Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.10.2009., 10:24   #1
Pumpkin
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: BiH
Postovi: 36
ITAcademy

http://www.it-akademija.com/

Sta mislite o ovome i ima li ko da pohadja ovo?

Navodno se dobije Cambridge certificat!!!
Pumpkin je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2009., 11:48   #2
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Što ti konkretno znači Cambridge certifikat, i kako država gleda zakonski na to ?
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.10.2009., 12:31   #3
Pumpkin
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: BiH
Postovi: 36
Citiraj:
Autor m4dm4n Pregled postova
Što ti konkretno znači Cambridge certifikat, i kako država gleda zakonski na to ?
navodno vazi svugdje u svijetu...

ali isto nevjerujem sve sto pisu... zato sam se nadao da ce naici neko ovdje ko zna nesto o ovoj akademiji
Pumpkin je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2009., 12:37   #4
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Pumpkin Pregled postova
navodno vazi svugdje u svijetu...
Pa dam ti ja svoj certifikat pa će važiti svugdje u svijetu. Poanta je da li vrijedi ikaj kod poslodavaca.

Mislim, prema onom kaj spominju čini se fora ako se baviš nekom strukom izvan računalstva pa možeš to imati kao neku potvrdu tvog znanja koja će ti komplementarno stajati u CV-u. Ali više od toga mislim da nećeš dobiti. Kod nas sigurno!
  Reply With Quote
Staro 12.10.2009., 14:08   #5
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Kamara naših poslodavaca blagonaklonije gleda na razne certifikate nego na neku formalnu naobrazbu koju dobivaš na fakultetu.Idealno je naravno kada imaš i jedno i drugo.U svakom slučaju služi kao potvrda da si ti ipak neke ajmoreć,dodatne zadatke uspješno završio što govori u prilog tvojim radnim navikama.Te certifikate ti kod nas daje i Ivora,mislim da se radi o istome,jer to nije Cambridge diploma,da se nebi zajebo
Sigurno ti neće odmoć,da rezimiram,sad je samo pitanje koliko košta.
žile je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2009., 14:56   #6
Pumpkin
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: BiH
Postovi: 36
Citiraj:
Autor žile Pregled postova
Kamara naših poslodavaca blagonaklonije gleda na razne certifikate nego na neku formalnu naobrazbu koju dobivaš na fakultetu.Idealno je naravno kada imaš i jedno i drugo.U svakom slučaju služi kao potvrda da si ti ipak neke ajmoreć,dodatne zadatke uspješno završio što govori u prilog tvojim radnim navikama.Te certifikate ti kod nas daje i Ivora,mislim da se radi o istome,jer to nije Cambridge diploma,da se nebi zajebo
Sigurno ti neće odmoć,da rezimiram,sad je samo pitanje koliko košta.
kosta 3000km (12000 kuna)

ali dobro kazete, ovdje se sigurno moze nauciti i dodatno moze pomoci pri zaposlenju...

hvala svima na odgovorima!!!
Pumpkin je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2009., 13:40   #7
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,342
Ivora

Čisto informativno...

http://www.ivora.hr/

Kako vam se čini Cambridge International Diploma? Jel bi bilo kakve koristi od toga s obzirom na cifre?
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2009., 23:03   #8
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
Čisto informativno...

http://www.ivora.hr/

Kako vam se čini Cambridge International Diploma? Jel bi bilo kakve koristi od toga s obzirom na cifre?
Gle.....nemam pojma sta da mislim o tome. Jednostavno mi izgleda kao neka fora "prkvalifikacij".....samo sto se doda neki tzv. "Cambridge" u radnoj knjizici.
Koliko to vrijedi.......a gle, ako imas vremena i novaca (IMHO nije puno love, pogotovo kada vidis da ti daju na 10 rata + netbook na "poklon" ) ne vidim zasto ne bi otisao.

Na sta si tocno mislio tj. na koji "smjer"?

Prvo cu sada rijesiti Cisco sto cu vise tj. dalje moci i nakon toga kada bude vise info o ovome mozda kasnije to upisem. Sve ovisi o reakcijama ljudi nakon sto to zavrse, ali mi je stvarno upitno kako poslodavci kod nas gledaju na to i dali im to bilo sta znaci.

Upisi pa javi dojmove nakon sto zavrsis, tako da ja znam kada budem eventualno jos nesto upisivao.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2009., 07:30   #9
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,342
Pa...razmišljao sam o PHP smjeru ili Network Administration...
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2009., 09:51   #10
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
Pa...razmišljao sam o PHP smjeru ili Network Administration...
Hmmm....prvo cu rijesiti Cisco i ako ovo bude ok mozda i to rijesim posto imam slobodnog vremena ako su predavanja npr. vikendom.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.10.2009., 10:05   #11
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor win32 Pregled postova
Hmmm....prvo cu rijesiti Cisco i ako ovo bude ok mozda i to rijesim posto imam slobodnog vremena ako su predavanja npr. vikendom.
Možda da si razmisliš radije nastaviti sa CISCO-om dalje... ? Meni je to puno logičniji korak od ovog...
  Reply With Quote
Staro 15.10.2009., 17:44   #12
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Možda da si razmisliš radije nastaviti sa CISCO-om dalje... ? Meni je to puno logičniji korak od ovog...
Bio bih stvarno biser da ostanem na CCNA tako da je nastavak logican sljed....

Ovo sam rekao eventualno nakon Cisca posto ce mi na sam Cisco otici dosta vremena. Na CCNA 7 mj., a za ostalo cim dam ovaj certifikat.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2013., 20:59   #13
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
Dobro vece kolege. Nisam našao neku sličniju temu pa bih vas ovdje upitao da ne otvaram novu. Naime vidio sam te cambridge diplome koje se mogu dobiti u Ivori. I sad me zanima ukoliko je netko išao u tu školu i vrijedi li što? Ima li kakve koristi u Hrvatskoj i van nje s tim?
Konkretno me zanima management i nešto na temu ljudskih resursa. Inače studiram ekonomiju i zaista volim to što studiram, pa bih pokušao malo proširiti vidike
Hvala.
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2014., 11:58   #14
GrAviTy
Banned
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sweden
Postovi: 255
Evo cisto da malo pokrenem temu.
U Ivori sam upisao 2011 clait plus mrezni admin.,ugl tečaj je kostao 15000kn sa upisninom i diplomama.
Za sve one koji planiraju polagati Clait diplomu neka odmah odustanu,a sada cu reci zasto.
Znaci u ugovoru vam lijepo sve pise da ce vas skola educirati bla bla bla,za clait nisam dobio nikakvu skriptu,samo knjiga za mrezni admin., na moji upit kako cu znat sta me ceka na ispit, bilo mi receno da je to sve u ovoj knjizi,ja rekao ok ajde.
Dodemo na ispit za clait,daju nam ispit i naravno nitko nema pojma, a lijepo receno sve je u knjizi haha,na kraju kad smo se pobunili profesor nam dopusti da prepisujemo,istrazujemo,zajednicki si pomazemo itd....
I ajde cekam ja rezultate,prode godinu dana,svakih par mjeseci zivkam ovi stalno odugovlace,uskoro ce ili dugo se ceka da bi na kraju cak i priznali da nemaju pojma sta je s mojim ispitom.
Ali dosao je i taj dan 10.09.2014 dobim poruku da su stigli rezultati od clait-a i nazalost ja nisam posao,dobro nazovem skolu objasnim situaciju kako je bilo itd. naravno njima je jako zao ali nemogu nista,pitam gdje mogu dobiti uvid o ispitu eh to oni nemaju a posto ispiti dolaze in engleske,tj nekakva cambridge ustavnova za ispite njima nedaju pravo uvid za ispit nego cisto mogu dobiti rezultate tko je prosao,i sada se ja pitam tko tu koga?
Neznam sto da ucinim? Razmisljam angazirati nekakvog odvjetnika,kao prvo nisu se drzali ugovora,ja educiran za sve nisam,a bitno da samo clait kosta 9000kn cirka.
GrAviTy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na