Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.06.2014., 21:50   #901
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
‎Hrvatski Telekom

Kako do ove ponude,a da se izbjegne začarani krug: SZK -> T-Centar -> Partneri -> Webshop(na kojem nema ništa o tome -> SZK
"U razdoblju od 8. svibnja 2014. godine do 8. lipnja 2014. godine HT uvodi za nove i postojeće privatne korisnike novu ponudu u pokretnoj javnoj komunikacijskoj mreži HT-a, na Plan za surfanje L tarifi kako slijedi: novi i postojeći privatni korisnici koji u gore navedenom razdoblju potpišu ugovor uz obvezno trajanje pretplatničkog odnosa na 24 mjeseca na Plan za surfanje L tarifi, ostvaruju 24 mjeseci 50% popusta na mjesečnu naknadu tarife te 100% popusta na iznos naknade opcije Flat. Popust na tarifu iznosi 82,50 kn s PDV-om (66,00 kn bez PDV-a); a popust na opciju Flat iznosi 40,00 kn s PDV-om (32,00 kn bez PDV-a)."

Hrvatski Telekom ---> Trouble, molimo te da nam u inbox napišeš svoje podatke pa će te kolege kontaktirati vezano uz ponudu. Nika


Najbolji način,razapet pred javnošću....ne garantira uspjeh,samo povećava šanse za isti
-->
Trouble ---> ‎Hrvatski Telekom

Kako do ove ponude,a da se izbjegne začarani krug: SZK -> T-Centar -> Partneri -> Webshop(na kojem nema ništa o tome -> SZK
"U razdoblju od 8. svibnja 2014. godine do 8. lipnja 2014. godine HT uvodi za nove i postojeće privatne korisnike novu ponudu u pokretnoj javnoj komunikacijskoj mreži HT-a, na Plan za surfanje L tarifi kako slijedi: novi i postojeći privatni korisnici koji u gore navedenom razdoblju potpišu ugovor uz obvezno trajanje pretplatničkog odnosa na 24 mjeseca na Plan za surfanje L tarifi, ostvaruju 24 mjeseci 50% popusta na mjesečnu naknadu tarife te 100% popusta na iznos naknade opcije Flat. Popust na tarifu iznosi 82,50 kn s PDV-om (66,00 kn bez PDV-a); a popust na opciju Flat iznosi 40,00 kn s PDV-om (32,00 kn bez PDV-a)."

Hrvatski Telekom ---> Trouble, molimo te da nam u inbox napišeš svoje podatke pa će te kolege kontaktirati vezano uz ponudu. Nika


Najbolji način,razapet pred javnošću....ne garantira uspjeh,samo povećava šanse za isti
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2014., 21:54   #902
dabomba
Premium
Moj komp
 
dabomba's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 538
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
O majko Isusova, buljo, zovi SZK, 0800 9000, stisneš 1 za njihove ponude, pitaš da li ti mogu nešto bolje od trenutnog ponuditi, reći će ti ne. U tom trenutku im kažeš da hoćeš prijeći na bonove jer hoćeš prijeći kod drugog operatera / preskupa ti je pretplata.
U ovom trenutku SZK treba shvatiti da gube pretplatnika i trebaju te prespojiti u odjel za savjetovanje / retention odjel.
Ovdje se može o svemu razgovarati, od popusta na tarife, opcije do mobitela po posebnim cijenama.
Ponavljam, zajebi webshop, Tcentre, partnere i prvu razinu SZK. Tu nema kreativnosti i prilagodbe. Ja sam svoje popuste i mobitele iskamčio bez jednog povišenog tona ili nerviranja, mirnim glasom uz argumente, smajlić i sat vremena pregovaranja. Kod produljenja druge tarife sam drito nazvao agenta (dobio njegovo ime i broj telefona na prvom ugovoru) i sve riješio unutar 10 minuta.
Potpis!
na isti način i ja riješio sve sa njima bez neke nervoze,obitelj XL za 270 kuna sa svim troškovima.
dabomba je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2014., 22:06   #903
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Citiraj:
Autor dabomba Pregled postova
Potpis!
na isti način i ja riješio sve sa njima bez neke nervoze,obitelj XL za 270 kuna sa svim troškovima.
270 kn sa novim uređajem i novim nametima?
Ja sam prije dva tjedna dobio iphone 5s za 798 kn jednokratno i 24x75 kn. Rate su unutar 250 kn tarife, 3x5 kn radijske frekve i 3x10 kn harača. Sve skupa će biti 295 kn mjesečno.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2014., 22:41   #904
joso162
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zd, zg, ši
Postovi: 95
Citiraj:
Autor dabomba Pregled postova
Potpis!
na isti način i ja riješio sve sa njima bez neke nervoze,obitelj XL za 270 kuna sa svim troškovima.
Sa mobitelom ili bez.
ako je bez mobitela onda i nisi nešto puno profitirao.
joso162 je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2014., 22:49   #905
salvarez
Premium
Moj komp
 
salvarez's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 269
meni su sad neki dan rekli u SZK da mogu prekinuti ugovornu obvezu bez penala jer sam uzeo mobitel na produženje pretplate jednokratno i da mi broj ostaje samo ako se prebacim na bonove. druga stvar koja me muči, rekli su mi da mogu natrag na pretplatu tek nakon mjesec dana korištenja bonova. jel to istina?
na tarifi sam plan za surfanje L i htio bih se prebaciti na ovu akciju koja traje do 8.lipnja.
salvarez je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2014., 22:57   #906
daxxx88
Premium
 
daxxx88's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Basel/Zg
Postovi: 1,227
Citiraj:
Autor salvarez Pregled postova
i da mi broj ostaje samo ako se prebacim na bonove
Moraš moći prebaciti broj u drugu mrežu, ovo nije istina
__________________
[ASUS ZenBook UX303UA - i7-6500U, 8GB RAM, Intel HD Graphics 520]


What man is a man that doesn't make the world better
daxxx88 je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2014., 00:16   #907
dabomba
Premium
Moj komp
 
dabomba's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 538
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
270 kn sa novim uređajem i novim nametima?
Ja sam prije dva tjedna dobio iphone 5s za 798 kn jednokratno i 24x75 kn. Rate su unutar 250 kn tarife, 3x5 kn radijske frekve i 3x10 kn harača. Sve skupa će biti 295 kn mjesečno.

Uređaj je iphon 5,plačen oko 1300,prva godina je bila 150kn za XL 300 i sada 270 sa svim haračima,jedino što su mi ograničili ovu ponudu na max godinu dana.
Šteta jer u nikakvoj kombinaciji nemogu proči jeftinije sa tri broja,svaki 2 gige neta na max,free prema t mreži,500 min prema ostalima troše sva tri broja zajedno,i nebitno, ali ima, max to go.


@joso162

Da je i bez moba 270 kuna je ok za gore navedeno,ako imaš bolju opciju molio bi da ju nabaciš ovdje,možda sam u zabludi.

Zadnje izmijenjeno od: dabomba. 04.06.2014. u 10:59. Razlog: dopuna posta
dabomba je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2014., 10:31   #908
inaki
Premium
Moj komp
 
inaki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zgb
Postovi: 237
sinoć u Vip-u mi osoblje kaže da je zbog novonastale situacije blokirana prodaja mobitela dok se ne "izravnaju" cijene, odnosno pri zaključivanju ugovora ne možete kupitit mob...
zna netko nešto više

inače najnormalnije raskinuo ugovornu obvezu i do daljnjeg sam "slobodan igrač"...
inaki je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2014., 10:52   #909
6Finger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb, trešnjevka
Postovi: 1,166
nisi imao ugovornu obvezu ?
6Finger je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2014., 10:53   #910
inaki
Premium
Moj komp
 
inaki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zgb
Postovi: 237
imao u t-comu i jučer raskinuo, obiteljska tarifa 3 broja...
inaki je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2014., 11:19   #911
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Ja imam sad M + LTE, 115kn i 2250mb u punoj brzini, Tcom. Tam po Zagorju dela odlicno oko 40/7 i radi to sve skupa jako dobro. Ovo mi je zadnji mj ugovora i mislim da cu ostat na tome bez novog ugovora. Prije se to moglo, vjerojatno se moze i sad..
Svaku tarifu možeš koristiti dokle god želiš, ali u tarifama koje više nisu aktualne nije moguće napraviti produljenje ugovorne obveze na 1 ili 2 godine uz kupnju uređaja po povlaštenoj cijeni.

Kod mene je bila ona (stara) tarifa za mlade, dakle 67,50 HRK + 5,00 HRK za radijske pizdematerine i tako mi je rečeno pred par mjeseci.

Čisto sumnjam da se išta mijenjalo.
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2014., 11:49   #912
brmbo
Premium
Moj komp
 
brmbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zadar
Postovi: 187
Raskinija ugovor na samsungov tablet i odjavija karticu koja je služila samo za net (neka M tarifa) ali sad nedaju kod za otključavanje uređaja dok traje garancija.
Kao može se oštetiti uređaj i sad opet moran uzeti neku njihovu karticu i tarifu za net pa koja je najjeftinija.
Posla san imei uređaja tehničkoj podršci pa ćemo viditi
brmbo je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2014., 12:29   #913
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Ma bravo! Superiška!

Ja iden sutra raskinit ugovor uz koji san dobija onaj bili Huawei E3131 stik za 9 kuna i uzeću posli Simpa karticu za u isti.

Reci mi još samo jesili iša na prodajno misto raskid napravit oli si samo nazva dežurne turoperatore i sve rišija priko telefona?
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2014., 12:31   #914
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Eto, T-Komovci opet udaraju. Kolega je skenjao mobitel, ima tarifu S 55kn još negdje godinu dana i pitao ih je jel može sada prekinuti ugovornu obvezu i onda za isti broj uzeti novi ugovor ili ga samo produžiti na istoj S 55kn tarifi ali da uzme neki dumbphone za 100-200kn (neki gumirani Samsung). Eto što su mu papani odgovorili:

Citiraj:
Poštovani gospodine prijatelju do Brke,

postoji mogućnost raskida ugovora, no u tom slučaju dolazi do trajnog isključenja broja.

Sukladno tome, moguće je uzeti novi ugovor uz novi uređaj te novi broj mobitela.

Ukoliko razmišljate o raskidu postojećeg ugovora, ljubazno Vas molimo da nam u povratnom odgovoru dostavite kontakt broj na kojemu ste dostupni. Isti ćemo proslijediti nadležnim kolegama koji će Vas povratno kontaktirati po pitanju raskida te Vam pružiti sve potrebne informacije.

Isto tako, Hrvatski Telekom je u svoju raznovrsnu ponudu uvrstio i uslugu Električne energije, uz 5% nižu cijenu u odnosu na dominantnog opskrbljivača - bez ugovornih obveza. Detalje pogledajte na https://www.hrvatskitelekom.hr/energija/struja.

Do Vašeg odgovora, srdačno Vas pozdravljamo.

S poštovanjem,


Hrvatski Telekom d.d.
Čovjek je 50+ što se godina tiče. Eto kako seru, lažu, muljaju i usput nude struju.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2014., 12:36   #915
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Mene već evo treći dan ne zovu, nakon što sam na FB podnio zahtjev za raskidom a oni ovako:

ponedjeljak 7:55h
Poštovani,
želio bih raskinuti svoj pretplatnički ugovor s Vama pošto imam pravo na to. Broj bih preselio u Simpu.
Podaci su:
Guls
mobitel
oib
Hvala lijepa!

Ivane, kako bi tvoj zahtjev proslijedili kolegama na odradu, ljubazno te molimo da nam dostaviš kontakt broj. Igor P.
Pozdrav, moj kontakt broj je bla bla. Zahvaljujem!
Hvala Ivane. Poslali smo podatke pa će te kolege kontaktirati u što kraćem roku. Anita
Hvala Vam puno Anita!

utorak 1:18poslijepodne
Poštovani, jučer sam podnio upit za raskidom ugovora no nitko mi se nakon 24h nije javio. Da zovem SZK putem telefona?

Kojim si putem podnio zahtjev?
Borjan

Putem facebooka, jučer u 7.55 ujutro, s ovog profila.
Ispričavamo se zbog propusta, poruka nam nije bila vidljiva.
Nije potrebno pozivati, kolege će te kontaktirati. Potrebno je više vremena jer kolege imaju zaista puno upita.
Borjan

Vjerujem da ima puno upita sukladno s uslugom koju pružate. Ok, ocekujem poziv danas. Hvala Vam lijepa!

prije otprilike sat vremena
Poštovani, evo treći dan čekam da mi se netko javi vezano za moj raskid ugovora, no nitko se ne javlja. Hoće li netko biti toliko dobar i nazvati me? U ponedjeljak u 7:55h ujutro sam podnio zahtjev za raskidom ugovora preko Facebooka.

Ivane, kolege imaju velik broj upita i potrebno je nešto duže sačekati da te kontaktiraju. Molimo te da se strpiš do kontakta za kojeg vjerujemo da će biti kroz dan ili dva. Samir

Fuck me.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2014., 12:39   #916
brmbo
Premium
Moj komp
 
brmbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zadar
Postovi: 187
Citiraj:
Autor The Man Pregled postova
Ma bravo! Superiška!

Ja iden sutra raskinit ugovor uz koji san dobija onaj bili Huawei E3131 stik za 9 kuna i uzeću posli Simpa karticu za u isti.

Reci mi još samo jesili iša na prodajno misto raskid napravit oli si samo nazva dežurne turoperatore i sve rišija priko telefona?
Ma iša kod njih u t-centar i krajnje su ljubazni i da su se pripremili na nas i čekaju nas , tako kaže tip sa smiješkom ali opet mi uvali račun za cili ovaj misec a ne samo za ova 4 dana
Kod njih dobiješ neki identifikacijski kod pa moraš sam nazvati neki broj ali su toliko zauzeti da san čeka 45 min do slobodnog operatera i opet me nagovarala da odustanem i ka daće mi 25kn popusta
brmbo je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2014., 12:43   #917
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor The Man Pregled postova

Ja iden sutra raskinit ugovor uz koji san dobija onaj bili Huawei E3131 stik za 9 kuna i uzeću posli Simpa karticu za u isti.
Cisto da znas da na tom sticku radi i bonbon, a koliko mi se cini niti nije velika nauka taj stick otkljucati.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2014., 12:58   #918
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 886
Ne znam je li negdje spomenuto... Operater mora korisniku osigurati minimalnu brzinu interneta od 144 kbit/sek. Od 1. 1. 2015. 1 Mbit/sek.

Ja čekam Vip da promijeni cijene da se oslobodim jarma
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2014., 13:00   #919
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,156
@brko
negdje u temi se već spominjala razlika između raskidanja ugovora, raskidanja ugovorne obveze i prebacivanja na bonove.
moja preporuka - koristite termin "prebacivanje na bonove"
domis je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2014., 13:08   #920
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
Ne znam je li negdje spomenuto... Operater mora korisniku osigurati minimalnu brzinu interneta od 144 kbit/sek. Od 1. 1. 2015. 1 Mbit/sek.
To pricas za obicni internet, ne mobilni.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2014., 14:30   #921
nikve
Premium
Moj komp
 
nikve's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Osijek
Postovi: 206
Zanima me gdje je trenutno najbolja ponuda neke tarife na bonove. Do sada sam bio na tmobile XL pretplati, ako se dobro sjecam, znaci potrebno mi je sto bolje za nizu cijenu. Najvise koristim internet i tu mi je 1 GB bio jedva dovoljan, i otprilike 500 minuta mjesecno za pozive. Poruke mi ne trebaju jer mi je cijeli imenik na wappu ili viberu.
nikve je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2014., 14:31   #922
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,316
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
O majko Isusova, buljo, zovi SZK, 0800 9000, stisneš 1 za njihove ponude, pitaš da li ti mogu nešto bolje od trenutnog ponuditi, reći će ti ne. U tom trenutku im kažeš da hoćeš prijeći na bonove jer hoćeš prijeći kod drugog operatera / preskupa ti je pretplata.
U ovom trenutku SZK treba shvatiti da gube pretplatnika i trebaju te prespojiti u odjel za savjetovanje / retention odjel.
Ovdje se može o svemu razgovarati, od popusta na tarife, opcije do mobitela po posebnim cijenama.
Ponavljam, zajebi webshop, Tcentre, partnere i prvu razinu SZK. Tu nema kreativnosti i prilagodbe. Ja sam svoje popuste i mobitele iskamčio bez jednog povišenog tona ili nerviranja, mirnim glasom uz argumente, smajlić i sat vremena pregovaranja. Kod produljenja druge tarife sam drito nazvao agenta (dobio njegovo ime i broj telefona na prvom ugovoru) i sve riješio unutar 10 minuta.
E tu je bio problem, ja birao uvijek 2 umjesto 1.

Ugl rješeno (bar se nadam).
Zovem SZK pod 1 i tražim bolju ponudu i nema je i kažem da bi se onda prebacili i cura i ja na bonove da možemo otić na drugu mrežu i ženska niš... Pitam ja nju, pa kaj vam je svejedno kaj mislimo otić veli ona ne, i ja njoj i nećete ništa napravit ni ponudit?
Veli ona da će me prespojit kolegama ako želim, reko može
Nakon 10 min javlja mi se ženska i veli da sam dobio službu za savjetovanje (i mislim si DOJAJA).
I tako ona ispituje teren a bome i ja i nakon 10 min ugodnog razgovora dolazimo do rješenja.
Ponudila mi je tarifu Plan za razgovore M + 4G paket od 2GB neta i flat opcija za 105 kn sa svim nametima i pdvom.
Pokušao sam doć do one ali tu smo zapeli i to bi bilo to.
Dakle pozivi flat, sms flat, 2 GB neta po max brzini, bez uspostave poziva.

Sutra zovu curu jer toj ženi nije bilo voditelja a on mora odobrit (a bude nadam se) kažu joj još jednom sve i ima novi ugovor na 2 godine i odličnu tarifu za malo love.

Eto, jebo SZK, t-centre, partnere, web shop.

EDIT: Ženska je prvo krenula od najviših cijena i kad sam ja tražio da cijena ne bude viša od 100 kn polako je spuštala i tražila druge ponude i tarife, tako da ako će netko pokušavat isto treba bit uporan. Sve je rješeno bez povisivanja glasa za razliku od cijelog jučerašnjeg dana.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2014., 14:33   #923
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 886
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
To pricas za obicni internet, ne mobilni.
Pa bilo mi je malo čudno. Ali pisalo je danas u novinama uz članak o mobilnim tarifama i sliku tableta
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2014., 14:35   #924
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
Pa bilo mi je malo čudno. Ali pisalo je danas u novinama uz članak o mobilnim tarifama i sliku tableta
A moguce da je i za mobilni. Sjecam se da sam citao prije kakvih pola godine-godinu da su izglasali nesto al sad me ubij jel bilo za obicni ili mobilni.
Kod nas ni Edge ne ide po 144 i nema ga svugdje di cemo na 1mbit
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2014., 16:05   #925
NeooS
Premium
Moj komp
 
NeooS's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: na Zemlji
Postovi: 522
Citiraj:
Autor brmbo Pregled postova
Raskinija ugovor na samsungov tablet i odjavija karticu koja je služila samo za net (neka M tarifa) ali sad nedaju kod za otključavanje uređaja dok traje garancija.
Kao može se oštetiti uređaj i sad opet moran uzeti neku njihovu karticu i tarifu za net pa koja je najjeftinija.
Posla san imei uređaja tehničkoj podršci pa ćemo viditi
Ako si raskinuo ugovor (s obzirom na ovo ovaj mjesec,raskid nisi ništa platio), ali podmirio si svoje obveze kao pretplatnik, te su ti dužni dati kod za otključavanje. Znači, moraju ti dati kod!
Prijeti svime i svačime...
NeooS je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2014., 16:30   #926
daxxx88
Premium
 
daxxx88's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Basel/Zg
Postovi: 1,227







-->
Stigo VIP








__________________
[ASUS ZenBook UX303UA - i7-6500U, 8GB RAM, Intel HD Graphics 520]


What man is a man that doesn't make the world better
daxxx88 je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2014., 16:32   #927
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
Da, al nikakva poskupljenja
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2014., 17:30   #928
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Nekak mi se po poruci(sve promjene u vašu korist) da je VIP odlučio sam amortizirati udarac,pogotovo kad su vidli redove za prekid u T-Coma(moraju i ti pretplatnici negdje otići)...pa možda napravili matematiku u svoju korist.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2014., 17:57   #929
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Ima smisla. Pogotovo s obzirom da su zadnji čekali na objavu poskupljenja...

...but that makes me a very sad panda.
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2014., 18:16   #930
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
E tu je bio problem, ja birao uvijek 2 umjesto 1.

Ugl rješeno (bar se nadam).
Zovem SZK pod 1 i tražim bolju ponudu i nema je i kažem da bi se onda prebacili i cura i ja na bonove da možemo otić na drugu mrežu i ženska niš... Pitam ja nju, pa kaj vam je svejedno kaj mislimo otić veli ona ne, i ja njoj i nećete ništa napravit ni ponudit?
Veli ona da će me prespojit kolegama ako želim, reko može
Nakon 10 min javlja mi se ženska i veli da sam dobio službu za savjetovanje (i mislim si DOJAJA).
I tako ona ispituje teren a bome i ja i nakon 10 min ugodnog razgovora dolazimo do rješenja.
Ponudila mi je tarifu Plan za razgovore M + 4G paket od 2GB neta i flat opcija za 105 kn sa svim nametima i pdvom.
Pokušao sam doć do one ali tu smo zapeli i to bi bilo to.
Dakle pozivi flat, sms flat, 2 GB neta po max brzini, bez uspostave poziva.

Sutra zovu curu jer toj ženi nije bilo voditelja a on mora odobrit (a bude nadam se) kažu joj još jednom sve i ima novi ugovor na 2 godine i odličnu tarifu za malo love.

Eto, jebo SZK, t-centre, partnere, web shop.

EDIT: Ženska je prvo krenula od najviših cijena i kad sam ja tražio da cijena ne bude viša od 100 kn polako je spuštala i tražila druge ponude i tarife, tako da ako će netko pokušavat isto treba bit uporan. Sve je rješeno bez povisivanja glasa za razliku od cijelog jučerašnjeg dana.
Eto, drago mi je da si uspio riješiti.
Garro je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na