Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.06.2007., 22:11   #1
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Ve-mil akcija elit DVD

Vidim da u ve-milu imaju neku akciju jeftinog playera-evo opisa:

*DVD player Elit USB-098, crni, USB, HDCD, WMA, MP3/JPEG, čitač MS/MMC/SD kartica,višebojni display

link:

http://www.ve-mil.hr/Cjenik.aspx#Grp...D_VCR&c=C20107

Što mislite o ovom playeru? Ne treba mi nešto ultra kvalitetno, ali treba mi nešto što neće imati problema s čitanjem boljih ili lošijih medija, te mi treba player s odličnom divX i xvid reprodukcijom. 200kn jest jako mala svota i možda bih ga uzeo..znam da je koliko para tolik omuzike, ali da se i ovako naći nešto kvalitetno.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2007., 22:41   #2
technix
Registered User
 
technix's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Svenska
Postovi: 591
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova

Što mislite o ovom playeru? Ne treba mi nešto ultra kvalitetno, ali treba mi nešto što neće imati problema s čitanjem boljih ili lošijih medija, te mi treba player s odličnom divX i xvid reprodukcijom
Kupio cimer takav isti prije cca 2 mjeseca. Pogledali 1 dvd, međutim kad je stavio drugi - vrata neće da se otvore, nakon nekoliko bezuspješnih pokušaja ejectiranja dvd-a, sutradan ga vratio i zamijenio za novi (isti). Taj drugi međutim nije zatvarao vrata do kraja, tako da svaki put kada ubaci medij mora dodatno ugurati vratanca da sjednu unutra.
Stoga se dade zaključiti kako imaju problema s mehanizmom na vratima.
Čita manje više sve divixe i sl. Naravno ne možeš očekivati odličnu reprodukciju u tom rangu playera.
technix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.06.2007., 23:12   #3
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor technix Pregled postova
Kupio cimer takav isti prije cca 2 mjeseca. Pogledali 1 dvd, međutim kad je stavio drugi - vrata neće da se otvore, nakon nekoliko bezuspješnih pokušaja ejectiranja dvd-a, sutradan ga vratio i zamijenio za novi (isti). Taj drugi međutim nije zatvarao vrata do kraja, tako da svaki put kada ubaci medij mora dodatno ugurati vratanca da sjednu unutra.
Stoga se dade zaključiti kako imaju problema s mehanizmom na vratima.
Čita manje više sve divixe i sl. Naravno ne možeš očekivati odličnu reprodukciju u tom rangu playera.
Thx na odgovoru. Evo, čitao sam malo na nekom drugom forumu koji mi je google izbacio da ljudi dobivaju jako sitan font kada gledaju divX filmove. Da li je tako i kod tvog prijatelja?

Nije baš da mi pretjerano treba DVD player, ali uzeo bih ga tek toliko da ne moram paliti komp kada želim pogledati neki divX, zato mi je i ovaj zapeo za oko, jer je najjeftiniji, ali opet neću uzeti ako ne valja.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2007., 01:31   #4
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
onda kupi vivax koji provjereno radi solidno.. K200, K201...
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2007., 12:27   #5
technix
Registered User
 
technix's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Svenska
Postovi: 591
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
Thx na odgovoru. Evo, čitao sam malo na nekom drugom forumu koji mi je google izbacio da ljudi dobivaju jako sitan font kada gledaju divX filmove. Da li je tako i kod tvog prijatelja?
koliko se sjećam, mislim da jesu sitnija slova ali ako imas tv 72cm nije problem.
technix je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2007., 13:07   #6
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor technix Pregled postova
koliko se sjećam, mislim da jesu sitnija slova ali ako imas tv 72cm nije problem.
Nemam

Inače imam vivax k-210 i zadovoljan sam playerom. Radi probleme samo ako je neki divX baš luđački kompresiran da slika bude puna kockica, pa onda kasni zvuk (ili nije uopće sinkroniziran, pa kasni sve više s odmakom filma dok se film ne zamrzne). Kod normalnih 700MB filmova je sve 5, daljinski dobar (iako ima previše tipki Ozbiljno...teško se snaći u mraku, jer se ne daju napipati..većina važnijih imaju isti oblik). Stara verzija k-210 mi je krepala nakon par mjeseci, ali novija revizija koju sam dobio u zamjenu je OK. Sve isto kao i prošli, ali nije krepala.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2007., 13:41   #7
Ubleha
Premium
Moj komp
 
Ubleha's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: BiH
Postovi: 1,485
To sto ti radi probleme ako je ludacki kompresovan divx nije do pleyera tako da te to nebrine, nece ti niti jedan raditi kako treba sa takvim filmovima.
Ja sam kupio roditeljima neki Elit prije pola godine nako sto im je crkao Sony pa im je trebao neki da mogu malo pogledati filmova koje im snimim, evo do sada radi ko sat dosta bolje od mnogih drugih no name pleyera.
__________________
Nisam pijan sve dok mogu da ležim na podu i da se nizašta nedržim.
Ubleha je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2007., 10:53   #8
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
onda kupi vivax koji provjereno radi solidno.. K200, K201...
provjerno... dok radi

daj bježi od toga.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2007., 01:41   #9
Angelus
A mighty pirate!
 
Angelus's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 428
Audi45-napisao sam to zbog tog što se priča o jeftinim standalone dvd plejerima i njihovim(eventualnim) tvorničkim greškama/nedostatcima,pa reko nemoram se brinut
Angelus je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na