Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.07.2007., 13:06   #31
KnezTame
Premium
 
KnezTame's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 489
Ovak:

1. pogledaj u Evenet vieweru koje greshke ti baca, odnosno koji dio hardwarea/softwarea/Drivera radi probleme

s tim ces si suziti moguce uzrocnike

za doc u event viewer: CP > Performance and Maintenance > Administrative Tools

2. ako si reko da su ti problemi poceli s novim ramima, ko sto ti je ekipa rekla trebas isprobati s promjenom rama.
Toja metoda, koju si isprobao nie dobra, vec koristi sljedecu; uzmi samo jedan keks, te ga stavljaj u utore redom.
Na taj nacin eliminirat ces bilo utore, bilo odredjeni keks

3. s obzirom da ti javlja sleep mode, moze biti i graficka.
Odi na www.guru3d.com skini si od tam neke starije drivere pa probaj s njima

4. driveri za chipset, vidim da to nisi nista diro, pa probaj i njih novije
__________________
Poslije BSG-a sve je glupo
KnezTame je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2007., 15:00   #32
goGAMERo
Premium
 
goGAMERo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Mostar
Postovi: 48
Evo malo sam čačkao po ovom event vieweru, odem pod applications i uvjek mi pišu errori za one igre koje mi rade, a većinom imam pun qurac nekih "informacija", a pod category mi piše "none"...

Što se tiče ram-a pokušao sam dosta toga, i još ću jednom.

Samo da napomenem još jednom, recimo u Fearu, CoD-u 2 i Hitmanu novom mi se dogodilo da bi mi se nakon par minuta igranja ekran zaledio i na njemu se pojave kao neki sićušni windows logoi, i nakon par sekunda ,ako pokušavam se izvući sa ctrl+alt+delete PC se sam restarta, a jednom sam se uspio izvući da desktop i sve mi je onako bilo šareno u nekim čudnim bojama u 640 x 480 rezi i pisalo mi je nešto kao "nv4disp driver has stopped working normaly, please reebot your system"
goGAMERo je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2007., 12:46   #33
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Citiraj:
Autor goGAMERo Pregled postova
Evo malo sam čačkao po ovom event vieweru, odem pod applications i uvjek mi pišu errori za one igre koje mi rade, a većinom imam pun qurac nekih "informacija", a pod category mi piše "none"...

Što se tiče ram-a pokušao sam dosta toga, i još ću jednom.

Samo da napomenem još jednom, recimo u Fearu, CoD-u 2 i Hitmanu novom mi se dogodilo da bi mi se nakon par minuta igranja ekran zaledio i na njemu se pojave kao neki sićušni windows logoi, i nakon par sekunda ,ako pokušavam se izvući sa ctrl+alt+delete PC se sam restarta, a jednom sam se uspio izvući da desktop i sve mi je onako bilo šareno u nekim čudnim bojama u 640 x 480 rezi i pisalo mi je nešto kao "nv4disp driver has stopped working normaly, please reebot your system"
ajd ovako napravi:
srusi windowse, i samo instaliraj drivere bez ikakvih programa
zatim instaliraj neku igru koja ti se rusila, npr cod2
i onda vidi kako se ponasa pa javi rezultate

btw, mislim da te softwer ***e
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2007., 13:04   #34
mitzek
Prigorec po defaultu
Moj komp
 
mitzek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Pušća Gornja
Postovi: 1,335
driver cleaner..

očistiti sve drajvere iz kompa,staviti zadnje sa sajta i probat onda..

skini si dc sa guru3d-a ,instaliraj i počisti sve drajvere od grafe koji su ti prikazani,restart,lupi mu čiste nove i MORA radit...

2. a koje napajanje imaš,lepi dečec?
__________________
slikce:http://my.opera.com/Mitzek/blog/

sig na dijeti..,bolje on nege JA......
mitzek je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2007., 13:45   #35
goGAMERo
Premium
 
goGAMERo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Mostar
Postovi: 48
Evo samo da javim, da sam probao sada i sa DVI kablom i ništa naravno!

Inače imam Chiefteca 450W kupljen prije mjesec dana u Ve-Milu u Splitu.
Mislim da je i previše za moju konfu to!

Što se tiče Winsa, nanovo instalirani prvo što sam probao su igre bez instaliranja ikakvih programa osim drivera i directx-a.

Inače uvjek drivere čistim driver cleanerom pro!
goGAMERo je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2007., 14:09   #36
KnezTame
Premium
 
KnezTame's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 489
E pa to di imas te errore, kliknes na error s desnom tipkom misha i properties.
Onda ti obicno napise kaj je uzrokovalo error, tj koji device, software ili driver.

s obzirom da ti javlja nv4disp driver has stopped working normaly, please reebot your system garant su driveri od graficke.

Ajd malo poslikaj ti nama to sve kaj imas, znaci printscreen od event viewera system, pa propertise od errora, pa properties od drivera od graficke.

BTW koje si drivere od graficke koristio?

Probaj isto instalirat nove drivere od maticne, odnosno od chipseta...
__________________
Poslije BSG-a sve je glupo
KnezTame je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2007., 08:44   #37
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
ako ti dosada ovo sve sto smo nabrojali nije radilo onda probaj sflešat bios od ploče i onda probaj, možda pomogne jer ti ploča možda ima problema sa adresiranjem sva 4 keksa memorije.

meni se to dešavalo na perlici od intela kad sam pukno 4x 1gb rama

EDIT: vidim da imas 3 keksa, al nema veze, sflešaj ploču

btw, reko si da si sve probo (novu tipk, miš, zvučnike, monitor,....) a jedino što nisi mjenjo su cpu i ploča. probaj zavrtit neki bench program za cpu, pa vidi,


ako ti fleš biosa ne pomogne, moje mišljenje je da te ploča ***e, ako imaš jamstvo reklamiraj i reci da ti se ruši komp u radu sa tom pločom, dok sa drugom radi sve ok, to će proć i dat će ti drugu ploču

i onda još ako možeš nadoplati il uzmi neku drugu ploču i mislim da ćeš onda jedino tako rješit probleme

btw, ako imas kojeg frenda da ima neku 775 ploču zamoli ga da staviš svoj proc da ti ga istestira, jer da nije možda do njega?

EDIT 2: probaj nabavit od nekog neke druge rame da pašu na tvoju ploču pa vidi kak će radit, jer možda ti se rami i ploča kolju?


mislim da su ti ovo jedine prostale solucije sto sam nabrojo, kreni od testiranja proca na drugom kompu, možeš usput i rame istestirat, a ako se to pokaže ispravnim, onda znaš da je problem u ploči

javi rezultate,
pozdrav


EDIT 3: a ***iga, onda probaj nekako da nađeš nekog ko ima taj socket pa da isprobaš cpu, al probaj sflešat ploču jer možda stvarno pomogne

Zadnje izmijenjeno od: Cuky. 19.07.2007. u 09:32.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2007., 09:29   #38
goGAMERo
Premium
 
goGAMERo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Mostar
Postovi: 48
E hvala na savjetima, no vidjeti cu kolko toga mogu uciniti još, kažem ti, sada imam samo 1 GB DDR2 stick i to onaj koji mi je došao kada sam kupio PC i opet imam te probleme, dakle sumnjam sad da je nešto RAM-u. Što nisam pokušavao, nisam novi HDD, ploču i proc, ovo ostalo manje više sve i ne ide. Garancija mi je evo istekla prije koji dan, tako da sada neam love za ploču.

Što se tiče ideje da probam drugi proc nemoguće, jer ovdje u vuko***ini kojoj živim P3 proci su još aktualni, tako da ništa od toga...

No već ću nešto pokušati i još se raspitati jer ovo je stvarno ***eno nevjerovatno!
goGAMERo je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2007., 16:57   #39
goGAMERo
Premium
 
goGAMERo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Mostar
Postovi: 48
Evo ja sada probao jedne starije drivere za grafu, al se nisu željeli instalirati, pialo mi nešto kao nije taj driver kompatabilan ovo ono, i ja lijepo instalirao neke starije drivere i skinuo za ASUS-ovog sitea najnovije drivere za moj chipset.

To instalirao, restartao PC, ušao u Test Drive UnLimited radio mi 10-ak min bez problema, ja izišao iz igre i pokrenuo Dreamfall, i nije prošlo 10 sekundi, opet standarni problemi, ja restartam PC i odem u event viewr i evo što mi je javilo kad mi se to srušilo

Citiraj:
Windows saved user SHARAVAN-AD2272\Gogo registry while an application or service was still using the registry during log off. The memory used by the user's registry has not been freed. The registry will be unloaded when it is no longer in use.

This is often caused by services running as a user account, try configuring the services to run in either the LocalService or NetworkService account.

For more information, see Help and Support Center at http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp.

Piše mi još pored toga;
Source:Userenv
EVENT ID: 1517



w00t ?
goGAMERo je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2007., 11:23   #40
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
heh gazda bit ce da je do softwera, iso sam trazit sta je, al u microsoftu vele da je to uzrokovo neki sw, tj program.

koje win imas?
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2007., 12:11   #41
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Ma, to je prilično bezazlena greškica. Nema veze s tvojim problemima. Može je uzrokovat skoro bilo što od softvera (najčešće antivirus, ali može biti bilo što što koristi tvoj user profile) , ali tek pri pokušaju da win odlogira trenutnog usera.

Nego, samo za provjeru :
Citiraj:
Autor goGAMERo Pregled postova
Normalno da sam uštekao kabel dodatni
To je bilo za grafu. Onaj dodatni na matičnoj je isto uštekan?
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2007., 15:04   #42
goGAMERo
Premium
 
goGAMERo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Mostar
Postovi: 48
Ne razumijem koji dodatni u matičnu, jel mi možete bar pokazat na primjeru matične, nadam se da sam sve oke uštekao, al možda može biti da nisam nekaj u matičnu!?
goGAMERo je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2007., 15:30   #43
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Citiraj:
Autor goGAMERo Pregled postova
Ne razumijem koji dodatni u matičnu, jel mi možete bar pokazat na primjeru matične, nadam se da sam sve oke uštekao, al možda može biti da nisam nekaj u matičnu!?

imas npr matičnih ploča koje zahtjevaju normalni molex da se posebno pristeka na njih itd.

na to je vjerovatno mislio.

btw, dobro pročitaj manual od ploče.

edit: imas upute na njihovom site-u kako flashat ploču.

al evo budem ti probo pomoć:
1. odeš na asusovu stranicu i nađeš svoju ploču, odabereš drivers, nađeš bios, skineš zadnji (pored svakog piše datum kad je izdan)

2. onda kad skineš taj fajl, odzipaj ga, stavi na disketu il na usb flash

3. restartaš komp, uđeš u bios, i na zadnjoj stranici il predzadnjoj imaš opciju ASUS EZ FLASH (tako nešto, il slično tome, većina novih asus ploča to ima ak se nevaram)

4.kad uđeš u taj program prvo napravi backup starog biosa sa ploče na floppy il na flash, zatim on ti ponudi da izabereeš sa koje lokacije ćeš uploadat novi bios (možeš uzet cdrom, floppy a, i usb ak se nevaram)

5. kad nađeš novi bios odabereš njega, on će te pitat dal želiš flashat, odgovoriš sa da, i pustiš ga da se fleša

6. kad završi sa flešom on bi ti trebo reć gotov sam, idem sad napravit restart

7. kad napravi restart uđi u bios i loadaj OPTIMIZED DEFAULTSE (ili LOAD DEFAULT)

8. spremi promjene i izađi, uđi u win i to bi trebalo bit to, pa onda javi rezultate

EDIT2: ako ovo nemožeš zapamtit zapiši si sastrane da nebi nešto za***o, sretno

Zadnje izmijenjeno od: Cuky. 20.07.2007. u 15:54.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2007., 15:40   #44
goGAMERo
Premium
 
goGAMERo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Mostar
Postovi: 48
Inače imam win xp sp2, al evo sad me opet ***e.

Nemogu vjerovat, OverLord igra koja mi inače radi bez beda, sada je pokrenem i na loading screenu se sruši i opet moram restartat, e pa stvarno više pojma neam do čega je. Probao sam danas flashat bios preko asus update programa, ali očito ga nisam ni fleshao, jer ne znam što odbarati ja odabrao opciju, update bios from internet i skinuo mi ponovno isti program...

Bogte' ono stvarno ne znam više što ću...!?!?!
goGAMERo je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2007., 16:07   #45
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Pvećaj malo napon procesora ako nisi...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2007., 16:19   #46
DDTdoo
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: pula
Postovi: 85
pravi problem ti je u temperaturi čipseta,
probaj ovo i vidjet ćeš da radi a nećeš potrošit ni kune, skini jedan bočni poklopac, stavi jedan veliki kućni ventilator ako imaš ili ako nemaš uzmi fen za kosu ali bez grijanja, i puši po mb-u, upali komp nakon par minuta i igraj se,
kad potvrdiš ovu dijagnozu počni razmišljat o ventilatoru - moja preporuka bigtajfun jer osim proca hladiš i sve oko njega, konde i čipset, je dino šta košta cca 300kn,

btw, stavi samo onu prvu memu koju si imao i pazi da nisi zeznuo utore tj da ti dualkanal radi kako treba

pazi i da ti hd nije vruć, tj stavi vent da puše i po njemu,
temp možeš vidjet iz everesta
DDTdoo je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2007., 16:55   #47
goGAMERo
Premium
 
goGAMERo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Mostar
Postovi: 48
A može vala svašta biti.


Nego, taj postupak flashanja mi je nekako kompliciran, pročitao sam upute u manualu ploče i lijepo piše da to sve ide bez problema preko ASUS Update programa, ja sve radio kako piše u manualu, i najnoviji bio mi nađe i piše mi pod obisom bios-a "fix id PCB compatatible" tako nekaj i ja stavim taj i napuni mi se ona traka do kraja i onda mi izbaci unable to "decompress file, please try later", probao sam 2 puta i neće.

Nego, probat ću BIOS skinuti s stranice taj, pa ga flashati preko druge opcije, no recite mi dali kada skinem BIOS moram li ga spremiti na disketu ili mogu jednostavno loadati ga sa HDD-a i onda pokrenuti flash preko ASUS update programa?
goGAMERo je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2007., 18:49   #48
goGAMERo
Premium
 
goGAMERo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Mostar
Postovi: 48
Evo već sam 4,5 puta pokušao flashat preko ASUS Update programa sa različitih servera i neće nikako u PM, uvjek mi ovo javlja!

goGAMERo je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2007., 19:40   #49
gorluk
Čovjek
Moj komp
 
gorluk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,156
Gle, uvijek je bolje flashati BIOS s floppya, nego preko tog Asus Update-a.

Doduše nisam siguran da je u tvom slučaju problem u BIOS-u, ali ako već flashaš BIOS onda napravi preko diskete. Ne znam što ti je tu komplicirano?
gorluk je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2007., 20:34   #50
goGAMERo
Premium
 
goGAMERo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Mostar
Postovi: 48
A puno mi je toga komplicirano, par ljudi mi je reklo da rade isto prek wins-a i da nema problema, a plus riješim stvar u par clickova, a inače odkada sam kupio novu grafu i napajanje ištekao sam floppy iz kućišta, mislim da mi više ne treba, nadam se da to ne stvara nikakve probleme
goGAMERo je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2007., 15:05   #51
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor goGAMERo Pregled postova
Ne razumijem koji dodatni u matičnu, jel mi možete bar pokazat na primjeru matične, nadam se da sam sve oke uštekao, al možda može biti da nisam nekaj u matičnu!?
Ovo je tvoja ploča, a strelicom je označen dodatni konektor:




Ako to nisi uštekao, divota je da si sustav uopće digao, a kamoli nešto drugo.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2007., 16:45   #52
goGAMERo
Premium
 
goGAMERo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Mostar
Postovi: 48
OMG, čuj jesam li? Pa naravno da da, to sada još veći problemi.

Danas mi se 2 puta dogodilo da kad je PC bio na sleep modu, ja došao da ga ponovno pokrenem, pritisnem neku tipku, i samo mi se lijepo restarta PC sam od sebe!

Onda recimo, TDU mi radi na 800 x 600 bez problema, ako stavim veću rezu ruši se, dreamfall nije radio nikako, ja lijepo igru pobrisao i instalirao ju u My Documents i radi ***ački.

Ovome stvarno nema kraja, a vidim da kutiji od grafe piše essential vista, može li mi se desiti neka nekompatabilnost s xp-om... !?
goGAMERo je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2007., 10:24   #53
goGAMERo
Premium
 
goGAMERo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Mostar
Postovi: 48
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
Pvećaj malo napon procesora ako nisi...

Ne kužim se baš u to, pa bih molio da mi objasnite što time postižem?
goGAMERo je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2007., 10:29   #54
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Citiraj:
Autor goGAMERo Pregled postova
Ne kužim se baš u to, pa bih molio da mi objasnite što time postižem?
ako ti se npr komp rusi, kao tebi (cim pokrenes nesto zahtjevnije) onda probas dic malo napon procesoru tako da znas da je stabilan
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2007., 11:42   #55
goGAMERo
Premium
 
goGAMERo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Mostar
Postovi: 48
Eh, evo ja instalirao brdo starijih igara, uglavnom iz '99 - '02 godine i sve rade bez problema! Recimo dosada nisam imao niti jedan fps da mi se ekran nije sledio, a recimo UT 99 radi normalno...

Moram još ovo napomenuti, ima jedno tjedan - 2 tjedna, da sam primjetio da mi se katkada kada PC dižem sa sleep moda, umjesto da me vrati u windouze, pc se jednostavno sam od sebe restarta, a jednom mi se dogodilo da sam na brzaka dok sam ga dizao iz sleepa vidio plavi neki ekran onako na sekundu i opet je uslijedio restart!?

Mene pomalo strah da me novo napajanje ne ***e dodatno, jer ovo mi se prije nije događalo da mi se sa sleepa rr-a PC, inače što se tiče RAM-a, samo mi je ona moja orginalna pločica od 1 GB u kućištu!

Baj d vej, poslikao sam vrijednosti iz speedfan-a

goGAMERo je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2007., 17:45   #56
goGAMERo
Premium
 
goGAMERo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Mostar
Postovi: 48
Pozdrav svima ponovno, nisam se javljao dugo u ovaj topic, evo da kažem par riječi!

Bit će da se neki qurac pregrijava, kako je počelo hladnije vrijeme, tamo negdje o 9-og mjeseca, niti jednom mi se nije srušio, sve do neki dan dok nisam počeo grijati, recimo stavim radijator na 1,5 da mi malo zagrije sobu, tj. na optimalnu temp a ono se ugasi pc OMG, doduše ovaj put recimo nakon pola sata igranja, stvarno mi je ovo čudno, pa bih molio ako mi još šta možete sugerirati!?
goGAMERo je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2007., 18:31   #57
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
1. Provjeri dali ti hladnjak dobro "lezi" na procu. Skini ga i pogledaj otisak na zvaki/pasti i usput ocisti bazu hladnjaka i proc pa nanovo nanesi pastu na proc ali tanko, tanko.

2. Baci oko u bios da ti nije slucajno kakva shutdown temperatura postavljena na nisku vrijednost.

3. Pokusaj se cesce javljat, a ne svakih mjesec/dva
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je online   Reply With Quote
Staro 08.11.2007., 18:54   #58
Delta S4
She`s back...
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 983
Citiraj:
Autor nino Pregled postova

3. Pokusaj se cesce javljat, a ne svakih mjesec/dva
Ma to vam je on dao vremena da razmislite

Pregrijavanje je prvi izbor. A možda ta grijalica uzrokuje nekakva kolebanja napona?
Delta S4 je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2007., 12:21   #59
goGAMERo
Premium
 
goGAMERo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Mostar
Postovi: 48
A ne znam ni sam, rijetko mi sada radi probleme, al zelio bih se pripremiti za ljeta, a moze li biti problem sto mi je pc prilicno pribijen, ono ima lufta jedno 10 cm s boka i odzada!?
goGAMERo je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2007., 12:43   #60
Ovca
KozajeZakon.
Moj komp
 
Ovca's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 303
pola metra ga odmakni sa svake strane da moze disat ovako ti vraca sav topli zrak iz ispuh natrag u kuciste...
__________________



Ovca je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na