Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 07.09.2006., 09:30   #61
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
o kakvoj ljubaznosti pricamo , u Njemackoj i Austriji po velikim centrima te trgovci ne hebu 2% , on je placen da je roba slozena i dostupna , i ti si ili uzmi ili ne , a u manjim trgovinama je sve na princpiu reci kaj oces , plati i nosi , krenes trgovca gnjaviti sa podpitanjima i covjek te odpili sa oprostite , tu vam je proizvod i pogledajte , imam iza vas drugog kupca . tako ide vani ,a ne po utopijskim pricama gastabajtera da te vani trgovac nosi na ruci i brise ti nos kad kihnes.
hehhe , papirnati distancer

Razumjem covjeka ak je ljut , ali jer ovaj topic ima smisla , jer misli da ce njime promijeniti poslovanje Linksa ?
Router je offline  
Staro 07.09.2006., 09:50   #62
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
o kakvoj ljubaznosti pricamo , u Njemackoj i Austriji po velikim centrima te trgovci ne hebu 2% , on je placen da je roba slozena i dostupna , i ti si ili uzmi ili ne , a u manjim trgovinama je sve na princpiu reci kaj oces , plati i nosi , krenes trgovca gnjaviti sa podpitanjima i covjek te odpili sa oprostite , tu vam je proizvod i pogledajte , imam iza vas drugog kupca . tako ide vani ,a ne po utopijskim pricama gastabajtera da te vani trgovac nosi na ruci i brise ti nos kad kihnes.
hehhe , papirnati distancer

Razumjem covjeka ak je ljut , ali jer ovaj topic ima smisla , jer misli da ce njime promijeniti poslovanje Linksa ?
router, ima istine kad pričaš možda za njemačku, ali u Kanadi, ma čovječe, tamo se ljudi ispričavaju ako je prošao kraj tebe na pola metra!

a da ne govorim o prodavačicama/prodavačima.. osmijeh od uha do uha, sve će mi pružiti pokazati, mogu fino robu u roku mjesec dana vratiti bez pitanja i dobiti lovu nazad... u koju god trgovinu ušao, bila ona velika kao bauhuas ili malena kao Links.
Gabre je offline  
Staro 07.09.2006., 10:31   #63
Zvijerko
Pečurka
 
Zvijerko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: U blizini Osijeka
Postovi: 1,294
U redu je, greške se mogu dogoditi, neraspoložen prodavač se može dogoditi, ali onda taj prodavač mora dobiti packu (ne otkaz kao što su neki već shvatili pod izrazom sanirati) da se to ne bi ponovilo. Dobru i lošu firmu razlikuje to što se u dobroj kad se nešto loše dogodi to pokuša i spriječiti....
__________________
ECS Z77H2-A2X Deluxe
I5 3350P
G-Skill 16 GB DDR3 2133MHz
Gainward Phantom GTX760
250 GB Samsung Evo Basic SSD
XFX XTR 650W
Silencio 650
Zvijerko je offline  
Staro 07.09.2006., 10:40   #64
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Kanada mi je malo daleko , tamo ne mogu sa autom a i tamo je sve drugacije , dok sa njemcima i imamo nekih dodirnih tocaka .
Router je offline  
Staro 07.09.2006., 11:00   #65
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
1) http://forum.pcekspert.com/showthrea...316#post514316
2) http://forum.pcekspert.com/showthrea...t=46055&page=3
3) http://www.forum.hr/showthread.php?t=161709
4) zatvaram. fakof s raspravama o linksu. links, za razliku od većine shopova, ima svoj forum, ima način za podnošenje žalbi i ima šefove koji paze kak se djelatnici odnose prema kupcima. čuli smo da imate problema s njima, na oprezu smo da i nas ostale ne zaj.. i dosta o tome. idite se njima žaliti i prestanite cvilit i flejmat ovdje jer se bojite zakrvit s njima. ok?
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline  
Staro 07.09.2006., 13:45   #66
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
ali je zanimljivo što je onaj napisao, T-com okolo dijeli povjerljive podatke.
A to nije nikako u redu.

Treba ih tužiti.

Ma lockaj ovu glupavu temu, samo trošim vrijeme čitajući sranja i bezvezarije...
Gabre je offline  
Staro 07.09.2006., 15:26   #67
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
to te brine ???

Hahah a ne brine te što mogu tvoj broj kreditne kartice imati...ihihihih
vex je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na