #63
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Fleks, ono odbij od tema o TT-u. To nikad ne završi dobro, a i nema smisla raspravljati o ukusima i sličnim stvarima stoga...
tor je offline  
Staro 16.01.2008., 16:47   #64
pimpinjon
Premium
Moj komp
 
pimpinjon's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 306
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
tisucu tema o TT.cu i uvijek prica ista de ljudi zaboravite trazit misljenja o kucistima to je cisto stvar ukusa sad po pitanju kvalitete tj nekvalitete se da raspravljat ali stvar sto neko voli da bljesti dok drugi voli veliku bijelu plasticnu kutiju druga stvar i o tome se ne raspravlja
napokon neko kaže nešt pametno.
trebalo bi zabranit da se otvaraju teme o tt kučištima jer to uvijek vodi u beskonačnu svađu tt-ovaca i antitt-ovaca.
pimpinjon je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na