Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 18.04.2010., 17:52   #211
mymoon
nautic expert
Moj komp
 
mymoon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka-Opatija, negdje između
Postovi: 1,383
samo govorim da se u boksu ne smije trkati. jednostavno je preopasno.
mymoon je offline  
Staro 18.04.2010., 19:28   #212
mymoon
nautic expert
Moj komp
 
mymoon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka-Opatija, negdje između
Postovi: 1,383
mymoon je offline  
Staro 18.04.2010., 19:37   #213
mymoon
nautic expert
Moj komp
 
mymoon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka-Opatija, negdje između
Postovi: 1,383
točno, mogao je ići.
ali sa druge strane, ham je trebao propustiti bolid vettela koji je već gotovo prošao kraj njega.
zeznuo je ili sam ham (proklizavanje) ili lolipop-man, nebitno. trebao je popustiti.
mymoon je offline  
Staro 18.04.2010., 20:32   #214
Kimi
Premium
Moj komp
 
Kimi's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 652
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
što god bilo da bilo, nije za diskvalifikaciju.

Ma kako nije,pa Ham skoro svaku utrku se usudi prestizati i probijati se kroz poredak,a trebao bi cekati i kroz bokseve proci,da sve bude sigurno i cisto
Inace predobra utrka,steta sto je Vettel propao kroz poredak;odlicna voznja Buttona,covjek stvarno zna fino procjeniti vrijeme i ostat miran,kao i Rosberg.Ham vozi prejebeno,covjek me se sve vise i vise svida zbog agresivnog vozackog stila.
Kimi je offline  
Staro 19.04.2010., 00:10   #215
Speedbreaker
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 545
Ne, Schumacher nije popušio nikakvu "fintu" ,nego jednostavno nije imao kompetentan bolid.Mogao se postavit na obrve i opet nebi mogao zaustavit hamiltona.Danas ga je prešao svatko tko se nalazio iza njega.Na ravnici se čisto vidi kako je msc sporiji
Sve u svemu, još se dosta dugo uspio braniti.
Speedbreaker je offline  
Staro 19.04.2010., 00:17   #216
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
ma pusti, vidis da je drug brko mclaren hamilton fanboy
rendula je offline  
Staro 19.04.2010., 09:01   #217
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ovdje nema nikakve veze omjer bolida, već to što je MS zahrđao.

Bolid je dobar, gle Rosberga šta radi sa njim. Da nije izletio, pitanje je dal bi ga Button uopće stigao.
Stvar je u tome što M. Schumacher voli podupravljive bolide, a N.Rosberg preupravljive...pogodi kako je konstrukcijski osmišljen i napravljen MGP W01...preupravljiv...vidjelo se to dobro po kiši na izlazu iz svakog zavoja + ovaj vikend žalio se na pretjerano proklizavanje stražnjih kotača te nije uspio složiti zadovoljavajući set-up!

Tako da M.Schumacheru ovaj bolid nikada u potpunosti neće ni odgovarati (ne kao u doba vladavine Ferrarija kada su karakteristike bolida odgovarale njegovom načinu vožnje) dok god se ne napravi bolid za sljedeću sezonu, ako i tada!
__________________

Rino je offline  
Staro 19.04.2010., 10:03   #218
Kimi
Premium
Moj komp
 
Kimi's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 652
Sumnjam da bi radili bolid na rosberga,a ne za msc;normalno da su zadnji krajevi proklizavali jer je staza bila mokra,a zadnje gume potrosene.Po meni,schumi je napravio gresku svojim povratkom jer covjek je jednostavno zahrdao,ima 10 bodova,dok rosberg ima 50
Kimi je offline  
Staro 19.04.2010., 13:29   #219
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor Kimi Pregled postova
Sumnjam da bi radili bolid na rosberga,a ne za msc
MGP W01 počeo se raditi (kao i većina bolida) za vrijeme 2009 sezone...dok još izbor vozača za iduću sezonu (a kamoli Schumi) nije ni bio poznat!

BTW većina bolida je preupravljiva!


Citiraj:
Autor Kimi Pregled postova
normalno da su zadnji krajevi proklizavali jer je staza bila mokra
Ne u svakom zavoju i ne na svim bolidima!
__________________

Rino je offline  
Staro 19.04.2010., 13:55   #220
ehohr
Premium
Moj komp
 
ehohr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 348
Schumacher neće ništa postić ove sezone, jer mu bolid ne paše, ne zna ga podesit i cijelu ove sezonu će se učit eventualno ako nešto promijene do barcelone ili izmisle nekaj ali Schumi nebu ništa napravio ove sezone.

Ja jesam njegova fan i počeo sam opet intenzivno pratit F1 baš zbog njegovog povratak ali je očito da s ovim bolidom ove godine neće ništa postić, a i još dosta toga on mora naučit.

Mclaren ima najviše snage što se vidi na svakoj ravnici, Red bull ima odličan bolid, Mercedes je u sredini, ferrari dosljedan kao i svake godine brz bolid ali vozači premonotoni.

Super mi je to što svi pljuju po Schumacheru, ja ne znam tko je normala očekivao da će išta napravit u ovoj sezoni, dok se on sam ne baci u "kreiranje" bolida neće ništa ni postić.
ehohr je offline  
Staro 19.04.2010., 14:02   #221
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Slažem se s konstatacijom da MS vozi bolid čija je konstrukcija potpuno nezahvalna za njegov stil vožnje jer razvoj bolida je počeo puno prije nego što se znalo da će on uskočiti u taj bolid, tako da će to ove sezone biti uhodavanje i micanje ''hrđe'' nastale zbog pauze pa tek sljedeće sezone možemo očekivati konkurentnije rezultate.
Ali ovaj do posta mi je

Citiraj:
Autor ehohr Pregled postova
a i još dosta toga on mora naučit.
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline  
Staro 19.04.2010., 14:34   #222
ehohr
Premium
Moj komp
 
ehohr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 348
Pa mora dobro ne naucit nego se prilagodit, ono sto je bilo za njegove vladavine nije isto sto je i danas, gume su drukcije potpuno, drukcije se trose, drukcije su građe, mislim na kraju krajeva uz sve te promjene ovo je za njega "novi" sport.

A i uglavnom ima izjava Sutila

Tako je Adrian Sutil na rasprave o Schumijevoj kilaži rekao: "Sedam ili čak 10 kilograma u utrci donosi ili odnosi tek oko 1 do 1 i pol desetinke sekunde. Dakle, nipošto se ne može tvrditi da je tu uzrok problema koje Michael ima. Koliko god neobično zvučalo, Michael zapravo ponovo mora naučiti voziti F1 bolid i to svima treba biti jasno. Prije svega mora naučiti kako koristiti gume, koje su vrlo osjetljive. To su činjenice koje kritičari potcjenjuju. Kako bi u potponosti mogao iskoristiti puni potencijal guma mora ih dobro upoznati."
ehohr je offline  
Staro 19.04.2010., 14:35   #223
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Jedino sto je sigurno je da ce napokon oni najzagrizeniji navijaci MS-a shvatiti da je ni MS nije "svemoguci" i da bez odlicnog (ne dobrog nego dlicnog) bolida nema titula a ni pobjeda .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline  
Staro 19.04.2010., 14:40   #224
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor ehohr Pregled postova
Pa mora dobro ne naucit nego se prilagodit, ono sto je bilo za njegove vladavine nije isto sto je i danas, gume su drukcije potpuno, drukcije se trose, drukcije su građe, mislim na kraju krajeva uz sve te promjene ovo je za njega "novi" sport.

A i uglavnom ima izjava Sutila

Tako je Adrian Sutil na rasprave o Schumijevoj kilaži rekao: "Sedam ili čak 10 kilograma u utrci donosi ili odnosi tek oko 1 do 1 i pol desetinke sekunde. Dakle, nipošto se ne može tvrditi da je tu uzrok problema koje Michael ima. Koliko god neobično zvučalo, Michael zapravo ponovo mora naučiti voziti F1 bolid i to svima treba biti jasno. Prije svega mora naučiti kako koristiti gume, koje su vrlo osjetljive. To su činjenice koje kritičari potcjenjuju. Kako bi u potponosti mogao iskoristiti puni potencijal guma mora ih dobro upoznati."
Prihvaćam obrazloženje iako, nije baš da čovjek nije testirao s tim gumama prije sezone niti ikad vozio na slikovima

Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Jedino sto je sigurno je da ce napokon oni najzagrizeniji navijaci MS-a shvatiti da je ni MS nije "svemoguci" i da bez odlicnog (ne dobrog nego dlicnog) bolida nema titula a ni pobjeda .
Zagrižen MS navijač jesam ali realno tvoja tvrdnja stoji, bez konkurentnog bolida može se svatko slikati, a sa dobro posloženim konkurentnim bolidom se osvajaju prvenstva - kao vozačina MS uvjerljivo ili kao prosječni vozač Button na jedvite jade
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline  
Staro 19.04.2010., 14:57   #225
newalss
Raindrops keep fallin'...
Moj komp
 
newalss's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Đakovo
Postovi: 823
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Jedino sto je sigurno je da ce napokon oni najzagrizeniji navijaci MS-a shvatiti da je ni MS nije "svemoguci" i da bez odlicnog (ne dobrog nego dlicnog) bolida nema titula a ni pobjeda .
Inače apsolutno izbjegavam pisanje o F1 ali nešto mi bioprognoza loša pa sam razdražljiv.
Pa dobro majka mu stara kako možeš toliko trućkati o sportu koji je za nas tehnološki, fizički i psihički blizak kao misija Apollo?
Pametnome je bilo dosta prošle sezone vidjeti Fisichellu, čovjeka koji je 100% u treningu, koliko se mučio u drugom bolidu od onog na koji je naviknuo.
Mi obični smrtnici, koji ne sjednemo za volan mjesec dana i odmah nam kvačilo čudno hvata, predbacujemo nešto čovjeku koji više od godinu dana nije sjeo za volan F1 bolida i zaključujemo nešto ovako kao što si ti napisao?
Živio rođo!
__________________
"I told my parents that when I grew up I wanted to be a musician.They said it had to be one or the other"
newalss je offline