Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.02.2024., 19:01   #10231
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
moj S20 FE cijeli dan i još drugi ako treba cijeli izdrži. baterija top. mob top. imam ga već godinama i kupio rabljenog kao i sve mobitele koje sam do sada imao. i svi su radili besprijekorno hehe
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2024., 09:15   #10232
R3nchi
Registered User
Moj komp
 
R3nchi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 406
Pitanje.. Zeni poceo stekat redmi note 9s.. E sad posto je kozmeticarka bilo bi lijepo imat sto bolju kameru za fotke, te minimalno brzo punjenje kao note 9s i dobru bateriju (127h endurance time po gsmA imo redmi).. Dobio za prijedlog honor magic 6 lite i neo 40 edge
R3nchi je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2024., 10:15   #10233
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,290
Po meni bolje Edge 40 za 309€ s EU garancijom.

https://www.mobileshop.eu/hr/motorol...56gb-8gb-ram/?

Ili s oglasnika zapakirani S21FE za cca 250€....
locks je online   Reply With Quote
Staro 18.03.2024., 12:04   #10234
R3nchi
Registered User
Moj komp
 
R3nchi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 406
Nisam fan Samsung mobitela .
Mislim ne mora bit dvojba između honora i motorole, i otvoren sam za prijedloge,samo da nije iznad 350e.
R3nchi je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2024., 13:39   #10235
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Ajmo malo pomoći oko "mobitela"
Trebam "dumbphone" dobavljiv sa HR menijem i da ima jednu vrlo važnu opciju koja postoji već 20 godina skoro u svim mobilnim uređajima, osim u novim "dumbphonovima", a to je mogućnost postavljanja bilo koje melodije kao zvono i po mogućnosti (ali nije nužno) isto postavljanje melodije za svaki kontakt drugačije.
Dakle ovo su opcije koje rade na mojem 16 godina starom mobilnom telefonu SonyEricsson K750i.

Uređaj bi koristio moj stari, i njemu je to jako bitna opcija jer je navikao na starom uređaju da čuje određenu pjesmu za zvono i to mu je pomoglo da čuje da zvoni njegov telefon, a sada na ovim telefonima (za starije korisnike) koji su super sa tim stvarima za starije, ali ne može se podesiti da staviš melodiju koju god hoćeš, nego samo one koje su u uređaju predinstalirane.

Ne želi i ne snalazi se (probali smo) sa smartphonovima, zato je bitno da se radi o klasičnom mobitelu. Ako ima dodatne opcije za starije, super, ali ne mora ih imati.
Doro urešaji su super, ali pitao sam ih i njihovi uređaji, iako imaju mogućnost reprodukcije mp3 datoteka, nemaju tu jednostavnu opciju da se ista postavi za zvono.

Hvala na preporukama, ali moraju biti 100% provjerene jer mi se ne da kupovati brdo uređaja da bi isprobao sam pa da se potencijalno razočaram jer ta opcija ustvari ne radi.

Ukratko, glupi telefon koji ima opciju postavljanja bilo koje melodije (mp3) kao melodije zvonjave.
Tenks.
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2024., 14:05   #10236
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,290
Citiraj:
Autor R3nchi Pregled postova
Nisam fan Samsung mobitela .
Mislim ne mora bit dvojba između honora i motorole, i otvoren sam za prijedloge,samo da nije iznad 350e.
Nothing Phone (2a) 328€ na Amazon.de, ali 6,7".
locks je online   Reply With Quote
Staro 18.03.2024., 14:11   #10237
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Koji mobitel kupiti? - 2. dio

Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Ajmo malo pomoći oko "mobitela"
Trebam "dumbphone" dobavljiv sa HR menijem i da ima jednu vrlo važnu opciju koja postoji već 20 godina skoro u svim mobilnim uređajima, osim u novim "dumbphonovima", a to je mogućnost postavljanja bilo koje melodije kao zvono i po mogućnosti (ali nije nužno) isto postavljanje melodije za svaki kontakt drugačije.
Dakle ovo su opcije koje rade na mojem 16 godina starom mobilnom telefonu SonyEricsson K750i.

Uređaj bi koristio moj stari, i njemu je to jako bitna opcija jer je navikao na starom uređaju da čuje određenu pjesmu za zvono i to mu je pomoglo da čuje da zvoni njegov telefon, a sada na ovim telefonima (za starije korisnike) koji su super sa tim stvarima za starije, ali ne može se podesiti da staviš melodiju koju god hoćeš, nego samo one koje su u uređaju predinstalirane.

Ne želi i ne snalazi se (probali smo) sa smartphonovima, zato je bitno da se radi o klasičnom mobitelu. Ako ima dodatne opcije za starije, super, ali ne mora ih imati.
Doro urešaji su super, ali pitao sam ih i njihovi uređaji, iako imaju mogućnost reprodukcije mp3 datoteka, nemaju tu jednostavnu opciju da se ista postavi za zvono.

Hvala na preporukama, ali moraju biti 100% provjerene jer mi se ne da kupovati brdo uređaja da bi isprobao sam pa da se potencijalno razočaram jer ta opcija ustvari ne radi.

Ukratko, glupi telefon koji ima opciju postavljanja bilo koje melodije (mp3) kao melodije zvonjave.
Tenks.

Meanit. Doro je mogao prije ne znam zasto ne moze sada.
Moras shvatiti da tvoj k750 je tada bio kao sada npr Samsung A54. A sada noviji dumbphone ima vrijednost kao tada milka cokolada. Sluzi kao telefon, nista vise ni manje.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2024., 14:13   #10238
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,789
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova

Ukratko, glupi telefon koji ima opciju postavljanja bilo koje melodije (mp3) kao melodije zvonjave.
Tenks.
Pogledam ti danas, pa editiram post. Punac ima Catterpillar B40 i ako dobro pamtim ima ovu opciju. Probao sam guglati i nisam nasao potvrdu pa cu vidjeti osobno kad ga ulovim u toku dana. Mislim da taj nema opciju razlicite melodije za odredjene kontakte, ali vidjet cu i to.

EDIT:
Evo mogu ti potvrditi, njegov CAT B26 (nije B40 kako sam prije rekao) podrzava mp3 melodiju za zvono i moze dodati custom mp3 melodiju za kontakte pa... Ima i BT pa lako prebacis tih par melodija. Nadam se da pomaze 👍
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.

Zadnje izmijenjeno od: xlr. 18.03.2024. u 16:12.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2024., 17:43   #10239
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Moj Oneplus 11 moze sve to. 😅
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je online   Reply With Quote
Staro 18.03.2024., 20:24   #10240
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor spawn Pregled postova
Meanit. Doro je mogao prije ne znam zasto ne moze sada.
Moras shvatiti da tvoj k750 je tada bio kao sada npr Samsung A54. A sada noviji dumbphone ima vrijednost kao tada milka cokolada. Sluzi kao telefon, nista vise ni manje.
Poslao sam direkt u Doro email i pitao za Doro 730X i kažu da nemere.
Ma jasno mi je i ovo da danas rade te telefone da budu što jeftiniji, ali neki od njih i nisu tako jeftini i imaju super funkcije i onda nemaju ovo kaj je dostupno od pamtivjeka Dobro, od kad su moguće MP3 reprodukcije, a ne polifone melodije kao na mojem prvom mobu, Siemenc C35i (nostalgija)

Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Pogledam ti danas, pa editiram post. Punac ima Catterpillar B40 i ako dobro pamtim ima ovu opciju. Probao sam guglati i nisam nasao potvrdu pa cu vidjeti osobno kad ga ulovim u toku dana. Mislim da taj nema opciju razlicite melodije za odredjene kontakte, ali vidjet cu i to.

EDIT:
Evo mogu ti potvrditi, njegov CAT B26 (nije B40 kako sam prije rekao) podrzava mp3 melodiju za zvono i moze dodati custom mp3 melodiju za kontakte pa... Ima i BT pa lako prebacis tih par melodija. Nadam se da pomaze ��
Fala lepa, super info i dobar uređaj, budem ga pogledao svakako.

Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Moj Oneplus 11 moze sve to. ��
Koji sam ja kreten, pa kako se ja ovoga nisam sjetio
__________________


RedGreenBlue

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 31.03.2024. u 12:40.
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2024., 21:22   #