Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.05.2014., 08:08   #1
nikve
Premium
Moj komp
 
nikve's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Osijek
Postovi: 206
Gamers Trophy - Gaming event



Pozdrav ekipa, kako moja udruga uvijek nešto radi ovih dana smo najavili novi gaming event koji će se održati u Osijeku od 21-24.8.2014 godine, LAN dio eventa će obuhvatiti 6 igri a to su redom Gas Guzzlers Extreme, League of Legends, Counter Strike Global Offensive, Hearthstone, Starcraft 2, Pro Evolution Soccer

Da odmah utrpam za one koji ne znaju, Gas Guzzlers Extreme je naša domaća igra, i ovih dana je baš stigao DLC u kojem možemo razvaljivati virtualni trg u Zagrebu
Odlučili smo pomoći u promociji same igre, pa iz iste održavamo LAN zadnji dan eventa s simboličnom kotizacijom (Vjerovatno sva kotizacija od Gas Guzzlers Extreme dijela će završit u humanitarnim svrhama). Omogućit ćemo igračima 40-50 besplatnih steam računa (ovisno s koliko računala ćemo raspolagati) putem kojih će sa svojom ekipom razvaljivati druge igrače i umirati od smijeha, zagarantirano .

Udruga Lege će s ovim eventom pokušati stvoriti neki brend te ćemo nastaviti s ovim eventom svake godine u otprilike isto doba.

Uz sam LAN dio eventa, na samom događaju očekuju Vas prezentacije opreme i periferije od profesionalnih proizvođača, prostor za gledatelje, free2play i retro gaming zona (Da i to imamo hh) i još mnogo drugih stvari.


Nešto u udruzi i našim bivšim projektima:

Udruga za promicanje i razvoj informatičke i gaming kulture Lege je organizacija koja djeluje pod imenom Lege od 2012. godine do dan danas. Od 11. srpnja 2013. godine smo službeno postali udruga u Republici Hrvatskoj. Od 2010. do 2012. godine smo bili smo pod dobro poznatim imenom Visual X s kojim smo osvajali mnoge turnire iz League of Legends, Counter Strike i Call of Duty igre. Iza mnogo odigranih turnira počeli smo sa realizacijom svojih te do sada imamo uspješno organizirana 4 LAN turnira.

* 06.04.2012. * Prvi League of Legends LAN turnir u Hrvatskoj, u Osijeku u igraoni Log Inn.
* 12.- 13.01.2013. * Wake up Croatia! Naš drugi League of Legends LAN, Osijek, Igraonica Log Inn
* 18.05.2013 *Lege Spring Challenge - League of Legends LAN turnir Osijek, Igraonica Log Inn
*21.12.2013. -Lege Gaming Time - Igraonica Log Inn u Osijeku

Ponosimo se što iza nas stoje velika imena poput Plantronicsa, Razera, Canona i drugih, i bez njihove podrške danas nas nebi bilo

Trenutno Vam mogu otkriti samo ovo o događaju, a ostale informacije o događaju možete očekivati kroz par dana. Također website je u izradi i trudimo se podići ga što prije.

I za one koji će pitati, da imati ćemo čak i trofej

www.lege.com.hr
www.gamerstrophy.com

Udruga Lege www.facebook.com/teamlege
Gamers Trophy www.facebook.com/gamerstrophy
Facebook event: https://www.facebook.com/events/249021781949780/


Za MODERATORE: Isprike ako sam omašio mjesto za temu, nisam našao prikladnije ili nisam dobro tražio, prebacite ukoliko je potrebno, hvala.
nikve je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2014., 13:37   #2
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Odlicno, cim bude prize pool poznati stavljam vas na promociju na Hearthstone Croatia facebook site,i sirim dalje susjedima slovencima, posto imaju velik i kvalitetan HS comunity, i naravno, dolazim na turnir

Sretno!
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.05.2014., 04:12   #3
nikve
Premium
Moj komp
 
nikve's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Osijek
Postovi: 206
Ovih dana ćemo postaviti kotizacije za sve igre, dok ce prizepool sačekati malo dok ne sredimo sve s sponzorima. Nadamo se dobrom odazivu na svakoj igri, pa tako i na HSu
nikve je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2014., 11:40   #4
nikve
Premium
Moj komp
 
nikve's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Osijek
Postovi: 206
Otvorene su prijave za turnir, putem stranice popunjavate formu za prijavu.

http://gamerstrophy.com/

Također bit će poznate minimalne nagrade kroz dan-dva
nikve je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2014., 13:05   #5
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Moram priznat da je stvarno usred ljeta malo nesretan datum, bas smo razmisljali o dolasku na csgo turnir ali tesko da ce se nas 5 usred ljeta, poslova i eventualnih ucenja za rujanski rok uskladit i biti u mogucnosti doci...
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Staro 10.06.2014., 13:51   #6
nikve
Premium
Moj komp
 
nikve's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Osijek
Postovi: 206
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Moram priznat da je stvarno usred ljeta malo nesretan datum, bas smo razmisljali o dolasku na csgo turnir ali tesko da ce se nas 5 usred ljeta, poslova i eventualnih ucenja za rujanski rok uskladit i biti u mogucnosti doci...
Odlučili smo pri stvaranju samog eventa da će se održavati svake godine u otprilike isto doba te smo uzeli 8 mjesec jer tijekom tog mjeseca ima najviše događaja u Osijeku, pa se i mi želimo s ovim brendom probiti, ali naravno ne možemo uvijek ugoditi svima.
nikve je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2014., 13:53   #7
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Ma razumijem, naravno, samo mi je zao sta necemo moci pohodit taj event... Sretno u organizaciji i nadam se da ce vas bit u sta vecem broju
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Staro 10.06.2014., 19:35   #8
nikve
Premium
Moj komp
 
nikve's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Osijek
Postovi: 206
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Ma razumijem, naravno, samo mi je zao sta necemo moci pohodit taj event... Sretno u organizaciji i nadam se da ce vas bit u sta vecem broju
Hvala, s obzirom da nam je ovo peti event nadamo se dobroj posjećenosti
nikve je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2014., 21:53   #9
seno
Registered User
Moj komp
 
seno's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Bosna
Postovi: 760
Da li ste u planu u buducnosti praviti Dota2 turnire?
seno je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2014., 22:25   #10
nikve
Premium
Moj komp
 
nikve's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Osijek
Postovi: 206
Citiraj:
Autor seno Pregled postova
Da li ste u planu u buducnosti praviti Dota2 turnire?
Imali smo u planu za ovaj turnir, ali nazalost na proslom malo vecem eventu na dota dijelu je bilo jedva dovoljno ekipa za odrzati turnir, pa nismo zeljeli riskirati s odrzavanjem dote, ali naravno ako se pokaze interes rado cemo izaci u susret i odraditi dota turnir.
nikve je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.06.2014., 08:09   #11
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
dobili smo neki dan na MM-u nabrijanu ekipu koja je vristala da varamo, a buduci su skuzili da smo domaci, poceli su se prijetiti s turnirom u Osijeku: ''ajde doooođi, doođi u Osijek na lan da te vidimo''

e pa eto me, a ovom prilikom saljem puse toj ekipi iz Osijeka uz cs:gortski pozdrav
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2014., 10:38   #12
nikve
Premium
Moj komp
 
nikve's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Osijek
Postovi: 206
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
dobili smo neki dan na MM-u nabrijanu ekipu koja je vristala da varamo, a buduci su skuzili da smo domaci, poceli su se prijetiti s turnirom u Osijeku: ''ajde doooođi, doođi u Osijek na lan da te vidimo''

e pa eto me, a ovom prilikom saljem puse toj ekipi iz Osijeka uz cs:gortski pozdrav
lijepo je znati da ce biti ekipa na csu, ne znam tko je taj posto ne igram MM cesto, vecinom samo mirc/esea
nikve je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2014., 16:27   #13
Xizor
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 248
Quake or gtfo

EDIT: btw rekao mi Sile da adaksinjo aimbota

Zadnje izmijenjeno od: Xizor. 13.06.2014. u 16:29. Razlog: Cheat
Xizor je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2014., 21:15   #14
nikve
Premium
Moj komp
 
nikve's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Osijek
Postovi: 206
Nakon objavljenog sastanka potvrđeno je ono što smo planirali, event će biti održan u trgovačkom centru Portanova, Osijek.
nikve je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2014., 12:45   #15
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Nice, ajmo sad još samo definirati prizepool ^^
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2014., 23:59   #16
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Pomaknuto za 9.mjesec?
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na