Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > RETRO hardware i software
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.07.2019., 18:41   #1561
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Još da ti se na toj skali vidi 32, a ne 24 :-)
Jesi siguran da nije RAM otišao na cache?
Po grafu je 12 free prije Đuke, di je razlika do 32?
Ili ja krivo čitam te grafove?
Dobro čitaš grafove, razlika otpada na Win95 ... imao sam Win95 "B" verziju, sa svim dodatcima, te "Plus!" paketom što dosta ždere memorije. Ali da, fizički je 32MB, nisam siguran zašto pokazuje 24.

Slična situacija i sa konfiguracijom od 16MB, ali još manje slobodnog prostora. Win95 je radio značajno sporije, a Duke je bio skoro neigriv. S druge strane, ako si ga pokrenuo iz DOSa (baš DOS, ne command prompt kroz Win95) radilo je kao od šale, što dokazuje moju teoriju o rasipanju memorije na Win95 procese, u pozadini.
  Reply With Quote
Staro 31.07.2019., 21:16   #1562
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,064
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
To su vec makine od routera bile... a i brzine.., tko nije na ovome sufrao ne zna sta je prvi ADSL u Rvata

Sutra nadjem na tavanu makinu od 56k, bas kutija od modema sa vanjskim napajanjem/adapterom !
na tome si surfao jednako sporo kao i mi koji smo uzeli drugačiji ugovor pa u startu dobili siemes se515 wlan modem. za široke narodne mase, inicijalni paket je bio 384/64kbita, i flat rate je koštao nevjerojatnih 400kn mjesečno. pred 15 godina.

od 56k mašinerije imam samo legendardnu us robotics modemčinu, nažalost neispravan je.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2019., 21:29   #1563
Roy
15/JG52
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 724
Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova

od 56k mašinerije imam samo legendardnu us robotics modemčinu, nažalost neispravan je.
Ja sam u jednom stečaju spasio od otpada US Robotics Couriera a imam i prvi GVC 33.6 kupljen u m-sanu dok su bili na Trešnjevki

edit: imam i internih ISA US Robotics i još neke pci
Roy je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2019., 21:36   #1564
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
na tome si surfao jednako sporo kao i mi koji smo uzeli drugačiji ugovor pa u startu dobili siemes se515 wlan modem.
Dobio sam i ja nakon nekih 5-6 mjeseci no u samom pocetku je bio samo taj ! Bar kod mene jer tadasnji komsija mi je bio radio u t-comu i
kako sam ja bio unutar 100m do centrale a bili si dobri.., pita ocu pokusni internet probati/testirati, nisam ga ni placao nista posebno i tih 6mj
mi je bio flat a kada je usluga krenula komercijalno onda sam dobio novi ugovor te se515 i mislim da je paket prometa bio 1GB.

Dolazilo se kod mene u toj testnoj fazi skidati sve vrste windowsa, mp3-ca itd... no ja se ne sjecam da je ikada vise od 2-3GB uspjelo se potrositi kroz mjesec.

Nije to dugo trajalo, mislim da su druge godine digli vec na 512 i 2GB prometa.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2019., 21:45   #1565
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
To su vec makine od routera bile... a i brzine.., tko nije na ovome sufrao ne zna sta je prvi ADSL u Rvata

Sutra nadjem na tavanu makinu od 56k, bas kutija od modema sa vanjskim napajanjem/adapterom !
Ti na slikama su nešto noviji, koliko se ja sjećam bila je najprije neka Siemensova raga od adsl modema, sa 2 konektora,1 za adsl i 1 za lan, bez wifija
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2019., 21:55   #1566
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
raga od adsl modema, sa 2 konektora,1 za adsl i 1 za lan, bez wifija
Pa to je ta raga Nema taj ni LAN ni WiFi, spaja se preko USB-a ko printer ima prikljucak !
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2019., 21:57   #1567
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Pa to je ta raga Nema taj ni LAN ni WiFi, spaja se preko USB-a ko printer ima prikljucak !
E onda može biti da je taj još stariji...prevarilo me što ljepše izgleda, moj je bio skroz ravnih bridova, baš ružan, ovaj sa USB-om ljepše izgleda
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2019., 21:59   #1568
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,064
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Dobio sam i ja nakon nekih 5-6 mjeseci no u samom pocetku je bio samo taj ! Bar kod mene jer tadasnji komsija mi je bio radio u t-comu i
kako sam ja bio unutar 100m do centrale a bili si dobri.., pita ocu pokusni internet probati/testirati, nisam ga ni placao nista posebno i tih 6mj
mi je bio flat a kada je usluga krenula komercijalno onda sam dobio novi ugovor te se515 i mislim da je paket prometa bio 1GB.

Dolazilo se kod mene u toj testnoj fazi skidati sve vrste windowsa, mp3-ca itd... no ja se ne sjecam da je ikada vise od 2-3GB uspjelo se potrositi kroz mjesec.

Nije to dugo trajalo, mislim da su druge godine digli vec na 512 i 2GB prometa.
malo mi je teško sad se sjetit točno , inicijalni paket je bio 1gb, ali mogao si promijeniti paket na 2, 5, (10-15?) i flat. ja sam odmah promijenio na 2gb, a onda svakih par mjeseci kad bi se nagomilalo torrenta za ekipu iz razreda, bin uzeo mjesec dana flat i držao komp upaljen 24/7. natuklo bi se 80GB kroz tih 384k. imao sam negdje screenshot prometa prije nego sam promijenio providera.

56k na sreću ili žalost, moje djetinjstvo nije imalo. s prvim pravim kompom je došla isdn linija. prije toga sam bio zadovoljan sa konzolama i ulicom.
po potrebi sam odlazio kod familije i staraca u firmu na net, ali u to vrijeme mi komp doma nije bio ni potreban, ni moguć.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2019., 22:03   #1569
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
malo mi je teško sad se sjetit točno , inicijalni paket je bio 1gb, ali mogao si promijeniti paket na 2, 5, (10-15?) i flat. ja sam odmah promijenio na 2gb, a onda svakih par mjeseci kad bi se nagomilalo torrenta za ekipu iz razreda, bin uzeo mjesec dana flat i držao komp upaljen 24/7. natuklo bi se 80GB kroz tih 384k. imao sam negdje screenshot prometa prije nego sam promijenio providera.

56k na sreću ili žalost, moje djetinjstvo nije imalo. s prvim pravim kompom je došla isdn linija. prije toga sam bio zadovoljan sa konzolama i ulicom.
po potrebi sam odlazio kod familije i staraca u firmu na net, ali u to vrijeme mi komp doma nije bio ni potreban, ni moguć.
Onda si znači preskočio zabavu na 2.4k
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2019., 22:10   #1570
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
A surfalo se i onda svakako... placali impulsi ili vrijeme provedeno na internetu no bio sam clan Balkan ERP-a i materijal je uredno stizao sa satelita. U svakom slucaju manje se vremena provodilo na internetu.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2019., 22:16   #1571
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Ma kakvi gigabajti i flat tarife...

Sjećam se negdje 1997, možda rane 1998. godine kad sam se spajao na internet kao "Gost", a pass je bio "HPT". Vjerojatno najskuplja opcija, bio sam na internetu svega par minuta dnevno, tek toliko da se pročita eventualni email ili skine koja šifra (cheat code) za igru.

Kasnije, kad smo nabavili pravu DialUp tarifu mogao sam čak i skinuti nešto konkretno, recimo nove aute (odnosno, modifikacije) za Need for Speed III: Hot Pursuit. To su bili dani...
  Reply With Quote
Staro 31.07.2019., 22:17   #1572
Overclock
Premium
Moj komp
 
Overclock's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 993
Moram u OT:
Sad ste me sjetili na dane interneta na kapaljku i koje su to drame bile.

Izadje dugo ocekivani crack na megagamesu, a na vrazjem globalnetu ostalo jos 5mb ili 5min, kaj je vec bilo, što naravno nije dovoljno.

Cekaj nedjelju da baka da pare (jer starci daju hladan odjeb), da u ponedjeljak kupim bon za masakar.
Overclock je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2019., 22:37   #1573
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,064
šta ste radili na netu tih godina? :P
ne , stvarno, šta je to bilo 90ih ovdje prisutno na netu, da bi neki klinac imao potrebu ić na net?
imao sam pristup netu kod mojih u firmi, ali nisam znao šta bi radio s internetom... sve bitno je stizalo ili na cd-ima, ili na (audio/video) kazetama a tada smo još dilali kazete za nintendo i sa time su moje AV/gaming potrebe bile zadovoljene. engleski, falabogu, tad nisam znao.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2019., 22:41   #1574
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Jedna od stvari koje radim, odnosno dodajem na sve moje retro konfe je dial-up modem. Ljudi me obično pitaju "pa čemu to, zašto ti treba dial-up u današnje vrijeme?!" Odgovor je čista ludost, i nostalgija ... ili jednostavnije rečeno zato što mogu i želim.

Naravno da se ne spajam na inet sa tim starim konfama ali je činjenica da svi (ili barem većina) ima potpuno konfiguriran modem za spajanje na HiNet (koji naravno više ne postoji), pozivom na broj 0 77 100 000 ... i naravno, obavezno provjeriti da kvačica "wait for dial tone" nije označena Išao sam toliko daleko, da sam svojevremeno čak razmatrao nabavku emulatora telefonskog signala, koji bi naveo modem da "misli" kako je spojen na tel. liniju. Ako ništa drugo, da mogu uživati u onom pištanju i zujanju Dial-up veze. Ali sam ipak odlučio podvući crtu i ostati na imaginarnom HiNet-u, pa čak i "HPT-u".

Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
šta ste radili na netu tih godina? :P
ne , stvarno, šta je to bilo 90ih ovdje prisutno na netu, da bi neki klinac imao potrebu ić na net?
imao sam pristup netu kod mojih u firmi, ali nisam znao šta bi radio s internetom... sve bitno je stizalo ili na cd-ima, ili na (audio/video) kazetama a tada smo još dilali kazete za nintendo i sa time su moje AV/gaming potrebe bile zadovoljene. engleski, falabogu, tad nisam znao.
Kao što sam već napisao, modifikacije za igre i šifre za varanje... Katkad email, ali to je već bila rijetkost i samo za poslovne svrhe. Bila je genijalna stranica "The Adrenaline Vault", odnosno avault.com na kojoj si mogao vidjeti sve šifre i hintove za igre, kao i pročitati recenzije za najnovije naslove. Bio sam tamo bezbroj puta, pa čak i printao (HP 610C) stranice i stranice materijala, od kojih neke imam i dan-danas. Nažalost, "Avault" je relativno nedavno bio napadnut koliko sam razumio, DDOS ili nešto slično, nije bitno pri čemu je došlo do ozbiljnog kvara na njihovim serverima i odlučili su je ugasiti. Još je moguće dobiti nešto materijala zahvaljujući arhivima i cacheiranim podatcima, ali većina je nažalost otišla...

Evo primjera... 3dfx dominates U.S. Retail Market

Ili...
Carmageddon PC Review (1997)

Zadnje izmijenjeno od: Trekkie4. 31.07.2019. u 22:54.
  Reply With Quote
Staro 31.07.2019., 22:49   #1575
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Fala bogu pa sam na internet krenuo 2002 tako da sam na dial upu proveo "samo" 2 i pol godine. Ako se sjećam, pozivni je bio 076 76 76 76 (Carnet EMU). 3.72 kn/h 7-19 i 1.86 kn/h 19-7 i neđeljom te blagdanima.

A onda 2005 ajme skoka sa 52kbps na 384 kbps i bridge mod, pa nakon one svirke modema dođe spajanje na net za 1 sekundu bez da je zauzeto to je odrađivao ovaj C010.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2019., 23:24   #1576
dewil23
Premium
Moj komp
 
dewil23's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 323
Kad se sjetim preko dialupa,lik iz Australije mi posalo full verziju Duke Nukem 3D preko maila. Zip fajl podjeljen na jedno 50 djelova. Muka Isusova dok se skinulo.
__________________
dewil23 je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2019., 23:29   #1577
thunderbird
Premijum AMDebil
Moj komp
 
thunderbird's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: jastrebarsko
Postovi: 1,142
E sad ste i mene sjetili, ta tamna vremena dial-up-a
Imao sam dial up od 2001. do 2005. (i to preko carnet-a jer je bilo dosta jeftinije) i to je naravno bila procedura za otić na intrnet: Prvo provući 10 m kabla od kompa u sobi do utičnice u hodniku, pa spajanje sa onim zvukovima spajanja modema na internet, i onda kad si na internetu malo po portalima, pa chat (mislim da je bio na iskonu), a i tada sam otkiro i dosta visio i po ovom forumu....
Bila je tada aktualna i stranica http://www.besplatne-stvari.com/igre/ gdje je bilo hrpa flash igara. Iznenadio sam se što je ta stranica još živa
A u ta vremena je skidanje bilo čega većeg od mp3-ce bila avantura: Sjećam se da sam morao instalirati tkz. "download manager" da bi mogao skinuti mod za jednu igru od cca 100 mb "na rate", odnosno sa prekidima...


Citiraj:
Autor Trekkie4 Pregled postova
Je ... i naravno, obavezno provjeriti da kvačica "wait for dial tone" nije označena

[
Uh, ovu sam postavku dobro zapamtio kada sam prvi puta rušio i reinstalirao windowse xp . Ono, nakon reinstalacije windowsa sve ok samo se ne mogu nikako spojiti na internet. Dok mi netko nije rekao za tu postavku

Nostalgia overflow
__________________
X
thunderbird je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2019., 00:07   #1578
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Kakvo pitanje, pa među ostalim, igrao se originalni Unreal Tournament (ili luzeri Quake 3)
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2019., 07:55   #1579
dtr
Premium
Moj komp
 
dtr's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kastav (Rijeka)
Postovi: 250
Citiraj:
Autor Trekkie4 Pregled postova
E, upravo u tome i je problem Nisu na istom taktu ... ovaj njegov je Pentium 90, a DX4 je 100MHz. Također, bilo bi zanimljivo usporediti P90 sa AMD-ovim Am5x86, koji radi na 133MHz...

imao dx4 100 i dignut na 120 je u vecini stvari bio losiji od p66
5x su reklamirali kao da su jednaki p75, ali su isto bili slabiji
ti 5x su u biti obicne 486ice samo je multi podignut sa 3 na 4
dtr je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2019., 08:56   #1580
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor dtr Pregled postova
imao dx4 100 i dignut na 120 je u vecini stvari bio losiji od p66
5x su reklamirali kao da su jednaki p75, ali su isto bili slabiji
ti 5x su u biti obicne 486ice samo je multi podignut sa 3 na 4
https://www.flickr.com/photos/140794...6/44671288141/
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2019., 15:12   #1581
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor dtr Pregled postova
imao dx4 100 i dignut na 120 je u vecini stvari bio losiji od p66
5x su reklamirali kao da su jednaki p75, ali su isto bili slabiji
ti 5x su u biti obicne 486ice samo je multi podignut sa 3 na 4
Am5x86 je bio (uspješan) pokušaj da se još jednom iskoristi Socket 3 i stara podloga, prije nego što su prešli na noviju platformu. Ako se ne varam, Intel je već debelo bio u produkciji Pentium procesora (1996. godine) ali je zato koštao bogatstvo. Dok je Am586 nudio jeftiniju alternativu, kompatibilnu sa starim matičnim pločama bez potrebe za nadogradnjom...

Sve u svemu rekao bih da je sasvim OK za ono što je. Imam 4x86 DX2 66MHz, imao sam i DX4 100MHz (ali sam ga nedavno prodao jednom kolegi, ovdje na forumu), imam Am5x86, kao i Pentium 133, Pentium MMX 233, pa čak i Pentium Pro 200MHz. Stoga mogu slobodno reći da se Am5x86 dobro drži, sve dok se od njega ne očekuje previše. Definitivno "Win95" klasa, sposobna za novije stvari a ne isključivo za DOS/Win 3.11 što je bio slučaj sa 4x86 i starijim generacijama.
  Reply With Quote
Staro 01.08.2019., 16:08   #1582
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor Trekkie4 Pregled postova
Am5x86 je bio (uspješan) pokušaj da se još jednom iskoristi Socket 3 i stara podloga, prije nego što su prešli na noviju platformu. Ako se ne varam, Intel je već debelo bio u produkciji Pentium procesora (1996. godine) ali je zato koštao bogatstvo. Dok je Am586 nudio jeftiniju alternativu, kompatibilnu sa starim matičnim pločama bez potrebe za nadogradnjom...

Sve u svemu rekao bih da je sasvim OK za ono što je. Imam 4x86 DX2 66MHz, imao sam i DX4 100MHz (ali sam ga nedavno prodao jednom kolegi, ovdje na forumu), imam Am5x86, kao i Pentium 133, Pentium MMX 233, pa čak i Pentium Pro 200MHz. Stoga mogu slobodno reći da se Am5x86 dobro drži, sve dok se od njega ne očekuje previše. Definitivno "Win95" klasa, sposobna za novije stvari a ne isključivo za DOS/Win 3.11 što je bio slučaj sa 4x86 i starijim generacijama.
Slažem se...u to doba osim samog procesora i Pentium ploče su bile abnormalno skupe, doma sam imao taj 5x86 kao svoj prvi ikad kupljen PC, a na poslu smo imali Dell P75 strojeve, 5x86 oc-an na 160MHz je bi bolji osim u aplikacijama koje su koristile FP
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2019., 17:16   #1583
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Zahvaljujući kolegi @staromodan dobio sam priliku obnoviti i sastaviti još jednu "AT" konfu

Za sad se nema puno toga za vidjeti, ali riječ je o Pentiumu MMX 166 garnituri kao i vrlo očuvanom toweru.


Ovisno o ispravnosti matične i procesora, budem kroz sljedećih nekoliko dana ugradio sve potrebne komponente, i podignuo Win95 B na CDu. Vidim "USB" na ploči, stoga mu budem stavio i USB priključak, i naravno sve propisno testirao i dokumentirao
  Reply With Quote
Staro 04.08.2019., 19:42   #1584
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,554
Svaka čast za oživljavanje tih starih mašina, usput me svaki put oduševe slike a pogotovo sa ovom "kontrolom"
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2019., 20:07   #1585
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Svaka čast za oživljavanje tih starih mašina, usput me svaki put oduševe slike a pogotovo sa ovom "kontrolom"
Hvala

Da, AT mašine mi bude najviše uspomena i nostalgije. Većina ih je napuštena, pokvarena, i/ili nekompletna, stoga svi ti poslovi podrazumijevaju skidanje svega (do samog okvira) i sastavljanje od nule.

A ovaj ovdje je savršeni "materijal" za takvo nešto, jer ga mogu nadopunjavati i raditi po svom ukusu, umjesto da pratim već unaprijed zadani redoslijed, kako je bilo sa 5x86 mašinom npr.

Ono što me pogotovo oduševilo je matična ploča, koja podržava PCI 2.1 kartice. Što pak znači da budem mogao unutra staviti ATI Rage XL grafičku, od 8MB koja mi već dulje vrijeme skuplja prašinu. Nabavio sam je za jednu drugu Socket 7 mašinu, ali kako ova ne radi na starijim PCI slotovima, završila je kao višak u jednoj od kutija sve do danas

Update

Zadnje izmijenjeno od: Trekkie4. 05.08.2019. u 19:28.
  Reply With Quote
Staro 06.08.2019., 18:55   #1586
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Konfa složena i kompletirana!

Evo kako je izgledalo prije:


A evo kako izgleda sad


Sad mi ostaje zabavan dio posla, podizanje software-a... Također, trebam nešto smisliti po pitanju ovog 3.5" otvora s prednje strane, ima li netko kreativnih ideja? U najgorem slučaju budem napravio neku "glupost" i stavio mu Iomega ZIP pogon ili nešto slično, što se definitivno ne bi uklopilo u ovu konfiguraciju (ali je još uvijek bolje od "propuha" )
  Reply With Quote
Staro 07.08.2019., 08:01   #1587
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nisam nikad imao takve kante, pa moram pitati je li ovo prirodna boja kištre ili je požutilo tijekom vremena?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2019., 08:40   #1588
tskarda
Premium
Moj komp
 
tskarda's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Umag
Postovi: 1,099
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Nisam nikad imao takve kante
Razočarao si me Druže!

Boja nije bila ta, bila je bež, malo svjetlija ali bež+vrijeme=žuta
tskarda je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2019., 08:50   #1589
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Razočarao sam te u čemu ? Dobio prvi PC sa 19 godina (2002.g.) kad sam već debelo ugazio u prvu godinu faksa
I moj odron od kućišta je bio neki žnj ali je više bilo svjetlo sivo/bijelo nego bež, a ovako požutilo nije dok je bilo kod mene

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2019., 09:02   #1590
bilicvitak
Banned
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯
Postovi: 476
Bijo si u ZONI gdje nema svjetla
bilicvitak je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na