Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.10.2018., 16:23   #39661
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,603
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Ladies and gentlemans, Audi proudly presents Q8 (Rijeka, prije pola sata). Ne vidi se najbolje jer je slikano u pokretu, ali iza piše 5.0TDI
Jučer je bijeli prošao pored mene na Radničkoj u Zagrebu. Domaće tablice.

Nije 5.0 TDI, nego 3.0 TDI, a tih 50 je "genijalan" Audijev novi način označavanja motora umjesto farbanja TDI slova u crveno.

Citiraj:
25 = ... - 106 hp (... - 80kW)
30 = 109-128 hp (81-96 kW)
35 = 147-160 hp (110-120 kW)
40 = 167-201 hp (125-150 kW)
45 = 226-248 hp (169-185 kW)
50 = 281-308 hp (210-230 kW)
55 = 328-368 hp (245-275 kW)
60 = 429-455 hp (320-340 kW)
70 = 536+ hp (400+ kW)
Genijalno, nadasve
Citiraj:
Confusingly, there are gaps between horsepower categories that mean some of Audi’s current range doesn’t appear to fit into any of these groups. For example, a 3.0-litre A6 BiTDI produces 320hp – not enough to earn a ’55’ badge, but too much for a ’50’. Likewise, the entire Q7 range doesn’t seem to fit in.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 16.10.2018. u 16:49.
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 16:32   #39662
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Jbg, ne mogu voziti u blejati u njega. Očigledno nisam dobro vidio šta piše.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 16:39   #39663
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,603
Ma i mene je scimalo prvi put kad sam vidio, ali sam negdje prije toga negdje okom uhvatio naslov da Audi opet radi pizdarije, pa sam išao tražiti.

Znači, kad na uzbrdici ispred sebe vidiš Audi s oznakom 25, nije 2.5, nego se pomiri da nećete pretjecati tegljače
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 16:41   #39664
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 953
kako izgleda to čudo?
q7 je ogroman, jel to čudo veće ili?

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 16:45   #39665
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,603
Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
kako izgleda to čudo?
q7 je ogroman, jel to čudo veće ili?
Meni je djelovao kao da je Q7 silovao X6 i onu Mercedesovu nakazu istog oblika.
Q7 je kutijast, ovaj ima više neke kupe linije prema zadnjem dijelu auta
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 16:50   #39666
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Znači da je i Audi postao kao BMW što se tiče označavanja. Kada je nekada pisalo 525d znao si da ima 2.5l rednog šestaka od 192ks, a sada više qrca ne kužim.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 16:52   #39667
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 953
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Meni je djelovao kao da je Q7 silovao X6 i onu Mercedesovu nakazu istog oblika.
Q7 je kutijast, ovaj ima više neke kupe linije prema zadnjem dijelu auta


X6 mi je tu najveća nakaza. Ne možeš sjediti na zadnjem sjedalu ako si viši od 1,90m,a vozilo ogromno.


Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 16:55   #39668
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
kako izgleda to čudo?
q7 je ogroman, jel to čudo veće ili?

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Nije to veće od Q7, to je neki SUV coupe. Neka međulinija kao. Kao X6 kod BMW-a.

Po broju bi to nekako trebao biti Q6, a ne Q8.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 17:21   #39669
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Rek'o BMW za X seriju ovako: parni će biti sportskiji, više sa coupe linijom dok će neparni biti više 'kvadratni'
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 18:37   #39670
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor riceburner Pregled postova
koji si ti trol to nisu istine ovo je kinesko ksenon govno... nikakav tvornički xenon... nisi očito nikad imao pravu xenon žarulju u rukama...

ne zna covjek


Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Ili ti zayebavaš nas ili su tebe zayebali.

Ovo na slici nema veze sa tvorničkom ugradnjom i potpuno razumijem čovjeka na tehničkom koji te rušio. Tebi super svjetli, ali zasljepljuješ ljude iz suprotnog smjera.

Shvati, svojstva ksenonske žarulje i halogene žarulje su različita, pozicioniranje žarne niti u halogenkama/strujnog luka u ksenonki moraju biti unutar vrlo male margine u faru, ne možeš natandrčiti ovo govno sa slike u halogeni far i očekivati da će sve biti u redu.

samo plastika i sto te briga


Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Evo nakon koliko postova da se i mi u necemu slazemo



Citiraj:
Autor riceburner Pregled postova
još mi je super kak trola da je auto takav iz SALONA, očito je kupio rabljeni auto od nekog šoderaša koji mu je to fino uvaljao...



meni je zalosno sto covjek vozi, (ako sam pohvatao tu kroz postove) Meganea 265, a ne zna sto je uopce kupio i kakav paket opreme. Sad ce se jos ispostaviti da je auto kupljen "novi" 6 mjeseci star od nekog preprodavaca.


Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Reko neću ništa napisati jer mi se ne spušta na tu razinu, ali pošto si počeo vrijeđati onda ok. Da, takva sam svjetla dobio u salonu s novim autom i zaboli me tuki šta je i kako je. Keširam i bok. Kao i većinu stvari u životu, provučem plastiku i bavim se drugim stvarima, kao što su hobiji, sport, putovanja itd.
Da si čitao s razumijevanjem, onda bi vidio da sam napisao da sam takva svjetla dobio s autom i pretpostavio sam da su tvornička, što nisu i ok.
Kao prvo, ne znaš koliko imam godina niti me poznaješ no svejedno vrijeđaš, makar mene osobno to više iritira kao recimo muha što leti oko glave nego neka uvreda.
Drugo, ovo za mlince, direktore i to... ha gle, jal je opaka stvar. Postoje terapije, slušaj Anu Bučević, ne znam. Ždere to čovjeka, nije lako i suosjećam.
Napisao sam da sam 6 puta prošao da me nitko ništa nije pitao, reko možda će nekoga zanimati situacija. Inače, drago mi je da zabavljam, i to je pozitivna stvar.

Ajde priznaj gdje je kupljen taj auto, ili ti ga je netko kupio i dovezao pa zapravo ne znas jel kupljen NOV ili ipak rabljen pa je netko ocigledno u medjuvremenu ugradio kineske zarulje u kako sam i pretpostavio odmah na pocetku, tvornicke farove s lecom, ali sa obicnim halogenkama, kako je netko vec kasnije napisao da su dolazili i u takvoj kombi.



A treca, i najzalosnija opcija je da ti je renault salon podvalio auto bez ksenona a na svoju ruku su stavili kineske lampe unutra.



Ja bih uzeo VIN broj tvog auta i izvukao opremu koja je dolazila s njim, pa ces biti odmah siguran ko tu koga jebe. Ili ti nas ili oni tebe



jer vise od 90kn kostaju dvije obicne halogene zarulje, a kamoli sto drugo.



Znaci da su te svjesno zajebali, i sutke zamijenli lampe.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 19:03   #39671
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
U najboljoj namjeri sam podijelio iskustvo da na tehničkom pregledu zezaju vezano za svjetla, da upozorim na to. Niti više ni manje.

Zvao sam danas Renault, rekli su mi da su stavili xenon aftermarket kao poklon pri kupnji auta te mi tako isporučili.

Pogriješio sam misleći da je tvornički jer sam ga takvog dobio, Za komentare i ismijavanja se zahvaljujem, čovjek može puno naučiti iz ovakvih iskustava.

Inače nije megane RS265 već 250.
Mislim da je sve rečeno na ovu temu i da možemo lagano zaključiti priču, barem što se mene tiče.
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 19:09   #39672
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Za početak, kod ovakvih slučajeva trebaju mijenjati navike i pješaka, a ne da se priča o onoj iz Osijeka koja nije htjela stati policajcu.

Žena je poginula pedesetak metara od pješačkog sa semaforom, cca 100 metara od mjesta gdje je prije godinu - dvije isto poginuo čovjek na isti način.

Stavili 60 ili 70, kontrolirali svaki dan - sve isto.



Na to sam i mislio, da policija provjerava pješake, mogu birati tamo kontrolnih točaka koliko god žele, i to treba raditi barem par mjeseci,sve dok takva radnja ne postane izuzetak.





Citiraj:
Autor borny Pregled postova
Ne podržavam pješake koji pretrčavaju Av. Dubrovnik, ali pogledajte malo profil ljudi koji to rade. Uglavnom dedeki i bakice. A zašto to rade?
Jer im je teško do gotovo nemoguće savladati stepenice u pothodniku. Što se napravilo po tom pitanju? Rade li rampe/dizalice na ulazima/izlazima iz pothodnika? Lako je nama mlađima trkeljati protiv toga, a ništa se ne radi kako bi se ljudima olakšao prelazak.



Sad bih ti najrađe izvukao screenshotove sa kamere od vožnje koju sam odradio prije 10 minuta, od Utrina do Sigeta. Nijedna osoba nije starija od 60 godina.

Penzići uglavnom rokaju dnevno prijepodne, i subotom kad je plac. Ostatak dana je starosna populacija drugačija.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 19:13   #39673
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Mislim da smo previše svi zaglavili na pljuvanje po čovjeku zato jer je mislio da ima original xenon, a nama je svima bilo jasno (iz 90kn i pola sata) da je imao aftermarket.

Ja osobno bih volio sada znati i ime tog salona koji je uvaljao taj "poklon".

A ono što su svi nekako previdjeli, jer poruka od bertone-a, koji je potvrdio da je čak imao problema sa tvorničkim xenonom (jer je neki malac tamo zaključio da to nije tvornički, i znači nije bilo bitno kak svijetli, nego kaj netko misli...).

Meni su oba ova iskustva bitna, jer razmišljam uzeti Renaulta (Clio), i jer idem na tehnički gdje i Bertone.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 19:21   #39674
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,872
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Mislim da smo previše svi zaglavili na pljuvanje po čovjeku zato jer je mislio da ima original xenon, a nama je svima bilo jasno (iz 90kn i pola sata) da je imao aftermarket.

Ja osobno bih volio sada znati i ime tog salona koji je uvaljao taj "poklon".

A ono što su svi nekako previdjeli, jer poruka od bertone-a, koji je potvrdio da je čak imao problema sa tvorničkim xenonom (jer je neki malac tamo zaključio da to nije tvornički, i znači nije bilo bitno kak svijetli, nego kaj netko misli...).

Meni su oba ova iskustva bitna, jer razmišljam uzeti Renaulta (Clio), i jer idem na tehnički gdje i Bertone.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 19:23   #39675
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
U najboljoj namjeri sam podijelio iskustvo da na tehničkom pregledu zezaju vezano za svjetla, da upozorim na to. Niti više ni manje.

Zvao sam danas Renault, rekli su mi da su stavili xenon aftermarket kao poklon pri kupnji auta te mi tako isporučili.

Pogriješio sam misleći da je tvornički jer sam ga takvog dobio, Za komentare i ismijavanja se zahvaljujem, čovjek može puno naučiti iz ovakvih iskustava.

Inače nije megane RS265 već 250.
Mislim da je sve rečeno na ovu temu i da možemo lagano zaključiti priču, barem što se mene tiče.

fascinantno mi je i dalje da ne znas kakav si auto kupio i s kakvom opremom.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 19:28   #39676
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 953
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova

Zvao sam danas Renault, rekli su mi da su stavili xenon aftermarket kao poklon pri kupnji auta te mi tako isporučili.
Nisam nikad čuo da ovlašteni salon ugrađuje dijelove koje nisu originalni dijelovi (tj čuo sam al su izgubili licence) , a pogotovo da vrše modifikacije takvog tipa da stavljaju dijelove koji su ilegalni.
Ako je to stvarno njihova priča, da su oni tebi kao poklon dali kineski xenon, ja bi na tvom mjestu trenutno provjerio račun auta i opremu po vin broju, i vidio što je tu naplaćeno, da ne bi ispalo da si ti uistinu platio originalni xenon koji je negdje usput ispario.
Što mi zvuči nevjerojatno, ali poslije ovoga sa kineskim xenon poklonom sve je moguće


edit:

s druge strane ako si ga ti naknadno ugrađivao, kaži, pretrpi još malo zajebavanja i idemo dalje


Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: Colop. 16.10.2018. u 19:44.
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 20:14   #39677
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
fascinantno mi je i dalje da ne znas kakav si auto kupio i s kakvom opremom.
Aj' ne pili više čovjeka... on nije znao koja svijetla ima - ti nisi koju getribu imaš pa sad vidi tko manje zna što ima u autu



Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Meni su oba ova iskustva bitna, jer razmišljam uzeti Renaulta (Clio), i jer idem na tehnički gdje i Bertone.
Idem u tu STP od kad se otvorila (ima valjda 20+ godina) sa svim autima koje sam imao i to je jedan jedini put da sam imao loše/neprofesionalno iskustvo sa njima (i to je bio lik koji je kod njih došao raditi iz STP na Ljubljanskoj, vidio sam ga samo te godine i nikad više) tako da iz osobnog iskustva ne mogu reći da su loši, ali da su zahtjevni i da gledaju svaku sitnicu na autu gledaju i zato i idem kod njih.


PS. Jedne godine su rušili na tehničkom ženu sa novim Meganeom radi kočnica, ona je neopravdano pizdila na njih, ali joj je razlika u kočenju između desne i lijeve strane auta bila 90% i onaj tko joj je dekonzervirao auto u salonu i dozvolio da bude isporučen kupcu je napravio vrhunski posao
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 20:27   #39678
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
Aj' ne pili više čovjeka... on nije znao koja svijetla ima - ti nisi koju getribu imaš pa sad vidi tko manje zna što ima u autu

ne ne neee



ja sam znao koju getribu imam ali sam zabrijao skroz u toj cijeloj prici o getribama



a i totalno je krivi primjer. Njega su zavaljali sa ugradnjom kinsekog kineza, a uvjeren sam da su mu naplatili opremu sa original xenonom, jer ne znam tko bi zdravog razuma na svoju ruku isao nekome u Megana 250 ugradjivati kineski xenon u NOVI auto a da nije neka teska muljaza u pitanju!



decko/covjek bi morao provjeriti po svom VIN broju, ili po racunu (kaze da je kupio novog) provjeriti tocno paket opreme i s cim je tao auto trebao doci. Tko zna da li ima i ostale stvari s tog paketa i da li je to uopce paket opreme koji je narucio.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 20:38   #39679
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,112
Pa ljepo vam je Burmuz reko da se on time ne zamara, on samo pegla (tatine i mamine) kartice i uziva u zivotu. Putuje po svijetu, skuplja salvete i goblene Duška Lokina, voli sve što voliju (namjeran slang) mladi, jednom riječju uživa u životu. Ne zamara se tko je zaradio na tom xenonu. Ma svi majstori vole takve.Tako da se okanite flejma i neka vam Burmuz bude uzor kao što je i meni. Kao što kaže ekipa na enteru: MirVan


Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 20:47   #39680
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Čemu takvo prozivanje i nepotrebno (i primitivno) napadanje čovjeka?
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 20:51   #39681
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Sve ti je to stvar odgoja...
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 20:52   #39682
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,112
@Icy i fanatik
Što je točno u mom postu bilo primitvno? Da li je to bila neka rijec, smisao ili nesto trece? Malo smirite dozivljaj može? Thx

Burmuz je lijepo u jednom od postova napisao da je on direktor u firmi i da mu je sve ispod 200-250 konja mlinci za kavu, isto tako je napisao da samo pegla kartice i putuje po svijetu. Ovo za goblene Duška Lokina sam ja sam dodao, kao da su i kartice koje pegla mamine i tatine. Ako sam u tome bio primitivan nema problema, barem se meni nije problem ispricati.

Zadnje izmijenjeno od: Master_Hrc. 16.10.2018. u 21:14.
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 21:16   #39683
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,112
Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
Nisam nikad čuo da ovlašteni salon ugrađuje dijelove koje nisu originalni dijelovi (tj čuo sam al su izgubili licence) , a pogotovo da vrše modifikacije takvog tipa da stavljaju dijelove koji su ilegalni.
Ako je to stvarno njihova priča, da su oni tebi kao poklon dali kineski xenon, ja bi na tvom mjestu trenutno provjerio račun auta i opremu po vin broju, i vidio što je tu naplaćeno, da ne bi ispalo da si ti uistinu platio originalni xenon koji je negdje usput ispario.
Što mi zvuči nevjerojatno, ali poslije ovoga sa kineskim xenon poklonom sve je moguće


edit:

s druge strane ako si ga ti naknadno ugrađivao, kaži, pretrpi još malo zajebavanja i idemo dalje


Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Upravo to, nema šanse da je ovlašteni servis ugradio kineski xenon....to je čak i za hrvatistan mala šansa....pogotovo danas.
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 21:21   #39684
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 462
Ne bih isao tako daleko s tim da je to kod nas nemoguce s obzirom sto se pisalo u ovoj temi za servise (posudjivanje vozila i sl.)
Inovator je online   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 21:29   #39685
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,112
Citiraj:
Autor Inovator Pregled postova
Ne bih isao tako daleko s tim da je to kod nas nemoguce s obzirom sto se pisalo u ovoj temi za servise (posudjivanje vozila i sl.)
Ok, ajde još posuditi vozilo, što apsolutno ne opravdavam, ali ovdje pričamo o ugradnji kineskog smeća u novi auto a istovremeno original se mažnjava....to mi je stvarno kriminalno.
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 21:30   #39686
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Zvao sam danas Renault, rekli su mi da su stavili xenon aftermarket kao poklon pri kupnji auta te mi tako isporučili.
Mislim da ovo stvarno treba razjasniti do kraja jer ne znam jel ovo neka zajebancija ili šta...
Kao poklon ti stavljaju kinesku neprovjerenu elektroniku u auto koja se može zapaliti iste sekunde kad izvezeš auto?? Tebi je to sve ok? Njima je ok da auto pod garancijom ima takav xenon?
Zanimljivo je i kako se sjećaju tvog slučaja i znaju da su ti ugradili kineski xenon, znači da vode neku evidenciju oko toga, a čudno je da vode papirnatu evidenciju oko nečega što ne smiju raditi.
Cijela priča jako smrdi i ne znam tko tu mulja koga.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 21:31   #39687
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 953
Citiraj:
Autor Inovator Pregled postova
Ne bih isao tako daleko s tim da je to kod nas nemoguce s obzirom sto se pisalo u ovoj temi za servise (posudjivanje vozila i sl.)
Ma da, nikad ne reci nikad, iako je ovo puno teže sranje nego da se vozilo posudi iz servisa sa bi se uhvatila i impresionirala koja koka
Ne znam jel moguće iz auta izvući OEM ksenon, i zamjeniti ga kinezom, a da ne diraš farove i ostalo? kako to uopće kodiraš?

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 21:31   #39688
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 462
Mozemo mi sad svasta nagadjati, ali ukoliko je istina, onda to podlijeze i inspekciji.
Inovator je online   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 21:37   #39689
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 953
Citiraj:
Autor Inovator Pregled postova
Mozemo mi sad svasta nagadjati, ali ukoliko je istina, onda to podlijeze i inspekciji.
Ispravan način rada je sljedeći:

1) Provjeriti račun/ vin broj i vidjeti što piše u opremi. Ako piše tvornički ugrađeno preći na korak 2.

2) Poslati mail servisu u kojem ih se ljubazno pita koju ksenon žaruljicu staviti u kineski kit kojeg su ugradili.

3)u idealnim uvjetima servis sa druge strane odgovori.

4)Tužba, prijava inspekciji, novine i pismo proizvođaču u Francuskoj.

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 21:42   #39690
ThePornstar
Premium
Moj komp
 
ThePornstar's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: -
Postovi: 4,394
__________________


CPU: Intel i5 8250u

RAM: 16 GB

VGA: Intel UHD 620

SSD1: Samsung PM981 NVMe 256 GB

LCD: 14" Innolux N140HCG-GR2 (low power, 400 nits)

OS: Win 10 Pro x64

Battery: 57 Wh internal






ROM: Android 9
ThePornstar je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na