Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Pisači i skeneri
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.08.2016., 21:12   #31
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,532
Citiraj:
Autor Brucoš Pregled postova
Svakom rečenicom samo potvrđujete koji je vaš problem.
Ja nemam nikakav problem. Ti bi ih mogao imati, ali valjda je ljudima zao sto si star i prolupao, pa im se ne isplati imati posla s policijom kada ih prevaris za parsto kn.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2016., 21:38   #32
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,795
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Ja nemam nikakav problem. Ti bi ih mogao imati, ali valjda je ljudima zao sto si star i prolupao, pa im se ne isplati imati posla s policijom kada ih prevaris za parsto kn.

kako ti je sjebo pixmu 4000, što si spomenio na prethodnoj stranici?
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2016., 21:45   #33
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,532
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
kako ti je sjebo pixmu 4000, što si spomenio na prethodnoj stranici?
Ne sjecam se detalja, bilo je davno, ali ju je "popravio", uvaljao mi nesto tih svojih tinti koje su se pretvorile u dijamantnu cvrstocu nakon 3 dana i uzeo nesto para.

Klasican modus operandi vec n godina.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2016., 01:08   #34
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,180
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Mladicu, mladicu...

http://web.archive.org/web/200710300...-pc-sluzba.hr/

Buduci si mi simpatican, otkrit cu ti Easter egg - odi na dno stranice i napravi Select All. Nema na cemu.

SEO stoljeća, evo i nagrada od mene





A nezz meni ta adriatix i hitna pc služba i sl firme nisu jasne, kako uz tolike godine kriminalne reputacije, lošeg poslovanja i očito nikakvog ulaganja u išta, su idalje u poslu o.O
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2016., 16:50   #35
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
...
A nezz meni ta adriatix i hitna pc služba i sl firme nisu jasne, kako uz tolike godine kriminalne reputacije, lošeg poslovanja i očito nikakvog ulaganja u išta, su idalje u poslu o.O
Lijepo kao sto jos uvijek postoji HDZ stranka iako je sudskim putem proglasena zlocinackom organizacijom i do danasnjeg dana nisu mrdnuli da poniste sudsku presudu. Tako da kod nas ti nista nefunkcionira sve je zbrda zdola.
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2016., 23:59   #36
Overclock_freak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Rijeka-Zagreb
Postovi: 1,206
A si razmišljao tipa o EPSON L210 ili L365 ?

Par kom sam ljudima montirao i mogu reć da nakon par mj javili su samo riječi hvale
Overclock_freak je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2016., 09:26   #37
Brucoš
Banned
 
Datum registracije: Nov 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 64
Citiraj:
Autor Overclock_freak Pregled postova
A si razmišljao tipa o EPSON L210 ili L365 ?

Par kom sam ljudima montirao i mogu reć da nakon par mj javili su samo riječi hvale
A što misliš o Epsonu SX 130 ?

To je potpuno isti printer kao L210 osim što ima jaču glavu i CISS

A ukoliko uzmeš za njega trajne kazete i tintu za Epson L210 onda si prošao 500 - 1000 kn jeftinije. A otisak te košta jednako.

Isto tako ukoliko uzmeš XP 350 onda opet imaš istu mehaniku i istu glavu. Sve identično osim CISSa

Jedino osjetno bolji uređaj je L800 koji ima istu mehaniku kao i D120.

Cijene si pogledajte sami.

Upravo radimo jedan DTG priner na bazi L210. Tako da iz prve ruke znamo da SX 130 L210 ili 365 imaju istu šasiju iste motore iste senzore iste chipove koji upravljaju motorima.

Znači trajnost i robusnost L210 je jednaka kao kod SX 130. Razlika je jedino u glavi.

Zaključak :

Epson L210 ili L365 proizvođača ne košta bitno više od onoga što ga je koštala proizvodnja Epsona SX 130. Jedino to kupca košta 3 * više.

Ostalo zaključite sami.

A ukoliko mislite da je kod HP a neka druga igra, debelo se varate.

Zadnje izmijenjeno od: Brucoš. 08.08.2016. u 13:44.
Brucoš je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2016., 17:29   #38
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor Overclock_freak Pregled postova
A si razmišljao tipa o EPSON L210 ili L365 ?

Par kom sam ljudima montirao i mogu reć da nakon par mj javili su samo riječi hvale
Nisam jer nemrem vise smisliti Epsona.
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2016., 17:11   #39
robik666
Premium
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: into the void
Postovi: 342
Sad da neradim novu temu.. Ako može preporuka nekog printera/skenera do 400 kn.. Printer triba za rezervacije gostiju, i ako štogod zatriba isprintat, skenirat.. Zahvaljujem
robik666 je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2016., 17:47   #40
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
a ko da imas izbora.. odeš na web šop svog omiljenog dučana i udariš po cijeni.. ono što je za 400 kn , kupuješ i bok.
IZVOLI
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2016., 08:43   #41
Brucoš
Banned
 
Datum registracije: Nov 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 64
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
a ko da imas izbora.. odeš na web šop svog omiljenog dučana i udariš po cijeni.. ono što je za 400 kn , kupuješ i bok.
IZVOLI
Upravo tako.

A ukoliko hoče premium proizvod za iste novce onda mu je pametno konzulturati se sa nekim lokalnim PC servisom. Sigurno imaju na lageru neki uređaj 100% ispravan koji je u istom tom Web Shopingu koštao Duplo ili Troduplo.
Brucoš je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2018., 01:49   #42
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
@DANCI Nista onda to uzmi, javi kako je prvi dojam, i nakon nekog vremena, baš me zanima, i baš me iznenadilo to sa tim cartovima sa glavama i još da su tako povoljne, čini mi se kao win win situacija, a nisam stvarno nikad čuo za to.



hmmm, ne znam, čak bi se usudio reći, da je dizajnerski adriatix gori
Gori odabir boje: Adriatix
Gora pozadina: Adriatix
Lošiji kontrast : Adriatix
Gora tipografija: Adriatix
Lošiji layout: Adriatix
Gori sadržaj: Pavel i njegova Hitna pc služba
Lošije poznavanje osnovnih html elemenata(title, charset, favicon): Adriatix
Gore slike: Neriješeno
Gori logo: Neriješeno
Gori URL-ovi: Adriatix
Eye pain effect!: Adriatix

I Bubba duguješ mi naočale! Tribamo napravit natjecanje, najgori hr webovi
Citiraj:
Autor Forace Pregled postova
Ne znam, ali zanima me kako će se pokazat te kazete od 80 kn .... davnih dana sam utvrdio da mi je bolje imat single ink i posebno glavu.

Inače kod te tehnologije zna se zasušit boja, pa crna, pa djelomično jedna pa ne znaš jel potrošio jednu boju ili nije ili kad printaš nešto što ima više pojedine boje ....mah ...

Glede čišćenja s vremena na vrijeme znao sam na 4300 očistit cijelu glavu alkoholom i destiliranom vodom ali rijetko, a nešta se naprintala.

EDIT: bojim se da ćeš doć i prije 6 mjeseci, al nadajmo se da nećeš.

Dečki prošlo je 6mj, pardon 2 godine i nemam prigovora na odabrani printer. Baš je idealan za mene, odnosno za povremene korisnike. Promijenio sam već nekoliko boja i nemam brige. Samo jedanputa se dogodilo da je plava boja počela printat isprekidano, bila je prikraju, al nije bila potrošena. Jednostavno sam šutnuo van i stavio novu boju, a kako boja dolazi skup s glavom odmah sam riješio problem s crticama. Kupujem original boje svakih 4-6mj. za 90kn rijetko kad odmah 2xpo 90kn, toliko o tome koliko rijetko printam doma. A stvarno mi treba multifunkcionalni printer, odnosno skener i kopirka, točnije za razne vrlo važne dokumente.
Čak sam i nekoliko puta printao s mobitela bez kompa, nije mi se dalo paliti komp ili nisam imao vremena. A printer ima wifi vezu i preko moba SMART HP aplikacije samo sam printeru poslao što treba isprintat i printer je isprintao bez ikakvih problema.

Uglavnom ja sam jako zadovoljan, više se neopterećujem koliko koštaju boje, hoće li se koja boja/glava zapeć pa da moram baciti cijeli printer na otpad itd.
Evo cijeli 8mj. nisam ispisao niti stranicu i ja printao u 9mj. i nije se glava zapekla, sve radi normalno. I da je nije problem šutnut van i zamjeniti za 90kn.

Realno ne vidim zašto netko ko malo printa kod kuće za školu, studiranje ne bi uzeo ovakav tip printera jer je održavanje minimalno. Riješen je problem zapečenosti glave, original boje s glavom koštaju ispod 100kn, ima sve živo od opcija da nemoraš trčati u fotokopiraonu itd.
DANCI je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na