Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.03.2023., 12:29   #6181
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,541
PG 13 showtime, ovo se ne viđa često na tekmama:



i nažalost malo kasnije Grdo izlgeda.
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2023., 05:48   #6182
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 711
Pool party u zadnjoj četvrtini utakmice GSW-76ers, bilo je i vrijeme da pokaže ovo. Embiid je imao svoj party do zadnjih pet minuta, valjda je nestalo snage.

Lakersi ostvarili bitnu pobjedu protiv direktnog rivala a Dallas bitan poraz.

Zadnje izmijenjeno od: goran1985. 25.03.2023. u 06:01.
goran1985 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.03.2023., 08:33   #6183
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,541
Poole ja valjda odigrao prvu poartiju na visokoj razini u zadnjih mjesec dana. Embiid strašan, u vrhunskoj formi, trpa neilice, a GSW kao što rekoh nema puno opcija za braniti takve španere. Malo mu je ponestalo snage pred kraj, i meni se čini.


Kako je Dallas izgubio od Hornetsa u jeku borbe za playoff, s Irvingom i Dončićem... nije mi jasno
Dončiča je postalo teško gledat, njegovo cviljenje i konstantno gunđanje sucima je krajnje iritantno.

Edit:
Izgleda da su razlozi Doncicevih frustracija izvan kosarke:
https://www.index.hr/mobile/sport/cl...procitaj_jos_m
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 25.03.2023. u 11:54.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2023., 08:04   #6184
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,541
Nisam neki veliki fan Pata Beverlya, al ikako ga ponekad dobro zatrola, kao ovo u zadnjim minutama tekme
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2023., 09:33   #6185
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 711
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova

Kako je Dallas izgubio od Hornetsa u jeku borbe za playoff, s Irvingom i Dončićem... nije mi jasno
]
Dvaput je dvaput.

.....

Zašto je Vučević sinoć izbačen? Ne može bit samo zbog onog faula a nije u prijenosu prikazano. Tu je sudac vratio Lakerse u igru, James nakon tih slobodnih nešto i pogodio iz igre ali baš jadna večer cijele te ekipe.

Probudio se za pogledati kraj GSW - MIN, Draymond izgubio loptu i odmah kazna. Odlična obrana Wolvesa kad je bilo najbitnije. Dodatno se zakomplicirala i ovako neizvjesna situacija na zapadu.
Gdje inače gledati live streamove da je pouzdano, jutros sam deset minuta izgubio tražeći? Inače gledam samo na Areni.
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2023., 09:40   #6186
keyser_s()ze
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 583
Citiraj:
Autor goran1985 Pregled postova
Dvaput je dvaput.

.....

Zašto je Vučević sinoć izbačen? Ne može bit samo zbog onog faula a nije u prijenosu prikazano. Tu je sudac vratio Lakerse u igru, James nakon tih slobodnih nešto i pogodio iz igre ali baš jadna večer cijele te ekipe.

Probudio se za pogledati kraj GSW - MIN, Draymond izgubio loptu i odmah kazna. Odlična obrana Wolvesa kad je bilo najbitnije. Dodatno se zakomplicirala i ovako neizvjesna situacija na zapadu.
Gdje inače gledati live streamove da je pouzdano, jutros sam deset minuta izgubio tražeći? Inače gledam samo na Areni.

Javi se u PM za preporuke...
keyser_s()ze je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2023., 10:33   #6187
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,541
Citiraj:
Autor goran1985 Pregled postova
Dvaput je dvaput.

.....

Zašto je Vučević sinoć izbačen? Ne može bit samo zbog onog faula a nije u prijenosu prikazano. Tu je sudac vratio Lakerse u igru, James nakon tih slobodnih nešto i pogodio iz igre ali baš jadna večer cijele te ekipe.

Probudio se za pogledati kraj GSW - MIN, Draymond izgubio loptu i odmah kazna. Odlična obrana Wolvesa kad je bilo najbitnije. Dodatno se zakomplicirala i ovako neizvjesna situacija na zapadu.
Gdje inače gledati live streamove da je pouzdano, jutros sam deset minuta izgubio tražeći? Inače gledam samo na Areni.

Vučević je isključen zbog prigovora, dvije tehničke su mu sudili
Lagano natezanje za Lakerse, cijeli H2, ništa sad veliko, ali pokušali su im dati poguranac. Nisu uspjeli


Chicago je solidna ekipa, ali isto malo zbrda zdola sklepana. Laerksiima još teža jer su tu Beverly i Caruso ekstra motivirani obzirom da su ih Lakersi otpisali/proslijedili dalje


GSW je opet pobijedio sam sebe. Ok, KAT je pgodio dvije trice na kraju nakon što je šuterski bio očajan cijelu tekmu, treba mu to priznati. Ali Curryu je iscurilo polaganje cca dve minute prije kraja kad su se mogli odvojiti, a onda opet loš decision making. Poole forsa dalekometnu tricu manje od minutu prije kraja u situaciji kad mu ekipa vodi, i ima još desetak sekundi za napad. i on ispali umejsto da još malo pričeka i krene na polaganje iznuditi prekršaj ili kick out nekom kad se obrana stisne prema njemu (i nije mu prvi put da je to napravio, bome ni drugi put da GSW gubi tekmu nakon takvih loših odluka). Pa onda isto radi i Green, ide na glupo dodavanje 30 sekundi prije kraja i deset sekundi prije isteka napada i gubi loptu, i kao da mu nije jasno da mu je Curry dodao da kupi još vremena. Obje situacije su završile tricom KATa u tranziciji. Uprkos tome još su imali šansu uzet tekmu, ali još jedna izgublejna lopta Poolea i ode tekma.


GSW još u biti i ok stoji, sve imaju svojim rukama, imaju do kraja doma tankirajuće Spurse te dva direktna konkurenta New Orleans i Okalhomu, u gostima Denver, Sacramento i na kraju Protland koji će do tad vjerojatno ispasti iz svih šansi, sad teoretski mogu dohvatiti PI, ali u praksi su im šanse minimalne.


Znači na zapadu i dalje 9 ekipa u 4 tekme, tako je manje više cijel usezonu, i sad nas čeka do kraja pregršt tekmi u međusobnoj borbi za doigravanje. Opet noćas zanimljive tekme: Dallas će u gostima kod Indiane morat tražit iskupljenje, poraz bi ih bacio u vrlo tešku situaciju, a već sad su prvi izvan play ina. Sunsi bez Duranta gostuju kod Jazzera, New Orleans kod Portlanda, Minesota kod Sacramenta.



Nezahvalno je i teško išta suvislo prognozirati, ali trenutna forma sugerira da bi trebali s utrke na zapadu isptasti Dallas, Utah i Protland koji su i sad izvan PI...


Dallas za sad najveći gubitnik drugog dijela sezone , trejdom za Irvinga došli su iz komfornog 5. mejsta 30-26 skora na 11. mjesto i 36-39 skor. Neviđen autogol. U tekmama u kojima su igrali zajedno Irving i Dončić skor im je 3-10. Strašno. I potvrda očekivanja velike većin ekoja prati NBA da Mavericksima sliejdi implozija, ne samo zato što je Irving izgleda karakter koji razjebe ekipu, već i zato što je igrački prilično nekompatibilan s Dončićem. Gdje je njihovom managementu bila pamet kad su za Irvinga dali najbljeeg drugog igrača ekipe, i najboljeg defanzivca ekipe. Ništa čudno da je Dončić depresivan i treba mu suvog mesa i rakije


__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2023., 11:31   #6188
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,332
Očekivano je da će Dallas pasti, ali potrebna prilagodba da naviknu na Kadulju i obostrano.

Ne možeš seliti u drugu momčad i pobjeđivati. Treba naviknuti igrače i stil igre. Npr. uhodavanje.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2023., 12:15   #6189
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 642
Od kojeg mi smeća od ekipe izgubimo , nevjerojatno. Isto ko i neki dan od Houstona. Džaba kad razvališ GSW, Dallas, Buckse, a gubiš od ove sitne boranije.

Po meni, treba još danas smijeniti Šunku i vratiti Vogela. Šunka je pokazao da baš ne zna, rotira bezveze, često tako više pokvari ritam svojoj ekipi. Ne znam zašto Lonnie Walkera više ne koristi.

Isključenje Vučevića je posve zasluženo, prvo ono nije bila čista blokada jer je zakačio GOAT-a po glavi, a onda ko pravi Balkanac nastavio provocirati i vrijeđati suca. Trebao bi možda dobiti još i koju utakmicu kazne.

Je je lagano natezanje za Lakerse, bilo jebaš nedavno kad su GOAT Celticsi tj Tatum slomili na ziceru pa nije svirano , ili protiv Dallasa na šutu za pobjedu isto natezanje.

Ali trebaju malo da natežu svakako, jer bolje gledati Lakerse i GOATa u doigravanju nego neke bezveznjake

Warriorsi opet primili solidnu šamarčinu kući od Timberwolwesa u jeku borbe za playin. Najslabiji prvak ikada, baš mediokriteti kojima se skoro nevjerojatno poklapaju najviše ozljede najboljih protivničkih igrača kao glavni faktor uspjeha.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2023., 14:53   #6190
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,173
Smeće moje milo bikovo dobilo jos gore smeće žuteljubičice dićeš bolje
njam njam
Pat Bev je orginal ćikagista mora trolat i opisu posla mu je.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.03.2023., 06:50   #6191
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 711
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova


Pa onda isto radi i Green, ide na glupo dodavanje 30 sekundi prije kraja i deset sekundi prije isteka napada i gubi loptu, i kao da mu nije jasno da mu je Curry dodao da kupi još vremena.
Iskupio se, odličan na oba kraja terena. Šampion je on, koliko god da mu se nekad lako rugat.

Nisam gledao prvo poluvrijeme, komentator je nešto rekao da je trebao biti isključen tada, ne znam zbog čega. Uglavnom, drugo poluvrijeme je bilo samo GSW, ništa NOP i preokrenuli minus od dvadeset poena.
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2023., 11:16   #6192
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 642
Oj smećari iz Ćikaga, GOAT sada progovara

eto smo malo zaigrali obranu ozbiljnije, vratio se DLO, i Bulsi nam nisu mogli prići ispod 20 razlike kad se lomila utakmica. Baš smo ih nabaketali i pokazali razliku u klasi i kvaliteti koja je nesumnjivo na našoj strani, ali uz pravi pristup naravno, a ne lako ćemo. U obrani se gristi mora, bez toga ne ide ozbiljan posao.

Austin Reaves i oni još jedan solidno ponizili iskompleksiranog Beverlya , mini mini Pat

GOAT pokazao da se polako vraća u formu , jeste li vidjeli kako je samo ubacio nekoliko prekrasnih fade awayeva ?? Pokazao koliko je zapravo moćniji i kompletniji igrač od umirovljenog prodavača cipeletina i to baš u njegovom kakti gradu, samo što je cipeletan imao Pippena i ekipu uz sebe, a ovaj napola ludog Kyriea, dobro je išta i osvojio uz takve budalaste wingbackove

Nastavljamo dalje borbu, zapad se lomi u pobjedu ili dvije razlike od ispadanja do 6og seeda , sezona je zbilja izjednačena i zanimljiva. No ono što mi se nameće kao neki zaključak , zapravo to mi je zaključak proteklih nekoliko sezona je da ove Lakerse, uz zdrave GOATa i Adavisa , plus sad ova solidno složena ekipa, na putu do naslova jedino mogu zaustaviti ozljede jer ne vidim ko nam može ozbiljno parirati. Da imamo sreće sa ozljedama što svojih što protivničkih igrača ko GSW sad bi već ganjali četvrtu žuto-purpurnu titulu prvaka u nizu, a ne se borili da uđemo u playoff

Vozio se LEGOAT James na raketi kroz Čikago
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2023., 11:40   #6193
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,541
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
Vozio se LEGOAT James na raketi kroz Čikago
I onda je pogledao tablicu i raketa zatrokirala


Ostavimo po strani opet potpuno ignoriranje činjenica i vječni netočni troll, ima ova momčad Lakersa i glavu i rep, rekoh to odmah nakon trejdova. Štoviše, ako Lakersi ulove 8. poziciju, tipujem odmah na to da dobivaju Nuggetse bez previše muke (očekujem da će oni ostati u pole positionu).

Al ajde prvo vi uđite u PO
Od 6 tekmi kolko vam je ostalo u regularu, jedna je s tankirajućim raketama, a sve ostalo je s direktnim konkurentima na zapadu, od čega tri tekme u gostima. Pazite na zdravlje krhkog tijela vašeg najboljeg igrača gustih obrva
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2023., 12:45   #6194
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 711
Baš to, pomoliti se za njegovo zdravlje svaku noć prije spavanja.
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2023., 12:58   #6195
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 642
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Ostavimo po strani opet potpuno ignoriranje činjenica i vječni netočni troll, ima ova momčad Lakersa i glavu i rep, rekoh to odmah nakon trejdova. Štoviše, ako Lakersi ulove 8. poziciju, tipujem odmah na to da dobivaju Nuggetse bez previše muke (očekujem da će oni ostati u pole positionu).
Apsolutno se slažem, Denver i višestruki mvp koji je u karijeri dobio 1 playoff seriju bi nam bili piece of cake.

Jedini lakši protivnik kojeg bi još poželio su GSW, i ovakvi poluozljeđeni i van forme kakvi smo ove sezone...laganini dominiramo 3:1 u omjeru. A to su kakti aktualni prvaci

Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Al ajde prvo vi uđite u PO
D
Je, to nam je i najteži korak na putu do titule, milestone
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2023., 13:07   #6196
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,954
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova



Je, to nam je i najteži korak na putu do titule, milestone


zanimljivije je pratit borbu za ulazak u playoff nego prve runde playoffa
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2023., 18:36   #6197
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,173
https://twitter.com/ESPNNBA/status/1...bFXuzp9EQ&s=19

GOAT ekipe koja se bori za play in slatko

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2023., 22:00   #6198
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,541
Kako nitko ne komentira najveće čuda prošle noći!??
Russel Westbrook vs Grizzlies:
36 koševa, 13-18 FG, +3 net rating i 5/5 za tricu!
I Clippersi dobili!






__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 31.03.2023. u 14:24.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2023., 00:07   #6199
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,183
Stvarno je šteta da čovjek na ovoj razini ne igra češće, gušt ga je pogledat kad ga ide.
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2023., 13:41   #6200
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 711
Svaka čast Westbrooku ali da je baš ovu veličinu fotografije zaslužio?!
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2023., 13:58   #6201
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,541
A nisam ni skuzio, nije mi bila namjera ovako ogromnu fotku stavit
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2023., 08:25   #6202
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 711
Sinoć u reprizi tog dvoboja 4 njegova poena i poraz.
No trenutna situacija je takva da nitko ne želi biti peti na tablici i ići na Sunse pa moguće da je tankiranje.
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2023., 09:24   #6203
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,541
Hm. Ne znam, ak se usude tankirati u ovoj situaciji, ludo su hrabri, ili pak samo ludi
Clippersi od 4 tekme do kraja imaju u tri Pelicanse, Lakerse, i u zadnjoj Sunse tu oni mogu zavrsiti i u play inu i riskirat da im sezona o jednoj tekmi ovisi.

A Sunsi osim njih imaju i Lakerse, Denver i Oklahomu.

Kalkulacije su uzaludne, evo Denver spara Jokica i sad su im Grizliji poceli puhat za vrat.
Ludi rasplet slijedi
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2023., 18:21   #6204
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 711
Ma u pravu si, prerano je za kalkulacije.

Hoće li Sunsi biti 4. ili 5. svejedno je, ako budu zdravi uvjerljivi su favoriti protiv svih. Ako se ne susretnu prije, nekako mislim da bi konf. finale bilo Suns - Lakers.
Ja bi volio da ih GSW izbjegne odmah u PO, još se nadam Wigginsu mada je već sad u ovoj fazi to pomalo glupo. Payton je definitivno pojačanje ali nije to ni blizu dovoljno.
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2023., 14:11   #6205
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,541
Šuška se da se Wiggins neki dan vratio u Bay Area nakon što je Kerr potvrdio da zadnjih par tjedana individualno vježba i održava formu.

Paytonu treba vremena, čovjek nije deset tekmi skupio kroz sezonu, al vjerujem da će ubrzo ulovit ritam.

GSW su i bez njih dvojice napadački odlični, drugi napad lige, ali im itekako trebaju defanzivno za ozbiljniji rezultat.
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2023., 10:06   #6206
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 642
Vidim da su Wariorsi izgubili kod Denvera koji je igrao bez Jokića.

Lakersi uvezali 2 lijepe gostujuće pobjede kod Wolvesa i Rocketsa i eto ga, sad je to prava ludnica od tablice i urnebes od ovih još 3-4 utakmice ove regularne sezone, luđe neg playoff

A svima bi čini mi se bilo drago izbjeći 5ti seed i kompletne Sunse u prvom krugu
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2023., 10:17   #6207
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 711
Jebate normalan post. Jesi dobro?
Definitivno je najgore biti 5., čak je bolje riskirati sa nečim između 7. i 10. Šesto mjesto idealno.

Klay promašio šut za pobjedu, umalo Nuggetsi prosuli nemoguće.

Zadnje izmijenjeno od: goran1985. 03.04.2023. u 10:23.
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2023., 10:24   #6208
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 642
Biće promašio namjerno da izbjegne Sunse u prvom krugu
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2023., 10:26   #6209
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 711
A teško da je namjerno. U njihovom DNK je da se ne bojU nikoga.
To je momčad koja stvara pobjednike, proizvodi igrače a ne dovodi gotove (ajde, s jedinom minijaturnom iznimčicom).
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2023., 10:50   #6210
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,541
Ne znam kako bi itko ovdje mogao naciljati dobru poziciju
Znači od 5. do 8. mjesta 4 ekipe s sitim brojem porzaza, redom Clippersi, Warriorsi, Lakersi i Pelicansi.
Do kraja:
Clippersi vs Lakers, vs Portland, @ Phoenix
Warriors vs Oklahoma, @ Sacramento, @ Portland
Lakers @ Utah, @ Clippers, vs Phoenix, vs Utah
Pelicans vs Sacramento, vs Memphis, vs New York, @ Minnesota


Pa ti reci kako ovo tankirat da izbjegneš Sunse
Iza njih Minnesota jednu tekmu slabija, Oklahoma 2 tekme iza, a iza njih Dallas prvi izvan play ina
Danas pauza a onda do Uskrsa ludilo


Dallas strašno koji raspad od dolaska Irvinga. Nije on naravno direktni krivac, ali je njegov dolazak ogolio brojne probleme. Uključujući i Dončića, koji koliko god da je naprijed fantastičan, u obrani je stalna meta protivničkih igrača. Stvar on sam dodatno pogrošava glupim i nepotrebnim stalnim svađama sa sucima zbog kojih još više kasni u obrani.


GSW još jednom pobijedili sami sebe, ništa novo, to im je trademark ove sezone
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na