Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.12.2019., 09:22   #5611
ODO
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 573
A ovaj XIAOMI Redmi Note 8 Pro, ima ga u linksu sa 1900kn, mislim meni to sve izgleda OK, sad onaj konzumeristički dio mozga uvijek vuče ka A50 jer to jelte Samsung, mada ovaj Xiaomi ima bolje specifikacije.
ODO je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 09:53   #5612
mlajo
Registered User
 
mlajo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zemlja
Postovi: 156
Preporuka u trilemi,

Samsung Galaxy note 9
24x175+149= 4349 kn

Samsung galaxy S10+
24x145+899 =4379 kn

Huawei P30 pro
24x145+299 =3779 kn

Tele2 pretplata.

Moji prioriteti za korištenje su:

You tube,Iptv,video snimanje kamerom ,internet ,igre i
ostale điđe miđe isključeno.

Ja možda malo navlačim na Note 9 ,ali ...
Kakav je Samsung sa flagship modelima u nadogradnjama verz.androida i svojim update zakrpama .
Zadnji Samsung sam imao S3 a prije njega Omnia I sa Windowsi 6,1 bio je prvi sa touch screenom.
Hvala.

Hvala.
__________________
Mlajo
mlajo je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 10:39   #5613
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Sami garantira 2 updatea OS-a na noviju verziju. Kako je Note došao sa A8 (Oreo), to znači da dobija A10 i onda kraj. S10 je došao sa A9 (Pie) što znači da će dobiti A11.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 11:25   #5614
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,674
Citiraj:
Autor mlajo Pregled postova
Preporuka u trilemi,

Samsung Galaxy note 9
24x175+149= 4349 kn

Samsung galaxy S10+
24x145+899 =4379 kn

Huawei P30 pro
24x145+299 =3779 kn

Tele2 pretplata.

Moji prioriteti za korištenje su:

You tube,Iptv,video snimanje kamerom ,internet ,igre i
ostale điđe miđe isključeno.

Ja možda malo navlačim na Note 9 ,ali ...
Kakav je Samsung sa flagship modelima u nadogradnjama verz.androida i svojim update zakrpama .
Zadnji Samsung sam imao S3 a prije njega Omnia I sa Windowsi 6,1 bio je prvi sa touch screenom.
Hvala.

Hvala.
Ako pitas za brzinu updatesa, od ove god su se odlucili dosta ubrzati u odnosu na prijasnje. Ja vec vozim sluzbeni A10 na S10-tki. Naravno ovogodisnji flagshipi imaju prioritet pa tako s10 serija prva dobiva nadogradnju, slijedi je note10 serija zatim iduci mjesec ili dva idu s9 pa note9 serija, itd...
Sn4k3 je online   Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 12:10   #5615
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,287
Citiraj:
Autor ODO Pregled postova
Mali uvod, stari J5 nakon skoro 3 godine je na izdisaju, svako malo mi piše nema usluge/signala, prvo sam mislio da je nešto lokalno jer bilo problema s Tcomom prošli tjedan, ali evo otišao poslom u ZG i stvar još gora, ne znam jesam li 10minuta sveukupno imao signala. Karticu sam zamijenio u Tcomu, ali isti problem, tako da nema bit do čega nego do moba, pa me evo tu.
Baterija, ekran (dajem prednost Samsungu radi Amoleda) su mi bitni, fotografije su mi manje bitne, mislim da će svaki mob od 1500+ obavit dovoljno dabar posao, igre me na mobu ni najmanje ne interesiraju.
Maksimum do kojeg bi išao je A50, to je nekih 2300kn, pa vi sad nabacite koji svoj prijedlog ako ima što bolje ili jednako dobro za manje...
Tnx unaprijed...
Mi9T je daleko bolji od A50. Jedina mana je što nema micro SD.
MIUI zna bit mušićav, ali ni One UI nije bezgrešan.
Da sebi kupujem za te novce ubo bi Realme X2....

Amoled, SD730G, 4000mAh baterija,30W punjač....

https://m.aliexpress.com/item/400022...ts_645417530.0
locks je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 12:11   #5616
igofanatic
Guest
 
Postovi: n/a
za ekipu koja kupuje mob od cca 1000kn je svakako stari S7 preporuka. naravno ima ih hrpa polovnih za oko 1000kn. neki još pod garancijom. cura je uzela prošli tjedan jedan S7. uglavnom pre zadovoljni. mob kao nov. lik je pacijent kako ga je uščuvao. 100% ispravan, baterija odlična. novi slične klase su pre skupi. na pretplatu sa ugovorima je to sve takaj preskupo kad se zbroji sve.
  Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 12:27   #5617
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,770
Kod S7 samo imajte na umu - koliko je koristen i koliko ga planirate koristiti prije kupovine novog. Kod mene doma dva komada sa izraubanim baterijama.

Jednog sam kupio novog i dvije godine je bio super. Poceo je stekati s baterijom, promjenio je, evo pola godine kasnije opet serucka. Drugog sam kupio kao godinu dana starog, odlican, ali on je prvi pokazao slabosti s baterijom. Eno ga doma kao stalak za case.

Summa summarum, kupovina lanjskih flagshipova je super stvar, podrzavam to, samo imati na umu zivotni vijek baterije. Ps: S7ice NISU na prodaju, ne trebate ni pitati.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 12:40   #5618
igofanatic
Guest
 
Postovi: n/a
baterije su uvijek problem više-manje. kupi se nova i vozi dalje. osobno da mi za posao treba intezivno, bitno je da mob izdrži cijeli dan.
sve ovisi koje se sve aplikacije koriste i kako su one podešene da u pozadini ne cicaju bateriju.
  Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 12:44   #5619
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nije baš da se samo kupi nova baterija. Treba još dat mobitel na servis i platit majstora da tu bateriju uglavinja u mob i kak se spada zatvori mobitel. To je onak, 300 kn minimalno.

Osobno se nebi usubio sam menjat baterije na S6-S10 mobitelima i svim ostalim gdje je otpozati zaljepljen stakleni poklopac.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 12:45   #5620
Lak
Premium
 
Lak's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Citiraj:
Autor mlajo Pregled postova
Preporuka u trilemi,

Samsung Galaxy note 9
24x175+149= 4349 kn

Samsung galaxy S10+
24x145+899 =4379 kn

Huawei P30 pro
24x145+299 =3779 kn

Tele2 pretplata.

Moji prioriteti za korištenje su:

You tube,Iptv,video snimanje kamerom ,internet ,igre i
ostale điđe miđe isključeno.

Ja možda malo navlačim na Note 9 ,ali ...
Kakav je Samsung sa flagship modelima u nadogradnjama verz.androida i svojim update zakrpama .
Zadnji Samsung sam imao S3 a prije njega Omnia I sa Windowsi 6,1 bio je prvi sa touch screenom.
Hvala.

Hvala.
Koliko ja vidim za npr P30 Pro u tele2 ugovor na 2 godine sa tarifa raspali i neograničeno gb je 24x314 kn plus 299 kn odmah.

Ovih 145 kn mjesecno je samo za uredaj. Uz to jos ide 85 kn za minute i sms plus 84 kn za internet. Od tud 314 kn svaki mjesec.
Lak je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 12:52   #5621
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Moj S7 izgleda kao da je jučer izašao iz prodavaonice. Kad sam zadnji put gledao prema Phoneinfo aplikaciji, baterija je bila ludilo dobra. Stoji mi u ormaru kao backup, ali ću ga se ubrzo riješiti jer mi dolazi OP7T.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein

Zadnje izmijenjeno od: coconut. 05.12.2019. u 14:31.
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 14:29   #5622
zupy
Premium
 
zupy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Priko Klisa
Postovi: 843
Citiraj:
Autor ODO Pregled postova
A ovaj XIAOMI Redmi Note 8 Pro, ima ga u linksu sa 1900kn, mislim meni to sve izgleda OK, sad onaj konzumeristički dio mozga uvijek vuče ka A50 jer to jelte Samsung, mada ovaj Xiaomi ima bolje specifikacije.
Jab rađe ovog -sd845 za slične pare.


https://www.links.hr/hr/smartphone-x...crni-048900043
zupy je online   Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 14:30   #5623
igofanatic
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Nije baš da se samo kupi nova baterija. Treba još dat mobitel na servis i platit majstora da tu bateriju uglavinja u mob i kak se spada zatvori mobitel. To je onak, 300 kn minimalno.

Osobno se nebi usubio sam menjat baterije na S6-S10 mobitelima i svim ostalim gdje je otpozati zaljepljen stakleni poklopac.
to se podrazumijeva da se baterija kupi i ugradi u servisu. i opet ispada dobra kupnja ako je sve ostalo na mobu ispravno. S7 je i danas klasa top.
osobno mi je S7 star preko 3 godine, baterija je i dalje kao prvi dan. uz pravilno održavanje, baterija može dugo gurati.

zato kažem, zavisi od koga se kupi polovni mob i u kakvom stanju. a da i treba odraditi kupnju jednog dana nove baterije, pa i usb kontroler ako treba, radije nastavim dalje sa S7 nego davati hrpu love za neke nove.
  Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 14:36   #5624
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Dan danas nije dokazana metoda "održavanja" baterije. Neki se kunu u nadopunjavanja i ne dalje od 80%, neki se kunu u punjenje od 0 do 100, neki da ne Quick Charge...

A jedino dokazano "održavanje" baterije je da se ne izlaže visokim i/ili niskim temperaturama. Sve ostalo je stvar sreće i batcha jer ni tvornički sve baterije neće imati isti lifetime čak i da se koriste identično.

Također režimi potrošnje te iste baterije razlikuju se od korisnika do korisnika.

Generalno baterija preživi garantni rok mobitela. Tako je i napravljena. Sve ostalo nakon 24 mjeseca tj isteka jamstva je više stvar sreće nego "održavanja".

A za to da ti je nakon 3 godine ista baterija kao i prvi dan, nije sigurno ali nema veze, ako ti imaš filing da je, sve 5. Ali nije
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 14:41   #5625
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Uzeo taj 8t. Mislim da je dobar. Osjeća se da je "teži" pošto je iza stakleni. Najbolja stvar mi je definitivno što istovremeno prima i 2 SIM kartice i sd karticu. Na ostalo nemam primjedbi, brz je, kamera je dobra,iako to ne koristim uopće.
Hvala na preporuci
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 14:48   #5626
igofanatic
Guest
 
Postovi: n/a
kako got. osobno smatram da je stvar održavanja. SE p910i baterija dan danas radi, doduše pola dana. na S4 također radi nakon 6 godina. S7 imam 3.5 godine. traje 3 dana. sve je to uz pražnjenje baterije ispod 30%-0%, punjenje uvijek na 100%, često preko noći. gotovo rijetko ili nikako punjenje na kratko i tako oduvijek sa svakim mobom.
tu formulu koristim.
ali nije to poanta. poanta je da i nakon tih 24mj garancije ako i poživi bat super, ako ne ide se na novu bat. danas proizvode svake godine novi model nije normalno. e taj konzumerizam i ljudska psiha.
nekad su aute radili da traju, jedan model se radio nekoliko godina. danas? skoro svake 1-2 godine max novi modeli. tako sa svime. pametni uređaji itd.
potrošačko društvo.
  Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 14:54   #5627
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Iako nije direktno vezano za mobitel, u članku o Tesli koja je prešla 1 mil km pišu neke stvari u vezi držanja baterije. Lik je izjavio da je držao bateriju na max 85% i da mu nikad nije pala 0%. To može biti neki putokaz kako da traje više.

https://vozim.hr/ovaj-tip-i-njegova-...akvih-kvarova/
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 14:54   #5628
Lak
Premium
 
Lak's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Dan danas nije dokazana metoda "održavanja" baterije. Neki se kunu u nadopunjavanja i ne dalje od 80%, neki se kunu u punjenje od 0 do 100, neki da ne Quick Charge...

A jedino dokazano "održavanje" baterije je da se ne izlaže visokim i/ili niskim temperaturama. Sve ostalo je stvar sreće i batcha jer ni tvornički sve baterije neće imati isti lifetime čak i da se koriste identično.

Također režimi potrošnje te iste baterije razlikuju se od korisnika do korisnika.

Generalno baterija preživi garantni rok mobitela. Tako je i napravljena. Sve ostalo nakon 24 mjeseca tj isteka jamstva je više stvar sreće nego "održavanja".

A za to da ti je nakon 3 godine ista baterija kao i prvi dan, nije sigurno ali nema veze, ako ti imaš filing da je, sve 5. Ali nije
Kod mene na Huawei P20 baterija izdrži jednako kao u početku, a uopće ne pazim na punjenje, ostavljam ga na punjaču cijelu noć svakodnevno, nadopunjavam u autu kako mi dođe, nekada punim po dva puta dnevno kod jačeg korištenja...mobitel ima 1 godinu i 8 mjeseci, doslovno gaženje baterije, a ona ne pokazuje niti malo znakove da je oslabila.

To što kažeš kunjenje u taj i taj način punjenja...nema veze uopće...jednostavno na kakvu bateriju naletiš, naletiš...ili je dobro proizvedena ili ne valja nešto.

Mislim da će ova na P20 dugo gurati, kao što gura i na Moto G koji će uskoro navršiti 6 godina od kupovine, i dalje se koristi, ne pokazuje znakove umora.

Ali gle čuda, na Samsung mobitelima uvijek isti problem, baterija oslabi značajno oko 2. godine vlasništva
Lak je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 15:02   #5629
igofanatic
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
A za to da ti je nakon 3 godine ista baterija kao i prvi dan, nije sigurno ali nema veze, ako ti imaš filing da je, sve 5. Ali nije
da pardon, u pravu si. nije sigurno kao prvi dan. bila je slaba prvih dana. što je normalno. bat kad je nova mora proči par ciklusa dugih punjenje kako bi se kapacitet stvorio. znači ako ju nisi zeznu na početku sigurno će dugo gurati.
  Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 15:12   #5630
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,770
Formiranje li-ion baterija mi je nadraza tema Mislio sam da je to davno zakljuceno
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 15:13   #5631
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Iz iskustva pričam jer sam imao S7 3 godine kojem sam bio prvi vlasnik. Iako je relativno odlična baterija bila kad je mob bio na WiFiju. SoT je bio sasvim zadovoljavajući.

Ali...

Kad je mob bio na netu od mreže, LTE ili 3G, baterija je doslovno plakala. Tu se najviše osjetila degradacija.

Sad imam još jedan S7 star 3 i pol godine ali nema kartice u sebi. Služi kao alarm, kao mail server i to. Na stand byu i wifi je isto OK, ali kad krenem surfat s njim na recimo 66% svjetline ekrana, doslovno je 1%=1 minuta.
Doduše taj mob nije moj izvorno pa ne znam povijest uređaja osim što ima burn in od Youtubea u portraitu na ekranu i što ima razbijena leđa, ali sve u svemu baterija je onako, nije za bacit ali nisam siguran bi li bio za s njim ić nekam van i nadat se da će izdržati dan ako se mob koristi kao daily driver (viber, whatsapp, poruke, pozivi, mail, surf, fotkanje).

Inače, S7 je dan danas odličan mob ali njegove izvorne orginal baterije nisu u cvijetu mladosti. Jasno, uzme se nova, ali eto, kolega xlr je potvrdio da sve te "zamjenske" baterije, čak i orginalne, neće trajati kao ona njegova prva.

Baš me danas kolega pitao usporedbu za S7 i Mi A3. S7 ubija Mi A3 po pitanju kvalitete prikaza slike i ekrana i naravno kamere. Ali sve ostalo je debelo na strani Mi A3.

A što se formiranja baterije tiče... nije ti se formirala baterija prvih dana i prvih ciklusa, nego ti se mobitel tj njegov operarivni sustav "učio" što i kako baratati sa procesima
Formiranje baterije je umrlo zajedno sa NiMH baterijama početkom ovog stoljeća
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 15:57   #5632
igofanatic
Guest
 
Postovi: n/a
vidim ušlo se u zonu filozofije...hm

iznio sam stav oko polovnih mobitela, te da je to opcija.
nisu svi danas toliko zahtijevni kao neki.
uostalom tko hoće da se bogate prodavači mobitela i ostali uz njih, neka kupuju.
a šta se tiče bat, one su i onako zamišljene da traju jedan cijeli dan, kojeg obično zahtjevni poslovni čovjek treba od mobitela. ovi kaj se igraju igrice i stalno surfaju na mobu su priča za sebe.
a baterije kakve got da bile treba im se dati povoljan režim rada da guraju duži niz godina. ne može mi nitko tvrditi da često dopunjavanje, ukopčavanje iskopčavanje bat bez da se skroz napunila i sl ne smeta. da znam. to će reči jedino trgovac koji ih prodaje kao i proizvođač. u cilju da se što prije zapravo iztroše i da ljudi kupuju nove bat, mobitele.
kako sam rekao potrošačko društvo.
  Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 15:58   #5633
Rovanpero
Premium
Moj komp
 
Rovanpero's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 96
Citiraj:
Autor SympForTheDevil Pregled postova
Opustite se I ti zalman.

Da mi je nekakav uspjeh imati forumski "staz" ili telefon od bijednih 500e-1000e u posjedu(a ima dosta vise takvih telefona po doma I firmi)....davno bi si smjestio metak u glavu. Isto tako da sam I Gabre

https://ibb.co/JRsmcBw

E sad me sjebi I pitaj me di mi je taj Huawei telefon jer sam ga ostavio sinoc u insigniumu

Ps...uvaljali su nam ih iz Hrvatskog Telekoma,ne kanadskog
strasno...
__________________
...o kako je lijepo biti glup...
Rovanpero je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 16:02   #5634
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,770
Citiraj:
Autor igofanatic Pregled postova
ne može mi nitko tvrditi da često dopunjavanje, ukopčavanje iskopčavanje bat bez da se skroz napunila i sl ne smeta.
Upravo to vise odgovara li-ion baterijama, ako je vjerovati znanstvenicima, ali sad smo zastranili u neke druge vode.

https://batteryuniversity.com/index...._battery_table
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 16:07   #5635
igofanatic
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Upravo to vise odgovara li-ion baterijama, ako je vjerovati znanstvenicima, ali sad smo zastranili u neke druge vode.

https://batteryuniversity.com/index...._battery_table
znanstvenicima=trgovcima
  Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 16:19   #5636
killuminati
Premium
Moj komp
 
killuminati's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 357
Btw baterije se formiraju samo jednom i to tijekom procesa proizvodnje, protokol koji traje od nekoliko dana do nekoliko tjedana, ovisno o vrsti baterije, čisto nek se stavi u zapisnik da ne prostituirate taj termin.
killuminati je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 16:25   #5637
igofanatic
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor killuminati Pregled postova
Btw baterije se formiraju samo jednom i to tijekom procesa proizvodnje, protokol koji traje od nekoliko dana do nekoliko tjedana, ovisno o vrsti baterije, čisto nek se stavi u zapisnik da ne prostituirate taj termin.
dali ima negdje tablica po godinama potrošnje baterije da se vidi kakvi su kapaciteti bat sa godinama trošenja prema voltaži/amperaži ili već koji je pokazatelj pada snage sa godinama?
  Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 16:26   #5638
ODO
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 573
Citiraj:
Autor zupy Pregled postova
Jab rađe ovog -sd845 za slične pare.


https://www.links.hr/hr/smartphone-x...crni-048900043
Uzeo A50 na kraju, hebiga crkao mob u najgore vrijeme između BFa i CMa te Božića , pa platio full cijenu, ali šta je tu je.

Zadnje izmijenjeno od: ODO. 05.12.2019. u 16:31.
ODO je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 17:00   #5639
killuminati
Premium
Moj komp
 
killuminati's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 357
Citiraj:
Autor igofanatic Pregled postova
dali ima negdje tablica po godinama potrošnje baterije da se vidi kakvi su kapaciteti bat sa godinama trošenja prema voltaži/amperaži ili već koji je pokazatelj pada snage sa godinama?
Ne bih znao, realno i da ima, takav je podatak prilično nebitan. To bi trebali biti laboratorijski uvjeti, a takvi su rezultati irl beskorisni, jer se baterije koriste na razne načine, u različitim uvjetima itd., pa se svodi na kvalitetu baterije i nešto sreće da imaš dobar beč.
killuminati je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 17:30   #5640
mlajo
Registered User
 
mlajo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zemlja
Postovi: 156
Citiraj:
Autor Lak Pregled postova
Koliko ja vidim za npr P30 Pro u tele2 ugovor na 2 godine sa tarifa raspali i neograničeno gb je 24x314 kn plus 299 kn odmah.

Ovih 145 kn mjesecno je samo za uredaj. Uz to jos ide 85 kn za minute i sms plus 84 kn za internet. Od tud 314 kn svaki mjesec.
Točno tako to je ukupno mjesečno a ja i do sada mjesečno plaćam u pretplati tarifu Raspali i Bezbroj GB 169 kn.
A ovo što sam napisao su cijene snižene u ovoj sadašnjoj promociji za UO na 24 mj. i to su cijene u njihovom Web shopu a negdje sam pročitao da je povoljnije nazvati njihovu prodaju jer možeš razgovorom još smanjiti cijenu uređaja.
Preporuka me interesira pogotovo od onih koji imaju ove mobitele , suzio sam izbor na Sami Note 9 i P30 pro.
Dakle , čitam.....
__________________
Mlajo
mlajo je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na