Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Intel
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.02.2013., 15:38   #61
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Probaj staviti na IDE.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2013., 16:06   #62
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 833
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Probaj staviti na IDE.
opet isto.

edit:stvarno mi nije jasno u čemu je problem. mislim da cu vratit i uzet neku drugu(gigabyte recimo). eo sad stoji crni ekran i crtica blinka u gornjem lijevom kutu. pisalo je dovršavanje instalacije i prebacio se na crni ekran i tako stoji već 10-tak minuta . to mi se nikad nije dogodilo s instalacijom win7.

Zadnje izmijenjeno od: snorky_vk. 23.02.2013. u 17:05.
snorky_vk je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2013., 17:24   #63
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Meni se dogodilo sa Win 8, iz prvog pokušaja. Probaj neki drugi instalacijski DVD. Možda je i u njemu stvar.
Ako ti i to prdne, onda RMA.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2013., 20:30   #64
Jole911
Premium
Moj komp
 
Jole911's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Hrvatska-Požega
Postovi: 423
Eh da mene zanima taj procesor koji ima integriranu grafiku u sebi recimo i5 3330 ,da li to ima utjecaja samo na integriranu grafiku na ploci ili ima i na PCI E??Malo mi je nejasno taj dio procesor sa grafikom ?
Jole911 je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2013., 21:22   #65
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,783
@snorky_vk
Na kojie sata konektore, odnosno, na koji sata kontroler su spojeni, Intel ili ASMedia? Probaj uštekat u drugi.

@Jole911
Ploča nema grafičku na sebi, nego samo video izlaze. Grafička se nalazi u procesoru.

Zadnje izmijenjeno od: ShanTech. 23.02.2013. u 21:28.
ShanTech je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2013., 21:47   #66
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 833
Citiraj:
Autor ShanTech Pregled postova
@snorky_vk
Na kojie sata konektore, odnosno, na koji sata kontroler su spojeni, Intel ili ASMedia?
spojio sam i na tamno plavi i na svjetloplavi... sad koji je koji ne znam,al na oba je ista stvar. eo sad sam vratio staru matičnu i proc i iako je bila spora instalacija windowsi su se digli i rade normalno. znači il ja nešto krivo radim s asusicom il kod nje nešto zahebava...

Zadnje izmijenjeno od: snorky_vk. 23.02.2013. u 21:57.
snorky_vk je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2013., 21:59   #67
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Onda ti je DVD sieban. Vjerojatno je medij pržen na nekoj besnoj brzini tipa 16x ili 20x i dovoljno je da ne prekopira jedan file da zejebava.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2013., 22:15   #68
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 833
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Onda ti je DVD sieban. Vjerojatno je medij pržen na nekoj besnoj brzini tipa 16x ili 20x i dovoljno je da ne prekopira jedan file da zejebava.
a ništa, moram onda napraviti bootabilni usb . za njega mi ne treba ništa više od fajlova osim iso fajla win7 koji je na microsoftowim stranicama??
snorky_vk je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2013., 22:33   #69
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor snorky_vk Pregled postova
a ništa, moram onda napraviti bootabilni usb . za njega mi ne treba ništa više od fajlova osim iso fajla win7 koji je na microsoftowim stranicama??
ne, samo ti treba neka aplikacija s kojom ćeš napraviti bootabilni instalacijski USB.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2013., 22:41   #70
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 833
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
ne, samo ti treba neka aplikacija s kojom ćeš napraviti bootabilni instalacijski USB.
našao sam upute za bootabilni usb preko cmd-a. još malo i gotov je pa ćemo ujutro ponovo asusicu upregnit. bemti cijeli dan sam izgubio zbog pizdarije. nadam se samo da je do dvd-a tj. medija i da ne moram matičnu slat nazad.
snorky_vk je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2013., 22:43   #71
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor snorky_vk Pregled postova
našao sam upute za bootabilni usb preko cmd-a. još malo i gotov je pa ćemo ujutro ponovo asusicu upregnit. bemti cijeli dan sam izgubio zbog pizdarije. nadam se samo da je do dvd-a tj. medija i da ne moram matičnu slat nazad.
pa ako ti se na drugoj platformi događa isto, onda ti ploča nije u banani.
A da i je, imaš garu, dobićeš novu
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2013., 12:14   #72
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 833
eo probao s usb-a instalaciju i ne želi proći dovršavanje instalacije, izbaci crni ekran i crticu koja blinka gore lijevo i stoji već 20 minuta rako. hdd i usb ne rade koliko vidim, nema paljenja led lampica. na ep35-ds3 je bilo sporije ali je proslo sve , bez ovoga crnog zaslona. ajm aut of opšns...

edit: sad je prebacio na logo od microsofta i stoji smrznut. budem ga ostavio neko vrijeme mozda se pokrene.

edit2: stoji i dalje. pokrenuo sam ponovno instalaciju iz očaja ...

edit3: i dalje nula bodova. probao sam neke finte u biosu oko boota isključit al opet sve isto. što god da ugasim ,uplaim uvijek na istom mjestu smrzne. kako sigurno mogu otkloniti sumnju u rame i procesor???rami su prosli testove.


edit4: izvadio sam matičnu i proc i rame. vratio stare i digo winse i sad sretan , a asusicu cu poslat na reklamaciju. jel moguće da grafa 8800gts 512 zeza jer je malo starija? radi ona uredno , evo sad je u pogonu, world of tanks radi i sve ostale igre...

Zadnje izmijenjeno od: snorky_vk. 24.02.2013. u 17:39.
snorky_vk je offline   Reply With Quote