Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > NVIDIA
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.03.2018., 12:53   #3691
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Kupovat će se PS4.
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2018., 12:54   #3692
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Neće kod mene, sigurno.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.03.2018., 12:56   #3693
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Kod mene hoće na jesen, jer ne znam kak da isfinanciram grafičku da vuče nove igre?
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2018., 13:00   #3694
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Ma razmišljam... prije desetak godina kupio 4870X2 za 3k kuna par mjeseci nakon što je izašla, Fleks me gledao kao da sam pošandrcao. Onda sam prije par godina kupio 980 za 3,5k kuna dok je još bila "high-end" i mislio kako sam preplatio grafu.

Sada se već priča o grafama za igranje od 6, 8 i 11k kuna pod normal (nemam ništa protiv Titana, FirePro-a i Quadra da koštaju koliko koštaju). Što sljedeće, kredit sa hipotekom i jamcem ako hoću kupiti pristojnu grafu?
Ništa se to ne mora, to je luksuz. Možeš se ti i danas igrati sa 4870x2

A one koji baš žele se testira. Prije je 30fps bilo ok (barem za singleplayer), pa 60fps postaje mus, sada 120/144fps, sutra će se gurati 240hz itd. a 60 fps će se ismijavati kao danas 30 itd. Refresh rate s jedne strane, a rezolucija gura s druge. Uglavnom high end se već neko vrijeme ne povezuje sa 1080p i 60/75hz. Testira se dokle idu granice za plaćanje high enda, a koliko vidim profit im samo raste, dakle može se. Hrvatske prilike su u toj priči nebitne
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2018., 13:01   #3695
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Pa i kod mene dolazi PS, ali nikada prije PC-a.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2018., 13:01   #3696
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,452
sretno na plejci sa pucačinama
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2018., 13:07   #3697
Albert Wesker
Premium
Moj komp
 
Albert Wesker's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
Prva pucacina koju sam igrao na plejci bio je Dust514, bio sam totalni promasaj u ciljanju, nakon 1700 sati u igri sam ciljao kao na misu... Daj mi kontroler u ruke i odigrat cu Doom jednako dobro kao i vi sa misem i tipkovnicom

*crying in 30 fps*
__________________
Albert Wesker je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2018., 13:20   #3698
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
11 hiljki za grafulju za igrat se
a kakti ljudi odlaze iz HR svakodnevno trbuhom za kruhom, to ziher mediji napuhavaju cijelu tu pricu i fejkaju statistike jer vidi se da se u HR zivi ne dobro nego preyebno

no sad za ozbač, BMK, ko ima para nek si kupi, netreba ta grafa ni vrijedit tolko ak netko zeli izdvojit taj novac nek da, isto tak da ajfon kosta 5 hiljda $ ziher bi ga ljudi kupovali...

ja bi prvi kupio onaj 77" W OLED od LG-a da imam love
jel potrebno imat takav TV?, normalno da nije, ak ga zelis, izdvoji pare i to je to...
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2018., 13:39   #3699
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Sorry, ali ovo je full glupo što si sad obrisao postove.
Dali su se joj se savjeti.

I nemoj mi reć da alternativa 1070 + G-Sync monitor nije bolja opcija za 1080p.

Da, puno je bolje nekome samo linkat neku grafu bez imalo inputa jer se ima novaca i to se može.


Ponovit ću svoje ponovo.
@lucija85, razmisli o kvalitetnijem monitoru sa nekim syncom + slabijom grafom za 1080p, umjesto 1080Ti za onih par igri koje se neće konstatno u 140+ vrtjeti.
Full glup je i nastup "jesi ti normalna da daš tolike pare". Ne toleriram to ni na iPhoneovima, neću ni ovdje.

Daleko od toga da je savjet nekoristan, dapače koristan, ali nastup prije savjeta nije u redu. A nakon toga se razvila debata o koliko ko može ili ne može. Isto vrijedi za sve u životu. Postoje 3-člane familije koje žive u 30 i 300 kvadrata. Što, ovoj tročlanoj ćeš reći da je glupo kupovat stan od 300 kvadrata jer im je dosta 60? Gle, ako mogu, onda je njima glupo tvoje mišljenje

Zato sam pobrisao te pizdarije. Možemo se zejebavati, svi skupa i tako dalje, ali uzimam si za pravo da vam ne dozvolim da ljudima govorite da su ludi/glupi ako će na nešto potrošiti novce. Slažem se sa sugestijom "za te pare bolje uzet to i to ili za manje para to i to" bez superlativa "ti si lud/glup/nenormalan". Nije vas briga kako i koliko ljudi zarađuju i troše svoje novce dok god ih vama ne kradu Na to sam alergičan. I poslovno i privatno jer mi je već pun qrac ljudi koji brigaju tuđu brigu eto (ne osobno ti, nego ljudi oko mene)

Eto, sad kad smo se objasnili i olakšali dušu, idemo dalje bez moraliziranja i popovanja vezano za novce.

Nevezano za to, ukoliko sam loš i nepošten moderator, slobodno me prijavite da nekog tlačim, ubijam, punim kartonima bez razloga i zabranjujem mu pravo na mišljenje ako mislite da sam takav



Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2018., 15:00   #3700
lucija85
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Čakovec
Postovi: 90
Hvala na savjetima i hvala adminu sto uspjesno filtrira ovo nepotrebno dramatiziranje i price o prosjecnim placama. Nema mi smisla pricat detaljnije o sebi ali valjda bi bilo logicki zakljucit da ako netko cilja na 1080Ti, da cilja iz razloga sto si ga moze priustit i jer mu je ocito bitno.

Da, osoba sa placom od 3-5k bi se lako mogla prozvat ludom ako ide u shopping po neki 1080ti ili najnoviji iphone jer je ocito da si to ne moze priustit, iako ljudi redovito kupuju stvari koje si nikako ne mogu priustit od manjih stvari pa do kuca i stanova pa ih nitko ne osudjuje, i onda ih cijeli zivot otplacuju dok zive kao siromasi.

Na kraju dana novac je samo resurs kao i svaki drugi, meni osobno je vrijeme stoput bitniji resurs od novca. Ako netko zeli cekat i godinu dana da bi MOZDA ustedio poneku kunu onda nek ceka, samo neka ne bude u zabludi misleci da postoji nekakva garancija da ce se kripto kriza uskoro rijesit na najbolji moguci nacin i da ce se cijene automatski vratit na staro, jer postoje i solidni argumenti i sanse da bi se situacija mogla jos pogorsat prije nego se poboljsa ili da ce ostat ovako dugo vremena. Cak i da postoji 100% garancija isplativost vremena i novca meni kao i vjerujem mnogim mnogima ne bi nikako odgovarala. IMHO(!) onaj tko opcenito ceka samo savrsene uvjete i da se sve zvijezde posloze nece nikad nista konkretno napravit u zivotu.

Da se vratim na temu, cinjenica je da je ovog trena jedino GTX 1080ti dovoljno jak da uredno vrti sve nove naslove na max detaljima u 1080p i u najboljoj je poziciji da ih nastavi vrtit sljedecih par godina, pa je to glavni razlog iza mog odabira.

Ne slazem se sa preporukama tipa GTX 1070 ili GTX 1080 jer takve preporuke nemaju smisla sa tehnicke strane za moje potrebe jer nije dovoljno velik skok sa R9 390 a ni sa financijske strane u ovom trzistu napuhanih cijena, jer vidim da su upravo te mid-range graficke najvise i napuhane dok one top graficke koje nisu od tolikog interesa rudarima srecom nisu previse. Ako GTX 1070 kosta 4500kn a GTX 1080 kosta 5500kn, onda u takvom trzistu jedino ima smisla kupit GTX 1080Ti za 7000kn, a ja sam vec u prvom danu nasla GTX1080ti za 6000kn sto u ovakvom trzistu ispada dobar value, buduci da vecina shopova u HR traze 8-9k a neki pohlepno cak i 11k. Jedini pravi nacin kako "ustedit" vidim u gotovinskom popustu pa zelim pronaci veci gotovinski popust i na takav nacin dobit najbolju mogucu cijenu.

Ta kartica bi mi dugo vremena trebala zadrzat visok resale value bez obzira na kripto situaciju. Ako se situacija pogorsa i cijene nakon izlaska tzv GTX 2080 skoce na tipa preko 10k onda prakticki mogu prodat za vise manje isti novac ili cak zaradit pa mi je puno lakse unaprijedit instant u GTX 2080 ili koja vec bude najjaca tada. Ako cijene kartica eventualno opadnu pa cak i za duplo sto mi se cini malo preoptimisticno, onda super jer upgrade na GTX 2080 ne bi ionako trebao bit problem ali svejedno mogu solidno preprodat GTX 1080Ti. Ako je taj plan nekome cista ludost onda dobro, luda sam Meni je jedina ludost u ovakvom trzistu kupovat GTX 1070 ili neku drugu mid range graficku.

Zadnje izmijenjeno od: lucija85. 15.03.2018. u 15:19.
lucija85 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.03.2018., 15:08   #3701
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
moze meni neko objasnit koja je fora stim 120/144hz i sta ti ja znam, jer ja osobno to ne kuzim. meni je 1080p i 60fps super i netreba mi nis bolje. ok mozda nisam vidio 4K rezu i tih 120/144hz u stvarnosti, ali brate mili kad razmislim koliko mi vise para treba za komp i igre zbog toga, lagano prekrizim odma to. ne hvala. jedino gdje vidim da bi mi dobro doso 4k TV (kao ekran ne) jest da mi je ljepsa slika/dot pich il kako se to vec zove, pa da mogu jos malo blize sjedit dok sam u win-u pa da imam vise stvari jedno do drugoga otvoreno na istom ekranu. jer sad ako sjednem dovoljno blizu pocne se vidit "zrna" pa nije to to.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2018., 15:15   #3702
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
A mislim, nećemo tu objašnjavati razliku. Upiši u Youtube 60vs144hz i vidjet ćeš. Ja sam probao jednom 144hz i više se ne vraćam na normalno. Rezolucija nema veze s tim.

Jednog dana ću preći na 1440p, ali 144hz svakako.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2018., 15:28   #3703
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Full glup je i nastup "jesi ti normalna da daš tolike pare". Ne toleriram to ni na iPhoneovima, neću ni ovdje.
Fair enough za taj dio.

Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
moze meni neko objasnit koja je fora stim 120/144hz i sta ti ja znam, jer ja osobno to ne kuzim. meni je 1080p i 60fps super i netreba mi nis bolje. ok mozda nisam vidio 4K rezu i tih 120/144hz u stvarnosti, ali brate mili kad razmislim koliko mi vise para treba za komp i igre zbog toga, lagano prekrizim odma to. ne hvala. jedino gdje vidim da bi mi dobro doso 4k TV (kao ekran ne) jest da mi je ljepsa slika/dot pich il kako se to vec zove, pa da mogu jos malo blize sjedit dok sam u win-u pa da imam vise stvari jedno do drugoga otvoreno na istom ekranu. jer sad ako sjednem dovoljno blizu pocne se vidit "zrna" pa nije to to.
Više sličica u sekundi, odonosno standarno monitori refreshaju sliku 60 puta, dok ovi gamerski po 120+. Naravno na takvim monitorima sve je fluidnije pa čak i samo pomicanje miša po desktopu. Full teško je to zamisliti ako nisi isprobao. Uglavnom vidiš veću količinu informacija u odnosu na 60Hz.

Najviše je osjetno u FPS igrama ili ostalim full brzim žanrovima (vožnja) jer je samo kretanje, nišanjenje i sve tako daaaaamn smoooth

Posljedica toga je da FPS više ne možeš igrati u manje SP ajde još, ali MP... ne hvala.

Ja imam jedan 60Hz i jedan 144Hz i na tom od 60 imam i spojen PS4 pa kad nekad igram nešto što je lockano na 30 fps mi oči krvave
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2018., 15:41   #3704
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
kuzim harversku razliku 60/120/144. to mi je jasno i sta se desava, ali u praksi nije.
30fps mi je jasan. to nemogu. lag i to. ali 60 je meni sasvim ok, ali ok, nisam probo vise pa necu sudit. MP ne igram pa mi ni to nije bitno. neznam, nekak kad zbrojim koliko mi treba vise para odma krizam jer ionak previse para kostaju grafe IMO. malo smo mi gejmeri previse razmazeni postali .
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2018., 15:52   #3705
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
kad razmislim koliko mi vise para treba za komp i igre zbog toga, lagano prekrizim odma to. ne hvala.
Upravo si dao sam sebi odgovor
No prije sranja po bilo cemu treba, jelte, probati isto. Tako da preporučam da prvo vidiš pa onda sereš

Kako i većina kolega kaže, kad jednom pređeš na 144, makar i solo windoze gurao sa wordom i excelom, nema nazad
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2018., 16:06   #3706
lucija85
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Čakovec
Postovi: 90
Ignorance is bliss Nemoj nikad ni probat 144hz.

U danasnje vrijeme nazalost igre izlaze neoptimizirane i nedovrsene jer abjuzaju taj Early Access na Steamu, tipa PUBG. Cak i SP titulama i konzolaskim portovima optimizacija nije prioritet. Ako ne zelis trpit velike frame dropove u onim najbitnijim, najzabavnijim trenucima i igrati na niskim postavkama onda je potrebno imat jaku graficku.
lucija85 je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2018., 16:40   #3707
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Citiraj:
Autor lucija85 Pregled postova
Ignorance is bliss Nemoj nikad ni probat 144hz.

U danasnje vrijeme nazalost igre izlaze neoptimizirane i nedovrsene jer abjuzaju taj Early Access na Steamu, tipa PUBG. Cak i SP titulama i konzolaskim portovima optimizacija nije prioritet. Ako ne zelis trpit velike frame dropove u onim najbitnijim, najzabavnijim trenucima i igrati na niskim postavkama onda je potrebno imat jaku graficku.
Ili grafu, ali koja koliko god jaka bila nikad to nece u potpunosti eliminirati, ali zato postoje monitori koji mogu zamaskirati.

G-Sync (i Free Sync) rade čuda i dokle god ti fps nije stvarno prenizak, igra će konstatno biti fluidna.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2018., 16:41   #3708
Smartic
Premium
Moj komp
 
Smartic's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,705
Ova GTX 1080 Ti od 11.6k ili koliko već je neka anomalija, izbrisati iz pamćenja

Evo ima u Futuri 1080 za 5200kn što nije toliko loše, 20% iznad normalne cijene.

Off: I ja se malo bojim otići iznad 60Hz jer bi moglo biti natjecanja gdje dođeš na TV s 200ms input laga i možeš se slikat kad nema skoro uopće practicea
Smartic je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2018., 16:44   #3709
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ili igranje na high umjesto ultra, božesačuvaj
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2018., 16:49   #3710
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Eto,Baš mi je stigla ova palit gtx 770 od Zlatka.
Baš grdosija od kartice .Kad kraj nje stavim ovu gtx 1050ti aero,aero izgleda kao nedonošće!
Ali je zvijer u malom pakovanju!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2018., 17:14   #3711
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Samo što to nedonošće ima iste perfomanse sa 3+ puta manjom potrošnjom struje, te hladnija i tiša sa tim 1 ventom
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2018., 17:57   #3712
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Točno to sam ja htio napisati
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2018., 18:13   #3713
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Ili igranje na high umjesto ultra, božesačuvaj

Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Samo što to nedonošće ima iste perfomanse sa 3+ puta manjom potrošnjom struje, te hladnija i tiša sa tim 1 ventom
ne znam šta mi je gore, da mi grafička strši, da manje troši, ili da je duplo jeftinija ..

dati za gtx1050TI oko 1500kn, to je suludo..
https://www.youtube.com/watch?v=rE2AY42v4ts
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2018., 18:17   #3714
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Dobro to je druga stvar. Uspoređujemo tehničke karakteristike. Inače vidio sam oglas, da nemam gpu i ja bi vjerojatno to htio uzeti. Kud je cijena dobra (normalna), tu je i očuvana (kaže malo ili ništa rada u 3d)
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2018., 20:19   #3715
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Ili igranje na high umjesto ultra, božesačuvaj
Da high, kad se naviknes na 144, i low je ok. Samo daj fpsa
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2018., 21:30   #3716
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Pa i napisao sam da je zvijer u malom pakiranju.Najveća prednost 1050ti danas je 4gb vrama,naspram 2gb kod gtx 770.Dobro,ima i modela sa 4gb,ali su dosta rijetki bili u nas.
Inaće ,ja volim imati u kučištu malo veče zvijerke po dimenzijama,a i često mijenjam ,tako da kod mene ništa dugo ne traje.Mada mi je 1050ti bez 6 pinskog praktički anulirala kablove iz kučišta ,osim onih baznih,pa je to lijepo izgledalo.Ali i ovako je dobro!
Da, ova Zlatkova gtxica je kao nova.Kad ju držiš u ruci ima dobru kilu,i izgleda nekorišteno.Plus kutija i sve što ide sa njom.Dobar deal!
Inače ,iz prve ruke.Ova palitica je tiša u idleu od aero 1050ti,a u loadu su tu negdje.Ipak ova ima tri venta koji su dobro podešeni,ai temperature su mi u idleu tu negdje ,oko 30!
Ova aero serija je zeznuta kod msija.Imaju po dimenzijama slične kartice,a imao sam prije i 1050 aero koja je bila nečujna.
Ovaj gpu je jači ,i odmah se to osjeti na rpm-ovima,a probao sam i 1060 3gb,koja je još malo glasnija.Ne ide tišina i tako malo pakovanje zajedno.Mada,daleko je to od glasne kartice,da se razumijemo.
__________________
Phil of the future!

Zadnje izmijenjeno od: emilblomsky. 15.03.2018. u 21:40.
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2018., 22:35   #3717
lucija85
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Čakovec
Postovi: 90
Zna li netko (vjerojatno svi ) koliko su prije ove krize kod nas u HR kostale GTX 1080Ti, GTX 1080 i GTX 1070? Ne mogu nigdje pronaci taj info.
lucija85 je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2018., 22:49   #3718
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
1070 sam ja dobio za 3100kn.

Ali tu imaš sve. https://www.google.hr/search?source=...86.88FbGzwj5-g
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2018., 22:52   #3719
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor lucija85 Pregled postova
Zna li netko (vjerojatno svi ) koliko su prije ove krize kod nas u HR kostale GTX 1080Ti, GTX 1080 i GTX 1070? Ne mogu nigdje pronaci taj info.
Ja sam svoju uzea na njemačkom oglasniku (MSI Quicksilver 1070 GTX koja je više-manje ista kao MSI Gaming X samo druge boje) za 360€ početkom 2017-te.
Cijene su bile oko 400€ u dućanima za jeftinije verzije, ova moja je bila mislim oko 450€.
Pošto je nisam baš koristija, u ljeto oko 7-8mj sam je proda za 3500kn
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2018., 22:53   #3720
lucija85
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Čakovec
Postovi: 90
Nema tam nist, zanima me iskljucivo kakve su cijene bas u HR shopovima bile. Vani je sve uvijek jeftinije kad god gledam nego kod nas.
lucija85 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na