Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.01.2010., 22:15   #1411
gixx
Registered User
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: /
Postovi: 8
Citiraj:
Autor Mr.Ex.President Pregled postova
User: gixx
Tracker: B*G


Dva pitanja kolega
1) Zašto si me uopće pita tracker koji nisi pošteno ni koristio? Ja koji se ne igram pretjerano iman 20x više skinutog materijala...
2) Zašto si baniran?
Zbunjen sam, moje mišljenje je da baš njie bilo od tebe uredu da to staviš to tako na forum bez ikakvog pitanja ili razgovora preko PP, jer ja držim uredan ratio i poštujem svaki tracker kojeg dobojam, pa makar on bio nešto tipa Demonoid, naravno cijenim i svaku osobu koja mi pruži priliku te mi pokloni pozivnicu za neki ''hight level'' tracker, jer je o tome ona morala prosuditi, naravno još više sam zahvalan nekome tko mi daje pozivnicu samo na bazi ratia i SS. Bez uvrese ali moje mišljenje je da nisi baš trebao staviti to tako ''transparento'' jel ljudi prema tvojem nicku (Gixx) počinju mati loše mišljenje te se samo drže podalje od tvojig pitanja na temelju krivog dojma. Na B*G sam imao buffer oko 50 ili 40 Gb te sam vodio računa o njemu ali nažalost prije 4 tjedna sam imao tehničkih probloema sa kompjuterom pa nisam mogao pristupiti internetu niti seedboxu, a to je već druga priča. Malo skinutog materijala sam imao radi toga što sam skidao samo ono što sam i igrao na PC ili Xbox, te nisam skidao samo radi što većeg buffera kako bih se mogao bahatiti ratiom i ss naokolo, niti da bih taj tracker mogao sebi stavitri u kolekciju kao raritet. Iskreno ne znam zašto sam baniran, ne vjerujem da je zbog prevelike razlike između logina ili sa neprimjerenim ponašanjem, stvarno ne znam i zbog toga mi je žao, stvarno sam držao do toga računa. Ali mislim da samo trebali prvo se kontaktirati preko PP, a ne ovako kao da sam neki kolekcionar trackera, naravno bez uvrede.
gixx je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2010., 22:25   #1412
fps_gamer
Premium
Moj komp
 
fps_gamer's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 206
pa ne zna on dali to sta ti pricas je istina ili ne, mogu reci sada da mi je bijeli miš kojeg drzim u kavezu pobjegao jer sam mu dao steroide i pregrizao mi ethernet kabel...

na forum.hr-u ima takav thread, zasto covjek nebi ljude i ovdje upozorio na takvo nesto?
fps_gamer je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2010., 22:50   #1413
intel freak
Premium
Moj komp
 
intel freak's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: cro
Postovi: 496
Citiraj:
Autor fps_gamer Pregled postova
pa ne zna on dali to sta ti pricas je istina ili ne, mogu reci sada da mi je bijeli miš kojeg drzim u kavezu pobjegao jer sam mu dao steroide i pregrizao mi ethernet kabel...

na forum.hr-u ima takav thread, zasto covjek nebi ljude i ovdje upozorio na takvo nesto?
znam covjeka i znam da prica istina a ti si jos jedna od likova koji se uvlace supak
intel freak je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2010., 23:24   #1414
fps_gamer
Premium
Moj komp
 
fps_gamer's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 206
svejedno
fps_gamer je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 00:19   #1415
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,912
Citiraj:
Autor gixx Pregled postova
Zbunjen sam, moje mišljenje je da baš njie bilo od tebe uredu da to staviš to tako na forum bez ikakvog pitanja ili razgovora preko PP, jer ja držim uredan ratio i poštujem svaki tracker kojeg dobojam, pa makar on bio nešto tipa Demonoid, naravno cijenim i svaku osobu koja mi pruži priliku te mi pokloni pozivnicu za neki ''hight level'' tracker, jer je o tome ona morala prosuditi, naravno još više sam zahvalan nekome tko mi daje pozivnicu samo na bazi ratia i SS. Bez uvrese ali moje mišljenje je da nisi baš trebao staviti to tako ''transparento'' jel ljudi prema tvojem nicku (Gixx) počinju mati loše mišljenje te se samo drže podalje od tvojig pitanja na temelju krivog dojma. Na B*G sam imao buffer oko 50 ili 40 Gb te sam vodio računa o njemu ali nažalost prije 4 tjedna sam imao tehničkih probloema sa kompjuterom pa nisam mogao pristupiti internetu niti seedboxu, a to je već druga priča. Malo skinutog materijala sam imao radi toga što sam skidao samo ono što sam i igrao na PC ili Xbox, te nisam skidao samo radi što većeg buffera kako bih se mogao bahatiti ratiom i ss naokolo, niti da bih taj tracker mogao sebi stavitri u kolekciju kao raritet. Iskreno ne znam zašto sam baniran, ne vjerujem da je zbog prevelike razlike između logina ili sa neprimjerenim ponašanjem, stvarno ne znam i zbog toga mi je žao, stvarno sam držao do toga računa. Ali mislim da samo trebali prvo se kontaktirati preko PP, a ne ovako kao da sam neki kolekcionar trackera, naravno bez uvrede.
Pa zar tvom nicku nije mjesto ovdje, javno i transparentno na znanje i ravnanje ostalima nakon šta te baniraju I to na trackeru koji voli kažnjavat pozivatelje radi grijeha pozvanih... Tu si i neka si, a nek svak za sebe odluči hoće li s tobom "trgovat" ili neće, ja nikome nisam ništa sugerirao, niti mi pada na pamet ić u takve "borbe".

Šta se tiče kolekcionarstva, ne znam da sam te nazvao kolekcionarom, naprotiv, pitao sam te zašto si baniran, a dobio sam moralnu prodiku po kojoj ja ispadam bad guy, a ti si uredan i čist jer imaš alibi koji još cijenjeni kolega intel freak potvrđuje Doduše ni ja neman razloga da ti ne vjerujem, al mi je smiješno da mi je 5 zadnjih ljudi (jednoga imaš i koju tranicu natrag) koji su me zajebali kao razlog navelo crkavanje PCa, otkazivanje diska ili probleme sa ISPom Ima san i ja problema sa svim tim, sve je to ljudski...ovo ljeto sam bija bez PCa 5 tjedana, na odmoru 4, pa nigdje nisam baniran, doduše kako je krenulo ako ne dođem pameti, bit ću baniran samo jer svakom dajem pozivnice...

Uglavnon da ne rastežemo ovu priču, suma sumarum je da si zajeba i mislim da tu nema dvojbe. Nisi napravija HnR, nisi varao na ratiju, al si zajeba. Jer da nisi zajeba ne bi bija baniran, a pošto si baniran, tu si di jesi, ja post maknit neću, ako ga moderatori ili administratori misle maknit, slobodno. Meni se ionako nije cilj obračunat s tobon po forumu, već samo upozorit ljude na ekipu koja me zajebe. Mislim da je to fer...
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 00:42   #1416
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
evo sto se dogodilo s awesome
Citiraj:
Lately several things have happened within the staff of Awesome-HD which made me decide to leave Awesome-HD.

Today I told the staff of Awesome-HD that I would leave Awesome-HD for HD-Torrents. I also asked them to change their domain before the beginning of next month.

Not long after my announcement to leave AHD my account there got disabled. This made me decide to link the domain awesome-hd.com to HD-Torrents. I'm not proud of this move, but the staff of AHD went too far by disabling my account.
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 21:23   #1417
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,197
Jel jos nekome ne radi torrenthr? Stranica se ne otvara, torrenti u utorrentu su mi u crvenom
Lud76 je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 22:12   #1418
Kimi
Premium
Moj komp
 
Kimi's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 652
Citiraj:
Autor Lud76 Pregled postova
Jel jos nekome ne radi torrenthr? Stranica se ne otvara, torrenti u utorrentu su mi u crvenom
takoder,mozda nekakvo odrzavanje servera ili sl.
Kimi je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 22:36   #1419
Ico2005
Premium
Moj komp
 
Ico2005's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Slavonija ravna
Postovi: 449
Evo sam se čuo sa jednim članom staff-a, imaju kvar, rade na otklanjanju. Kad će proradit - nemam pojma. Valjda uskoro.
Ico2005 je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 22:37   #1420
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Lud76 Pregled postova
Jel jos nekome ne radi torrenthr? Stranica se ne otvara, torrenti u utorrentu su mi u crvenom
Meni isto

Možda ga održavaju
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 23:03   #1421
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Citiraj:
Autor aneznam Pregled postova
Jel sam ja jedini koji se ne može loginat na awesome-hd?
Jel su to otvorene registracije na dotičnom trackeru?
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 20:29   #1422
Sonic1984
Premium
Moj komp
 
Sonic1984's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Split
Postovi: 541
Citiraj:
Autor Lud76 Pregled postova
Jel jos nekome ne radi torrenthr? Stranica se ne otvara, torrenti u utorrentu su mi u crvenom
Nije ni danas proradia....ko zna sta izvode...
Sonic1984 je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 22:02   #1423
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Citiraj:
Autor Sonic1984 Pregled postova
Nije ni danas proradia....ko zna sta izvode...
Na trackeru je pisalo da je još uvijek na održavanju, tako da ni ne vjerujem da će proradit još danas. Sutra bi trebao.
EDIT:
THR proradio.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.

Zadnje izmijenjeno od: sinisa1989. 25.01.2010. u 15:59.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2010., 14:17   #1424
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
ScL šta im se desilo, jučer online danas
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2010., 19:44   #1425
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Na THR-ovom chatu karma se dijeli šakom i kapom, pa ko voli nek izvoli.
EDIT:
Jel se vi možete logirat na Awesome HD?
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.

Zadnje izmijenjeno od: sinisa1989. 02.02.2010. u 20:26.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2010., 20:54   #1426
ZZZZ
Premium
Moj komp
 
ZZZZ's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Stan
Postovi: 60
Awesome HD se preselio na novu domenu: net

Razlog: It's a sad day for AHD. Rabomil has decided to leave, and took the domain with him.

I da mogu se logirati.

Zadnje izmijenjeno od: ZZZZ. 04.02.2010. u 22:40.
ZZZZ je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2010., 12:00   #1427
pizdun
d(O.o)b
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: -
Postovi: 223
Citiraj:
Autor ZZZZ Pregled postova
Awesome HD se preselio na novu domenu: net

Razlog: It's a sad day for AHD. Rabomil has decided to leave, and took the domain with him.

I da mogu se logirati.

nije da kasnis 2 tjedna s tim al nije bed
pizdun je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2010., 16:10   #1428
MixLix
Premium
 
MixLix's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 114
otvorena je registracija na crnu berzu
MixLix je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2010., 21:11   #1429
srcedalmacije
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Split
Postovi: 1
Evo ja ću mrvicu skrenit sa teme, naime kod mene je potpuno drugačija priča neko kod drugih. Meni nije problem doći do pozivnica ni za TL ni za Thr ali stvar je u tome što imam užasno spor upload i dok to ne rješim neću im ni pristupati. Imam maxadsl flat rate, na koji su spojeni PC, laptop wirelessom i dreambox. Jel postoji ikakav način da popravim upload, savjet kako namjestit Bittorrent ili bilo što drugo što bi mi pomoglo.
srcedalmacije je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2010., 16:48   #1430
tOta
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: ...
Postovi: 680
Opet moja malenkost u potrazi. Naime već duže vrijeme tražim tracker specijaliziran za filmove. Nešto kao PTP il' bivši scenemovies, ali nažalost dotični je zatvoren za registraciju, invite onemogućen, stoji sljedeće: "We are closed until RC2! Please try again later". Koliko vidim od ostalih PTN pati od gubitka baze svako malo, Karagarga čini mi se ipak previše zadire u alternativu možda se varam, ali čitam da je seed jako težak pa bi zaobišao, trash žanr me slabo zanima tako da Cinemageddon otpada, Cinematik ima dvd format only, a ipak bi tracker sa xvid-om/x264 - što mi preostaje?

TehConnection? Djeluje mi super, ima tko od korisnika da napiše koju? Da se bacim u potragu za pozivnicom? Inače me zanimaju većinom stariji filmovi, pošto novija produkcija i ne daje mi neku pretjeranu želju za gledanjem. Pored TC-a, možda goem? Znam da PTP ima liste kao 1001 Movies tako ako pojedini tracker od navedenih ima takvo nešto, još bolje pošto mi je dovoljno 3-4 dobra filma mjesečno koje bi seedao dok se boje ne izgube. Nadam se odgovoru od nekoga filmofila koji je u torrent vodama.
tOta je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2010., 19:11   #1431
intel freak
Premium
Moj komp
 
intel freak's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: cro
Postovi: 496
Citiraj:
Autor srcedalmacije Pregled postova
Evo ja ću mrvicu skrenit sa teme, naime kod mene je potpuno drugačija priča neko kod drugih. Meni nije problem doći do pozivnica ni za TL ni za Thr ali stvar je u tome što imam užasno spor upload i dok to ne rješim neću im ni pristupati. Imam maxadsl flat rate, na koji su spojeni PC, laptop wirelessom i dreambox. Jel postoji ikakav način da popravim upload, savjet kako namjestit Bittorrent ili bilo što drugo što bi mi pomoglo.
ako imas malen upload jedini nacin ti je izdvojit neku svotu novca jer dama nema nista,
najbolje bi ti bilo uzet neki seedbox do 20 eura tek toliko da mozes vratit do 1:1 torrenta
intel freak je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2010., 01:13   #1432
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
ScL šta im se desilo, jučer online danas
Izgleda da su uspijeli site vratiti, samo još baza fali
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2010., 00:54   #1433
tOta
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: ...
Postovi: 680
Data sent home by µtorrent

Da se vratim na 1.61 ili prebacim na Halite? Kreteni.

Oh yeah, there is a setting in the preferences dialog (Send detailed info when checking for updates) where you can disable all of this data sending. However, it's enabled by default so your data is sent out at least once when you first start the program.


Danas slučajno naletio i izgasio u opcijama, a večeras naletim na ovaj članak.
tOta je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2010., 04:25   #1434
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,402
Gdje se nalazi to u opcijama ?
stuc je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2010., 10:11   #1435
tOta
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: ...
Postovi: 680
General -> Send detailed info when checking for updates (always anonymous)

Da sam na vašem mjestu (RH), više bi me brinulo ovo.
tOta je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2010., 10:44   #1436
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,402
Nemam ja te opcije no koristim 1.7.7 uTorrent.
Malo si paranoičan, ja sam na CARNet-u i derem ~250GB u oba smjera sa razno raznih privatnih trackera te problema nema. U uTorrentu Protocol Encryption - Forced i problema nema... a ni opomena.
stuc je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2010., 11:03   #1437
tOta
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: ...
Postovi: 680
Osobno nemam potrebe ni za kakvom zaštitom, nikakvi IP filteri, enkripcija, ama baš ništa pošto ISP-a ne zanima, pune brzine uvijek naravno zavisno od izvora. Više me zanima pojam BB i Orwell kroz informacijske tehnologije i odražavanje toga na pojedinca. Ne bi se osjećao najugodnije kada bi primio mail od ISP-a koji izlista što je skinuto i kada, a poslije da ne poduzmem nikakve mjere oko toga, ali to sam ja. Čitam stranci drže čitave particije enkriptirane, dok je jedan lik napisao da drži mikrovalnu u sobi do externog diska.

Postoji druga tema za to, tako da ovdje EOD.
tOta je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2010., 11:34   #1438
tomasini_
Premium
Moj komp
 
tomasini_'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Županja
Postovi: 1,139
Zna li netko nešto više o nestanku torrents.ru? Jako mi fali jer tamo je bila golema baza raznovrsne lossless muzike. Ujedno molim preporuke (ako može i pozivnice) nekih drugih trackera gdje je dobar izbor losslessa, posebno razne elektronske muzike.
__________________
Divovski kompjuteri
tomasini_ je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2010., 21:23   #1439
the_ghost
lar~
Moj komp
 
the_ghost's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,539
ruske vlasti su im suspendirale domenu, sad su na rutracker.org

Zadnje izmijenjeno od: MadBoY. 27.02.2010. u 02:27.
the_ghost je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2010., 22:46   #1440
Tichma
Premium
 
Tichma's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 164
Moze neko preporuciti neki dobar torrent tracker za lossless mjuzu, a da su registracije otvorene, ili ako neko ima invite za neki ok tracker, nemam nikakav ratio proof jedino sam koristio TL ali sam odjebao kako sam u st domu pa nemogu skidati sa torrenta

hvala.
Tichma je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na