Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.04.2017., 15:29   #1381
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
U tom grmu lezi zec
Jok...

Ja imam taj ZTE, imam Homebox, na W10 sam... sve uredno radi doslovce plug and play.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 15:39   #1382
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
Sve ovisi koja verzija desetke, koji chipset na wifi kartici i kako ti je podesena sigurnost OS-a. MS se vise brine o tvojoj tastiti wifi-a od tebe, pa je upotreba wifi-a ponekad dovedena do apsurda.

Na mnogim laptopima, pa cak i na njihovim Surface uredjajima je ponekad nemoguce ostvarit pouzdanu wifi vezu, dok preko zice uvjek uredno radi.
Slicno kao i sa nekim Androidima, koji cak imaju dodatne aplikacije za iskljucivanje IPv6 protokola...
Prezime je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.05.2017., 19:18   #1383
0gi
Registered User
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: HR
Postovi: 1
2. ruter
Na oba rutera želim imati upaljen wifi i želim da uređaji spojeni na oba rutera budu u istoj mreži, tj. da vide jedni druge (znači npr. da svi budu u mreži 192.168.1.0) i da svi imaju pristup internetu.
Nisam siguran da li je to uopće moguće na ovome ruteru?
Prema uputama koje sam našao sam spojio rutere sa LAN1 port na LAN1 port, postavio ip adresu prvog rutera na 192.168.1.1, a ip adresu drugoga na 192.168.1.2. Na drugom ruteru sam ugasio DHCP, dns stavio na 192.168.1.1 i jos bih trebao staviti default gateway na 192.168.1.1, ali mi ruter ne dopušta da promijenim default gateway! Čak i kada sam spojen kao administrator. To polje je zatamnjeno, ne može se mijenjati, a navodno kod drugih rutera se može? Valjda zbog toga mi uređaji na 2. ruteru nemaju internet, a uređaji na 1. imaju. A ponekada i oni na 1. izgube vezu.
Da li je moguće nekako spojiti rutere u istu mrežu? Ako da, da li bi maxtv uređaj radio ako se spoji na drugi ruter?

Čitao sam i o spajanju 1. rutera preko LAN porta na WAN port drugog rutera, ali tada bi uređaji bili spojeni na dvije različite mreže, ako sam dobro shvatio. A ja želim da uređaji spojeni na 1. ruter mogu komunicirati sa uređajima na 2. ruteru.
-->
Bok! Nadam se da mi netko može pomoći uvezi ovoga. Već se par dana mučim s ovime.

Dakle, imam dva ZXDSL 931VII V4.0 rutera.
Želim ih spojiti na sljedeći način:
1. ruter spojen na internet(vdsl) <-- lan kabel --> 2. ruter
Na oba rutera želim imati upaljen wifi i želim da uređaji spojeni na oba rutera budu u istoj mreži, tj. da vide jedni druge (znači npr. da svi budu u mreži 192.168.1.0) i da svi imaju pristup internetu.
Nisam siguran da li je to uopće moguće na ovome ruteru?
Prema uputama koje sam našao sam spojio rutere sa LAN1 port na LAN1 port, postavio ip adresu prvog rutera na 192.168.1.1, a ip adresu drugoga na 192.168.1.2. Na drugom ruteru sam ugasio DHCP, dns stavio na 192.168.1.1 i jos bih trebao staviti default gateway na 192.168.1.1, ali mi ruter ne dopušta da promijenim default gateway! Čak i kada sam spojen kao administrator. To polje je zatamnjeno, ne može se mijenjati, a navodno kod drugih rutera se može? Valjda zbog toga mi uređaji na 2. ruteru nemaju internet, a uređaji na 1. imaju. A ponekada i oni na 1. izgube vezu.
Da li je moguće nekako spojiti rutere u istu mrežu? Ako da, da li bi maxtv uređaj radio ako se spoji na drugi ruter?

Čitao sam i o spajanju 1. rutera preko LAN porta na WAN port drugog rutera, ali tada bi uređaji bili spojeni na dvije različite mreže, ako sam dobro shvatio. A ja želim da uređaji spojeni na 1. ruter mogu komunicirati sa uređajima na 2. ruteru.
0gi je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2017., 02:17   #1384
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,548
A da probaš dodati Static Route u 2. uređaju da "puca" na 192.168.1.1 ?
Samo mi se čini da je neki zaheb u pameti, trebalo bi ga povezati sa Lan interface kojega ne nudi, a nudi Internet !?
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2017., 09:38   #1385
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,060
ima taj zte opciju dhcp relay?
nemam ga sad "pri ruci" u mreži.

kod nekih mojih uređaja bi stvar umrla ako je dhcp bio ugašen jer uređaj ne bi povlačio adrese s gatewaya, zato je tu dhcp relay.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2017., 03:33   #1386
Jawe
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Osijek
Postovi: 15
Znači imam problem sa pingom u igrama, naravno kad najčešće burazer visi na youtubu cijeli dan i onda kad ja oću malo u miru odigrat nemoš mrdnut u igri od laga...e sad ako neko može da mi konkretno netko kaže što, gdje, koju valutu moram upisati u ove prozorcice da namjestim QOS i probam ga tako ograničiti jer ovo je fuj....pročitao sam ova 2 dana milion tekstova i svi su u istom problemu, ali nigdje konkretnog riješenja osim da na njegov intaliram netlimiter itd., probo sam sa selfishnetom, ali nešto ne šljaka dobro, pokazuje krive podatke stalno...

ZTE ZXDSL 931VII 4.0V

http://imgur.com/MalFHLw
Jawe je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2017., 14:50   #1387
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,548
Slučajno naletio na info u vezi ZXDSL 931VII V3.0/V4.0 > http://support.zte.com.cn/support/ne...newsId=1007843
prodaja do September 15st,2017, a support do December 15st,2018.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2017., 09:42   #1388
barnabas
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: sveti juraj
Postovi: 1
pozdrav svima

pokušavam spojiti TP link wr841ND zajedno sa Zxdslom.

nikako ne uspijeva, zapravo instalacija je uspjela, ali nema internetske veze.

Ima li tko kakvih iskustava?
barnabas je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2017., 10:20   #1389
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,548
Kako ih pokušavaš povezati, žično ili bežično ?
Jesi li probao promijeniti IP adresu wr841ND da bude u istom nizu kao ZTE i slobodna ?
Šta zapravo želiš postići ?
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2017., 03:10   #1390
ilje
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: SB
Postovi: 114
Citiraj:
Autor Jawe Pregled postova
Znači imam problem sa pingom u igrama, naravno kad najčešće burazer visi na youtubu cijeli dan i onda kad ja oću malo u miru odigrat nemoš mrdnut u igri od laga...e sad ako neko može da mi konkretno netko kaže što, gdje, koju valutu moram upisati u ove prozorcice da namjestim QOS i probam ga tako ograničiti jer ovo je fuj....pročitao sam ova 2 dana milion tekstova i svi su u istom problemu, ali nigdje konkretnog riješenja osim da na njegov intaliram netlimiter itd., probo sam sa selfishnetom, ali nešto ne šljaka dobro, pokazuje krive podatke stalno...

ZTE ZXDSL 931VII 4.0V

http://imgur.com/MalFHLw
na zalost QOS ne radi na tom modemu (na t-comovom fw v4)
ilje je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.06.2017., 14:28   #1391
izekos
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 89
Jer se da spojti USB stick Alcatel link key IK40 na router iz subjecta? U USB sticku bi bila Tele 2 kartica Pokućnog interneta. Ima li možda netko tu kombinaciju i da li bi to radilo? To je naime oprema koju imam, Huawei B315s-22 WiFi CAT4 router, kojeg nude u Tele 2 ponudi košta 850 kn. Draže bi mi bilo imati u džepu tih 850 kn, ukoliko ova kombinacija šljaka.
izekos je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2017., 16:47   #1392
hrki
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: ZG - VŽ - KR
Postovi: 279
Koristio budeš kabel ili wifi?
hrki je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2017., 21:40   #1393
izekos
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 89
Citiraj:
Autor hrki Pregled postova
Koristio budeš kabel ili wifi?
I kabel i wifi. Gigabitna lan mreza, wifi za mobitele, tablete i sl.
Da li je izvedivo ili mi je bolje kupiti neki router? Jer taj stick kodiran na Ht ili moze bilo koja SIMica?
izekos je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2017., 20:47   #1394
H@rdc0r3M1nD
Premium
Moj komp
 
H@rdc0r3M1nD's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Croatia;Velebit
Postovi: 434
AKo smijem pitat koji je admin pass za ovaj Tcomov router
H@rdc0r3M1nD je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2017., 21:37   #1395
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Citiraj:
Autor H@rdc0r3M1nD Pregled postova
AKo smijem pitat koji je admin pass za ovaj Tcomov router
Da si se barem potrudio otvoriti prvu stranicu teme...
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2017., 15:16   #1396
H@rdc0r3M1nD
Premium
Moj komp
 
H@rdc0r3M1nD's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Croatia;Velebit
Postovi: 434
zasto uvijek ljudi misle da se nesto pita iz lijenosti?
Detaljno sam procitao, vecinu ove teme. Ne prihvaca mi password u obliku

administrator
!tc0Mht + serijski broj.

Eto, valjda nije bilo lakse odgovorit ako znas? ili ne znas?
H@rdc0r3M1nD je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2017., 17:38   #1397
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Vjerojatno zato što je to jedini način da uđeš u router. Imao, koristio, radi tako i nikako drugačije

!tc0MhtZTEExxxxxxxxxx

0 - nula, a ne O
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2017., 17:42   #1398
H@rdc0r3M1nD
Premium
Moj komp
 
H@rdc0r3M1nD's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Croatia;Velebit
Postovi: 434
To je pomoglo.hvala
H@rdc0r3M1nD je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2017., 21:46   #1399
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
Pozdrav, imam laganih problema sa tim ruterom..
Ovo su trenutne postavke, ak stavim SGI Enable onda brzina nije konstantna, al u trayu, pod status stoji 300mbits, ak maknem kvačicu, onda je ok, al pod status stoji, 243-270mbits u igri su win 7..
Inače puštena mi je brzina 34mbits..

Mrežna je ASUS Wireless-AC750..

E sad, događa se da mi veza pukne, u trayu skoči žuti trokut s uskličnikom, jučer zvao SZK, restartali liniju i ok bilo do danas, dođem doma, net teško otvara, a ista stvar i na smartfonu..

Inače ovo je sad blaži problem, imao sam s tim češćih problema, dok sam podesio da mi se ruter gasi-pali u određeno vrijeme, sad sam to dizejblal, al kolko vidim, veza se opet izgubi negdje..


Kak sad to uskladit da to donekle normalno funkcionira?
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Screen Shot 07-19-17 at 09.32 PM.JPG‎
Views:	393
Size:	184.2 kB
ID:	18341  
zvonac je online   Reply With Quote
Staro 08.09.2017., 02:37   #1400
NITROS
Premium
Moj komp
 
NITROS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Varaždin - Zagreb
Postovi: 874
Imam problem s routerom. Radi se o routeru iz naslova V4.0

Danas pospajao Synology na mrežu i portovi su počeli vući samo 100mbps. Nisam niti primjetio već mi je Synology javio da je niska propusnost na mreži.

Od troubleshootinga sam napravio sljedeće. Promijenio kablove, isprobao sve portove, pojedinačno štekao uređaje fizički (svi su prijavljivali 100mbps brzinu), na silu gurao komp da koristi 1gbps (na što se automatski disconnectao) te prošao sve settingse unutar routera.

Rješenje nisam našao.

Tako da vas molim da mi pomognete jer ću sve živce izgubiti.

Hvala!
__________________
MacBook Pro 15" (late 2011), 16GB RAM, Quad 2.2 i7
Asus PA246Q
Wacom Intuos 4 M
NITROS je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2017., 11:02   #1401
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,552
Već preko 10 godina koristim operaterove routere u bridge modu, a za pristup internetu koristim vlastiti Linksys WRT54GL sa stock firmwareom (na kojeg se veže gigabit switch i onda sve dalje) i nije bilo nikad problema s njegove strane.

Sad sam uz maxadsl dobio ovaj ZTE, pa me zanima je li bolje prebaciti ga u bridge mode i nastaviti koristiti Linksys? Sviđa mi se popis poziva kojem se može pristupiti (brojevi koji su zvali i koje sam zvao), a kojem neću moći pristupiti lako ako ga stavim u bridge. S druge strane, ovlaš gledajući ovu temu ispada da je bolje držati se provjerenog
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2017., 11:38   #1402
dur
Registered User
 
dur's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Zgb
Postovi: 75
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Pozdrav, imam laganih problema sa tim ruterom..
Ovo su trenutne postavke, ak stavim SGI Enable onda brzina nije konstantna, al u trayu, pod status stoji 300mbits, ak maknem kvačicu, onda je ok, al pod status stoji, 243-270mbits u igri su win 7..
Inače puštena mi je brzina 34mbits..

Mrežna je ASUS Wireless-AC750..

E sad, događa se da mi veza pukne, u trayu skoči žuti trokut s uskličnikom, jučer zvao SZK, restartali liniju i ok bilo do danas, dođem doma, net teško otvara, a ista stvar i na smartfonu..

Inače ovo je sad blaži problem, imao sam s tim češćih problema, dok sam podesio da mi se ruter gasi-pali u određeno vrijeme, sad sam to dizejblal, al kolko vidim, veza se opet izgubi negdje..


Kak sad to uskladit da to donekle normalno funkcionira?
Makni mixed mode i stavi samo N ili AC ako podržava. Uvijek ti je bolje spojit komp sa žicom (prepreke se lagano zaobilaze, samo su ljudi lijeni), wireless samo za mobitele i sl. uređaje.

Citiraj:
Autor FitzTN Pregled postova
Već preko 10 godina koristim operaterove routere u bridge modu, a za pristup internetu koristim vlastiti Linksys WRT54GL sa stock firmwareom (na kojeg se veže gigabit switch i onda sve dalje) i nije bilo nikad problema s njegove strane.

Sad sam uz maxadsl dobio ovaj ZTE, pa me zanima je li bolje prebaciti ga u bridge mode i nastaviti koristiti Linksys? Sviđa mi se popis poziva kojem se može pristupiti (brojevi koji su zvali i koje sam zvao), a kojem neću moći pristupiti lako ako ga stavim u bridge. S druge strane, ovlaš gledajući ovu temu ispada da je bolje držati se provjerenog
Bolje ga stavi u bridge, sigurni je. A i ne vidim razlog zašto ne bi mogao poslije pogledat taj popis poziva na njemu.

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 09.09.2017. u 12:13.
dur je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2017., 12:17   #1403
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,552
Pa ako je u bridge modu, ne mogu mu pristupiti iz mreže, već moram direktno na njega spojiti neki uređaj kabelom. Tako i sad radim kad gledam parametre parice, ali nije baš zgodno za svaki dan.
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2017., 12:25   #1404
hrki
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: ZG - VŽ - KR
Postovi: 279
Čemu s ako malo gledati parametre parice ? Ja to nisam gledao mjesecima
hrki je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2017., 12:28   #1405
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,548
@FitzTN
Ja imam zadnju V4 verziju, ima ispravljene neke mušice, ponaša mi se normalno u router modu,
neda mi se sad tražiti od kada je u funkciji.
Mislim da mu možeš dati šansu, a ako ne budeš zadovoljan onda znaš ... Bridge ...

@dur
Kad imaš složen drugi / dodatni router onda je gnjavaža pristupiti web konfigu onog prvog,
treba ih postaviti na različite ip adrese / mrežne segmente (npr. 1 - 192.168.1.1, 2 - 192.168.2.1),
zatim treba dodavati route u 2. routeru da bi dobio pristup željenom (nekad to radi a nekad je nemoguća misija)

@NITROS
Taj router ima 100 MB Lan portove.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2017., 12:54   #1406
dur
Registered User
 
dur's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Zgb
Postovi: 75
Citiraj:
Autor FitzTN Pregled postova
Pa ako je u bridge modu, ne mogu mu pristupiti iz mreže, već moram direktno na njega spojiti neki uređaj kabelom. Tako i sad radim kad gledam parametre parice, ali nije baš zgodno za svaki dan.
Kako ne, staviš još jedan interfejs, dodaš drugu mrežu i vozi. Može ti bit spojeno stalno.

@ Nikky
Ne znam zašto se svi plašite konfiguracija sa više podmreža, pa nije to neka mudrost? Jednostavno za napravit, zaista. Materijala za početnike ima po cijelom Webu, samo si treba dat malo truda.

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 09.09.2017. u 13:11. Razlog: Glede truda imaš multi quote
dur je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2017., 23:49   #1407
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,552
Igrao sam se s tim svojevremeno i znam da nije išlo.
Ovaj Linksys valjda ima i neki bug, jer što god da unesem u advanced routing javlja "invalid static route". Mogu pokušat flešnuti novi firmware, možda se popravi ili kupiti drugi vlastiti router.
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2017., 01:31   #1408
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,553
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Mrežna je ASUS Wireless-AC750..
ASUS Wireless kartice imaju očito problema,kod mene usb-ac56 sa prvim win 10 je radila bez problema,kako su dolazile nadogradnje windowsa tako je
i sve lošije da bi sad pucala veza,žuti kvadratići ili totalno nestajanje iz sistema,nekako mi se čini da prestaju razvijati drivere čim izbace novu generaciju
kartica,nabavkom dlinkove "kugle" DWA-192 pucanje je nestalo,brzina je puno bolja,tako sam došao do zaključka da je asus kolko god je dobar u routerima
u wifi karticama baš i nije,da nevelim da sa kinezom za 10 eura ac600 mi se ta pucanja nedešavaju.
skalar je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2017., 11:17   #1409
dur
Registered User
 
dur's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Zgb
Postovi: 75
Citiraj:
Autor FitzTN Pregled postova
Igrao sam se s tim svojevremeno i znam da nije išlo.
Ovaj Linksys valjda ima i neki bug, jer što god da unesem u advanced routing javlja "invalid static route". Mogu pokušat flešnuti novi firmware, možda se popravi ili kupiti drugi vlastiti router.
Ajde stavi par slika i opiši što si pokušavao da vidim u čemu je problem. Možda se može riješit bez nadogradnje.
dur je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2017., 11:19   #1410
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,060
Citiraj:
Autor FitzTN Pregled postova
Već preko 10 godina koristim operaterove routere u bridge modu, a za pristup internetu koristim vlastiti Linksys WRT54GL sa stock firmwareom (na kojeg se veže gigabit switch i onda sve dalje) i nije bilo nikad problema s njegove strane.
koju brzinu imaš od t-coma?
neznam za stock firmware, ali ddwrt reže na 30tak mbita. ako imaš podešen QoS, onda ga to ubija i reže na 20mbita.

to je meni bio glavni razlog zašto sam nakon 10 godina korištenja wrt54gl-a prešao na mikrotik.

a za ovo šta kažeš za pristup routeru, samo spoji još jedan kabel na modem.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na