Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.09.2014., 22:57   #31
Rabuso
Who dares,wins.
Moj komp
 
Rabuso's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 38
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Sad kad si baš spomenuo tenisice za trčanje.
Vidim hrpu tih Najkica po 30-40 dolara. Kopirke sto posto, no kakve su Jesi isprobao?
Makar po "recenzijama" čovjek bi rekao da se radi o originalu
Kupio sam 4 para salomon speedcross 3 tenesica i nemogu vjerovati da su tako dobre. Išao sam u hervis nakon toga da ih usporedim i nema razlike.
S time da tih tenesica ima puno vrsta i desilo se da sam umjesto tenesica za treking dobio tenesice za trčanje bez gore-texa. Ali ostala 3 para su bila kako sam naručio. Original ili ne vrhunske su i koristim ih redovito .

Nadalje kupio sam fake mamutovu jaknu i arcteryx hlače za skijanje/planinarenje.
I jedno i drugo je gore-tex isprobano u Kamniško-Savinjskim Alpama (Grintovec) i nemam apsolutno nikakvu primjedbu osim one finalne izvedbe i jednog i drugog koja mi osobno ne smeta.

U usporedbi sa original stvarima koje posjedujem gore-tex ova dva fakea nisu po ničemu lošiji osim što kštaju 30-ak $.

Moja impresija je da kinezi prodaju to na crno jer puno puta prateći određene oglase sam došao do zaključka da isti nestaju i pojavljuju se u nekim drugim kategorijama dok ih ne nađu.
Salomon i ostali nedozvoljavaju da se prodaju mimo njih,a prodaju .

Na 4 para tenesica sam platio 200kn carine ako se dobro sjećam
Rabuso je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2014., 23:22   #32
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Citiraj:
Autor Rabuso Pregled postova

Na 4 para tenesica sam platio 200kn carine ako se dobro sjećam
Znači na carini ti nisu stvarali probleme iako su tenisice koštale par desetaka dolara?

Baš gledam te neke tenisice i jeftine su, taman za teretanu i ovak bi super došle. Samo mi bed naručit zbog carine, da mi ne stave da je fejk roba pa plaćat uništavanje još.
Juice je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na