Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.03.2004., 10:28   #1
razlo
Somewhere around Barstow
 
razlo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 316
Zakonski rok vezano uz reklamaciju

Radi se o laptopu koji je na servisu tri tjedna, zanima me zna li tko koji je zakonski rok u kojem prodavac mora stvar popraviti ili zamijeniti/dati novu (i u kojem zakonu to pise).
Inace pozadina je takva da mi je prvo riknuo vga port - servis tri tjedna, mijenjana cijela maticna.
Dva tjedna poslje igram se u mrezi i skuzim da mi se laptop gasi nakon par minuta visoke opterecenosti procesora.
Reklamiram (pretpostavljam da se laptop pregrijava, vjerovatno su oni nes zeznuli kod montaze nove maticne), cekam jos tri tjedna, zovem ... ima kakvih novosti?
lik kaze - pa da izgleda da se pregrijava, pa sam ja narucio novi procesor.
Ja - Znaci u procesoru je problem?
Lik - pa vjerovatno nije ali sam ga narucio da mogu provjeriti (!)
Ja - Znaci ja jos laptop dva tjedna necu vidjeti.
Lik - Pa iduci tjedan siguno procesor nece doci ... Odlucih se ne derati nego se jednostavno tamo planiram pojaviti kad istekne zakonski rok i traziti novi laptop.
Negdje mi je u glavi 45 dana, ali nisam siguran i ne znam tocno u kojem zakonu to pise pa ako neko zna, pliz, da ne kopam okolo.
razlo je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2004., 10:36   #2
mitzek
Prigorec po defaultu
Moj komp
 
mitzek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Pušća Gornja
Postovi: 1,335
Re: Zakonski rok vezano uz reklamaciju

Citiraj:
Originally posted by razlo
Radi se o laptopu koji je na servisu tri tjedna, zanima me zna li tko koji je zakonski rok u kojem prodavac mora stvar popraviti ili zamijeniti/dati novu (i u kojem zakonu to pise).
Inace pozadina je takva da mi je prvo riknuo vga port - servis tri tjedna, mijenjana cijela maticna.
Dva tjedna poslje igram se u mrezi i skuzim da mi se laptop gasi nakon par minuta visoke opterecenosti procesora.
Reklamiram (pretpostavljam da se laptop pregrijava, vjerovatno su oni nes zeznuli kod montaze nove maticne), cekam jos tri tjedna, zovem ... ima kakvih novosti?
lik kaze - pa da izgleda da se pregrijava, pa sam ja narucio novi procesor.
Ja - Znaci u procesoru je problem?
Lik - pa vjerovatno nije ali sam ga narucio da mogu provjeriti (!)
Ja - Znaci ja jos laptop dva tjedna necu vidjeti.
Lik - Pa iduci tjedan siguno procesor nece doci ... Odlucih se ne derati nego se jednostavno tamo planiram pojaviti kad istekne zakonski rok i traziti novi laptop.
Negdje mi je u glavi 45 dana, ali nisam siguran i ne znam tocno u kojem zakonu to pise pa ako neko zna, pliz, da ne kopam okolo.
obicno je ovak: ako prodavac/dobavljac nije u mogucnosti, unutar garantnog roka vratiti proizvod u ispravno stanje,nakon isteka zakonskog roka od 45 dana,duzan je kupcu u potpunosti nadoknaditi vrijednost proizvoda,bilo zamjenom istim --novim proizvodom ili ga obestetiti po kupovnoj cijeni istog,hoce reci:ili dobis novo(to je lakse!),ili ti je prodavac duzan vratiti lovu ,po racunu...
jos si samo provjeri garantni list od laptopa da te ne zavaljuju sa spikom,ako vidis da su zahebani,lagano spomeni udrugu za zastitu potrosaca,trznu inspekciju,novine i sl....kod mene upali svaki puta(dosada!)
pozdrav!
__________________
slikce:http://my.opera.com/Mitzek/blog/

sig na dijeti..,bolje on nege JA......
mitzek je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 30.03.2004., 14:06   #3
maky-st
hmhm...zzz svima...
 
maky-st's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: 21000 Split
Postovi: 1,070
tako mene zajebavali za 256 rama pa su mi dali nove
__________________
moj zivot se mijenja... iz dana u dan ja kune neman
pozzz svima koju me znaju, a i onima koj ne
maky-st je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2004., 20:53   #4
celduce
Premium
 
celduce's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Dimension 8
Postovi: 785
Susjed je imao na reklamaciji Radeona 7000 zbog neispravnog Tv-Outa.Proslo je 50 dana i oni su mu konstantno odgovarali kako jos nisu stigli.Dan ili dva do 60 dana otisao je tamo i isti je dan dosao sa novom VGA(ista kartica) kuci.Firma je cak bila HgSpot..
celduce je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2004., 11:02   #5
razlo
Somewhere around Barstow
 
razlo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 316
... nastavak ...
Laptop se vratio sa servisa u 42 danu. Tak da sam zbog toga (i niza drugih razloga) odustao od trazenja novog. Inace u medjuvremenu sam malo kopao po zakonu (trazeci tih famoznih 45 dana). Stvar vam ide ovak (ak sam u krivu nek me neko pliz ispravi) .... Zakon o obveznim odnosima - ugovor o prodaji nigdje ne spominje rok od 45 dana nego govori o razumnom roku. Tak da ako vam na racunu pise 45 dana mozete biti happy, inace mozete diskutirati sto je razumni rok.

No sav prosvjetljen pravnim znanjem odlucih barem traziti novu garanciju za promjenjene djelove (CPU i maticna), odustao sam od naknade stete (zbog nemogucnosti uporabe stvari), prava na raskid ugovora i svi lipih stvari sto zakon u teoriji pruza. Da skratim ... nakon pola sata uspio sam izvuci dodatnih 40 dana garancije (originalni garantni rok je u medjuvremenu istekao) - to je totalna pusiona, ali nemam zivaca s njima ulaziti u spor. Osim toga dobio sam ostambiljani, potpisani papir di se vidi kad je laptop dignut, kaj je promjenjeno tak da na osnovu toga opet mogu traziti garanciju unutar godinu dana ili ih tuziti ako mi je uskrate. Najgrozniji je zapravo oscjecaj kolko je to sve sje* i kako se krse prava kupaca.

Evo malo iz zakona ...
GARANCIJA ZA ISPRAVNO FUNKCIONIRANJE PRODANE STVARI

Odgovornost prodavaoca i proizvođača
Kad je prodavalac nekog stroja, motora kakvog aparata ili drugih sličnih stvari koje spadaju u takozvanu tehničku robu predao kupcu garancijski list kojim proizvođač garantira ispravno funkcioniranje stvari u toku određenog vremena, računajući od njezine predaje kupcu, kupac može, ako stvar ne funkcionira ispravno, zahtijevati kako od prodavaoca tako i od proizvođača da stvar popravi u razumnom roku ili ako to ne učini da mu mjesto nje preda stvar koja funkcionira ispravno.
Ovim se pravilima ne dira u pravila o odgovornosti prodavaoca za nedostatke stvari.

Traženje popravka ili zamjene
Kupac može zbog neispravnog funkcioniranja zahtijevati od prodavaoca odnosno od proizvođača popravak ili zamjenu stvari u toku garancijskog roka, bez obzira na to kad se nedostatak u funkcioniranju pojavio.
On ima pravo na naknadu štete koju je pretrpio uslijed toga što je bio lišen upotrebe stvari od trenutka traženja popravka ili zamjene do njihova izvršenja.

Produljenje garancijskog roka
U slučaju manjeg popravka garancijski rok se produljuje onoliko koliko je kupac bio lišen upotrebe stvari.
Međutim, kad je zbog neispravnog funkcioniranja izvršena zamjena stvari ili njezin bitni popravak, garancijski rok počinje teći ponovo od zamjene odnosno od vraćanja popravljene stvari.
Ako je zamijenjen ili bitno popravljen samo neki dio stvari, garancijski rok počinje teći ponovo samo za taj dio.

Raskid ugovora i sniženje cijene
Ako prodavalac ne izvrši u razumnom roku popravak ili zamjenu stvari, kupac može raskinuti ugovor ili sniziti cijenu i zahtijevati naknadu štete.
razlo je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2004., 18:02   #6
Bl@de
Premium
 
Bl@de's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Ispred kompa
Postovi: 1,968
U bas ljepo da si ovo izvadio to ce mi dobro doci kad budem isao u hg-spot na reklamaciju.

lepo sam si prebacil u notepad pa ucim to napamet
__________________

Intel i5 4670k
ASrock Z87 Extreme 3
2x8 Gb Kingston blu
MSI Rx 580x 4 GB
OCZ SSD Vertex 4 - 128 GB
Samsung T166 500 GB 7200 okr/min 16 MB HD501LJ
Samsung F1 1 TB 7200 okr/min 32 MB HD103UJ
Dell S2522HG
Chieftec DX-01BD-V, Corsair 520W CMPSU-520HXEU

Bl@de je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2004., 18:06   #7
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249
dobar si blade
mogo bi i ja, kozna kad ce mi ustrebat
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2004., 23:39   #8
tin.
Premium
 
tin.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 823
Re: Zakonski rok vezano uz reklamaciju

pa ak ti je laptop vrisnul u garantnom roku prodavac ti po zakonu mora dati novi uredjaj ako se popravak ne moze rijesiti u roku od 15 dana...koliko ja znam imas pravo na novi uredjaj.slijedi prijava trzisnoj inspekciji,uredu za zastitu potrosaca,a i mozes dici protiv proizvodjaca i prodavaca(ak je generalni zastupnik) te firme tuzbu da ti dostave novi uredjaj ili vrate lovu...savjetujem ti da na internetu zalbu ulozis direktno proizvodjacu i opises mu o cemu se radi...vjeruj mi ...odmah bu rijesili to...
__________________

tin. je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2004., 23:43   #9
tin.
Premium
 
tin.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 823
Ako prodavalac ne izvrši u razumnom roku popravak ili zamjenu stvari, kupac može raskinuti ugovor ili sniziti cijenu i zahtijevati naknadu štete.



MA TO JE TO !!
__________________

tin. je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na